ФОТОФАКТ. У мережі опублікували світлини маєтку та пташника очільника Мукачівської єпархії РПЦ монаха Феодора

У соціальній мережі Фейсбук з'явилися зняті з квадрокоптера світлини маєтку очільника Мукачівської єпархії РПЦ (так званої УПЦ МП), митрополита Мукачівського і Ужгородського Феодора (Мамасуєва).

ФОТОФАКТ. У мережі опублікували світлини маєтку та пташника очільника Мукачівської єпархії РПЦ монаха Феодора

"Скромна келія" монаха Феодора приховалася від очей вірян у елітному кварталі передмістя Мукачева (на фото - справа, будинок з озером), поряд з розкішними маєтками мукачівських можновладців.

На інших світлинах зафіксовано мирське хобі монаха Феодора - територію з озером і пташником, у якому зібрано птахів різних порід.

Олександр Мамасуєв народився 4 листопада 1966 року в місті Самбір Львівської області в родині військовослужбовця.

З 1973 по 1983 роки навчався в Самбірській загальноосвітній школі № 7. У 1983 році вступив до Рудківського сільськогосподарського технікуму. З 1985 по 1987 роки служив в армії. Після демобілізації закінчив технікум.

У 1988 році вступив до Московської духовної семінарії.

У 1989 році у Троїце-Сергієвій лаврі прийняв чернецтво. 

У 1992 році закінчив семінарію, одразу вступивши до Московської духовної академії, яку закінчив у 1996 році.

23 липня 2018 року возведений у сан митрополита.

 

15 березня 2019р.

Теги: Феодор, монах, РПЦ

Коментарі

Вірний 2021-10-14 / 21:43:12
Гундоси гундяєвські вони і є гундоси.А ви дурні останні копійки несіть їм ,раз дураки.А они вам про один народ будуть пургу гнати.

злий 2021-08-07 / 18:32:13
Васілій, а нічо, що Феодор - МОНАХ?

Василий 2021-08-07 / 17:06:15
Нормальное приусадебном хозяйство. Тяга к земле осталась,не зря сельхозтехникум закончил. При желании каждый имея средний достаток на Закарпатье может себе такое позволить. Ну только подальше от города.

сорри 2019-03-19 / 05:22:42
Як не вкрав? Вкрав. З того, що люди дають на церкву.
Монах має жити в монашій келії, а не в розкішному маєтку. Не в курсі?

олександр 2019-03-18 / 18:42:47
тепер покажіть де живе Філарет та інші поці ( ПЦУ ), принаймні поп не вкрав, як порошенко і компанія...

закарпатець 2019-03-17 / 12:11:17
а прізвище у нього закарпатське чи якесь чурбанське?

Лепта 2019-03-15 / 21:20:31
Цікаво чи це збудовано за дві вдовині лепти з Євангелія? або за прощення комусь провин і не малих.

Степан Крук 2019-03-15 / 15:02:21
Гидкий московітський барига!

а кулі 2019-03-15 / 13:05:08
намолив, монах отшельник, ун не жие у хижі,ун укопав собі печеру і там проводить час у молитвах, уходить лиш коли мирські жони приносят му поїсти, і ун їх ізцілюе,і благословляе своїм посохом.

Вуву 2019-03-15 / 12:53:39
Церкву зробив ... Покрасив ... Все чікі пукі ...
А народ бабло все несе несе і несе ... Як повінь.
....Ну не пропадатиж добру .
А гундяєв ... Так він і так має до бісовойі матері.
І потім ... Для чогож він духовну академію закінчив ?

Степан Крук -Янош 2019-03-15 / 11:13:27
Роздивіться перші фото зверху! Це результат паразитування на релігійних уподобаннях наших зубожілих громадян!

Янош 2019-03-15 / 11:10:01
Друзі, хіба це маєтки? Це - звичайна земельна ділянка. Таких по селах бери - нехочу! Їх повно, у кожного в селі! На Іршавщині, Виноградівщині, Березнянщині. Там за паї Вам людина за безцінь віддасть землю. Знайшли предмет для обговорення!

Степан Крук 2019-03-15 / 11:08:40
Згідно із канонами, монах Мамасуєв повинний жити в печері! Але "гонєнія" на УПЦ МП загнали цю бідосю в палаци.

njksr 2019-03-15 / 10:47:33
закарпатец 2019-03-15 / 07:59:14
Сама віддалена вілла цікава - з альтанкою посеред озера....романтіка....

так то для духовних бесєд мітрапаліта з послушниками чи послушницями

njksr 2019-03-15 / 10:43:36


Капслок. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук 2019-03-15 / 09:37:09
Ну, не задрали, гундяєвофіли! Московський піп, котрий впринципі заперечує матеріальні блага для своїх вірян і підміняє їх гундяївськими духовними "цінностями" жирує, як оліарх. Різниця між оліархами та гундяївцями агромадніша: перші наживаються на колись прихватизованих підприємствах, але все ж продукують щось для суспільства, а другі, попи гундяївські, обкрадають церкву та вірян, котрі приносять пожертви. Виходить, що принесли не пожертви, а попам пожерти! Із праха виникло і в прах перетвориться!

сорри 2019-03-15 / 09:25:33
так є різниця, нє? Власники тих маєтків - не монахи

Дорн 2019-03-15 / 09:19:35
Краще подивіться маетки в Ужгороді , Мукачеві,Хусті в Апші та багато інших. Звісно ,що це направлена акція проти мітрополіта. Не соромно ! Це все церковне. Потрошенко та його багато численна команда мае у тисячі разів більше .

порохобот 2019-03-15 / 08:37:05
опублікуйте матеріали де петя мальдвський взяв землю в києво печерській лаврі для будівництва собі маєтку !

порохобот 2019-03-15 / 08:34:55
молодець батюшка ви ліпше опублікуйти вілли наших депутатів і посадовців і на мальдівах петі

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
» Всі новини