У Пилипці відбулася заупокійна Служба Божа з нагоди 15-річчя від смерті народного єпископа Івана Маргітича (ФОТО)

У селі Пилипець Верхньоверховинського деканату Мукачівської греко-католицької єпархії (Міжгірський район) відбулася заупокійна Служба Божа з нагоди 15-річчя від блаженної кончини владики Івана Маргітича

У Пилипці відбулася заупокійна Служба Божа з нагоди 15-річчя від смерті народного єпископа Івана Маргітича (ФОТО)

Очолив її преосвященний владика Ніл.

Участь у заході  взяли представники духовенства, вірники, а також сестра, брат та родичі покійного єпископа Івана Маргітича.

Закарпаття онлайн Фото Мукачівської греко-католицької єпархії

09 вересня 2018р.

Теги: Маргітич, Пилипець, владика Ніл

Коментарі

Васильови з Мішом то Ко. 2018-09-10 / 20:29:12
Панове!кажуть так: п'яний ся проспить, а дурний нигда.

Ярослав шахта 2018-09-10 / 14:55:57
Шановна "Диванна сотня" спробуйте за власний кошт збити псячу будку, замінити кран у квартирі або відремонтувати змивний бачок на унітазі... Порахуйте вщо це обійдеться а вже тоді сідайте і пишіть коментарі. Стільки скільки відстоював церкву Мілан при СДПУ(о)- шниках при Різаках і Ко на морозі з людьми відстоюючи право на існування. Краще мовчіть. Крім кричати ні нащо нездатні ура-патріоти.

Василь 2018-09-10 / 10:11:42
Правильну політику Шашік веде. Ще пару років його керування і уніатська Церква на Закарпатті буде розвалена. На догоду православним. Шашік супер адміністратор.

баризі 2018-09-10 / 07:55:56
Прилізли ??? А ни біда , шо в Пилипці греко-католицька церква 1762 року !

барига 2018-09-10 / 06:39:32


Тролінг і розпалювання міжконфесійної ворожнечі. Коментар видалено. Адмін


Горожанин 2018-09-09 / 22:38:26
Шо ви несете ???? Вам ни ганьба оббріхуваннями заниматися ???
Ярлики вішаєте , як маскалі !!! одними методами користуєтесь !!! ...
Аварію ще устройте Мілану Шашіку , із камазом....
Щодо окремішності , предявіть претензії Главі УКГЦ О. Шевчуку , чому не обєднується з Київським Патріархатом . А потім про "окремішність" розказуйте !

njksr 2018-09-09 / 22:07:35
до Ярослава

а що такого зроблено міланом??? роздерибанив закордонні кошти??? насвятив безграмотних заробітчан??? позбирав біля себе всякий непотріб??? ляг під скоторигів і інших злодіїв, бо дають юдин гріш??? всюди , де можна здав наші церкви московським дегенератам - Лази, Ірлява, Бенедиківці і т.д. натомість набудував капличок, котрі люди не сприймають за церкви і не ходять в них. про творення ним якоїсь міфічної окремішності тут на закарпатті смішно й говорити.продовжувати можна безкінечно...
Дійсно , шашік, наробив стільки, що ще й років 200 ми не розгребемо то лайно((((

Ярослав шахта 2018-09-09 / 21:14:34
Стільки зроблено Міланом що за 200 років іншими архієреями до нього і половини не зроблено. Так є у людей що треба вмерти щоб розуміти яка була людина

форестер 2018-09-09 / 17:43:03


Гарні верховинці у вишиванках.

А владика Ніл викликає значно більше симпатії, ніж вічно скривлений, високомірний і антиукраїнський Шашік


НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
» Всі новини