У ДТП в Ужгороді, де авто врізалося у зупинку, продавчині квіткового магазину розтрощило ноги (ВІДЕО)

Ще одного постраждалого, котрий перебував у приміщенні під час аварії, шпиталізували з легшими травмами.

У ДТП в Ужгороді, де авто врізалося у зупинку, продавчині квіткового магазину розтрощило ноги (ВІДЕО)

20-річний водій на Шкоді зніс квітковий магазин на вулиці Грушевського в Ужгороді.  Аварія трапилась близько 22-ї години 27 грудня на автобусній зупинці.

Серйозно постраждала 50-річна продавчиня — у неї розтрощені ноги, зараз її оперують. У приміщенні знаходився 26-річний хлопець. Його також шпиталізували з легшими травмами.

За попередньою інформацією поліції, водій був тверезим. Свідки кажуть: летів на великій швидкості і не впорався з керуванням. Автівка без номерів. 

28 грудня 2018р.

Теги: ноги, зупинки, продавчинця

Коментарі

точно 2018-12-29 / 12:12:51
Ой, ну прямо задавив інтелектом, особливо копіпастом
)))))))))))))))
По пункту 2 -ніхто й не сперечався.
По 1 і 3 - ну хоч би листочок візьміть та креслення зробіть, траєкторії прорахуйте... Шкільний курс геометрії та фізики згадайте, якщо вивчали, звісно.

ужгородець 2018-12-29 / 03:06:03
Розжую по пунктах:

1. Яка різниця людям на зупинці, чи їх розчавить об магазин на зупинці, чи об саму конструкцію зупинки? Або об огорожу обійстя за тротуаром?

2. Якого хера в Ужгороді так часто трапляються "неконтрольовані виїзди автомобілів на обочину"? Може проблема не в зупинках, а в безкарних водіях, породжених корумпованими поліцією і суддями?
Чи це зупинки вискакують напереріз автомобілям?

Ну і ще раз, для тих, хто в танку: квітковий магазин в зупинці прийняв удар на себе і цим, можливо, врятував від травмування і загибелі значно більшу кількість людей, які могли стояти або й стояли на зупинці.
Про це "забуваємо"?

"Логік", блін...

точно 2018-12-29 / 02:19:18
При неконтрольованому виїзді автомобіля на обочину він тупо чавитиме людей об будку, до якої півметра. І відскочити не вийде. нікуди. Який "захист" людей на зупинці? Від тротуару?
"Логік", блін...

до останнього 2018-12-28 / 22:46:47
Молодець! на сто відсотків згідний.

ужгородець 2018-12-28 / 18:51:30
"точно", якщо у вас монітор забризканий слиною, то це аж ніяк не моя провина - ваш монітор, а тому розберіться з власним ротом.

Ну і так, реально не зрозуміло. І якраз не тому, що тупий я. Швидше навпаки.
Уточніть саме, яка техніка безпеки "кричуще" порушується, в чому саме. Я розумію, що ви не наведете жодних посилань на закони, підзаконні акти чи просто нормативні документи з техніки безпеки, які б вказували на такі порушення. Бо їх не існує. Але спробуйте хоча б логічно аргументувати своє припущення.

Бо я наразі бачу протилежне: квітковий магазин в зупинці прийняв удар на себе і цим, можливо, врятував від травмування і загибелі значно більшу кількість людей, які могли стояти або й стояли на зупинці.

точно 2018-12-28 / 18:12:44
Ужгородцю, усі при мозгах, протріть екран, а то забризкали слиною, і погано букви бачите.
Ніхто не каже, що машини мають вилітати на тротуари. Мова про те, що техніка безпеки при облаштування зупинок і інших місць масового проходу людей кричуще порушується! І це в десятки разів збільшує ймовірніть травмування і загибелі людей!
Так зрозуміло?

ужгородець 2018-12-28 / 17:35:05
Народ, ви, взагалі, при мозгах?
Яка різниця, чи на зупинці є магазин, чи там просто стоїть натовплюдей, що чекають на автобус?
АВТОМОБІЛІ НЕ МАЮТЬ ВИЛІТАТИ НА ТРОТУАРИ!
ВСя проблема в продажних мусорах і суддях, які за бабло дають можливість відмазатися ось таким літунам

точно 2018-12-28 / 17:14:48
Богданко, Ви абсолютно слушні. Оці будочки-магазинчики на зупинках - це катастрофа.
А ще лише Божим промислом ніхто поки не загинув біля "Сільпо" на Минайській і біля "Токіо", де зовсім відсутні пішохідні зони.

Нік 2018-12-28 / 16:50:24
А на Митній хто розніс зупинку?

Богданка 2018-12-28 / 15:27:21
В Ужгороді вперше, а взагалі по Україні вже було багато випадків, коли некеровані автомобілі трощили такі автобусні зупинки, де споруди розташовані чи не впритул до проїжджої частини. Ця вузька смужка між квітковим магазином і дорогою - місце потенційних смертників. Хтось про це думає, дозволяючи і будуючи такі споруди? Є якісь норми для організації зупинок міського транспорту?

Микола Уж 2018-12-28 / 13:08:31
Такого ще в Ужгороді точно не було. Причина ймовірна - черговий олень за кермом

точно 2018-12-28 / 12:05:21
Якщо дійсно був тверезим - значить, колупався в телефоні.

НОВИНИ: Кримінал

17:41
/ 3
Заступнику керівника Перечинського відділення поліції, затриманому на хабарі, затверджено обвинувальний акт
17:37
/ 3
За "дипломатичну контрабанду" консула Ігнатка на Закарпатті порушено два кримінальні провадження
13:52
/ 5
На Закарпатті затримали "водолазів" у мокрих гідрокостюмах, що переправляли Тисою сигарети до Румунії
13:10
/ 1
На Іршавщині ще троє членів ДКВ визнали свою вину у незаконній видачі бюлетенів для голосування
13:06
/ 8
На Закарпатті затримали оперуповноваженого контррозвідки СБУ за вимагання хабара за безперешкодний перетин кордону
10:59
На Рахівщині "п'яний" Fоrd з'їхав у кювет, а зупинений у Берегові водій під наркотиками чинив опір поліції
09:56
/ 4
На Закарпатті у вантажному поїзді, що прямував до Угорщини, відкопали з-під руди 2 тис пачок сигарет
00:16
/ 7
Прикордонники офіційно повідомили про виявлення сигаретної контрабанди в авто почесного консула Ігнатка
23:26
/ 68
На закарпатській митниці затримали на контрабанді сигарет скандального дипломата Ігнатка
16:42
/ 1
У Виноградові 79-річний чоловік під час п'яної сварки до смерті побив 83-річного товариша по чарці
16:33
/ 1
В Ужгороді пошкодили монумент жертвам Голодомору
16:05
/ 5
На Закарпатті затримали прикордонника, що вимагав і отримав хабар за "дозвіл" на контрабанду сигарет
15:16
/ 1