Під час обшуків у затриманого на хабарі керівника Виноградівщини вилучено угорський паспорт

Досудове розслідування у справі триває.

Під час обшуків у затриманого на хабарі керівника Виноградівщини вилучено угорський паспорт

Як повідомляло Закарпаття онлайн, у четвер, 2 серпня, голову Виноградівської РДА Михайла Русанюка затримали на хабарі. Встановлено, що чиновник, будучи головним розпорядником бюджетних коштів Виноградівської РДА, створив схему по систематичному вимаганні та отриманні неправомірної вигоди від приватних підприємців, керівників товариств та приватних підприємств за погодження на укладення договорів на постачання товарів, робіт і послуг, виконання робіт в структурних підрозділах Виноградівської РДА Закарпатської області.

За місцями проживання, роботи та в автомобілі зазначеної особи проведено санкціоновані обшуки та вилучено речові докази. Зокрема, грошові кошти отримані незаконним шляхом, паспорт громадянина України та паспорт громадянина Угорщини, що свідчить про подвійне громадянство останнього.

Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Досудове розслідування триває, повідомляють у відділі зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

03 серпня 2018р.

Теги: хабар, паспорт, обшуки, Русанюк

Коментарі

До Яяя 2018-08-05 / 11:04:29
А може це ти, орбанівсько-путінська підстилко, прикриєш свій гнилий недохлєбальнік, або розкажеш щось конкретне про те, "скіки в підорошенка громадянств"? А не будеш тут гібридовоювати на користь ворогів України?

Яяя 2018-08-05 / 10:16:59
А тепер всі хто прикривають свій гнилий недозлєбалтнік на мадярські паси
Згадають за кого голосували і скіки в підорошенка громадянств і у всіх депутатів

ужгородець 2018-08-05 / 08:30:15

до виноградівець2 2018-08-04 / 15:49:42

Тупаку, да мені по х..., скільки у кого паспортів! Заробляй де хочеш, і як хочеш ПО ЗАКОНУ. Просто У ВЛАДУ ПІД ПРИСЯГОЮ державі Україні тоді не лізь! Бо тоді ти, дурню, не заробляєш, а живеш НА ПОДАТКИ ГРОМАДЯН України.

Черновицкий парень. 2018-08-04 / 17:53:16
Хах. У вас мадьярский паспорт актуальный, у нас Румынский. А корупция везде одинакова что в Ужгороде, что в Черновцах. Так что всё на высшем уровне)

Черновицкий парее 2018-08-04 / 17:51:54

пенсіонер 2018-08-04 / 16:58:53
Ти паскудо виногралівська хочеш мати малярсаке громадянство пиз..й туди жити і нічого в державі Україна робити. Але жити і красти хочете в Україні, а пенсію вам треба мадярську. От і вся ваша сутність. Ще нікого не тримали? переселяйся і прославляй модьорсаг.
А то суки, особливо виноградівські та берегівські чиновники так співаете "Ще не вмерла Україна", а потім виєте гімн Мадярщини.
А наші керівні дебіли повинні позбавляти українського громадянства, їдять в модьорсаг наохтема.

виноградівець2 2018-08-04 / 15:49:42
ужгородцю ти такий тупий, як наші закони. скажи, кому і як мішає двойне, тройне чи не знаю яке гражданство? із-за цього не є зарплат, пенсії, доріг.....? у всіх (90%) державах нормальне явищи, тільки у нас за це людину вішати хочуть.

ужгородець 2018-08-04 / 10:50:42

Хтось може нормально пояснити, що таке посвідчення мадяра, як отримується і що воно дає?

Вуйко 2018-08-04 / 09:52:43
З....бали ви з мадярським пасом, це посвiдчення мадяра а не пас! Наказати за хабар! Хоть одного наказали! Нi! Ото держава бери i нич тобi небуде

ужгородець 2018-08-03 / 21:50:35

кісі

Хабар треба доказувати у суді, а челядник у цей час може спокійно робити і далі з таким шефом, як Москаль
А другий паспорт іншої держави - звільнення держ. чиновника з посади відразу. І Москаль не поможе.
Ось і все.

сорри 2018-08-03 / 19:16:23


Москаль вхопився за модьорігозолвань, бо саме він є на фото. Але це зовсім не означає, що не знайшли і паспорт громадянина Угорщини.

Подвійне громадянство для державних чиновників чітко заборонене законом. Русанюк - держчиновник.

Помста не помста, а хабар Русанюк брав. Тричі. "Траншами". То яка тут підтава?


Виноградівець 2018-08-03 / 18:29:34
У Русанюка знайшли посвідчення корінного угорця(модьорігозолвань) а не паспорт громадянина(утлевел). Стосовно хабара то кожен житель міста знає шо то підстава свища(відродження мстить) но Вам всім в Ужгороді напевно видніше правда?

Цензор 2018-08-03 / 17:50:21
Цікаво, скільки чиновників сьогоднішньої влади мають угорське громадянство? Не дивно, що в один момент виясниться,що нами керують угорці. Адже своїх "потріотичних" чиновників ще не виростили.

кіса 2018-08-03 / 16:58:18
до ужгородець значит хабар то є херня а інший паспорт то песец тюрма по твоєму як я зрозумів хай процвітає корупція

ужгородець 2018-08-03 / 16:21:04

Держ. службовцям, правоохоронцям, суддям, депутатам подвійне громадянство в Україні мати ЗАБОРОНЕНО точно. Згідно законодавства, за яким вони здійснюють свої повноваження.

Всім іншим громадянам - скільки завгодно. Але...
Якщо у громадянина України виявлять інше громадянство, то це пряма підстава для позбавлення його укр.громадянства.
Короче, при недосконалому укр. законодавстві шпарини для "замуток" з громадянством багато.

bingo 2018-08-03 / 16:09:49
Круку - зразу видно що ви не юрист - в праві України діє принцип - дозволено все що не заборонено законом - декларація про існування єдиного громадянства не є забороною - ніяким макаром і взагалі суверенні держави роздають громадянство кому хочуть в тому числі і Україна тобто кожна держава встановлює свої критерії і плювати хотіла на думку інших

Степан Крук -рі bingo 2018-08-03 / 15:16:44
Абсолютно вірне зауваження! Але й я проте. Зараз більше обговорюють подвійне громадянство голови РДА (що йому за те буде?) ніж факт хабарництва. Насправді законодавство забороняє подвійне громадянство, декларує "однопаспортність", однак чітко не визначило міру покарання. Виходить: це заборонено, але вам за це нічого не буде. рі

bingo, погугліть "матчасть" - заборона існує!

bingo 2018-08-03 / 14:32:30
Kruku - а шо є кримінальна санкція за це - учіть матчасть

Andron 2018-08-03 / 13:29:20
Хтось топить пацана.Кожен чиновник бере.

Степан Крук 2018-08-03 / 12:52:06
За фактом подвійного громадянства карна справа не порушена! Чому???

НОВИНИ: Кримінал

17:08
/ 4
На Закарпатті затримали прикордонника, що вимагав хабара за "дозвіл" на вивезення контрабандних сигарет
17:05
Прикордонник, що за 800 доларів хабара сприяв на Закарпатті контрабанді тютюну до Угорщини, постане перед судом
01:57
/ 9
У Мукачеві, розібравши стіну з сусіднього магазину, обікрали магазин зброї
14:36
Затверджено обвинувальний акт двом оперуповноваженим у побитті двох ужгородців у міськвідділку поліції
13:55
Мешканець Ужгорода, працюючи торговим представником, заволодів грошима підприємства на суму 30 тис грн
09:14
За минулу добу на Закарпатті жодного нового пацієнта з підозрою на COVID-19 не поступило
00:07
/ 7
На Великоберезнянщині затримали дві вантажівки з деревиною
17:42
/ 1
На Тячівщині затримали 70-річного "серійника", що виніс із хати селян телефон, алкоголь та продукти на понад 8 тис грн
16:06
У Виноградові взято під варту чоловіка, котрий ударив поліцейського ножем
12:51
Під час обшуків в оселі мешканця Свалявщини виявили та вилучили партію сурогатного алкоголю
10:36
/ 2
В Ужгороді оскаржують тендер, яким допустили до реконструкції пам’ятки архітектури фірму без відповідної ліцензії
10:25
/ 2
В Ужгороді невідомі облили фарбою авто депутата Щадея, поклавши на дах похоронний вінок
09:24
На Виноградівщині шахраї під виглядом газовиків виманюють у людей гроші під приводом "невідключення"
09:11
Погоджено підозру наркоторгівцю, затриманому в Ужгороді за збут метамфетаміну
22:47
У Мукачеві п'яного водія доганяли з погонею
17:05
/ 4
В Ужгороді затримали чоловіка, що, прикриваючи лице маскою, намагався викрасти з гіпермаркету продукти на майже 2 тис грн
13:24
На Закарпатті проведено обшуки у рамках справи про викрадення 2,5 млн грн з банківських рахунків
13:01
В Ужгороді затримали чоловіка, підозрюваного у низці крадіжок і грабежів
10:23
/ 1
В Ужгороді розшукали чоловіка, котрий напав на жінку та, погрожуючи фізичною розправою, відібрав у неї гроші
02:17
/ 8
Ужгородському депутату, що опонує "інтерпольному" Волошину і наркоділкам, понівечили авто
00:08
/ 2
У Києві затримали закарпатця, що побив та пограбував місцевого жителя
21:18
У Берегові в місцевого мешканця вилучили метамфетамін
20:29
/ 3
В Ужгороді "на гарячому" затримали продавця наркотиків
17:49
/ 4
ФОТОФАКТ. В Ужгороді невідомі вкрали мініскульптурку Швейка
16:43
До суду скеровано обвинувальний акт стосовно мешканця Тячівщини, який незаконно привласнив земельну ділянку у Нижній Апші
» Всі новини