Містобудівна рада в Ужгороді погодила на набережній Незалежності мощення із гранітної плитки у поєднанні з бордюрами і бруківкою (ФОТО)

Сьогодні в Ужгородській міській раді відбулося засідання членів містобудівної ради. Серед інших питань розглянули і вибір матеріалу мощення на пішохідній частині в рамках капітального ремонту набережної Незалежності.

Містобудівна рада в Ужгороді погодила на набережній Незалежності мощення із гранітної плитки у поєднанні з бордюрами і бруківкою (ФОТО)

Архітектор Петро Сарваш прочитав лист від ІКОМОС із рекомендаціями щодо збереження в Ужгороді пам’яток архітектури. Крім того, представив фото з варіантами мощення, яке використовують у населених пунктах Чехії зі схожою архітектурою.

Голова містобудівної ради, головний архітектор міста Олег Боршовський запропонував піти на набережну, щоб подивитися взірці мощення, які вже виклала підрядна організація. Крім гранітної плитки зроблено і невеличкий фрагмент клінкерною цеглою.

Члени містобудівної ради, крім Петра Сарваша, який відмовився йти, провели обговорення безпосередньо на місці і дійшли згоди, що доцільно викладати гранітною плиткою (розмір 30х60х5) у поєднанні з новими бордюрами і бруківкою, аналогічною тій, яка використовувалася в Ужгороді у міжвоєнний період минулого століття. Це та інші рішення сьогоднішньої містобудівної ради зафіксовано протоколом.

09 листопада 2018р.

Теги: рада, мощення, плитка, набережна

Коментарі

Читач 2018-11-12 / 11:39:25
Забудовники повинні разом з будівництвом житла будувати школи та дитячі садочки. Цього має вимагати влада, тобто Андріїв. А що він вимагає?....

Читач 2018-11-12 / 11:36:19
Нехай Андріїв поїде до свого рідного Стрия і подивиться, яку там поклали кольорову плитку, якої якості, і як якісно! Люди робили для себе, а в Ужгороді як завжди крали!

Для ужгородки 2018-11-12 / 11:35:47
Чому школи та дитячи салочки не будуете ? Ато мощення....та мощення .

Читач 2018-11-12 / 11:33:20
Те, що проводять ремонти тротуарів - це чудово! АЛЕ! Подивіться на якість виконаних робіт - в багатьох місцях все треба переробляти, з"явились ями на новому мощенні, шпарини на мощенні не засипали піском і т.д. і т.п.!!! Зробили добре дорогу з кам"яної бруківки біля ректорату. Але є вже нові ями, і який дурень засипав всю дорогу мучкою? Літом - пилюка, зимою - болото! Просто дибіли якісь! Та і якість плитки на тротуарах бажає бути кращою. Після минулої зими кольорова плитка вже розсипається! А що буде з нею далі?

ужгородка 2018-11-11 / 13:15:15
мощення

ужгородка 2018-11-11 / 13:12:29
Безумовно, що поміняти. Мало того, що то совок - бетон з мармуровою крихтою, так ще ті плити місцями просто розсипалися, а місцями піднялися коренями каштанів.
Поїдьте в Львів і гляньте на місто, яким займалися весь час, а не лише тепер. А Ужгород застряг у совку і постсовку. Гляньте на моження Корзо. Ганьба всесвітня!

Будя 2018-11-11 / 12:59:43
На київський набережній вже 30 років стоїть плитка з бетону і нич їй нема ! Може і там поміняти ?

ужгородець 2018-11-10 / 20:32:20

Все, можливо, класно і чудово... Але.
Як на мене, головне питання: НА СКІЛЬКИ РОКІВ ДАЄ ГАРАНТІЮ і ЧИМ ВІДПОВІДАЄ виробник бруківки та підприємство, що її кладе?

Якщо на рік-два - це одна бесіда. Якщо на 25-30 - зовсім інша.

Так на скільки? Хто знає? Хто бачив КОНТРАКТ?

Вуву 2018-11-10 / 15:41:33
Чітатєлью ... Як ти впадеш і зламаєш ... То дай нам знати. Спеціаліст "по сцеплєнію" .

Для Тараса 2018-11-10 / 14:09:02
Час покаже ! Ще нема снiгу та морозу.

Читатель 2018-11-10 / 12:14:08
Для Тараса.
Врёте, уважаемый! Нагло врёте! Сцепление этой плитки с ногами - ОТМЕННОЕ. Придите на Петефи, опробуйте ногами такую же точно плитку, и всё поймете.

Тарас 2018-11-10 / 11:25:42
Починаючи з перших заморозків ця гладкая поверхня буде катастрофою для мешканців ! Скільки буде переламаних рук та ніг. Хто буде відповідати ? Мер ? Такий схил в сторону річки !!!

Вуйко 2018-11-10 / 10:54:37
ПУСТОЗВОНИ и БЕЗДЕЛЬНИКИ!!!!

фантаст 2018-11-10 / 08:00:25
а слабо,би укласти русло річки,га???

Вуйко 2018-11-10 / 07:34:45


Хамство. Коментуйте по суті публікації. Коментар видалено. Адмін


Вуву 2018-11-10 / 00:11:27
Боршовський ти купа г...а. Просто тебе ненавиджу.

Byby 2018-11-10 / 00:09:46
Цей бородатий "дровоСЄК" боршовський ... Який вже багато чого в місті "накаламутив".
Просто все настільки корумповано ... Від самого "гомера сімсона" з ода ... Що нічого нормально не працює ... Ні поліція ні прокуратура. Ні сбу.
Всі віджимають бабло.
Скажіть ... Що бракувало старій плитці ??? Ви бачили десь ями чи які провалля ??? Вона ще могла стояти років як 30 мінімум.
Але зараз вся ця бородата злодійська наволочь ... Урве бабло і циганота викладе тяп -ляп ... Зміниться влада і через 3 - 4 роки знову почнуть класти плитку . 100%.
А все тому що нема народного контролю і немає як колись КРУ ... Яке дуже добре співпрацювало з органами.
Тому бариги крали і красти будуть ... Публіка буде сердитись і сваритись ...і бігати по дорогах і тротуарах із "ВІЧНИМ РЕМОНТОМ" !

Пенсіонер 2018-11-09 / 21:44:22
Лем коби так заліпили,шоби їм ся за п'ятами не відлупляло.

МОНРО 2018-11-09 / 20:55:07