На Закарпатті протестувальники знову заблокували рух автотрасою поблизу Нижніх Воріт

Про таке повідомляють у Патрульній поліції Закарпатської області.

На Закарпатті протестувальники знову заблокували рух автотрасою поблизу Нижніх Воріт

Як ідеться в повідомленні від патрульних, наразі рух на дорожній станції Нижні Ворота знову ускладнений.

Це пов'язано із проведенням акції протесту, учасники якої здійснюють безперервний рух пішохідним переходом.

Про відновлення руху у поліції обіцяють повідомити додатково.

21 листопада 2018р.

Теги: протестувальники, блокування, траса

Коментарі

Степан Крук 2018-11-22 / 09:24:21
Дивує те, що ще знаходяться прихильники махновщини! Панам отаманам гриціанам таврічеським потрібні попандополи...

До пенсiонера 2018-11-22 / 06:26:46
Не ехиднiчай дiду!В тебе все окей! Пенсiя 1200 евро?

пенсіонер 2018-11-22 / 06:20:52
Аваков Стефанишину не указ.
Областю керує губернатор Паша Павлов.
А Ступачка в нього Прем'єр, а Данацко Міністр МВД, по сумісництву Генеральний прокурор Закарпаття.

Земляк 2018-11-22 / 05:48:18
Молодцi! Треба пiдтримати Пашу! Ятеж страйкую!Бо д.....ли людей!!!!

Лемко 2018-11-21 / 22:17:09
коли нормальні люди самі зберуться і дадуть п...ди павловим пашам , тоді й буде у нас добре. а інакше ми терпимо бидлу, а воно знущається з нас

Паша Павлов 2018-11-21 / 21:23:22


Ану заткали писки! Тепер я керую Стефанишином, а не він мною!


Степан Крук 2018-11-21 / 20:43:42
Шановні! Прошу переглянути це відео. Оцініть так званий "мирний пікет", оцініть ступінь вихованості цих "мирних активістів". Це ж бидло, котре ганьбить Закарпаття і нас з Вами! Посилання відео тут: https://www.facebook.com/peugeonpoltava/videos/10212252606167256/

хенерал Гаврилюк 2018-11-21 / 20:27:34
Стефанишин у ВІДСТАВКУ!!!! Це Ганьба!!!!

Читач 2018-11-21 / 20:25:53
Де обіцяне розблокуваннян ? Пару баранів не можуть мордою в авальт покласти, які створюють перешкоди тисям добросовісних громадян, ? Стефанишин у ВІДСТАВКУ !!!!

Степан Крук 2018-11-21 / 19:28:37
ДОСТА бикувати на закарпатських дорогах! Крапка!!!

до сорри 2018-11-21 / 19:08:54
Де прокуратура щоб припинити цей мусорський беспрєдєл?

сорри 2018-11-21 / 19:03:07
Мусора Авакова розігрують комедію зі своїми шістками в особі Павлова і Ко

Правдоруб 2018-11-21 / 18:54:00
ВЖЕ поїхала поліція наваляти "люлей" цим євромудакам.

123 2018-11-21 / 18:51:23
Бояться правоохоронці припиняти незаконні дії цих тітушок, бо ті погрожують оприлюднити незаконні статки правоохоронців, схеми, ліві бізнеса.... Це позор Москаля, Гаврилюка і Стефанишина

Прокурор 2018-11-21 / 18:32:36
Будем сі Богу молив, просив щоб до ранку розішлисі

Степан Крук 2018-11-21 / 18:12:54
Саме так, ПАТРІОТЕ!

Патріот 2018-11-21 / 17:55:39
Працівники поліції мають право здійснювати керування дорожнім рухом, у тому числі регулювати рух учасників до яких відносяться і пішоходи, що перетинають проїзну частину по переходах. Тому, ставите цих недошерифів на переходах і хай регулюють. Раз ті бляхери хочуть зображати з себе пішоходів. Машини, пішоходи, машини, бляхери. Хто на заборону вибіг-штраф. Бикує-непокора. І досить гратися. Бляхери може і народ, але не весь. Народ це і водії і каміонщики і їх жони і діти. І за бажання возити своюдупу в іномарці треба платитити, а для цього працювати.

Степан Крук 2018-11-21 / 17:52:35
Ось і все! Після заяви Авакова "Євробляхарі" розбіглися. Інформація ТСН https://tsn.ua/ukrayina/v-ukravtodori-kazhut-scho-protesti-yevroblyahariv-zakinchilis-usi-dorogi-rozblokovani-1253121.html Ось так треба дрисирувати павловських собак!

Круку 2018-11-21 / 17:49:40
Поліцію можна викликати лише у разі тривалої черги до туалету

Степан Крук 2018-11-21 / 17:37:20
Аваков сьгодні заявив про примусове та жорстоке(у разі супротиву) розблокування доріг. Підтримую! "Євробляхарство" суперечить державним інтересам України, а держава - це інструмент примусу. ДОСТА бикувати, Павлов!

НОВИНИ: Кримінал

13:13
На Закарпатті під час огляду вантажного потягу, що прямував до Словаччини, під шаром руди знайшли майже 19 тис пачок сигарет
12:20
/ 1
У закарпатському ПП "Вилок" у двох українок під одягом та в сумках знайшли приховані сигарети
12:08
Через загибель 7-річного хлопчика на Рахівщині відкрито кримінальне провадження
08:55
/ 1
У ПП "Солотвино" через 190 пачок контрабандних сигарет чоловік втратив свій "Ніссан"
19:04
Справу двох киян, що ввозили через Закарпаття спеціальні технічні засоби для отримання інформації, передали до суду
17:42
/ 4
На Берегівщині 24-річний нетверезий водій "Фольксвагена" смертельно наїхав на 17-річного юнака
12:27
/ 2
В Ужгороді суд розгляне клопотання про зміну запобіжного заходу студентці, що скоїла жорстку ДТП на Слов'янській набережній
10:49
/ 3
У Мукачеві після фіксації "каруселей" на одній із дільниць журналісту погрожували розправою
10:44