Найдешевший квиток на авіарейс "Ужгород-Київ" коштує 2 тис. грн

Квитки в обидва боки вже можна придбати на офіційному сайті авіакомпанії "Мотор Січ".

Найдешевший квиток на авіарейс "Ужгород-Київ" коштує 2 тис. грн

Наразі найдешевший квиток коштує 2 000 гривень в один бік.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн"Мотор Січ" оприлюднила розклад авіарейсу "Ужгород-Київ".

Як і повідомлялося, рейси відбуватимуться раз на тиждень, щоп’ятниці. Так, перший рейс літака АН-24 за цим маршрутом відбудеться 15 березня, у день проголошення незалежності Карпатської України.

05 березня 2019р.

Теги: авіарейс, літак

Коментарі

Вуву 2019-03-06 / 07:04:34
Шо шо .
Шо кажеш стьопа ош НЕ долетить ? :-))

Вуву 2019-03-05 / 20:09:50


тобі чітатьєль до києва треба дрезиною **** йіздить а не літаком літати. *******.

Не можете втриматися від хамства? Буду видаляти коментарі. Адмін


Степан Крук 2019-03-05 / 14:55:07
На фото літак Ан-140-100. Клас!!! Але прилетить зовсім інший - Ан- 24РВ

Степан Крук -читателю 2019-03-05 / 14:52:42
Можливість зниження тарифу є! 1). Прямий (без зупинки у Львові) рейс до Київа 3). Економічний літак на 120-150 пасажирів (а не 48, як в Ан-24) 3). Інший авіаперевізник, бо "Мотор січ" не має відповідного парку літаків.

Читатель 2019-03-05 / 10:35:22
И опять Вуву лезет тут со своими "цена должна быть". Прекрасно. Найдите способ покрытия тарифа, и можете снижать цену, хоть до 1 гривни.

К примеру, в своё время, билет на Ту-144 обходился лишь в полтора раза дороже, чем на обычный рейс. Для сравнения - цена билета на "Конкорд" была выше во много раз. )))

Читатель 2019-03-05 / 10:32:40
Прошу прощенья за ошибку. Понятие "наиболее дешевый билет" переклинило меня, и я подумал о рейсе Львов-Ужгород, на который билет стоит где-то 1500 гривен. Но, в целом, даже из Ужгорода в Киев, цена очень даже демократичная. Даже при зарплате 10 тыс. гривен, можно себе позволить летать самолетом, иногда.

Читатель 2019-03-05 / 10:27:59
Не знаю, кто "врёт". На одном из сайтов - цена указана меньше. На какую ориентироваться цену?

Вуву 2019-03-05 / 10:00:31
Навіть німці вже перейшли на "kyiv" ... Замість "kiev"
Не "текси" ... а "податок".
Хай виправлять і не принижують всіх нас .

Вуву 2019-03-05 / 09:52:36
Хай хто знає як ... Хай Перевірив би бортовий номер і відповідність до сартифікаційі (дозвіл до експлуатаційі літака).
Бо видається що ресурс літака давно закінчився і він був щасливо списаний Потім його купили ... "Підлатали" (і так як в нас водиться за бабло "підмастили" щоб отримати саритифікацію) ... І в небо ...
далі калатати гроші і то немалі на старому джарабані.
А "плаваюча ціна" на квитки це узаконений бандитський лохотрон.

найгірше що ми люди ... Як пасажири ... На це ведемся.
Ціна повинна бути приблизно у вартість купейного вагона (в один бік) І ... ФІКСОВАНОЮ ... з тим щоб пасажирам було легше розраховувати свойі фінансові видатки від місячнойі зарплати.
Щоб могли планово використовувати свойі зароблені гроші.
Бо ціга в 2.000. Це пограбунок.

маша 2019-03-05 / 08:54:07
розклад некудишний

Hemoroy 2019-03-05 / 07:59:25
Недавно був в аеропорту!УЖАС!

НОВИНИ: Соціо

03:41
Близько 2 тисяч закарпатців звернулися за електронними трудовими книжками
03:38
Закарпаття останнє в рейтингу областей за результатами ЗНО
01:54
Керівник Закарпатської обласної прокуратури представив колективу своїх заступників
01:06
Три села закарпатської Міжгірщини повстали проти варварської вирубки лісу
17:48
Злочини проти закарпатських журналістів: справи «виснуть» у судах
17:46
/ 2
Відбулася заключна онлайн-конференція проєкту міст-побратимів Ужгорода та Кошиці "Крок до ефективного управління в місті Ужгород"
15:25
/ 1
Майже 200 фур: до КПП "Тиса" на Закарпатті — 9-кілометрова черга
13:06
/ 1
400 призовників очікують на проходження осінньої строкової служби на Закарпатті
05:02
/ 1
Левко Довгович – "Заслужений діяч мистецтва України" та лауреат "Премії Пам’яті народа"
04:46
/ 6
Верховний Суд відмовив меру Ужгорода Андріїву у справі щодо керівника пологового будинку (ДОКУМЕНТ)
03:43
/ 4
У Єпископській резиденції МГКЄ провели День відкритих дверей
02:58
В Ужгороді проходили виставки собак
01:36
/ 8
В Ужгороді відбулася інавгурація нового Апостольського адміністратора МГКЄ владики Ніла
11:52
/ 1
"Укрзалізниця" відкрила продаж квитків до Чопа
02:50
/ 7
Греко-католики за Карпатським хребтом. Коли чекати на возз’єднання українців з українцями?
00:45
/ 5
ФОТОФАКТ. Нова фотозона "Я люблю Ужгород" – антивандальна і перебуває під цілодобовим відеоспостереженням
14:12
/ 1
В Ужгороді відбувся Всеукраїнський патріотичний забіг "Шаную воїнів, біжу за Героїв України"
14:07
/ 6
Головним лісівником Закарпаття став Віктор Яковець
09:32
За минулу добу на Закарпатті підтверджено 90 випадків COVID-19, четверо хворих померло
09:10
Акція "Всі ми трішки діти" відбулася в Ужгороді
04:37
/ 7
На Закарпатті будуватимуть "олімпійський" курорт і дорогу на Драгобрат
03:05
/ 1
Перші пасажирські рейси з аеропорту "Ужгород" плануються на початку листопада
02:27
/ 10
В Ужгороді Зеленський вручив ордени, присвоєні ієрархам МГКЄ і РПЦ в Україні
00:26
/ 1
Windrose дозволили 7 разів на тиждень літати з Києва в Ужгород (ДОКУМЕНТ)
18:04
Суд у Львові продовжить розгляд справи по скасуванню висновку щодо будівництва ВЕС на закарпатській Боржаві
» Всі новини