На Рахівщині VIP-браконьєри постріляли молодняк благородного оленя – депутат

7 березня в селі Луги Рахівського району Закарпатської області, в урочищі Великий Трифів Білотисянського лісництва ДП "Рахівське ЛДГ", у мисливських угіддях ТМР "Грінвуд" постріляли молодняк благородного оленя.

На Рахівщині VIP-браконьєри постріляли молодняк благородного оленя – депутат

Про це в соціальній мережі Фейсбук, розмістивши відповідні світлини, повідомив депутат Рахівської рйонної ради Микола Кокіш-Мельник.

З його слів, факт браконьєрства зафіксувала поліція Закарпатської області. А "постріляний молодняк оленя благородного завантажив у свій власний автомобіль заступник голови ТМР "Грінвуд", що є за сумісництвом начальником Требушанського ПНДВ Карпатського біосферного заповідника Василь Шемота.

Як нагадує автор посту, Закарпатське обласне управління лісового і мисливського господарства на чолі в Валерієм Мургою погодило та навіть відстоює в судах передачу майже 20 тисяч гектарів мисливських угідь, в т.ч. 1953 га природно-заповідного фонду Карпатського біосферного заповідника, в оренду для VIP-браконєрів ТМР "Грінвуд".

11 березня 2019р.

Теги: олень, браконьєри

Коментарі

Killer 2019-03-15 / 20:33:17
Треба зловити цих сук, привселюдно прив'язати до стовпів руки і ноги та коктейлем Молотова "віддячити" за беззаконня.

Вуву 2019-03-13 / 06:08:01
Хто знає ... Але видається все так що в нас знову буде майдан.
Так що зачистити vip браконєрів шанс буде.

Справедливість 2019-03-12 / 19:31:19
Спочатку потрібно було відст...ти на МАЙДАНІ в 2014 році цю зграю злодюг яка тепер керує країною. Глядиш і VIP браконьєрів на сьогоднішній день було-б менше.

Сміт 2019-03-12 / 10:11:49
Треба починати полювати на браконьерів і відстрілювати їх!!!

Вуву ... гостью 2019-03-12 / 06:59:34
Ти наче з місяця впав.
Простих браконьєрів знайдуть і посадять.
А ... vip. браконьєрів всі знають і йіх навіть шукати ніхто не буде ....
А не те щоб в тюрьму садити.
Ну от так.

Гость 2019-03-12 / 06:00:03
А что значит VIP браконьеры, и чем они отличаются от обычных?

Вуву 2019-03-12 / 05:25:44
Цеж бля який апетит "нелюдський" треба мати щоб завалити три козулі зараз .
Навіть дикий медвідь чи вовки і то заганять одного звіра ...
А тут.
Хай би так перестріляли родичів мурги. Сука ... слів нема.

ліс 2019-03-11 / 21:00:17
гниди вони рідкісні ,хай подохнуть вони як ці звірі ,яких вони вбили,їх доля накаже

точно 2019-03-11 / 20:38:33
Мисливський пахан - начальник у заповіднику. Це прекрасно.

Серий 2019-03-11 / 18:39:07
І це Мурга- очільник Закарпатського ОУЛГ? Про яку справедливість можна говорити? Скоро, виродки , і на простих людей охоту розпочнуть.

тютка з лопухова 2019-03-11 / 17:17:32
Ссуки !

пенсіонер 2019-03-11 / 16:48:26
Мясо собі на піст готували. Щоб їм стало поперек горла звірі двоногі.

Гамуляк Василь 2019-03-11 / 14:17:52
Таких папуасів-рагулів у самому Івано-Франківську 98%-нищили би і вбивали.

Mira 2019-03-11 / 11:15:28
Частина України-- нащадки орди, тюрки, і тґд , або Тартарії, діти нога і магога, це орда поивалила і знаходить тут своє сімячко, розкидане по Карпатах типу мурги і інших тюрків , це орда, яка буде знищена тільки укінці віків, тримайтесь, і кара від Господа

Степан Крук 2019-03-11 / 10:34:36
Слів нема, одні матюки! Вбив би урода...

Писар 2019-03-11 / 10:27:37
Таке враження, що ми живемо у диких краях, де відсутні закони, кождий робить шо хоче. Ким треба бути, аби зараз навесні, коли олениці вагітні, відстрілювати... Ці сволоти вже дістали. Років 20 тому узимку олені, козулі сходити у село, коли був великий сніг. Можна було помилуватися цією красою з дороги. Люди ходили, підгодовували. Шо сталося з людьми. Чи то виросло нове покоління ублюдків, шо стріляють все без розбору... Управи на них немає. Вже так вистріляли, що у лісі немає нічого, якесь нещасне звіря пепебіжить з Румунії, так ціла свора йде відстрілювати. Доки це свинство буде...

Вуву 2019-03-11 / 09:33:31
А шо губернатор на скаже .
Аууууу маскалю ... Бачих що під "твоєю кришею" в області робиться ?

Вуву 2019-03-11 / 09:27:20
Йіх видно підгодовували і вони когось знали ... Раз прийшли і йіх всіх так зараз перебили.
Дикі козулі полохливі і в природніх умовах чутливі до кожного хрусту гілки ... Чуткі на запахи .
А тут ... "Зверьойо" яке називається людиною ... Перебило звірину що мала довірливість до людей.

нлп 2019-03-11 / 09:25:18
то не люди то біомусор хай подавляться цим мясом

петя 2019-03-11 / 09:22:21
Самі лісники з ментами та суддями і стріляють.

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності