У Рахові затримали заввідділом лікарні, що вимагав 300 євро хабара за перебування в реанімації хворої, що знаходиться в комі

Лікаря затримали під час отримання хабара.

У Рахові затримали заввідділом лікарні, що вимагав 300 євро хабара за перебування в реанімації хворої, що знаходиться в комі

Сьогодні, 20 лютого працівниками поліції було затримано завідуючого реанімаційного відділення Рахівської лікарні при отриманні хабара в сумі 300 євро.

Про таке повідомляє у соцмережі Фейсбук депутат Рахівської райради Микола Кокіш-Мельник, стверджуючи, що ці гроші заввідділом вимагав від родини хворої, що знаходиться в комі, за перебування в реанімаційному відділенні.

20 лютого 2019р.

Теги: хабар, затримання, реанімація, заввідділом

Коментарі

олег 2019-02-24 / 09:57:45
за всю історію украіни неможу пригадати щоб лікара посадили міліці затримує судьі оправдують

Олена 2019-02-24 / 09:36:49
Сволочі ім лиш тварин лікувати

Рахівчанка 2019-02-22 / 16:34:01
До нього та його жінки страшнувато попасти як до лікарів, вони майже кожного дня пють

санітар 2019-02-22 / 08:24:18
до санитар-санитаров(БИДЛА) 2019-02-21 / 23:31:16

Оcь і озвався ще один із 20-ти гривневих вже молодших "жебраків" у білих халатах, який хворому утку чи капельницю задарь не поставить... Чи без десятки гривень не дасть бабці дітям подзвонити.
І, головне, і не звільняється при малій зарплаті! Бо другого нич не знає робити, крім як нести кожний день додому недоїдки з відділення та те, що "наколядував" у хворих та їх родичів...
Звільняти, садити, перевіряти цих бездарів кожного дня пачками! Бо дожили вже до того, що люди йдуть за консультацією до фармацевтів з аптеки. Бо ті знають про любі ліки та лікування в рази більше любого дохтора!


Инсульт 2019-02-21 / 23:34:04
Бездоганний професійний реаніматолог, вїдбитків нема - ментовський ПИАР

санитар-санитаров(БИДЛА) 2019-02-21 / 23:31:16
бидло-знае,як-в-мед.захмарно,воно,таке,саме-порядне.,аж=гавкае

Пацієнт 2019-02-21 / 23:23:36
Якщо його підставили то чекайте на них в реанїмації.....бо за зло буде тільки більше ЗЛО а життя це бумеранг і як це органїзувати бо хто хоче віддячити то це вдячність а не вимагання чи кримінал.Прогнила система не в реанимации а ВСЮДИ в райони!

Ніна 2019-02-21 / 21:43:07
Це порядний лікар. Чотири рази попали у него в рянімації але ні разу не вимагав гроші. Чесний лікар і не вірю що це правда

Саша 2019-02-21 / 20:45:42
А чому не ловити в роддомі завідуючих де дійсно беруть хабарі!!! А показуху тут пишити цей лікар порядна людина ! Просто підставили його бо хтось дуже захотів на його місто

санітар 2019-02-21 / 13:56:49

Люди, про що ви говорите? Якій він порядний? Цього дохтора влупили хіба у приватній лікарні чи приватному кабінеті? Він бере людські гроші собі у жеб, а що платить комусь за світло, воду, тепло, роботу мед.сестричок, санітарок? Він НА ДЕРЖАВНІЙ ЗАРПЛАТІ!
Не любиться, мала зарплата - йди, на х..., у частники і плати податки за все! На твоє місце знайдуться десятки бажаючих!
Реформи погані, зарплати малі, всі дохтори ниють та жаліються, капєц як...
А конкурс поступати на медика у мед.інститут чи мед.училище щороку просто захмарний! - Чому??? Бо де ще можна на шару і побухати, і заробити в білому халаті та у теплі!
Короче, влупили чергового паскудника - молодці. І так треба бити по рукам дохторам кожний Божий день у державних лікарнях!
Розумні дохтори вже давно роблять у приватних клініках чи повиїзжали за кордон... У держ. лікарнях залишились самі старі бездарі, п'яниці та практиканти.

Іванна 2019-02-21 / 08:34:47
Ви лікарі і маєте допомагати людям,а не лише гроші вимагати.Ні стида ні сорому у вас нема.Ганьба вам

гуцули 2019-02-21 / 08:28:17
Дурня собача! Дореформувалися, а чого чекали від таких реформ? Чому брав? - бо є попит(дефіцит)на лікарняні ліжка нв медичне обслуговування, люди стоять майже в черзі, аби попасти на лікування. Чому закриваються лікарні і поліклініки в селах? Чи спроможна райлікарня прийняти наплив хворих із всього району?- це при тому, що рівень захворюваності на порядок збільшився в порівняні з 1991 роком? Видать сисі реформатори винайшли нові - гумові реформи:-(( НЕ ПОТРІБНО створювати ПРЕЦЕДЕНТ, щоб потім тріскотіти на весь світ, як успішно РІШАЄМО-БОРЕМОСЯ

Василь 2019-02-21 / 08:14:00
Мабуть головний Медвідь знову сховався в берлогу! Як це було вже неодноразово. Все чужими руками...

Клавдія 2019-02-20 / 23:42:57
Моя думка, що це порядна людина. Підставити когось - багато розуму не треба. Злі ми стали, ненавистні, готові один одного в ложці води утопити.

яяя 2019-02-20 / 23:15:17
Всім не можна допомогти.А як мають багато грошей та най дають.А чого нема фотки хто дав?

Марина 2019-02-20 / 21:40:05
Той Рахiв давно пора потрясти, надто дорого обходиться щоб тебе оглянув лiкар, " ти нiхто iзакрий дверi" чи це терапевт,чи хiрург чи невропатолог... Люди ви медики вчилися щоб надавати допомогу ,лiкування та консультацi'.. що мобi позволяете???

Любов 2019-02-20 / 21:35:39
Щось я не розумію....Живе цей лікар чесно. Працює чесно. Порядна, хороша людина! Хто його знає - той бачить, що не на взятках він живе! У чому справа? Не він вимагав, але він попався.....