Будапешт профінансує спорудження в Берегові кінної статуї Ференца Ракоці ІІ (ФОТО)

На площі Будапешт у закарпатському місті Берегово незабаром розпочнуться роботи з реконструкції парку та встановлення пам'ятника Ференцу Ракоці II. Замовником є міська рада за фінасування Фонду ім. Габора Бетлена.

Будапешт профінансує спорудження в Берегові кінної статуї Ференца Ракоці ІІ (ФОТО)

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив міський голова Берегова Золтан Бабяк.

Кошторисна вартість проекту - 9, 2 млн грн. Завершення робіт заплановано на травень 2019 року. Наразі монтується тимчасовий будівельний паркан, аби безпечно для перехожих та зручно для робітників здійснувати заплановане.

Також з місця реконструкції будуть переміщені елемети благоустрою (тенісний стіл, лавиці, ліхтарі, тощо).

При цьому міський голова Берегова наголошує, що в реалізації плану буде максимально збережено зелену зону: будуть зрізані кілька насаджень, включаючи хворі й аварійні.

15 листопада 2018р.

Теги: Ракоці, Угорщина, Берегово, Бабяк

Коментарі

До орсі 2018-11-18 / 05:41:16
Ваша правда . корж в сігеті сотворив в честь голодомору таке паскудство що страшно дивитись.

Вуву 2018-11-18 / 02:25:28
Там потрібно встановити погруддя
Степана Бандери .
Хто за ?

Oroszi 2018-11-17 / 09:11:12
Хто цим займається питаєти Ви? Всякі" діячівід культури"-типу скульптор Колодко,хохол,який любе замовлення угорців бездумно виконує-фігурки всякі в Ужг-на набережних,за гроші хоч-шо зробить і вже він прийняв громад.Угорщиниа, далі із Угорщини приїзжає сюда наїздами і зарбляє в Україні мадярськими замовленнями..От продажні вони..цідеякі так звані "діячі культури"

Тарас 2018-11-16 / 22:45:07


Ви мрієте нарватися на бан за дурниці, які тут пишете на адресу адміністрації сайту? Може звернете увагу бодай на те, що вчора через порушення правил коментування було видалено і коментарі коментатора Вуву?

Коментар видалено. Коментуйте по суті публікації. Адмін


Тарас 2018-11-16 / 16:37:54


Хамство і перехід на особистості. Коментар видалено. Адмін


Тарас 2018-11-15 / 23:36:27
До 14.37...знову ж пишу читайте історію яке відношення має Ракоці,я вам не вчитель.Берегове Українське місто 27 років а до того?Не поводьтеся як комуняки і вчіть та поважайте свою історію

До перехожого 2018-11-15 / 20:39:52
Ви ж бачете що йде гібридна війна з хунами ... Тільки вони не застосовують військову силу ... Але застосовують гроші єс. (Як зброю) ... Якими підкуповують всіх чиновників і урядовців від кого залежить прийнятя якогось рішення на йіх (хунів) користь.
Ось йіх метод боротьби з Украйіною ... Йійі територіальною цілісністю.
Підкуп і хабарництво в обмін на мовчанку або толерантність до "будапешта".
Орбанутий вже "домовляється" з потенційними кандитами на крісло президента Украйіни.
І говорить про це відкритим текстом.
Оочевидно що посередником в цьому процесі вже виступає нардеп ВР. бриндзович ласла ... Якого і досі не посадили через підривну антидержавну діяльність.
А є ще маскаль ...

Вуву 2018-11-15 / 19:31:16
Ще ось що кидається в свідомість і думки ... Так це те що ...
Реконструкція площі і встановлення того коня чи кобили з ракоці ... Почались вже ... Тбт. На зимовий період ... На той час коли соціальна активність через сезонні погодні умови (сніг ... Мороз ... Холод ... Дощ ) ... соціальну активність жителів міста зводить в мінімум.
Інакше кажучи ... розрахунок зроблено на те щоб не було ніяких можливих протестних акцій чи мітингів .
Що в свою чергу є свідченням того що це є якась оборудка яку хочуть зробити без зайвого галасу і надмірнойі суспільнойі уваги.
Точно що "будапешт" комусь за це заплатив ... І давай ставити ракоційів ... Турулів і всяких там решта напів співпчок і ......
ПИТАННЯ ... ХТО КОНТРОЛЮЄ ВСІ СПРАВИ ІЗ СПОРУДЖЕННЯМИ ПАМЯТНИКІВ СУСІДНЬОЙІ КРАЙІНИ НА НАШІЙ ТЕРИТОРІЙІ .???
ХТО ЦИМ ЗАЙМАЄТЬСЯ ПЕРСОНАЛЬНО ?
ХТО ЗА ЦЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ???
Прошу не мовчати .

Вуву до адміна 2018-11-15 / 19:14:55
Матеріал який ви помістили починається зі слів ... "Будапешт профінансує ..."
Так от ... Булоб дуже добре довідатись від вас ... Хто саме стойіть за цією провокативною оборудкою ?
Бо сам будапешт ... Як як пальцем в небо ... Це так само як мвф ... І разом з тим ні одного прізвища ні однієйі особи ... Така собі ширма ...
"будапешт" .
Алеж є якісь люди ... персоналійі які причетні до всього цього рішення.
Чому нам про це не пишуть ... Не інформують .... А лишень якись там "будапешт".
Спершу ви подали таку інформацію чи інший закарпатський сайт .? Невідомо.
А вже через пару годин цю інформацію "проковтнув"... УКРНЕТ.
І НАС ІНФОРМУЮТЬ ЯК ПРО ДОКОНАНИЙ ФАКТ.
Чому ніхто не перевірив на якій підставі має споруджуватись цей памятник ?
... Чи були якісь громадські ... Публічні обговорення з жителями міста.?
Чи було це рішення узгоджене з міністерством культури Украйіги ?
Ауууууу нищук !!!
Чи це рішення було прийняте на міждержавному рівні ... Що по свойі суті є нормальною практикою міждержавних відносин.
Чи це маскаль запхав бабло в кишеню і зробив "в тіхаря договорняк"?
Чи це самоуправство ефімерного і законспірованого "будапешта" ... Який через свого ставленика бабака ... Все порішав поза всіма необхідними процедурними питаннями в правовому полі законодавства Украйіни ???
Ми (громадськість) всього цього не знаєм .
Чому вони (хуни) так легко і хитро можуть маніпулювати нашими ЗМІ ???

Вуву 2018-11-15 / 18:55:44
Я теж так думаю що з боку хунів встановлення коня з ракоці в центрі міста це перебор.
Но хуни так не думають ... ну і нехай.
Зате памятник бандері на площі будапешт дуже навіть демократично ... А чому ж і ні ???
А якщо (хоча це спірне твердження) більшість населення хуни ... То що ... Вони мають право робити все що хочуть ... І "витирати ноги" ... об все украньске ... Не рахуючись з іншими національностями які проживають в місті і на територійі цілого району.???
Так по вашому повинно бути.?


до Вуву 2018-11-15 / 17:46:24
Не треба-тіки не Бандера! НІ В ЯКОМУ РАЗІ..Не треба підливати МАСЛА в ...огонь.більшість населення -угорці..НЕ ЗАБУВАЙТЕ ЦЕ!Цей Бандера.хоч і по -свому,но боровся за Україну признаю.Но..площа і памятник йому в Берегові-ЦЕ ПЕРЕБОР причому ЯВНИЙ,СИЛЬНИЙ. Глупо..бо життя трохи потребує коригування ...! Думайте-включайте хоч іноді мозги.. ГЛУПО! НІ і НІ!!!

Вуву 2018-11-15 / 17:22:26
Пропоную в місті замість памятника ракоці встановити погруддя нашому ВІЙСЬКОВО -ПОЛІТИЧНОМУ ДІЯЧУ ЯКИЙ БОРОВСЯ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЙІНИ ...
СТЕПАНУ БАНДЕРІ.
А заодно винести на широке обговорення питання про перейменування площі "будапешт" на площу його імені ... ПЛОЩУ СТЕПАНА БАНДЕРИ. !

Вуву 2018-11-15 / 17:17:09
Я гапасив гаряче ... А які ще слова добирати я не знаю . В таких випадках слова самі добираються автоматично ... Бо мовчати далі не можна.
Йіхня та співачка ... шарік ...співала десь там в них а не в києві чи в ужгороді і звичайно що сцена йійі робота . А тут Берегові сцени не було (як на той час) ... Але "прихильників"поза сценою мала .
А що роблять прихильники поза сценею ... Так є пхають гроші і трахають.
Ні ні ... Вона співачка ... Вона не к..а ... Шо вишо ви. !?
Як таке писати можна.
А реально !? Що вона зробила для бідних ... Для голодних ... Для хворих ... Немічних ?
Що зробив той ракоці навіть хоч і з конем для міста для області. ?
ВОЮВАВ ПРОТИ АВСТРІЙІ .
Так вибачте він відстоював свойі політичні інтереси ... А НЕ ІНТЕРЕСИ ПРОСТОГО НАРОДУ ЯКИЙ НА НЬОГО ПАХАВ І ГОРБАТИСЯ.
ЦЕ ЩО ЗАКАРПАТЦІ МАЛИ ЯК ВСІ ... ЯКОДИН прагнути НЕЗАЛЕЖНОСТІ ВІД АВСТРІЙІ БО ВІН (ракоці з конем) ТАК ЗАХОТІЛИ ???

до тараса 2018-11-15 / 14:37:03
яке відношення раковці має до укаїнського міста????Чому всі інші нації ,які населають місто мають поклонятися цим всім ідолам.Вул.всі перейменовані,всюди меморіальні дошки,памятники іт.д.Дійсно чому Ярослава Бандурович ніяк не увіковічена..кінь раковці більше зробив для Берегова.чим дійсно ця патріотка.Обов"язково у парку має бути якийсь памятник мадярам.Чому не можна його назвати просто"Молодіжний".Треба це все обговорювати з населенням!

Тарас 2018-11-15 / 11:13:54
До Вуву...Читайте історію якраз Ракоці і має відношення да Закарпаття.

перехожий. 2018-11-15 / 11:05:45
Це вже.явно тягне на перетворення нашого міста на угорщину.так би мовити підготовку,я рахую що це явний сепаратизм і відповідні органи повинні не мовчати а провести розлідування в питанні кому це вигідно і хто за цим стоїть.В центрі міста встановили памятник якійсь угорській артистці.хоча в нас є своя і актриса і засновниця театру Ярослава Бандурович.де їй памятник??? натомість всякі петефі і.т.д. на кожному кроці.впевнений що ніхто і гадки не має хто він такий і що зробив для міста і хто такий раковці та ще і на коні взагалі абсурд,я думаю що потрібно спочатку зробити опитування населення чи вони згодні з таким встановленням памятника а потім вже щось встановлювати.

читач 2018-11-15 / 10:51:02
А хто питав берегівчан на рахунок цих безкінечних памятників угорцям?Скільки можна мадяризувати українське місто?Є служби в Україні,щоб зупинити мера м.Берегово,з угорським паспортом,який явно служить Угорщині,а не Україні?

"=" 2018-11-15 / 09:26:49
Думаю це КРАСИВО..супер-видно на фото. А чи правильно це шо у нас угорському політ.діячу-не беруся судити...НЕ ЗНАЮ,но не треба так все-таки із- якоюсь із злостю-пане ВУВУ.НО КРАСА буде для міста -ОДНОЗНАЧНО!

Вуву 2018-11-15 / 08:40:03