Під час обшуків у затриманого на хабарі керівника Виноградівщини вилучено угорський паспорт

Досудове розслідування у справі триває.

Під час обшуків у затриманого на хабарі керівника Виноградівщини вилучено угорський паспорт

Як повідомляло Закарпаття онлайн, у четвер, 2 серпня, голову Виноградівської РДА Михайла Русанюка затримали на хабарі. Встановлено, що чиновник, будучи головним розпорядником бюджетних коштів Виноградівської РДА, створив схему по систематичному вимаганні та отриманні неправомірної вигоди від приватних підприємців, керівників товариств та приватних підприємств за погодження на укладення договорів на постачання товарів, робіт і послуг, виконання робіт в структурних підрозділах Виноградівської РДА Закарпатської області.

За місцями проживання, роботи та в автомобілі зазначеної особи проведено санкціоновані обшуки та вилучено речові докази. Зокрема, грошові кошти отримані незаконним шляхом, паспорт громадянина України та паспорт громадянина Угорщини, що свідчить про подвійне громадянство останнього.

Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Досудове розслідування триває, повідомляють у відділі зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

03 серпня 2018р.

Теги: хабар, паспорт, обшуки, Русанюк

Коментарі

До Яяя 2018-08-05 / 11:04:29
А може це ти, орбанівсько-путінська підстилко, прикриєш свій гнилий недохлєбальнік, або розкажеш щось конкретне про те, "скіки в підорошенка громадянств"? А не будеш тут гібридовоювати на користь ворогів України?

Яяя 2018-08-05 / 10:16:59
А тепер всі хто прикривають свій гнилий недозлєбалтнік на мадярські паси
Згадають за кого голосували і скіки в підорошенка громадянств і у всіх депутатів

ужгородець 2018-08-05 / 08:30:15

до виноградівець2 2018-08-04 / 15:49:42

Тупаку, да мені по х..., скільки у кого паспортів! Заробляй де хочеш, і як хочеш ПО ЗАКОНУ. Просто У ВЛАДУ ПІД ПРИСЯГОЮ державі Україні тоді не лізь! Бо тоді ти, дурню, не заробляєш, а живеш НА ПОДАТКИ ГРОМАДЯН України.

Черновицкий парень. 2018-08-04 / 17:53:16
Хах. У вас мадьярский паспорт актуальный, у нас Румынский. А корупция везде одинакова что в Ужгороде, что в Черновцах. Так что всё на высшем уровне)

Черновицкий парее 2018-08-04 / 17:51:54

пенсіонер 2018-08-04 / 16:58:53
Ти паскудо виногралівська хочеш мати малярсаке громадянство пиз..й туди жити і нічого в державі Україна робити. Але жити і красти хочете в Україні, а пенсію вам треба мадярську. От і вся ваша сутність. Ще нікого не тримали? переселяйся і прославляй модьорсаг.
А то суки, особливо виноградівські та берегівські чиновники так співаете "Ще не вмерла Україна", а потім виєте гімн Мадярщини.
А наші керівні дебіли повинні позбавляти українського громадянства, їдять в модьорсаг наохтема.

виноградівець2 2018-08-04 / 15:49:42
ужгородцю ти такий тупий, як наші закони. скажи, кому і як мішає двойне, тройне чи не знаю яке гражданство? із-за цього не є зарплат, пенсії, доріг.....? у всіх (90%) державах нормальне явищи, тільки у нас за це людину вішати хочуть.

ужгородець 2018-08-04 / 10:50:42

Хтось може нормально пояснити, що таке посвідчення мадяра, як отримується і що воно дає?

Вуйко 2018-08-04 / 09:52:43
З....бали ви з мадярським пасом, це посвiдчення мадяра а не пас! Наказати за хабар! Хоть одного наказали! Нi! Ото держава бери i нич тобi небуде

ужгородець 2018-08-03 / 21:50:35

кісі

Хабар треба доказувати у суді, а челядник у цей час може спокійно робити і далі з таким шефом, як Москаль
А другий паспорт іншої держави - звільнення держ. чиновника з посади відразу. І Москаль не поможе.
Ось і все.

сорри 2018-08-03 / 19:16:23


Москаль вхопився за модьорігозолвань, бо саме він є на фото. Але це зовсім не означає, що не знайшли і паспорт громадянина Угорщини.

Подвійне громадянство для державних чиновників чітко заборонене законом. Русанюк - держчиновник.

Помста не помста, а хабар Русанюк брав. Тричі. "Траншами". То яка тут підтава?


Виноградівець 2018-08-03 / 18:29:34
У Русанюка знайшли посвідчення корінного угорця(модьорігозолвань) а не паспорт громадянина(утлевел). Стосовно хабара то кожен житель міста знає шо то підстава свища(відродження мстить) но Вам всім в Ужгороді напевно видніше правда?

Цензор 2018-08-03 / 17:50:21
Цікаво, скільки чиновників сьогоднішньої влади мають угорське громадянство? Не дивно, що в один момент виясниться,що нами керують угорці. Адже своїх "потріотичних" чиновників ще не виростили.

кіса 2018-08-03 / 16:58:18
до ужгородець значит хабар то є херня а інший паспорт то песец тюрма по твоєму як я зрозумів хай процвітає корупція

ужгородець 2018-08-03 / 16:21:04

Держ. службовцям, правоохоронцям, суддям, депутатам подвійне громадянство в Україні мати ЗАБОРОНЕНО точно. Згідно законодавства, за яким вони здійснюють свої повноваження.

Всім іншим громадянам - скільки завгодно. Але...
Якщо у громадянина України виявлять інше громадянство, то це пряма підстава для позбавлення його укр.громадянства.
Короче, при недосконалому укр. законодавстві шпарини для "замуток" з громадянством багато.

bingo 2018-08-03 / 16:09:49
Круку - зразу видно що ви не юрист - в праві України діє принцип - дозволено все що не заборонено законом - декларація про існування єдиного громадянства не є забороною - ніяким макаром і взагалі суверенні держави роздають громадянство кому хочуть в тому числі і Україна тобто кожна держава встановлює свої критерії і плювати хотіла на думку інших

Степан Крук -рі bingo 2018-08-03 / 15:16:44
Абсолютно вірне зауваження! Але й я проте. Зараз більше обговорюють подвійне громадянство голови РДА (що йому за те буде?) ніж факт хабарництва. Насправді законодавство забороняє подвійне громадянство, декларує "однопаспортність", однак чітко не визначило міру покарання. Виходить: це заборонено, але вам за це нічого не буде. рі

bingo, погугліть "матчасть" - заборона існує!

bingo 2018-08-03 / 14:32:30
Kruku - а шо є кримінальна санкція за це - учіть матчасть

Andron 2018-08-03 / 13:29:20
Хтось топить пацана.Кожен чиновник бере.

Степан Крук 2018-08-03 / 12:52:06
За фактом подвійного громадянства карна справа не порушена! Чому???

НОВИНИ: Кримінал

12:40
/ 2
Через 490 пачок контрабандних сигарет на "Тисі" в українця вилучили Volkswagen
11:00
/ 2
Тячівець вкрав мотоцикл зі спецмайданчика відділу поліції і ховав у спальні
02:32
У Львові розглядають апеляцію закарпатського гінеколога, звинуваченого у смерті матері 3 дітей
15:31
/ 5
Ще одна членкиня ДВК з Іршавщини визнала провину в незаконній видачі бюлетенів для голосування
14:36
/ 3
В Ужгороді погоджено підозру у зґвалтуванні нападнику на 17-річну дівчину
09:49
Наслідки смертельної ДТП на Міжгірщині: пасажир – загинув, водій – в ізоляторі (ОФІЦІЙНО)
18:01
/ 5
У справі про перешкоджання журналістській діяльності голова Хустської райради Іванчо відкликав заяву про каяття
17:54
/ 1
У Мукачеві затримали п'яного чоловіка, що вночі порушував тишу й кинувся на патрульних із битою
17:51
/ 1
Затриманого з партією метамфетаміну в Ужгороді іноземця взято під варту із визначенням застави у 2 млн грн
13:16
/ 2
В Ужгороді погоджено підозру словаку, в автівці якого виявили 2,2 кг метамфетаміну
11:09
На Виноградівщині затримали розшукуваного за грабіж уродженця Харківщини, що кермував авто під дією наркотиків
09:34
На кордоні на Закарпатті в українця відібрали повну "кравчучку" сигарет, які він віз товаришам за кордон "у подарунок"
23:49
/ 1
У Міжгір’ї в кафе 21-річний п'яний відвідувач вдарив ножем в живіт 20-річного хлопця
16:36
/ 1
У Берегові "на гарячому" затримали чоловіка, що вдруге спробував обікрасти будинок сусіда
16:13
/ 1
В Ужгороді правоохоронці виявили 2,2 кг метамфетаміну в автомобілі іноземця (ОФІЦІЙНО)
14:58
В Ужгороді затримали наркоторговця із 2 кг метамфетаміну в багажнику авто
11:06
/ 1
Сьогодні в Хусті судитимуть голову райради Іванча за перешкоджання журналістській діяльності
10:11
На Закарпатті взяли під варту нігерійця, що організував канал переправлення нелегалів і приховувався в Києві
04:19
/ 3
Привласнені землі лісгоспу на Тячівщині пов'язані з ексголовою райради Фабрицієм та скандальним курортом Свидовець
02:07
/ 2
В Ужгороді затримали "щипачку"-рецидивістку з Хустщини
17:56
На Іршавщині до 7 років ув'язнення засудили чоловіка, котрий під час п'яної сварки зарізав товариша по чарці
17:46
/ 1
У Мукачеві взято під варту жінку, котра під час п’яної сварки вбила співмешканця
16:54
Прикордонник, що у п'яним в Ужгороді напав на жінку і хотів її пограбувати, постане перед судом
15:27
На Закарпатті затримали мешканця Львівщини, що обкрадав магазини техніки
13:27