Мешканці Мукачева оголошено підозру за плакати "Зупинимо сепаратистів"

Прокуратурою Закарпатської області спільно з слідчими ГУНП в області та Управлінням СБ України в області викрито закарпатку, яка замовила та організувала друк плакатів, як повідомляється, провокаційного змісту.

Мешканці Мукачева оголошено підозру  за плакати "Зупинимо сепаратистів"

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Встановлено, що жінка замовила та оплатила одній з рекламних агенцій краю за друк плакатів з написом «Зупинимо сепаратистів». В подальшому, в ніч з 19 на 20 жовтня 2018 року, вони були розміщені на території декількох сіл Закарпатської області.

31-річній мукачівці оголошено про підозру у вчиненні умисних дій, спрямованих на, як повілдомляється, приниження національної  честі та гідності, вчинені службовою особою за попередньою змовою групою осіб ( ч.2 ст.28 - ч.2 ст.161 КК України).

Наразі за процесуального керівництва прокуратури області, слідчими ГУНП в Закарпатській області встановлюються інші особи, причетні до цих дій.

Триває подальше досудове розслідування.

08 грудня 2018р.

Теги: розпалювання, ворожнеча

Коментарі

антисепар 2018-12-10 / 20:49:41
Дуже цікаво : чому не притягнуті до відповідальності особи, які виготовили друк плакатів провокаційного змісту таких габаритів, адже без них винна особа сама не мала можливості їх виготовити, тобто вина їх набагато більша, ніж замовника?!

закарпатський заробітчанин 2018-12-09 / 23:01:57
і я себе так не поводив ні вдома, ні там де живу зараз. як ті на білбордах. і не жив як вони. і з тарілки їхньої не їв. і по угорськи ні слова не розумію.
але щось я дуууже сумніваюся, що це завдяки ним Україна зараз на рівні Сомалі та продовжує рухатись у відповідному напрямку, і мільйони українців змушені їхати десь за кордон, бо вдома просто не варіант.
але це ж не головне. головне знищити всіх ворогів народу...

закарпатський заробітчанин 2018-12-09 / 22:45:11
лиш поки загальна маса в Україні "воює з вітряками", хтось лопатою збирає вершки, на рахунки в закордонних банках. у іноземній валюті. тій, що у кредит дали у МВФ на всю Україну, а не лише на того, хто просив від імені країни та її народу. кредит, який буде повертати ще не одне покоління ваших нащадків. чи в цьому також винуваті ті троє мадярів на білборді?...

заробітчанину 2018-12-09 / 20:20:36
ні, у нас можна з криками "слава великій хунії" робити все що хочеш. законність воно вспомнило(((( щось тяжко віриться що "заробітчанин" там де заробляє веде себе так як ці виродки на білбордах(((((((
а скоріше не заробітчанин ти , а мілкий русвинсько-хунсько-маскальський провокатор(((((((9

njksr 2018-12-09 / 20:14:22
модьору
перший приклад ти сам, бо пишеш назву українського міста Ужгорода у своїй хунській інтерпретації, хоча людина назвала себе УЖГОРОД, а не якийсь там вар((((

ужгородець 2018-12-09 / 11:09:11
А законність у нас працює тільки для сепаратистів, які пригрілися у владі завдяки продажному Москалеві?

закарпатський заробітчанин 2018-12-09 / 10:54:02
виходить, всеж таки не завжди можна з криками "Слава Україні!" робити все, що стрілить у голову. видимо, ще в нашому дурдомі залишились якісь рештки законності, хоч і у поодиноких та чисто символічних випадках

Правдоруб 2018-12-09 / 09:05:52
"Підозру" треба оголосити СБУ за БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ та САБОТАЖ ВИКОНАННЯ нею завдань покладених на цю "Службу брелків" чнним законодавством ЦУкраїни. Нероби, фальсифікатори та імітатори "бурной деятельности".

патріот 2018-12-09 / 05:12:38
Ім'я героїні!

сорри 2018-12-09 / 03:34:11
Реально людина сказала правду, а її тягають. Тоді як справді сепарів не кивають

СБУ запрацювала 2018-12-08 / 21:19:00
Ховайтеся сепари, провокатори, псевдоактивісти, йовбаки! Бо лихо вам буде!

Magyar-Hun 2018-12-08 / 16:15:33
Ungvár, приклади в студію!

Ужгород 2018-12-08 / 15:18:53
А мадярів коли будуть тягати до суду за розпалювання міжнаціональної ворожнечі?

ужгородець 2018-12-08 / 14:48:55

Читачу, 31-річна мукачівка, САМА, за СВОЇ гроші, замовила, надрукувала та встановила ці політичні банери? - БРЄД!!!
Ви особисто знаєте, до кого з цим патріотизмом" звертатися і скільки це коштує? - Не один десяток тисяч гривень точно!

Власника цих місць реклами в студію! Це явно якийсь депутат (колишній чи діючий)...

читач 2018-12-08 / 14:18:28
Ця жінка зробила те,що недолуга СБУ мала давно зробити!!!Вона назвала речі своїми іменами,і це не вона розпалює ворожнечу,а ця запроданка Ороска,Брензович,і всі мадярські чинуші,які займають посади ,і мають при цьому угорські паспорти! Це прокуратура не бачить?

НОВИНИ: Кримінал

22:40
/ 38
Біля Ракошина перший заступник начальника ГУ ДФС у Закарпатській області смертельно травмував дорожника
17:27
Унаслідок зіткнення "Фольксвагена" з вантажівкою на Мукачівщині водія та пасажирку легковика доправили в реанімацію
13:13
На Закарпатті під час огляду вантажного потягу, що прямував до Словаччини, під шаром руди знайшли майже 19 тис пачок сигарет
12:20
/ 2
У закарпатському ПП "Вилок" у двох українок під одягом та в сумках знайшли приховані сигарети
12:08
/ 2
Через загибель 7-річного хлопчика на Рахівщині відкрито кримінальне провадження
08:55
/ 1
У ПП "Солотвино" через 190 пачок контрабандних сигарет чоловік втратив свій "Ніссан"
19:04
Справу двох киян, що ввозили через Закарпаття спеціальні технічні засоби для отримання інформації, передали до суду
17:42
/ 4
На Берегівщині 24-річний нетверезий водій "Фольксвагена" смертельно наїхав на 17-річного юнака
12:27
/ 2
В Ужгороді суд розгляне клопотання про зміну запобіжного заходу студентці, що скоїла жорстку ДТП на Слов'янській набережній
10:49
/ 4
У Мукачеві після фіксації "каруселей" на одній із дільниць журналісту погрожували розправою
10:44