27-річний закарпатець за 100 тисяч гривень продав свого 7-місячного сина

Учора, у Всесвітній день протидії торгівлі людьми, оперативники територіальних підрозділів Національної поліції України затримали 27-річного уродженця Закарпатської області, який за 100 тисяч гривень продав свого 7-місячного сина.

27-річний закарпатець за 100 тисяч гривень продав свого 7-місячного сина

Про це повідомив перший заступник голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін.

"Цей нелюд-батько та його помічники затримані", - констатував В.Аброськін.

31 липня 2018р.

Теги: торгівля людьми, дитина

Коментарі

...... 2018-08-01 / 18:40:24
Сука

Человек паук 2018-08-01 / 14:35:55
Як можна було таке зробити розстріляти їх.

zkunit 2018-07-31 / 19:48:27
Не так осудно б було, якби дитину віддав. Можна б було зрозуміти. Але продати - Чого свою почку не продав???

Львів 2018-07-31 / 16:54:36
Люди не цінують той скарб що дав їм Бог
Це вже не люди,страшно уявити що зтаких батьків буде дальше!
Тепер нехай здорова дитина виросте і подивиться своєму
Запроданцю в безжальні очі!!!

Нік 2018-07-31 / 15:28:57
Як можна торгувати дітьми?
Як можна продавати кровинку?
Люди,схаменіться!
Настав страшний час..
Гроші,гроші...Страшний гріх(((
7місяців,це час,коли ті оченятка шукають очима татка і мамусю,це щира любов,яка є в тому ангелочку...покажіть фото на цілий світ того страшного чоловіка,який здатен на такий ЖАХ...

Олка 2018-07-31 / 14:49:15
Морду таких придурків треба показувати,щоб їх знала вся країна

пішохід 2018-07-31 / 13:46:40

До тих пір, як серед нас є такі дебіли, нехристі чи просто нелюди, як "Логіка 2018-07-31 / 12:38:52", таких псів безродних, як цей "батько", в Закарпатті може буде багато.
Виправдовування, що за дитину МОЖНА ВЗЯТИ ГРОШІ - це верх гнилості і паскудства!

До Логіка 2018-07-31 / 13:43:53
Тут теж не без нюансів. Тому що адекватні люди, які хочуть виховувати чужих дітей, як мінімум розуміють, що у цьому процесі все має бути в рамках закону. А яка мета нелегальної "купівлі" - абсолютно не відомо, і подальша доля тієї дитини ніякому контролю не підлягає. Але і з такими "батьками" дитинці теж добра не буде. Абсолютні виродки. Стерилізувати без усяких "гуманних" витребеньок.

Логіка 2018-07-31 / 12:38:52
Людина, що продає дитину, не хоче її мати. І якби малий залишився з "батьком", виріс би морально покаліченим і хворим. Діти відчувають, чи потрібні вони батькам чи ні. А людина, що платить шалені гроші за дитину, відчайдушно цього хоче. Краще нехай така людина її виховує. Логіка.

Ніяк 2018-07-31 / 12:10:46
От тварюка!!???

найк 2018-07-31 / 11:15:01
на тюрьму там його научать

2012 2018-07-31 / 09:48:42
Дякую адміну за видалення коментаря "пролетария". Нехай їде за порєбрік і там його навчать "Родіну любіть". Торгівля людьми (у т.ч. дітьми) - ганебне явище, яке існує в усьому світі.

Ужгород 2018-07-31 / 09:36:46
Чмо!!!

НОВИНИ: Кримінал

18:09
Раніше судимому ужгородцю, затриманому за підозрою в убивстві, затверджено обвинувачення
16:52
Під час "операційного" огляду складу в Ужгороді вилучили партію алкоголю вартістю понад 2 млн грн
16:05
На Закарпатті двох нелегалів примусово повернуто до країн походження
15:14
За повторну крадіжку, вчинену під час іспитового строку, мешканця Берегівщини засуджено до 3,6 років тюрми
14:33
/ 3
Затриманий за продаж харчів із військової частини прапорщик "заробив" на них трохи більше 6 тис грн
13:09
/ 1
Прихований у мікроавтобусі мотоцикл виявили на кордоні на Закарпатті
11:15
/ 4
Суд у справі мера Ужгорода Андріїва щодо розкрадання під час реконструкції "Совиного гнізда" відкладено
00:22
/ 1
Опубліковано відео смертельної ДТП зі скутеристом у Грушові на Тячівщині
20:08
/ 1
Закарпатець пограбував жінку в столичному Гідропарку
16:55
/ 5
У понеділок суд розглядатиме справу мера Ужгорода Б.Андріїва по "Совиному гнізді"
16:24
/ 1
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині зіткнулися два авто
13:45
/ 1
Біля Ужгорода троє пасажирок побили і пограбували таксиста
13:35
У Грушові на Тячівщині Mercedes смертельно травмував скутериста
14:59
Фальшивомонетникам, затриманим на Закарпатті, оголошено про підозру
13:38
/ 23
На Закарпатті спіймали керівника логістичного підрозділу Держприкордонслужби, що продав харчі з військової частини
12:41
На Закарпатті на кордоні спинили чоловіка, що намагався ввезти з Угорщини пневматичний пістолет
09:48
У Мукачеві літній водій Daewoo збив на пішохідному переході 10-річну дівчинку
01:49
Вбивцю мукачівця Михайла Глеби засудили до 15 років тюрми
00:42
/ 2
Затримані фальшивомонетники на території Закарпаття збули близько $30 000 – поліція
20:16
На Закарпатті затримали двох фальшивомонетників – жителів Мукачева та Рахова
15:55
У Хусті 17-річний юнак на мотоциклі під’їхав до жінки, вирвав з її рук сумку та втік
13:28
На Перечинщині затримали чоловіка, підозрюваного у скоєнні 6 крадіжок та розбійному нападі на пенсіонерку
11:22
Погоджено підозру 14-річному юнаку з Рахівщини, підозрюваному у вбивстві діда
10:53
У Волосянці, на Великоберезнянщині нетверезий водій мопеду зіткнувся з опорою моста
10:37
Затриманий на хабарі на Закарпатті керівник міжрайонного управління Держагентства водних ресурсів постане перед судом
» Всі новини