У Рахові на хабарі затримали суддю (ФОТО)

Сьогодні, у середу, 23 березня, на хабарі було затримано суддю Рахівського районного суду Закарпатської області.

У Рахові на хабарі затримали суддю (ФОТО)

Про це повідомляють джерела Закарпаття онлайн.

В інформації про затримання фігурує ім'я судді Івана Тулика. Наразі офіційних підтверджень цьому повідомленню немає.

Опосередковано інформацію на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук підтверджує депутат Рахівської районної ради Микола Кокіш-Мельник. З його слів, "сьогодні, 20.03.2019р., працівниками Служби безпеки України та Департаменту захисту економіки Національної поліції України було взято на хабарі працівника Рахівського районного суду який брав хабар нібито для голови Рахівського районного суду Віктора Ємчука".

20 березня 2019р.

Теги: суддя, хабар,

Коментарі

Киля 2020-04-09 / 23:17:34
Для ЕЗБУ раз потрібно вичистити Поліцію прокурорів і суддів І пропада контробанда вся Рахівська і Баригів Поліцайтів які заправляють Рахівський район щоб не возилися на таких дорогих тачках і не жили як шейхи і неграбили Людей

Суддя 2019-03-26 / 09:06:31
Так, молодець, просто красавчик, сидіти він і так не буде. Сума мала, бабки заплатить і все... А то що сбшники йому гемор створили - молодці. Ще би сука сигаретчиків повиловлювали, но... цьому ніколи не бути.... Шкода...

True 2019-03-25 / 22:41:34
Якщо Анонім висловив правду, що стверджується відповідними доказами та обставинами подій - досудовому слідству та усьому правосуддю слід врахувати і застосувати одне з найвищих джерел права України - рішення ЄСПЛ "Раманаускас проти Литви", а інакше програємо ми усі...

Лінкольн 2019-03-23 / 22:17:34
Для Шимона Тому суддя вдовою стала бо контрабанду криють Басараба з йому подібними і весь так званий бізнес Рахівщини...

Водиця 2019-03-23 / 22:14:20
Злодій злодієм. Яка нахрін підстава...

Vujko 2019-03-23 / 02:02:53
Pro jaku podstavu vy vsi hovoryte,vpijmaly maje sydity!!!!!Cimu nevpijmaly z givnom v ruci!!!Tomu sco bere doljary .Cej sudja meni nervy portyt 10 rokiv i povirte sco bere i vin i oksana i jamcuk.Jix treba vsix davno zakrytyi nadovho.V raxovi sami velyki zlodiji sydji i musora.Ale tak samo bude jak zi vsimy ,dast babky i vidpustjat.Ale skoda malyby zakryty ,ale my nevtij derzavi.U nas vse sy kupuje i vse prodaje.

для жадібності від лідії 2019-03-22 / 13:43:04
Не радійте чужим проблемам бо незнаєте, що вас чекає, будьте милосердними якщо ви згадуєте про бога.

Незнаву 2019-03-22 / 11:22:41
Для Новатора!
А ти пак што свічку Кокішу держав, шо пуддержуєш го?
Чи може сам Кокіш держав???
Відки така інфа шо і кому???

Вася 2019-03-22 / 07:29:25
Іван Іванович то порядна,чесна,справедлива людина,а те що сталося то 100% підстава відносно нього. Я особисто не вірю в те, що Він таке міг зробити.

жадібність 2019-03-22 / 00:06:28
Для іванка іванковича
Як так, що людині завжди чогось мало, Живе у достатку, а прагне багатства… І тільки тоді, як здоров’я пропало, Вона розуміє, що є в житті рабство. Що гроші ніщо, головне - це здоров’я, Його ти за гроші не зможеш купити, Що варто в житті бути завжди собою, Що хлібом потрібно з чужими ділитись. А жадібність - жаба! Все душить і душить! І мозок тримає завжди під прицілом… Прописані правила людям порушить, Собою заповнить буває все тіло. Не прагніть багатства, а дбайте про душу, Діліться з людьми і Господь це побачить, Цим віршем я може хоч трішки щось зрушу… Тоді Вашу жадібність Бог Вам пробачить.

Новатор 2019-03-21 / 23:14:46
Людиииии...... ви пишите всяку хрєнь.... причому тут Кокіш-Мельник??? Він же не написав що конкретно Івана ятулика взяли на хабарі????він написав лише про те, що затримали особу яка брала хабар для Ємчука, він не псував репутацію Тулику і так далі він просто напросто поділився фактом. А то що Ємчук криса Бичківська хотіла підставити нормального чоловіка то його треба єб...... жила лисого
А за тулика можу сказати що дуже порядна і нормальна людина, совісна і справедлива

Бевз 2019-03-21 / 22:50:57


Флуд, тролінг і перехід на особистості. Коментуйте по суті публікації. Коментар видалено. Адмін


321 2019-03-21 / 22:19:56
Кокіш - Мельник повинен принести офіціне вибачення, або відповідата по закону за наклеп. Нічого як депутат не робить!!! Може треба його гарненько перевірити?

иии 2019-03-21 / 20:38:39
Ніколи не радійте чужій біді, неприємностям бо ви незнаєте, що буде у вас чи у ваших рідних навіть за хвилину. Будьте мелосердними, журіться собою і своїми рідними.

*** 2019-03-21 / 18:39:05
Ніхто, погоджуюсь з вами!

123456 2019-03-21 / 17:37:06
Долооо

Ніхто 2019-03-21 / 15:43:34
Шановний (на) ***,я абсолютно нікого брудом не поливаю, окрім тих коментаторів, які називають нормальних суддів хабарниками!
Можливо неправильно висловився( лась).
Згоден(згідна), що хіба тоді побачать справжнє свавілля!!!

Джонсон 2019-03-21 / 15:14:08
Подивіться декларацію

*** 2019-03-21 / 15:03:34
Шановний Ніхто, не знаючи людей, не обливайте їх брудом. Хтось хоче прибрати нормальних суддів і замінити вигідними. Тоді лише почнеться беззаконня. Тому люди і підтримують.

*** 2019-03-21 / 14:57:33

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком