Мешканці села розгромили гральну залу у Богдані на Рахівщині (ФОТО)

Оскільки прохання селян до компетентних органів звернути увагу на ігротеку ігнорувалися, мешканці Богдана вирішили проблему існування грального закладу в селі власними силами.

Мешканці села розгромили гральну залу у Богдані на Рахівщині (ФОТО)

Про це повідомляє депутат Рахівської районної ради Микола Кокіш-Мельник.

За його словами, громадськість села неодноразово нарікала на розміщений у населеному пункті гральний заклад, звертаючись до влади заборонити його роботу.

В ігротеках, як стверджує депутат райради, "...молодь та навіть неповнолітні грали в азартні ігри", а сама ігротека розміщена хіба що не поруч самої сільської ради с.Богдан.

Тож увечері 8 серпня, як повідомляє М. Кокіш-Мельник,близько 22 години "дууже багато мешканців с.Богдан просто пішли рогромили гральний зал".

09 серпня 2018р.

Теги: ігротека, зала, Богдан

Коментарі

гуцул 2018-08-10 / 19:27:56


Кришувальники-мусора вже цікавляться особами і обставинами, щоби на корню задавити цей прецедент розгрому злочинного авакянівського бізнесу.

Не вийде.


бек 2018-08-10 / 19:08:05
братя богданці розкажіть хто там був що і як відбувалося

Ірина 2018-08-10 / 14:58:22
Хто був свідком тих подій - відгукніться, розкажіть, що саме спровокувало цей скандал

ужгородець 2018-08-10 / 10:09:05

Ні, ну, бомбити гральні заклади - це святе. Але...
Таке враження, що це проплачений піар "Батьківщини"... Депутат якийсь намалювався... А чому саме зараз, а не місяць тому, наприклад?
Короче, у добре діло замішали г..но політики.

до Бу-га-га 2018-08-09 / 23:20:53
А незаконні гральні автомати - це правова держава, цивілізація і закон?

Бу-га-га 2018-08-09 / 19:22:49
Читаю коментарі і думаю- люди хочуть жити в правові державі, а самі піддержують погроми. Тоді прапор піднімайте "анархія мать порядка". Не розумію, як мож піддержувати варварство та беззаконня.

Абсурд 2018-08-09 / 18:57:21
На Мукачівщині голова Батьківщини керує адміністрацією Порошенка, се як типир називається ??? Лохотрон електорату і т.д.

Тарас 2018-08-09 / 17:39:17
Каменяш давно не займаеться партійною роботою. Не знаю чого його Ю.В . Тримає. цей негатив для неї виллється на виборах .

Генек 2018-08-09 / 16:18:10
у перших лавах були ті, хто заборгував закладу)))

Свідок 2018-08-09 / 15:24:51
Громадкість молодці! А те чи реагував депутатКокіш-Мельник то раджу прочитувати його сторінку у Фесбуці і там побачити, він дійсно піднімав питання про ігрові зали але як завжди його ніхто не підтримав в т.ч. влада! За партію Батьківщину наскільки знаю мало інше а за те що він нібито мочить Кеменяша то щось на него не похоже, бо Кока взагалі уникає розмови щодо Кеменяша! Від себе можу добавити єдине, каменях давно злив партію Батьківщину і всі хто хоч в кого мало смикаловка працювала всі пішли із партії із-за Кеменяша, і поки Кеменяш рулить партією доти Тимошенкуля в Закарпатті буде в прольоті як фанера над Парижем!

Вуву 2018-08-09 / 14:39:00
Раз влада не спроможна навести порядок, так його наводить громадськість. Молодці, що втрутилися у вирішення питання щодо наведення порядку в селі. Але де ж був районний депутат Кокіш-Мельник? чому ж він до цього часу мовчав? Тепер виявився "великим героєм", як колись, перебуваючи у лавах партії ВО "Батьківщина". Коли мав із цього вигоду, то був патріотом цієї політсили, а далі: пішло й поїхало. Всяку мразь на свого обласного лідера почав виливати. Хіба ж це до лиця справжньому чоловіку?

укр 2018-08-09 / 14:24:43
одним із показників того, що правоохоронна система змінилася чи ні, є наявність гральних автоматів: поки будуть ці заклади діяти, значить хтось їх кришує, бо закрити ці заклади, тій же поліції, необхідно декілька днів по всій Україні.

Бьодзень 2018-08-09 / 14:18:26
респект і уважуха челяді ))), кіко мош тих марг з апаратами терпіти?????!!!!

НОВИНИ: Кримінал

23:31
У Мукачеві 70-річний чоловік вбив співмешканця доньки ударами дошки по голові
19:48
У Ключарках на Мукачівщині зіткнулися Skoda та Volkswagen
14:47
/ 3
На Воловеччині дві жінки викрали гроші з каплички
14:33
/ 4
В Ужгороді поліція затримала іноземця, який з мачете напав на сусіда
14:07
Під час пиятики на кладовищі берегівець вкрав у приятеля по чарці гаманець з великою сумою
17:08
/ 11
На Закарпатті затримали прикордонника, що вимагав хабара за "дозвіл" на вивезення контрабандних сигарет
17:05
Прикордонник, що за 800 доларів хабара сприяв на Закарпатті контрабанді тютюну до Угорщини, постане перед судом
01:57
/ 9
У Мукачеві, розібравши стіну з сусіднього магазину, обікрали магазин зброї
14:36
Затверджено обвинувальний акт двом оперуповноваженим у побитті двох ужгородців у міськвідділку поліції
13:55
/ 1
Мешканець Ужгорода, працюючи торговим представником, заволодів грошима підприємства на суму 30 тис грн
09:14
За минулу добу на Закарпатті жодного нового пацієнта з підозрою на COVID-19 не поступило
00:07
/ 7
На Великоберезнянщині затримали дві вантажівки з деревиною
17:42
/ 1
На Тячівщині затримали 70-річного "серійника", що виніс із хати селян телефон, алкоголь та продукти на понад 8 тис грн
16:06
У Виноградові взято під варту чоловіка, котрий ударив поліцейського ножем
12:51
Під час обшуків в оселі мешканця Свалявщини виявили та вилучили партію сурогатного алкоголю
10:36
/ 2
В Ужгороді оскаржують тендер, яким допустили до реконструкції пам’ятки архітектури фірму без відповідної ліцензії
10:25
/ 2
В Ужгороді невідомі облили фарбою авто депутата Щадея, поклавши на дах похоронний вінок
09:24
На Виноградівщині шахраї під виглядом газовиків виманюють у людей гроші під приводом "невідключення"
09:11
Погоджено підозру наркоторгівцю, затриманому в Ужгороді за збут метамфетаміну
22:47
У Мукачеві п'яного водія доганяли з погонею
17:05
/ 4
В Ужгороді затримали чоловіка, що, прикриваючи лице маскою, намагався викрасти з гіпермаркету продукти на майже 2 тис грн
13:24
На Закарпатті проведено обшуки у рамках справи про викрадення 2,5 млн грн з банківських рахунків
13:01
В Ужгороді затримали чоловіка, підозрюваного у низці крадіжок і грабежів
10:23
/ 1
В Ужгороді розшукали чоловіка, котрий напав на жінку та, погрожуючи фізичною розправою, відібрав у неї гроші
02:17
/ 8
Ужгородському депутату, що опонує "інтерпольному" Волошину і наркоділкам, понівечили авто
» Всі новини