На Воловеччині затримано прокурора на отриманні хабара в 600 доларів (ФОТО)

На Воловеччині прокуратура викрила свого працівника при отриманні 600 дол США неправомірної вигоди.

На Воловеччині затримано прокурора на отриманні хабара в 600 доларів (ФОТО)

30 липня 2018 р., прокуратурою  Закарпатської  області спільно спецпідрозділом ВБКОЗ Управління СБУ в Закарпатській області, під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 600 дол США затримано «на гарячому» прокурора Воловецького відділу Мукачівської місцевої прокуратури.

Встановлено, що кошти прокурор вимагав від обвинуваченого за призначення покарання не пов’язаного із позбавленням волі, а саме звільнення від відбування покарання із призначенням  іспитового строку на 2 роки.

Затримано зловмисника безпосередньо під час одержання неправомірної вигоди.

Наразі, у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 КК України, проводяться першочергові слідчо-оперативні заходи з документування протиправної діяльності затриманого, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

30 липня 2018р.

Теги: прокурор, затримання, хабар

Коментарі

Мария 2018-08-11 / 16:32:34

мария 2018-08-11 / 16:31:06

Хабарник з вароша 2018-08-02 / 10:02:52
Нічого йому не буде.Якщо цей хлопчина знайде від 5-10 тис$, то сидіти не буде, а щей поновлять на роботі. Он, у томуж Воловці поновили на посаді Кінча О.начальника міграційної служби, а затримали на хабарі 6000 грн. А зараз він спокійно продовжує працювати і займатись тим самим, бо вже має кришу (проплачений білет).

ночная бабочка 2018-08-02 / 01:02:25
совпадение? не думаю!!!!

фагот 2018-08-01 / 23:00:30
у Волівці цей слух швидше розійшовся ніж його довезли до Ужгорода. декілька разів його бачив, спілкувався, але не друг і не знайомий. знаю його через своїх знайомих. всі кажуть що це підстава.

13579 2018-08-01 / 22:35:59
не тих беруть

12345 2018-08-01 / 22:32:41
Василь Васильович дуже порядний та відповыдальний - підставили.

мішаня 2018-08-01 / 18:45:26
на даний момент ми маємо таку ситуацію: Турчинов Крим здав і на далі працює, за майдан і до тепер нікого не наказали, а скільки агентів в парламенті про яких ви знаєте і нічого не робете. Петрушка розвиває свій бізнес в росії і це нормально, а простого заробітчанина який виїхав до росії щоб сімю прокормити стали називати зрадниками та закликають не їхати в страну агресора. якось дивно виглядає борьба з корупцією вчорашніх студентів які ще не вспіли накрастися, а можливо і не планували ловлять, а продажних свиней до парламенту та до начальників просувають які боряться не з корупцією, а все роблять для того щоб вона розвивалася. так ми ніколи корупцію не подолаємо.

За справедливість 2018-08-01 / 18:08:39
Ідіть ловіть хабарників у УжНУ. Там їх є багааато!!! Чому там ніколи не ловили на хабарах за стільки років? Саме в таких закладах вже з самого початку і дають приклад, як брати хабарі!!! Ні ганьби ні совісті! А в лікарнях? Люди помирають бо хабара не дали!!!

однокурсник 2018-08-01 / 07:56:19
я Василя давно знаю. навчалися на одному курсі. якби він бус системний хабарник то чому тільки тепер піймали? не спроста так вийшло. держися Цилю.

..... 2018-08-01 / 07:50:18
Адвокат а чого ж ти не на фронті а сидиш тут коментами поносиш. Хто працює в цій сфері знає кожен адвокат - шахрай, наживається на бідах людей і ти не є виключенням. Ось сиди і понось коментарями, бачу це справа дійсно твоя, але перед наступним поносом не забудь бодай памперс одягнути.

волонтер Павло 2018-08-01 / 01:54:34
страна чудес.
тому що це їхні кормушки. а цей не приносив прибуток мабуть тому і прикрили збиткову лавочку.

страна чудес 2018-08-01 / 01:40:56
чому в Ужгороді під носом не проводять чистку лікарень де вимагають десятки тисяч доларів за працевлаштування, УжНУ де беруть великі взятки за вступ абітурієнтів, де люди права получають, хто землю продає???? там де ненормальні суми взяток. а тут смішна сума як для прокурора. тут висновок один: або не ділився на гору, або взагалі не брав. хто бере взятку той недоторканний.

свідок злочину 2018-08-01 / 00:57:09
є народна мудрість: ( риба гниє з голови). треба починати зачистку з гори від його начальника, та ваших вожатих хто це робив. а ви чистете мелковату рибку з хвоста. не з тих і того міся чистку робете.

юрец 2018-08-01 / 00:11:20
маю друзів та знайомих які працювали в міліції операми і розказували як їх заставляли брати взятки і віддавати тим хто вище. пешки брали від людей, а королі шикували. народний гнів та злість падала на пешок. один мукачівський опер звільнився і ходить з торбинкою по заробітках до Росії, інший теж не витримав і звільнився. не тих берете!

адвокат 2018-07-31 / 23:49:05
....... ти безтолоч. такі як ти непотрібні нашій державі. чому такі як ти не гинуть на фронті, в аваріях..... нашій державі потрібні герої та хороші специ, але як бачимо такі як ти піндоси при владі. для тебе буде краще, для нашої рідної неньки і своїх батьків не будеш мучити тож іди і застрілися, зроби хоть щось хороше вилупок.

Joni 2018-07-31 / 23:23:09
Підставили падлюки молодого,відповідального,компетентного прокурора,хороша людина,яка ставила свою роботу вище своїх інтересів,не потрібен такий бандитам яких нижче перерахували,коли вже ця ненька Україна поховає під....ів при владі,коли наш русинський народ стане дружнім(((


..... 2018-07-31 / 22:56:50
Дредд ти шо засунув язика в сраку комусь?

Неля Бокшан 2018-07-31 / 21:32:09
Се взятка? Сльози!

ВАНГА 2018-07-31 / 21:20:31
ех ненавчився молодий прокурор красти. от якби суми побільше брав як нижчеперелічені кандидати то не попавбися, а можливо в новинах би писало що не на хабарі попався, а получив орден за досягнення.

НОВИНИ: Кримінал

19:03
Хустського наркоторгівця "Тарі" взяли під варту на 2 місяці з можливістю застави в 2 млн грн
17:22
/ 1
На Закарпатті затримали групу нелегалів із малими дітьми та переправників
17:18
9 пакунків сигарет виявили поблизу кордону на Закарпатті
15:27
/ 1
В Ужгороді оберуть запобіжний захід затриманому в Хусті наркоторгівцю
15:24
У Мукачеві чоловіка, що намагався передати знайомому в ІТТ наркотики, засуджено до 6,5 років тюрми
11:09
/ 2
У Хусті затримали групу наркоторговців, що продавали метамфетамін на території району
11:02
На Рахівщині повідомлено про підозру посадовцю лісгоспу, який погодив документи для незаконного видобутку гравію з річки
00:07
У Хусті відбулася спецоперація з затримання наркоторгівців
15:11
/ 9
Винуватицю травматичної ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді випустили під домашній арешт
14:32
/ 1
На Закарпатті затримали жінку, котра за 1000 дол спробувала підкупити поліцейського
13:44
/ 1
На Закарпатті екстрадували до Угорщини обвинуваченого у тяжких злочинах іноземця
11:19
На Тячівщині чоловік вкрав припаркований мотоцикл односельчанки
10:29
У Мукачеві водій Peugeot, не впоравшись із керуванням, наїхав на припаркований автомобіль із 6-ма пасажирами
09:12
На Закарпатті на кордоні за стінкою мікроавтобуса знайшли 278 пачок сигарет
01:00
/ 18
Через службову недбалість закарпатської прокуратури винуватець подвійної смертельної ДТП опинився на волі – правозахисник
00:19
/ 9
Влада Ужгорода запустила схему "дерибану" майна комунального підприємства
18:11
/ 1
На Рахівщині погоджено підозру чоловіку, котрий вирубав у лісовому заказнику дерева на понад 200 тис грн
12:47
У Берегові четверо неповнолітніх викрали автівку "покататися", а відтак покинули її на узбіччі
10:55
/ 1
Нелегала із Молдови затримали на кордоні зі Словаччиною на Закарпатті
10:28
На Виноградівщині п'яний водій "перекинув" у кювет Volkswagen Тrаnsрortеr
09:55
У двох вантажівках на кордоні на Закарпатті службовий пес знайшов складові до зброї
17:34
Жінку, яка на Берегівщині вдарила ножем співмешканця, взято під варту
10:42
/ 3
На Хустщині браконьєр із необережності застрелив напарника на полюванні
10:33
/ 4
Чотирьох чехів, які незаконно перетнули українсько-словацький кордон, затримали неподалік Ужгорода
18:48
/ 9
Пологовий в Ужгороді звинувачують у порушенні умов конкуренції при закупівлі послуг харчування на майже 2,2 млн грн