На Закарпатті, в рамках кримінального провадження, правоохоронці перевірять підстави та законність набуття угорського громадянства

Прокуратурою Закарпатської області за повідомленнями в засобах масової інформації внесені відомості до ЄРДР та зареєстровано кримінальне провадження щодо умисного вчинення громадянами України діянь на шкоду суверенітетові, державній та інформаційній безпеці країни, що вказує на наявність ознак кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.111 КК України - державна зрада.

На Закарпатті, в рамках кримінального провадження, правоохоронці перевірять підстави та законність набуття угорського громадянства

Йдеться про відео, в якому громадяни України, присягаючи на вірність іншій державі отримують паспорти громадян Угорщини. При цьому, посадові особи установи де відбувались події, рекомендували приховувати факт отримання іноземного громадянства від державний структур України. 

Здійснення досудового розслідування доручено СВ УСБУ в Закарпатській області під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Довідка

ч.1 ст. 111 КК України - державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України. 

Нагадуємо, що відповідно до ч.2 ст.111 КК України, звільняється від кримінальної відповідальності громадянин України, якщо він на виконання злочинного завдання іноземної держави, іноземної організації або їх представників ніяких дій не вчинив і добровільно заявив органам державної влади про свій зв'язок з ними та про отримане завдання.

 

28 вересня 2018р.

Теги: громадянство, підстави, законність

Коментарі

Хєнтеш 2018-10-01 / 08:47:06


Гатт...В ************* написані некоторіе держ.чиновники України-шо мають паспорта др.країн.1.Смелянский-ген.дир.Укпочти м.Київ, гром.США 2.Рабінович Вадім-нар.депутат Укр..кандидат в през.Укр., гром.Ізраїля 3.Насіров-зкс-гол.ДФС Укр..кандидатв През.Укр.,гром. ще 2 держав-Венгрії,Великобританії4.Труханов-мєр Одеси.гром.Росії 5.Грановський -нар.деп.Укр.,гром.Румунії 6.КІЧКОВСЬКИЙ Мігаль-єкс-голова Закарпатсклй ОблРади,гром. Венгрії і пенсіонер Венгрії-но живе на мадярсьукі гроші в Ужг..


дід 2018-09-30 / 12:12:16
От от давайте перевірте, але почніть із чиновників та правоохоронців.

Вуву 2018-09-30 / 00:02:50
А вот люля . сучка люля була май хвора ... Хворіша за всіх . За вшиткіх. Так йійі хребет болів ... Так болів ... Што ноги йіуй ся однімали. На майдан вивезли у возикові ... ТА З ТАКИМИ ВЕЛИКИМИ БОКАНЧАМИ НА ПЛАТФОРМІ ... ШТО НАРОД АЖ ЗАДОВАВСЯ. ОЙ БОЖЕ МИЛИЙ .Всі думали ош то дохтор йіуй прописав ОРТОПЕДІЧЕМКУЮ ОБУВЬ.
Так сьме йійі жаліли сегіняшну ... Аш мало не плакали. Айбо ...
Як попала она на прийом ... (Перебачте на встречу ) з послом сша ... та як встала ... Та як пройшлася . Ой бооо.
Так даже сам кашпіровський не лічить.
Так такоє чудо ... Што і до типирьки на каблуках бігає іше май ліпше як верка сердючка.
І нич йіуй не є .І здорова як корова .
І опять в президенти хоче пхати свою ето ... Морду. А ви кажите. :-))

Глог 2018-09-29 / 23:09:39
Яке там "перевірять законність".Та менти , прокуратура та СБУ в Закарпатській області кришувало та давало добро на той безпридєл.
Ще б мадярським жандарм дали розлідувати.

закарпатець 2018-09-29 / 18:18:51
Україна підписала Європейську Конвенцію Про громадянство. В ній вона визнала право громадян на прийняття іншого громадянства і врегулювала питання взаємовідносин з такими громадянами!

Фіскал мадярови 2018-09-29 / 14:03:57
я ще тямлю коли Луценкови оставалося жити пару тижнів, і Янукович го амністував, они там усі хворі

Степан Крук 2018-09-29 / 11:25:22
СБУ обіцяє оприлюднити список із 400 державних службовців - двохпаспортників, котрі мають доступ до державної таємниці.

FISZKAL, magyar 2018-09-29 / 10:09:44
шановні! Не треба ображати за погляди чи за національність -ЦЕ ГЛУПО як мінімум.ПЕРЕВІРЯТИ ДРУГЕ ГРОМАДЯНСТВО треба ОБОВЯЗКОВО- но у ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ,а не у простих громадян..от і все! Як НАСЬОРОВ(шо під одіялом у дирочку у клетці суда ПІДГЛЯДУВАВ-коли ж уйде з суду НАБУ,а як пішло НАБУ то він уже НЕХВОРИЙ він же ВЕЛИКИЙ БОРЕЦЬ, якоїсь спорт.спец.БОРОТЬБИ-і ніякий НЕХВОРИЙ,умирав уже..а тепер ОЖИВ СРОЧНО і чую ХОЧЕ В ПРЕЗИДЕНТИ,А раз займається він таким надтяжким видом спорту,просто височайший аферист,пройдоха і брехач)-от його провірити і ВИРІШИТИ..або лишити гром.України-

Вуву 2018-09-29 / 05:35:21
Да ... Вот што .
Получається вроді так што відстоювати свойі європейські права ми можеме ісключітельно з мандарськими паспортами.
Єслі слідувати логіці лисого болвАна.

Вуву. До анця 2018-09-29 / 05:31:31
Точно . вот якби на сись чеський фестиваль ... чехи привезли паспорти та начали роздавати ... ІЙОЙ БОЖЕ ...Тать то би був МАЙЛІПШИЙ ЧЕСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ В ІСТОРІЙІ ... FOREVER.
Но вот вони недодумалися ... Ци никому було підказати .
А да кажеся лисий болван завоняв ... "на оперєженіє".

Анця 2018-09-28 / 22:03:00
Ой чує моє серце тото добром не кінчиться. Кить пяний луцик взявся щити статті нашим закарпатцям, то або луцик піде туди звідки вийшов, або закарпатці начнуть відстоювати свої європейські права.

Володя Саше 2018-09-28 / 21:58:36
Саша! Кипишь - это единственное, что умеет делать Украина, когда от неё уходят люди.
Если мужик уходит от бабы, то она тоже истерит, но уже ничего не может сделать. Вот так и власть, злится, что люди уходят, но сделать ничего не может, от того и истерика.

Саша 2018-09-28 / 20:51:02
Степан Крук правий. Державна зрада- серйозне звинувачення. Що відбувається? Людей підводять під статтю. Влада не має розумного плану виходу з цієї ситуації. Влада хоче кіпіш??? Питання: навіщо владі цей кіпіш???

Горожанин 2018-09-28 / 20:41:00
що може бути гірше дурня , правильно , дурень із ініціативою ...
Після вчорашнього відлупу від СБУ , Луцик образився і вирішив діяти самостійно . І кому він буде предявляти такі статті із такими важкими злочинами ? простим нашим громадянам ,здебільшо угорцям ? він взагалі то притомний ? А щоджо британського паспорту Насірова , автентичність якого підтвердило МЗС , на хвилиночку , ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ .Тут ігнор .А з паспортом Труханова , російським паспортом , країни агресора до речі , як тут справи ? А з ізраїльським паспортом Рабіновіча , теж нічого , правда ? А з заявою Піховшека на ньюсвані , проте що ветерани АТО - вбивці , тут що ? ......

а чому 2018-09-28 / 18:49:48
а чому ми не роздаємо паспорти в Канаді Європі всюди всім вихідцям з України?

Степан Крук 2018-09-28 / 17:55:14
Цікаво: визнають зрадниками України 100 000 закарпатців, чи тільки одного - прикордонника, котрий оприлюднив відео??? З нардепами все зрозуміло - в них недоторканість. Мені здається, що Генпрокуратура займається черговою хернею. Питання вирішувати, безумовно, треба, але не через сраку. Закарпаття відносно спокійний край, але схоже на те, що цей спокій не подобається Луценку. Потрібно прикласти багато зусиль, політичних, дипломатичних та домовитися із Угорщиною про припинення видачі своїх паспортів. Тут свого слова ще не сказала Європа, Америка отже поле діяльності та резерв для української дипломатії є. Виходить, що легше зробити сотні українців зрадниками, ніж по-державницьки вирішити проблему. Влада хоче кіпіш?! Влада хоче, щоб закарпатські мадьяри втікли від переслідування в Угорщину разом із Закарпаттям??? Бо державна зрада - це дуже серйозне та важке звинувачення... А чому тільки із мадьярськими паспортами українців визнають зрадниками? Чому Г. Москаля із румунським паспортом не арештують? Він до того ж ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ ! Що за подвійні стандарти, де справедливість???????????????????????

#### 2018-09-28 / 17:32:17
В газетi УП речник СБУ повiдомила до нiякi слiдчi дii CБУ не проводить!!!!

sorry 2018-09-28 / 16:37:19
step by step

НОВИНИ: Кримінал

12:22
/ 11
На митниці на Закарпатті у мікроавтобусі, що їхав з Італії, знайшли близько пів тонни м'ясних виробів і сиру
10:09
/ 3
У фігуранта "наркопроваджень" із Тячева під час обшуку знову знайшли наркотики
18:28
/ 1
На Тячівщині погоджено підозру двом підприємцям, які заволоділи понад 300 тис грн виділених на ремонт місцевих доріг
13:16
На Берегівщині взято під варту підозрюваного в крадіжці автівки, квадроцикла та мотоцикла
13:05
В Ужгороді погоджено підозру серійному крадію та грабіжнику зі Львівщини
12:05
Одна з сільських рад Виноградівщини завдала збитків місцевому бюджету на 3,8 млн грн
11:29
/ 2
На Закарпатті затримали 4-х нелегалів із Таджикистану та двох чоловіків, що збиралися їх переправити через кордон
02:32
Ужгородцеві не дали зайти у приміщення суду з електрошокером та двома ножами
17:41
/ 7
Заступнику керівника Перечинського відділення поліції, затриманому на хабарі, затверджено обвинувальний акт
17:37
/ 7
За "дипломатичну контрабанду" консула Ігнатка на Закарпатті порушено два кримінальні провадження
13:52
/ 5
На Закарпатті затримали "водолазів" у мокрих гідрокостюмах, що переправляли Тисою сигарети до Румунії
13:10
/ 2
На Іршавщині ще троє членів ДВК визнали свою вину у незаконній видачі бюлетенів для голосування
13:06
/ 19
На Закарпатті затримали оперуповноваженого контррозвідки СБУ за вимагання хабара за безперешкодний перетин кордону
10:59
На Рахівщині "п'яний" Fоrd з'їхав у кювет, а зупинений у Берегові водій під наркотиками чинив опір поліції
09:56
/ 4
На Закарпатті у вантажному поїзді, що прямував до Угорщини, відкопали з-під руди 2 тис пачок сигарет
00:16
/ 7
Прикордонники офіційно повідомили про виявлення сигаретної контрабанди в авто почесного консула Ігнатка
23:26
/ 74
На закарпатській митниці затримали на контрабанді сигарет скандального дипломата Ігнатка
16:42
/ 1
У Виноградові 79-річний чоловік під час п'яної сварки до смерті побив 83-річного товариша по чарці
16:33
/ 1
В Ужгороді пошкодили монумент жертвам Голодомору
16:05
/ 5
На Закарпатті затримали прикордонника, що вимагав і отримав хабар за "дозвіл" на контрабанду сигарет
15:16
/ 1