Очільником УСБУ в Закарпатській області призначено Володимира Пахнюка

Указом Президента України №344/2018 від 26 жовтня 2018 року ПАХНЮКА Володимира Васильовича начальником Управління Служби безпеки України в Закарпатській області.

Очільником УСБУ в Закарпатській області призначено Володимира Пахнюка

Відповідний документ опубліковано на офіційному сайті глави держави.

Іншим указом В.Пахнюка було звільнено з посади начальника УСБУ у Вінницькій області. Також було звільнено з посади начальника УСБУ у Закарпатській області Олега Воєводіна.

26 жовтня 2018р.

Теги: СБУ

Коментарі

Митник 2018-10-28 / 18:03:50
А кому гроші за місяць нести? Уже скоро 1-ше число. Непонятка якась.

Вуву 2018-10-28 / 17:25:26
Вичитував деякі цікаві матеріали ... Він (пахнюк) до того часу коли став очільником сбу у вінниці ... Був очільником в житимірі . І всюди за ним тягнеться шлейф з скандалами і решта всякими справами . Так що пахнюк прийійде із "запашком" . А тут другий генерал що вже "вріс" може тому що прийде сказати украйінським прислівям ... "На чужий каравай рот не роззявляй".
А по фотографійі "апетит" у пахнюка хороший.
А як воно буде ? ... То може бути і "так і сяк" . Поживем - побачим.

Пушкін 2018-10-28 / 14:22:40
Мусить це паця порозумітись з прокуратурою, інакше йому важко буде працювати. Хай не забуває, що в області 2 генерали серед правоохоронців.

Микола Уж 2018-10-28 / 14:07:37
Скорше дві причини призначення: поставити Москаля на місце і доносити Порошенку правду, бо не вірять вже Геннадію. Друга - контроль за потоками з митниці, бо кажуть шо губернатор "крисить" і не все передає на Київ а собі до карману

Гийза 2018-10-28 / 13:00:43
Треба з того почати, що розчистити авгеєві конюшні. Копнути назад у прокуратуру ті справи по ДТП і кражах, котрі прокурор нам кинув як у помийну яму. Зайнятися сепаратистами і корупціонерами прокурорами із суддями, котрі дали присягу Мадярам.

До Урсула 2018-10-28 / 11:39:18
Воєводіна просто звільнили, але йому вже працювати не потрібно. В Закарпатті він став мультимільйонером і зараз зможе офіційно отримувати пенсію в Угорщині.

Іван 2018-10-28 / 05:10:10
ЯКАСЬ КУ_РВА
ПИШЕ ПІД МОЇМ НІКОМ.
ПОПЕРЕДНЄ ПОВІДОМЛЕННЯ
Я НЕ ПИСАВ

Прокурор 2018-10-27 / 22:55:22
Буде контрабанду обліковувати чи сепарів ловити? Думаю контрабанда йому ближче.

Урсула 2018-10-27 / 14:19:42
А де Воєводіна поділи?

Васько 2018-10-27 / 14:18:41
Гаврилюку пола бритися наголо, кидь хоче лишитися

Вуйкові 2018-10-27 / 10:33:46
Тепер в нас вже два генерали . Цікава рокіровка .

Іван 2018-10-27 / 10:20:32
Дякуємо Воєводину О.В. за службу на благо Україні на теренах нашого краю! Успішу Вам та благополуччя на новому місці! Слава Україні!

Вуйко 2018-10-27 / 07:10:51
ОЦЕ МОРДА!!!!

Вуву 2018-10-27 / 05:47:53
На місце генерал - майора пахнюка у вінниці призначено його колишнього заступника олега зозулю.
"Свій до свого по своє".

Вуву 2018-10-27 / 00:27:07
Ще одна ... Досить цікава річ ... І гомер сімпсон і глашатай галас і пахнюк ... ВСІ ЛИСІ ?!$.

Вуву 2018-10-27 / 00:17:41
Господи прости ... Ще трохи і морда трісне.
А ще кажуть що лице ... Це дзеркало людини (йійі душі). Слово лице тут можна сказати з натяжкою.
Дві речі ... НА ЯКІ ВІДРАЗУ "ПАДАЄ" УВАГА.
1. ЧОГО ПРЕЗИДЕНТ ПХАЄТЬСЯ В РОБОТУ СБУ. СБУ. Це не його прорегатива призначати чи переставляти ... Чи знімати.
Для цього є ГОЛОВА СБУ ... (Якого може призначити президент ... І то є все ) ... а не робити ротацію кадрів і пхати свого носа в цю справу.
Повторюсь ... Для цього є голова сбу.
2. Призначенець ... Увага ... З вінниці. Це є свідченням того що ця особа є в команді БПП ... І є вже "перевіреною" І "В" І "ПО" кримінальних справах .
І останнє... Про що ЗМІ не написали.
Куди "пристройіли" на працю звільненого очільника СБУ ЗАКАРПАТТЯ ?
Чи часом не на місце вінницького СБУ ?

Правда 2018-10-26 / 23:08:42
Сиротка

понятно 2018-10-26 / 22:25:49
недавно були одні донецькі і всі знають чим це все закінчилось

Копча 2018-10-26 / 22:25:34
Морда-лиця начальника каже, що Закарпаття отримало високоякісного спеціаліста з отримання тіньових доходів. Вибори близько тому дядько реалізовуватиме свої "таланти" на повну, забезпечуючи високопоставлених кураторів фінансами не забуваючи й про свої інтереси.

сорри 2018-10-26 / 21:38:56
Раз з Вінниччини, значить - на вибори.

НОВИНИ: Політика

10:04
За добу в Ужгороді виявлено 9 нових випадків коронавірусної інфекції, 1 людина померла
09:15
Під час огляду мікроавтобуса у ПП "Тиса" на Закарпатті у сховках знайшли 295 пачок сигарет
01:58
/ 11
Ідею забудови полонини Боржава на Закарпатті просуває підрядник Олімпіади-2014 в російському Сочі
15:06
/ 7
Майданівця та волонтера з Іршавщини затримали у Словаччині на вимогу Росії та можуть екстрадувати до РФ
04:00
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч.10
03:04
/ 3
МЗС обурила заява посла Угорщини: порушує домовленості міністрів
23:41
/ 11
В Офісі Президента обговорили створення високогірного всесезонного спортивно-туристичного кластеру "Боржава"
01:50
/ 2
Візит Орбана в Україну відбудеться, "коли дозволять умови" - посол
11:31
/ 31
Закарпатський осередок "Європейської Солідарності" очолила Іванна Климпуш-Цинцадзе
18:01
/ 20
Ближчим часом можливе "угорське" пожвавлення в темі створення на Закарпатті Берегівського району
04:21
/ 5
Єпископа Мілана Шашіка нагороджено орденом "За заслуги" 2 ступеня (посмертно)
10:00
/ 2
У Сваляві перевіряють можливий факт вандалізму на меморіалі
22:25
/ 16
Голова Закарпатської ОДА Петров прибирав у Хусті "несанкціоноване" сміття
14:54
/ 17
Голова Закарпатської ОДА представив "лунченківського" в.о. голови Хустської РДА Сабадоша
02:41
/ 31
Ужгородець написав заяву в поліцію з приводу обслуговування його в аеропорту Херсона російською мовою
23:27
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 9
02:39
/ 7
В ОП пояснили, чому хочуть залишити на Закарпатті Берегівський район та натякнули на сигнали від спецслужб
02:04
/ 4
Закарпатському екснардепу від "Партії регіонів" Бушку вручили підозру через побиття московського політтехнолога
01:50
/ 2
Україна і Словаччина восени підпишуть угоду щодо аеропорту в Ужгороді
19:24
/ 14
Новим очільником Іршавської РДА призначено Івана Завидняка
11:55
/ 3
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 8
01:16
/ 3
Профільний комітет ВР погодив створення на Закарпатті 6-ти районів, включно з Берегівським і Рахівським
15:41
/ 16
Гетманенка на посаді першого заступника голови Закарпатської ОДА замінив генерал СБУ Коцюба
02:58
/ 4
Рух ЧЕСНО спростував заяву першого віцеспікера ВР про розгляд справи закарпатського нардепа-кнопкодава Поляка у суді
03:21
/ 4
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 7
» Всі новини