27-річний закарпатець за 100 тисяч гривень продав свого 7-місячного сина

Учора, у Всесвітній день протидії торгівлі людьми, оперативники територіальних підрозділів Національної поліції України затримали 27-річного уродженця Закарпатської області, який за 100 тисяч гривень продав свого 7-місячного сина.

27-річний закарпатець за 100 тисяч гривень продав свого 7-місячного сина

Про це повідомив перший заступник голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін.

"Цей нелюд-батько та його помічники затримані", - констатував В.Аброськін.

31 липня 2018р.

Теги: торгівля людьми, дитина

Коментарі

...... 2018-08-01 / 18:40:24
Сука

Человек паук 2018-08-01 / 14:35:55
Як можна було таке зробити розстріляти їх.

zkunit 2018-07-31 / 19:48:27
Не так осудно б було, якби дитину віддав. Можна б було зрозуміти. Але продати - Чого свою почку не продав???

Львів 2018-07-31 / 16:54:36
Люди не цінують той скарб що дав їм Бог
Це вже не люди,страшно уявити що зтаких батьків буде дальше!
Тепер нехай здорова дитина виросте і подивиться своєму
Запроданцю в безжальні очі!!!

Нік 2018-07-31 / 15:28:57
Як можна торгувати дітьми?
Як можна продавати кровинку?
Люди,схаменіться!
Настав страшний час..
Гроші,гроші...Страшний гріх(((
7місяців,це час,коли ті оченятка шукають очима татка і мамусю,це щира любов,яка є в тому ангелочку...покажіть фото на цілий світ того страшного чоловіка,який здатен на такий ЖАХ...

Олка 2018-07-31 / 14:49:15
Морду таких придурків треба показувати,щоб їх знала вся країна

пішохід 2018-07-31 / 13:46:40

До тих пір, як серед нас є такі дебіли, нехристі чи просто нелюди, як "Логіка 2018-07-31 / 12:38:52", таких псів безродних, як цей "батько", в Закарпатті може буде багато.
Виправдовування, що за дитину МОЖНА ВЗЯТИ ГРОШІ - це верх гнилості і паскудства!

До Логіка 2018-07-31 / 13:43:53
Тут теж не без нюансів. Тому що адекватні люди, які хочуть виховувати чужих дітей, як мінімум розуміють, що у цьому процесі все має бути в рамках закону. А яка мета нелегальної "купівлі" - абсолютно не відомо, і подальша доля тієї дитини ніякому контролю не підлягає. Але і з такими "батьками" дитинці теж добра не буде. Абсолютні виродки. Стерилізувати без усяких "гуманних" витребеньок.

Логіка 2018-07-31 / 12:38:52
Людина, що продає дитину, не хоче її мати. І якби малий залишився з "батьком", виріс би морально покаліченим і хворим. Діти відчувають, чи потрібні вони батькам чи ні. А людина, що платить шалені гроші за дитину, відчайдушно цього хоче. Краще нехай така людина її виховує. Логіка.

Ніяк 2018-07-31 / 12:10:46
От тварюка!!???

найк 2018-07-31 / 11:15:01
на тюрьму там його научать

2012 2018-07-31 / 09:48:42
Дякую адміну за видалення коментаря "пролетария". Нехай їде за порєбрік і там його навчать "Родіну любіть". Торгівля людьми (у т.ч. дітьми) - ганебне явище, яке існує в усьому світі.

Ужгород 2018-07-31 / 09:36:46
Чмо!!!

НОВИНИ: Кримінал

18:00
В Ужгороді затримали чоловіка, що за 1 тис дол хабара хотів "купити" інформацію про розміщення прикордонних нарядів
17:12
/ 1
У подвійному днищі мікроавтобуса на кордоні з Угорщиною на Закарпатті знайшли 640 пачок сигарет
16:10
На Великоберезнянщині, на городі мешканця Тихого знайшли 400 рослин снодійного маку
12:21
/ 1
102 літри "Гамбрінуса" вилучили на Закарпатті в українця, який повертався з Чехії
11:40
/ 1
Під час обшуку в оселі мешканця Берегова знайшли гранати, гвинтівки, набої та наркотики
11:27
/ 1
В Ужгороді затримали групу малолітніх циган, котрі повалили жінку на землю і, побивши, відібрали у неї сумку
10:23
На Закарпатті прикордонники не дозволили вивезти дитину за підробленими документами
10:10
В Анталовцях, на Ужгородщині, п'яний водій "Фольксвагена" зіткнувся зі "Шкодою"
23:39
/ 11
Поліція каже, що водій, що скоїв ДТП в Синевирі, не поліцейський
19:24
/ 5
В Ужгороді як причетних до обстрілу автомобіля начальника закарпатського УЗЕ затримали невинних осіб – правозахисник
19:00
/ 23
У Синевирі на Міжгірщині "Мерседес" з, ймовірно, п'яними поліцейськими, врізався в зустрічний мікроавтобус
17:31
/ 1
Розпиваючи зі знайомою вночі в Ужгороді алкоголь, 21-річний юнак під час сварки зарізав її розбитою пляшкою
16:30
Затриманого на хабарі начальника Хустської філії ДУ центру пробації взяли під варту з можливістю виходу під заставу
15:52
В Ужгороді затвердили підозру юнаку, котрий під час пиятики вбив жінку ударом пляшки по голові
15:18
/ 1
На митниці на Закарпатті спинили вантажівку, що перевозила товар із Китаю на 1,5 млн грн, котрий не встигли завезти "піджаки"
15:06
/ 30
"Активіст в законі" Павло Павлов
12:25
На Тячівщині жінка під час сварки вдарила сусіда-гостя ножем у живіт
10:11
/ 4
На митниці на Закарпатті в українця конфіскували 100 бляшанок пива
09:41
Угорець спробував перетнути кордон на Закарпатті, приховавши у "запасці" понад 100 пачок сигарет
09:12
У радіаторі мікроавтобуса, що прямував в Угорщину, на кордоні на Закарпатті знайшли 210 пачок сигарет
18:31
У Нижній Апші на Тячівщині місцевий шахрай незаконно продав у приватну власність земельну ділянку вартістю близько 1 млн грн
16:18
/ 2
Громадська ініціатива "Кірпічка" також закликає поліцію розслідувати спробу залякування правозахисника В.Грегора
13:35
На Тячівщині водій Mitsubishi Оutlander збив на смерть 19-річного юнака й утік з місця ДТП
13:12
/ 5
Ветерани АТО звернулися до правоохоронців з приводу спроби залякування правозахисника В.Грегора (ДОКУМЕНТ)