Постріли по прикордоннику на Рахівщині здійснили контрабандисти після виявлення їхнього квадрокоптера – ДПСУ

Контрабандисти наЗакарпатті для реалізації своїх задумів дедалі частіше намагаються освоювати малі літальні апарати, особливо з метою переміщення тютюнових виробів.

Постріли по прикордоннику на Рахівщині здійснили контрабандисти після виявлення їхнього квадрокоптера – ДПСУ

Одну зі спроб переміщення товарів за допомогою літальних апаратів виявили учора прикордонники Мукачівського загону поблизу населеного пункту Великий Бичків.

Під час несення служби наряд, очолюваний начальником прикордонного підрозділу, зафіксував політ квадрокоптера з території Румунії в Україну. Аби викрити місця можливого злету та посадки безпілотника прикордонники відстежували його переміщення. Невдовзі охоронці кордону зафіксували його посадку на території одного з помешкань. У цей час до офіцера підбігло троє чоловіків та почали наносити йому удари. Один із чоловіків вистрелив прикордоннику у спину з травматичної зброї.

З метою припинення злочину, до місця події викликано наряд поліції. Двох нападників затримано, особа третього наразі встановлюється. Також вилучено травматичну зброю, з якої, ймовірно, стріляли у прикордонника.

Інформацію про виявлення ознак злочину, передбаченого ст.345 КК України «Погроза або насильство до працівника правоохоронного органу» внесено до ЄРДР.

08 серпня 2018р.

Теги: квадрокоптер, постріли, прикордонник, контрабандисти

Коментарі

пенсіонер 2018-08-09 / 13:03:42
Треба на вас дурнів тячівських мвдярських шахтарів з пендриками.Була би вам демократія і приватна власність разом взяті.

пішохід 2018-08-09 / 09:50:26
Те, що погранці, котрі увірвалися до приватного обійстя були не у формі - це факт. Те, що господар мав право захищати хату від нападу невідомих пасажирів - теж факт. А весь інший чьос про "правові підстави" - це прикриття гузиць погранців, які були в долі, але щось забикували.
Чи по п'янці в лісі у гражданці на пікніку, чи просто по "беспределу".

Румун 2018-08-08 / 20:40:09
Касу не поделили

Андрій Панас шеф Ділового 2018-08-08 / 19:51:09
Він цей прикордонник босс регулярно отримує долю 80 баксів з кожного ящика переправленого нашими хлопцями в Румунію, і завжди наперед !! Мало дустав падла, гроші бере а за базар не гтвічає паскудник !! Добрі шо в дупу не віддтрахали сволоту

911 2018-08-08 / 19:48:59
робить и заробляте як ко може

Пішта тоже Крук 2018-08-08 / 18:59:00
Ситуація понятна. Прийшли погранці за грошима до контрабандістів. Не поділили долю та пострілялися. Все би добре було як обично но погранці од жадності ще і на пограничного пса гроші просили.

Бу га га-пенсіонеру 2018-08-08 / 17:02:43
Ужгород прикордонна зона? Уявіть собі, що до вас залітають пару хлопу, і які ваші дії, а якщо ви один, на дачі за коньячним заводом? А знаете що пару року тому із застави вояки ходили потрошили дачі, они що дрони шукали?

Степан Крук 2018-08-08 / 16:23:51
Те, що великої різниці між контрабандистами та прикордонниками нема - це факт! Мова тільки про правові аспекти в даній ситуаці...

пенсіонер 2018-08-08 / 16:10:05
Дебіли і прикордонники і місцеві контробандисти, а коментувальники типу бу га га взагалі ідіоти.

ЛОХОТРОН 2018-08-08 / 16:03:16
Похоже гуцули правду кажуть! Зходiть на кордон то будете знати чим погранцi промишляють!КОНТРАБАСОМ!

Степан Крук -гуцулам 2018-08-08 / 15:41:59
Тут Закон про режим в прикордонній зоні! Читайте недоумки! http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1147-98-%D0%BF

Бу га га 2018-08-08 / 14:01:48
прикордонники без зброї, а щі в гражданському одязі, урвалися на чужой обистя, і дустали пілюлей, а дітвак грався ігрушков ветольотиком дистанційним, а начзастави хотів такий синови, но не купити, а конфісковати. От і уся казка малята. У невеликих містечках і селах, любий учасковий щитаеся великим фивником, а тим більше начзастави,може му надати право першої ночі?

гуцули - Ст.Крукови 2018-08-08 / 13:57:54
шановний, ти був свідком тих подій у Великому Бичкові? Ні? Чи ти служив у прикордонних військах? Ні? Тоді не фантазуй на рахунок прикордонної зони, а краще злізь із мнякого дИвана та сходи у воєнкомат і попросися на строкову у ДПСУ, а як відслужиш, то будеш тут вшитких тупаками обзивати, а так не тупи, диваниий розумак...

ЛОХОТРОН 2018-08-08 / 13:53:59
Погранцi бояться конкуренцii! KONTRABAS це iх хлiб!

Активіст 2018-08-08 / 13:44:42
Прикордонники туплять нашто їм дали зброю

Степан Крук - Гуцулу 2018-08-08 / 13:36:05
Не мели дурниць, гуцуле! По-перше: прикордонники знаходилися під час виконання службових обовязків, відслідковували літальний апарат, отже були озброєні. По-друге: якщо контрабандисти знаходяться у приватному будинку чи подвір, але це газдівство на території контрольованої прикордонниками (прикордонна зона)то вони мають право зайти на те подвіря і всі підстави у них для того були - там приземлився квадракоптер, котрий порушив повітряний простір Украни... Не тупи, гуцуле!

а типирь 2018-08-08 / 13:13:23
треба услухати версію людий до яких вдерлися прикордонники бо послідний час прикордонники то і е контрабаси

гуцули 2018-08-08 / 13:00:29
так написано - "на території одного з помешкань", шо туй не зрозуміло? Чи думаш, ош прикордонники ходят по селу з "калашами"? Шановний, менше дивися по ТВ глупі серіали про супербойовику

Степан Крук 2018-08-08 / 12:13:30
Для чого прикордонникам табельна зброя??!

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності