Будівля колишнього кінотеатру "Ужгород" перетворилася на звалище (ВІДЕО)

Занепад кінотеатру «Ужгород».

Будівля колишнього кінотеатру "Ужгород" перетворилася на звалище (ВІДЕО)

Будівля колишнього головного кінотеатру обласного центру перетворилася на звалище у центрі міста. Поруч через сморід неприємно ходити, а у шпаринах вхідних дверей колишньої кінозали – купи сміття.

Більше про проблему – у сюжеті телеканалу "Сіріус".

19 березня 2019р.

Теги: кінотеатр, звалище

Коментарі

Дорн 2019-03-20 / 15:56:20
Колись контейнери стояли напроти "Едельвейсу" зараз двірники зранку підмітаючи сміття, аби не тягати далеко закидають де завгодно.Владі треба визначитись з місцем розміщення контейнерів та двічи на добу вивозити

Вуву 2019-03-19 / 21:07:48
А все тому що там народ не такий мінорний.
А йдуть питають і вимагають у органів влади .
Не помагає шукають підтримку через організаційі як громадські так і творчі . І знову "йдуть на штурм".
Тому і результат.
В нас кожен живе собою і лише для себе.
По кінотеатру ... Хороша ідея перебрати к.театр на баланс міста.
Навести там порядок і призначити головуючого ... Який буде контролювати його роботу складати план культурних заходів ... Тримати звязок з мером міста ... Кординувати проведення культурних заходів ... Вести фінансовий звіт(баланс).
1.відкрити там клуб аматорів документального і хронікального кіно.
2.здати в аренду по прийнятним розцінкам якусь частину під КАФЕ -БІСТРО.
3.Відкрити книжковий павільйон ... З продажу книг ... Журналів ... Газет.
4. Відкрити міні галерею.
5." мінілабораторію" для проведення - обговерення членів клубу кіно .
6. Проводити "міні" концерти виступи ... Любителів аматорів ... Учнів муз. училища ... Для Туристичних груп на замовлення і всіх бажаючих.
Булоб бажання щось робити і творити.

Читач 2019-03-19 / 17:12:09
Загалом весь Ужгород виглядає як цей колишній кінотеатр - наче і роблять ремонти, а вигляду і порядку ніякого. Місто і надалі брудне і не підметене. І різниці між Волошиним і Андріївим ніякої немає - обидва злодії, яким на місто нас...ти. Для них місто - це лише джерело для особистої наживи! Порівняйте Ужгород з іншими обласними центрами - найгіршого стану в Україні не має. І дійсно ганьба перед туристами, які щоразу дивляться на цей срач! Поїдьте на батьківщину Андріїва у Львів та Стрий - різниця вражаюча!!!

варош 2019-03-19 / 15:56:17
Ганьба місцевій владі ,що такий срач посеред історичної частини міста!!!Ми хочемо щоб місто заробляло від туризму і що бачать туристи --розгромлену будівлю,понівечені вікна...А будівля кінотеатру приватизована і де конюхівський мер-міліонер із командою службовців ,чому не розберуться з власником і не повернуть будівлю місту?Де прокуратура та решта борців за законність використання майна ?

Читатель 2019-03-19 / 13:52:42
Можно сделать всё, но у нас капитализм! При капитализме, куча помещений пустует, по понятным причинам, а бывший кинотеатр - одно из таких помещений. Ладно бы, если помещений не хватало бы! А их хватает в избытке! Даже "Эдельвейс" сейчас чуть ли не весь пустой! А что там кинотеатр...

*** 2019-03-19 / 13:49:54
Зробити,кіномайданчик для молоді,де молодь буде експериментувати своє,молоде,документальне кіно. Нехай воно буде делетантне,але своє кіно,або кінотеатр документального кіно із книгами про кіно. Книги про кіно. Де вони1??Чому журналісти мовчать-це мистецтво,культура інше трошки!Читайте-ієрархія кіно!Молодь знайде гроші!

Читатель 2019-03-19 / 12:38:39
По кинотеатру. Проблема в одном - в незнании того, что с ним делать! Превратить в ТЦ? Их и без того много. В ночной клуб превратить? Тоже нет!

Вариантов может быть два:
1) Переехать туда "Домиону". Но, руководство "Домиона" скажет - зачем менять шило на мыло?
2) Отдать одной из госорганизаций (профсоюзам или проч.) Но, тогда помещение нужно кардинально перепланировать.

Читатель 2019-03-19 / 12:32:52
Ответ для Тараса. Вы о чём? Кукольный, филармония и т.д. в подобающем состоянии!

Тарас 2019-03-19 / 10:36:31
Звертаю увагу на зали ,які належать громаді скоро розсиплеться ляльковий ,філармонія , зал профспілки на Руський,кінотеатр на Мукачивський. Чому влада не дасть кошти на ремонти,реставрацію або інше.

НОВИНИ: Соціо

18:06
/ 1
Борщівник Сосновського масово і швидко розростається на Закарпатті
16:31
Понад 10 тисяч учасників складали на Закарпатті ЗНО з історії України
14:14
Мер Ужгорода заявив, що понад сторічні тенісні корти вбережуть від забудови багатоповерхівками
12:53
/ 4
400 тис грн сплатить жінка, що на Іршавщині не допустила інспекторів на своє підприємство для перевірки
09:42
/ 1
Ужгородські ватерполісти провели перше тренування після карантину
09:06
/ 4
На Закарпатті депутата-браконьєра можуть призначити заступником директора Ясінянського лісгоспу
03:05
/ 10
Закарпатський прокурор уник переатестації, пішовши працювати в офіс Венедиктової
02:41
/ 8
Сьогодні атестаційна комісія ОГП перевірить на доброчесність скандального закарпатського прокурора Малинича
02:19
/ 1
Закарпатська ОДА розробляє план заходів поводження зі сміттям до 2030-го року – Цвігун
17:35
Керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на Закарпатті призначено Олега Коцюбу
17:28
Державна архітектурна інспекція дозволила будівництво для завершення мосту у Буштині на Тячівщині
15:11
/ 1
Секонд-хенди в Ужгороді перевірили на дотримання карантину
15:04
Ветерани й волонтери проведуть на Говерлі фестиваль військової пісні та згадають полеглих за Україну
13:50
В Ужгороді екоактивісти організували для дітей екскурсію про Уж
13:02
/ 1
У закарпатському ПП "Тиса" спинили чоловіка, котрий намагався вивезти за кордон двох дітей за підробленими документами
11:44
/ 1
У Мукачеві за добу – 10 нових випадків захворювання COVID-19
11:42
У Мукачеві розпочали серію онлайн-концертів
11:20
На підтримку армії мешканці Закарпаття сплатили понад 150 млн грн "патріотичного" збору
10:14
/ 2
Новий сквер облаштовують у Мукачеві на Першотравневій набережній
10:12
Майже 175 млн грн податків сплатили лісівники Закарпаття за 6 місяців
09:53
У Мукачеві коштом Бюджету громадських ініціатив встановили два нові майданчики
09:28
/ 2
На ремонт місцевих доріг на Закарпатті цьогоріч заплановано витратити 406 млн грн
03:25
/ 1
З необхідних понад 16 млн грн на ремонт Ужгородського замку наразі виділено 2
03:17
/ 2
Петиція проти забудови багатоповерхівками тенісних кортів в Ужгороді набрала понад 250 підписів
18:10
/ 4
Угорщина поскаржилась Зеленському, що захлинається в карпатському смітті
» Всі новини