У Великому Березному, в'їхавши у BMW, загинув водій мотоциклу (ФОТО)

Правоохоронці з’ясовують обставини дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої у лікарні помер водій мотоцикла.

У Великому Березному, в'їхавши у BMW, загинув водій мотоциклу (ФОТО)

Вчора, 27 серпня, увечері до поліції надійшло повідомлення про аварію на вулиці Центральна у селищі Великий Березний. Слідчо-оперативна група встановила, що 33-річний водій мотоцикла «SUZUKI», мешканець села Мирча, перевищивши швидкість зіткнувся з автомобілем «BMW», за кермом якого перебувала 22-річна мешканка Малого Березного. Жінка саме здійснювала маневр повороту.

Від удару чоловіка відкинуло на проїжджу частину. Потерпілого госпіталізували, однак від отриманих травм він невдовзі помер у лікарні.

Поліція за даним фактом відкрила кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України, тобто порушення правил дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого. Обставини аварії з’ясовують правоохоронці, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

28 серпня 2018р.

Теги: водій, мотоцикл

Коментарі

Березний 2018-09-12 / 17:42:35
До тепер бачу як літають на тих моторках і ніхто нічого не робить. Наша поліція чекає, ще один випадок.

Адекватна Людина 2018-09-12 / 17:24:06
Люде для чого ви таке робите? Як закрили ви ,що діти? Ви знаєте? Ви були в міліції і дивилися справу чи закрита? От краще підіть і попитайте,а не морозьте тут херню просто !! Не забувайте ,що і для вас буде суд Бодий так як виражаєтесь не знаючи правди ,а лише прибріхуєте і ще вигадуєте! Така справа не може закритись бо ви так сказали .. якшо шось цікавить то йдіть в органи і запитуйте. Я давно знаю ,що тим Беризнянам не дай наїстись лиш дай попезд.... Йди подивись на камеои чи говорила !! Я нізакого просто бісить коли таке пишуть коли не знають нічого!! І думайте ,що ви не знаєте шо може бути з вами .

Добродруг 2018-09-12 / 13:33:48
Діло закрите!!!люди були там і бачили що вона дійсно розмовляла по телефону як робила цей несщасний поворот і всилу того що не мала зовсім водійського стажу і за руль сіла бо тепер це "модно" чи знаю чи не знаю керувати але машина крута і я буду кататися просто не подивилася чи їде перешкода на зустріч чи ні!!!!!Відкупилася! Ну і що!?їй жити з цим,але подивившись на неї людина розуміє що їй це до одного місця.лише як Вона так і її родина забули про Божий суд....от там грошей не беруть,а він обовязково буде!!!Бог не пошатує і не запоздить

Джо 2018-09-12 / 11:20:48
Діло розкрите? Хто відповідатиме за вчинене??

Громадянин 2018-09-11 / 13:00:51
Кому що відомо по цій справі,хтось щось робить чи всі забили вже на це?

Охеріл 2018-09-05 / 08:59:06
Як чим,так Віталіна дома тай все,хлопця поховали а вона собі дома.
Тай все чотко і гладко.всі полюбе замяли то діло бо гроші роблять чудеса

Яник 2018-09-05 / 00:08:00
Хто знаэ як просуваэться дiло? Просто цiкаво чим закiнчиться.

Pro 2018-09-02 / 22:11:59
Не потрібно говорити що вона пропускала дітей бо діти перейшли вулицю скоріше як вона з'явилась на горизонті.А дівчина навіть не дивилася на зустрічну смугу,а лише на вулицю на яку повертала.Вона мала впевнитися що на зустрічній смузі нікого немає.І тепер померла людина через її халатність,і матері вже більше не повернути свого сина,а його нареченій коханого.Вона повинна понести покарання за свій вчинок.

Vanja 2018-09-02 / 18:34:11
Поліція дивилась камери ! Для чого ви тут судите? Чиє авто? Авто чоловіка законного то проблема тепер! Вигадуєте ,що розмовляла . Якшо дивились вона дітей пропустила на переході , поворотник увімкнула ніякого телефона не було. Люде вам шо жити так любиться лиш обсерати людей. Хлопця жалко но якшо ти не знаєш в чому справа не бреши ту і не пиши! Бо ти не знаєш шо з тобою буде через 1 хв других осераєте

Яник 2018-09-02 / 18:21:48
Да винуватI обоэ але треба й за путьов позерати, а не по телефонi за рульом лялякати.

@@@ 2018-09-02 / 15:13:42
Винні обоє ,жалко хлопця но так сталось,а для всіх остальних це має бути уроком ,усі судять Віталіну но кожний з нас може бути на такому стільці,неважно чия машина яка бо хтось писав євробляхи накупляють яка є возможность такі собі і купляють,несудіть людей бо ніхто незнає що чекає тебе за поворотом......

Ужгород 2018-09-01 / 22:10:23
Звісно що не взяли. І після того, як з нього ще роблять цапа-відбувайла, типу п'яний був, летів, точно що вже і не візьмуть. Хлопець не курив, ніколи не пив, не те, щоб п'яним за кермо сідав.

Яник 2018-09-01 / 15:36:36
Iшо взяли грошi?

Ужгород 2018-08-31 / 19:06:51
Був на місці аварії через 10-15 хв. Одразу по слідам було видно, що мотоцикліста підрізали. Хлопець, ще будучи при свідомості казав, що його підрізали на бмв. До речі, родичі дівчини, пропонували кілька разів гроші братові та матері померлого хлопця, зі словами "вузьміть гроші, але вона не виновата". Чому тоді ви пропонуєте гроші, якщо вона не винувата.

Березний 2018-08-31 / 14:44:45
Жалко хлопця і сім’ю його також, бо ще все життя попереду б було, але і дівчину жаль бо двоє вінуваті а юй тепер з тим жити.. і для чого говорити шо вона вбивця? Вбивці ходять бо Березному роблять шо хотять і мусора їх прикривавуть а така ситуація як сталася може з будь ким статися з нас, ми не знаємо шо з нами буде через 5 мін а других так обсуждаєме

Люди 2018-08-31 / 08:56:18
Леся права. І я її підтримую!

Леся 2018-08-30 / 22:37:44
Все замнуть за гроші,а хлопця не повернеш,її навіть совість не гризе,повірте,сволочка,одним словом.

Адекватна Людина 2018-08-30 / 00:52:36


АЛО ***ТЬ! ВАС НЕ МАЄ Є.. ЦІКАВИТИ ТО! ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ЦІЄЇ ПРОБЛЕМИ Є ПОЛІЦІЯ! А хто не має розума най не сідає за руль машини чи мотоцикли! А Березний то все траса для перегонів, поки не позабивавуться ті, хто літає, доти порядку не буде НИЯКОГО!


Нінькош 2018-08-30 / 00:44:35
Мохналь Віталіна вбивця! Вона мала пропустити хлопця! В тюрьму як мінімум на 10 років!!! А хлопця дуже жаль, дуже добрий та порядний був чоловік. Нехай земля йому буде пухом.

Та так 2018-08-29 / 23:14:21
У В. Березному немає вулиці Центральна, є вулиця Шевченка.
А шо встиглі їй купити права, бо говорилі шо немає, навірно ще і по телефону говорила

НОВИНИ: Кримінал

19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності