"Мотор Січ" оприлюднила розклад авіарейсу "Ужгород-Київ"

Авіакомпанія "Мотор Січ" оприлюднила на своєму офіційному сайті розклад авіарейсів "Київ -Ужгород" та "Ужгород-Київ".

"Мотор Січ" оприлюднила розклад авіарейсу "Ужгород-Київ"

Як і повідомлялося, рейси відбуватимуться раз на тиждень, щоп’ятниці. Так, перший рейс літака АН-24 за цим маршрутом відбудеться 15 березня, у день проголошення незалежності Карпатської України.

Згідно з розкладом, з Києва літак вилетить о 10.00, іі об 11:15 він здійснить приземлиться для зупинки у Львові. Зі Львова він вилетить о 12.30 і вже о 13.00 він приземлиться в Ужгороді.

У зворотньому напрямку він вилетить з Ужгорода о 14.30 і приземлиться у Львові о 15.50, де простоїть аж дві години - до 17.50, коли вилетить до столиці. До Києва він прилітає о 19.10 в аеропорт "Жуляни".

04 березня 2019р.

Теги: авіарейс, літак

Коментарі

Вуву 2019-03-05 / 00:47:32
Стьопа ... Тут така арифметика .
З києва до львова летить 1.15
Далі у львові 1.15 стоянка
Далі до ужгорода 0.30 хв.
Разом 3години.

З ужгорода до львова 0.30 хв.
Далі стоянка 2.50
Львів - кийів 1.20
Разом 4.40

Ps. Я вже в тебе питався чи в них яка поломка там запланована чи який міні страйк .
Єслі будуть міняти шассі чи мити самольт пасажири поможуть.
А вот єслі страйк ... Так тоді одні будуть страйкувати проти "мотор січі" ... А другі проти вальцмана з тимошенко.
А то шо то давно списаний скотовоз який купили по блату іще хочуть на тому мусорі гроші загребсти на пасажирах .
Так ото і без очків видно.
Даже глаза напрягати не нада.

Степан Крук -Вуву 2019-03-04 / 21:29:56
Друже, допоможи розвязати задачу. Відстань з Ужгорода до Львова по-прямій трішки більше за 200 км. Крейсерська швидкість Ан-24 475 км. на год. Заявлений час польоту 1 година 15 хвилин. Питання: якого дідька літак буде робити в повітрі, якщо за годину і 15 хвилин він може полетіти у Львів та знову повернутися в Ужгород????

Степан Крук -Вуву 2019-03-04 / 20:23:45
Літак Ан-24РВ (саме ця модифікація Ан-24 прилетить в Ужгород) давно вже морально і фізично застарів. Однак, туалет в ньому є. Так що, Вуву, не переживай - вийдеш з цього летадла із гідністю, неосоромленим!

Вуву 2019-03-04 / 20:02:48
За 3.5 тисячки ... Не то шо валідол з корвалолом має бути у бортпровідниці .
Бояршніком мали би угощати по 100гр.
Задарь.
Нєт нєт. Я з таким сервісом точно летіти не хочу і вам не совєтую.

Степан Крук 2019-03-04 / 14:23:11
"Мотор Січ"! Давай літак регіональних авіаліній Ан-140-100! Або йди з ринку в дупу!

Володя Ивану 2019-03-04 / 12:30:19
Иван, может пора завязывать с вопросами языка? Значение должно быть тому, сколько человек платит налогов для этой страны, а не на каком языке он говорит.

Степан Крук -AssA 2019-03-04 / 12:15:42
Саме так! Залежно від ешелону такий політ тривав від 1год 45 хвилин до 2 годин. До Львова (рейс 806) - 45 хвилин. Зараз до Львова нас будуть прогулювати на півгодини довше бо так квитки будуть дорожчими...

AssA 2019-03-04 / 11:59:15
Чи не на цьому літаку я літав до Києва у середині 80-х? Тоді, доречі рейси були прямими і тривали менше 2-х годин.

Степан Крук -Тарас 2019-03-04 / 11:47:44
Згідний! Набагато зручніше скористатися нічним поїздом, ранком бути в Києві, вирішити всі питання і нічним знову назад. Проспався і вже в Києві! Дуже багато незрозумілого! Час польоту із Ужгорода до Львова на Ан-24 складає 45 хвилин, а не 1 год 15 хв. Стандартний час підготовки літака до вильоту ( в Київ із Львова) - 45 хвилин, а не 1 год 15 хв. Таким чином час польоту складає три години із Києва замість двох і 4 год 40 хв із Ужгорода до Києва. Час польту Ужгород - Київ (прямий рейс) дві години. Дуже незручно ужгородцям буде, адже у Львові їх будуть висаджувати із літака і знову реєструвати на Київ.

Тарас 2019-03-04 / 11:21:08
Виліт з Київа о 10.00 ранку, чому не о 18.00 вечора, щоб завершивши справи закарпатці полетіли додому , та й кияни відпочити у гори.Або чому не в понеділок з Київа о 5.00 ранку , а з Ужгорода о 8.00 ранку. Зрозуміло, що можливо зайняті повітряні коридори, але хто у такі дні літатиме?

Степан Крук -Вуву 2019-03-04 / 11:14:34
Цей ні!

Вуву 2019-03-04 / 10:51:36
А цей ... Цей вже передєланий скотовоз ... Ілі нам так крупно повезло ?

Степан Крук 2019-03-04 / 10:44:06
Ужгородцям ще повезло! Бо вже переобладнують вантажні літаки Ан-26 під пасажирські (Ан-26-100). У Росії вони також літають, їх там скотовозами називають...

Вуву 2019-03-04 / 10:42:27
Стьопа . ти всьо знаєш.
А чого вони у львові будуть стояти час і 15мін.
У них там якато неісправность ілі краткосрочна забастовка ?

Вуву 2019-03-04 / 10:31:25
Так того шо гуде ... Будуть давати сосати "киць - киць" і "барбадос"
... Но так як ціна в 3.5 тис.
То валідол з корвалолом тоже малиби давати ... шоби на всіх хватило.
А то малі лі што ... От такого волнєнія може случитися .?

Степан Крук - Вуву 2019-03-04 / 10:09:54
Валідол треба мати свій! І ватні ушні затички, бо гуде так,що аж гай шумить!

Вуву 2019-03-04 / 09:54:06
Степан .
А валідол чи корвалол буде безкоштовно ... Чи за додаткову плату?

Степан Крук 2019-03-04 / 09:43:55
Тільки для Ужгородців ексклюзивний ретролітак здійснить омріяні польоти! В цьому році виповнюється рівно 60 років його першого польоту. На борту літака Вам запропонують прохолоджувальні напої "Буратіно" та "Дюшес", а також цукерки "Киць -киць" та "Барбарис". До Ваших послуг газети "Крестьянка", "Комсомольская правда", "Труд", а також журнали "Крокодил" та "Перец".

Наталія 2019-03-04 / 09:40:17
Яка вартість квитка на літак?

ІВАН 2019-03-04 / 08:29:22
А чому розклад російською?

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
» Всі новини