На Закарпатті протестувальники знову заблокували рух автотрасою поблизу Нижніх Воріт

Про таке повідомляють у Патрульній поліції Закарпатської області.

На Закарпатті протестувальники знову заблокували рух автотрасою поблизу Нижніх Воріт

Як ідеться в повідомленні від патрульних, наразі рух на дорожній станції Нижні Ворота знову ускладнений.

Це пов'язано із проведенням акції протесту, учасники якої здійснюють безперервний рух пішохідним переходом.

Про відновлення руху у поліції обіцяють повідомити додатково.

21 листопада 2018р.

Теги: протестувальники, блокування, траса

Коментарі

Степан Крук 2018-11-22 / 09:24:21
Дивує те, що ще знаходяться прихильники махновщини! Панам отаманам гриціанам таврічеським потрібні попандополи...

До пенсiонера 2018-11-22 / 06:26:46
Не ехиднiчай дiду!В тебе все окей! Пенсiя 1200 евро?

пенсіонер 2018-11-22 / 06:20:52
Аваков Стефанишину не указ.
Областю керує губернатор Паша Павлов.
А Ступачка в нього Прем'єр, а Данацко Міністр МВД, по сумісництву Генеральний прокурор Закарпаття.

Земляк 2018-11-22 / 05:48:18
Молодцi! Треба пiдтримати Пашу! Ятеж страйкую!Бо д.....ли людей!!!!

Лемко 2018-11-21 / 22:17:09
коли нормальні люди самі зберуться і дадуть п...ди павловим пашам , тоді й буде у нас добре. а інакше ми терпимо бидлу, а воно знущається з нас

Паша Павлов 2018-11-21 / 21:23:22


Ану заткали писки! Тепер я керую Стефанишином, а не він мною!


Степан Крук 2018-11-21 / 20:43:42
Шановні! Прошу переглянути це відео. Оцініть так званий "мирний пікет", оцініть ступінь вихованості цих "мирних активістів". Це ж бидло, котре ганьбить Закарпаття і нас з Вами! Посилання відео тут: https://www.facebook.com/peugeonpoltava/videos/10212252606167256/

хенерал Гаврилюк 2018-11-21 / 20:27:34
Стефанишин у ВІДСТАВКУ!!!! Це Ганьба!!!!

Читач 2018-11-21 / 20:25:53
Де обіцяне розблокуваннян ? Пару баранів не можуть мордою в авальт покласти, які створюють перешкоди тисям добросовісних громадян, ? Стефанишин у ВІДСТАВКУ !!!!

Степан Крук 2018-11-21 / 19:28:37
ДОСТА бикувати на закарпатських дорогах! Крапка!!!

до сорри 2018-11-21 / 19:08:54
Де прокуратура щоб припинити цей мусорський беспрєдєл?

сорри 2018-11-21 / 19:03:07
Мусора Авакова розігрують комедію зі своїми шістками в особі Павлова і Ко

Правдоруб 2018-11-21 / 18:54:00
ВЖЕ поїхала поліція наваляти "люлей" цим євромудакам.

123 2018-11-21 / 18:51:23
Бояться правоохоронці припиняти незаконні дії цих тітушок, бо ті погрожують оприлюднити незаконні статки правоохоронців, схеми, ліві бізнеса.... Це позор Москаля, Гаврилюка і Стефанишина

Прокурор 2018-11-21 / 18:32:36
Будем сі Богу молив, просив щоб до ранку розішлисі

Степан Крук 2018-11-21 / 18:12:54
Саме так, ПАТРІОТЕ!

Патріот 2018-11-21 / 17:55:39
Працівники поліції мають право здійснювати керування дорожнім рухом, у тому числі регулювати рух учасників до яких відносяться і пішоходи, що перетинають проїзну частину по переходах. Тому, ставите цих недошерифів на переходах і хай регулюють. Раз ті бляхери хочуть зображати з себе пішоходів. Машини, пішоходи, машини, бляхери. Хто на заборону вибіг-штраф. Бикує-непокора. І досить гратися. Бляхери може і народ, але не весь. Народ це і водії і каміонщики і їх жони і діти. І за бажання возити своюдупу в іномарці треба платитити, а для цього працювати.

Степан Крук 2018-11-21 / 17:52:35
Ось і все! Після заяви Авакова "Євробляхарі" розбіглися. Інформація ТСН https://tsn.ua/ukrayina/v-ukravtodori-kazhut-scho-protesti-yevroblyahariv-zakinchilis-usi-dorogi-rozblokovani-1253121.html Ось так треба дрисирувати павловських собак!

Круку 2018-11-21 / 17:49:40
Поліцію можна викликати лише у разі тривалої черги до туалету

Степан Крук 2018-11-21 / 17:37:20
Аваков сьгодні заявив про примусове та жорстоке(у разі супротиву) розблокування доріг. Підтримую! "Євробляхарство" суперечить державним інтересам України, а держава - це інструмент примусу. ДОСТА бикувати, Павлов!

НОВИНИ: Кримінал

23:40
/ 4
Обшуки в Ужгороді пов'язані з викриттям ОЗУ, яка займалася незаконним заволодінням авто – Департамент внутрішньої безпеки НПУ
23:05
В Ужгороді патрульний Mitsubishi Outlander врізався в припарковане авто
19:57
В Ужгороді "п'яний" ВАЗ врізався в бетонний бордюр транспортного кола
17:57
На Перечинщині погоджено підозру жінці, яка в ході сварки смертельно вдарила ножем співмешканця
16:37
/ 1
На Закарпатті шахраї, представляючись по телефону працівниками банку, пропонують "розблокувати" банківські картки
16:08
/ 1
Мукачівця за контрабанду психотропів до ЄС засуджено до 5 років з іспитовим терміном
13:32
/ 12
В Ужгороді силовики з Києва проводять обшуки в Андрія Стрижака та Михайла Чурила – журналіст
18:08
На Воловеччині скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Сваляви, котрий намагався підкупити патрульних
14:33
За фактом ДТП на Мукачівщині з двома постраждалими розпочато кримінальне провадження
11:46
За 5 метрів від кордону на Закарпатті затримали двох "водолазів" у гідрокостюмах, що несли сигаретні пакунки
10:43
Погоджено підозру кіровоградцю, затриманому на Закарпатті при спробі продати закарпаток за кордон
09:12
/ 1
На Закарпатті чоловік намагався "вирішити" проблему на кордоні хабарем
17:19
На Закарпатті затримали мешканця Кіровоградщини, який вербував дівчат для будинків розпусти в Словаччині
12:22
/ 14
На митниці на Закарпатті у мікроавтобусі, що їхав з Італії, знайшли близько пів тонни м'ясних виробів і сиру
10:09
/ 3
У фігуранта "наркопроваджень" із Тячева під час обшуку знову знайшли наркотики
18:28
/ 1
На Тячівщині погоджено підозру двом підприємцям, які заволоділи понад 300 тис грн виділених на ремонт місцевих доріг
13:16
/ 1
На Берегівщині взято під варту підозрюваного в крадіжці автівки, квадроцикла та мотоцикла
13:05
В Ужгороді погоджено підозру серійному крадію та грабіжнику зі Львівщини
12:05
Одна з сільських рад Виноградівщини завдала збитків місцевому бюджету на 3,8 млн грн
11:29
/ 2
На Закарпатті затримали 4-х нелегалів із Таджикистану та двох чоловіків, що збиралися їх переправити через кордон
02:32
Ужгородцеві не дали зайти у приміщення суду з електрошокером та двома ножами
17:41
/ 7
Заступнику керівника Перечинського відділення поліції, затриманому на хабарі, затверджено обвинувальний акт