Запобіжний захід голові Перечинської РДА, що п'яним за кермом убив та скалічив двох жінок, обиратимуть 16 липня

Суд у справі відбудеться у понеділок, засідання призначене на 9:00 ранку.

Запобіжний захід голові Перечинської РДА, що п'яним за кермом убив та скалічив двох жінок, обиратимуть 16 липня

Судове засідання Ужгородського міського районного суду щодо смертельної ДТП за участі голови Перечинської райдержадміністрації Віктора Олефіра відбудеться у понеділок, 16 липня, о 9:00 ранку.

Засідання перенесли на прохання захисника голови Перечинської райдержадміністрації Анатолія Качайла.

«Я заявив у суді клопотання про відкладення розгляду звернення слідчого і прокурора до понеділка, оскільки це не перевищує передбачений законом строк для ознайомлення стороні захисту, тобто мені і пану Віктору, часу для підготовки документів, підготовки вмотивованого клопотання,  заперечення на подане клопотання прокурором і слідчим. Судом було відкладено засідання по обранню запобіжного заходу до 9:00 понеділка», — розповів адвокат. Качайло зазначив, що уклав договір представляти інтерес Віктора Олефіра сьогодні об 11-ій годині і досі не мав змоги поспілкуватися із ним.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, у Перечині  13 липня о 22:37 голова Перечинської райдержадміністрації Віктор Олефір, перебуваючи напідпитку, на джипі наїхав на двох жінок. Унаслідок ДТП одна іх жінок загинула, інша у важкому стані перебуває в реанімації. 

Прокурор Закарпатської області оголосив про підозру Віктору Олефіру за ч. 2 ст. 286 КК України ("Порушення правил безпеки дорожнього руху, або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, якщо вони спричинили смерть потерпілого").

14 липня 2018р.

Теги: захід, голова, ДТП, Віктор Олефір

Коментарі

Степан Крук 2018-07-15 / 21:19:49
В лікарні померла друга жертва ДТП! Ублюдок вбив двох невинних жінок. Щоб здохла ця падаль!!!

пішохід 2018-07-15 / 19:00:52

Мало офігів, коли дізнався, що цьому небритваному "шуфутінському" 43 роки...
Точно виглядає як кончений п'яниця на свої роки(((
А, судячи з відео, по бесіді - точно якийсь мутний заочник Ващука чи Бедя(((

Лумий 2018-07-15 / 09:53:58
Нехай йоде в тюрьму заодно организм очистить од пянок та може стане простой народ поважати

пішохід 2018-07-14 / 23:25:51
Доку

За себе розписуйся, "чесний". Маєш дурні 500 баксів порішати п'янку на місці - плати. А потім за чуже горе 20-30 тис. зелених і гріх на душу - твоє діло.
Мені таксі вже давно дешевше обходить)

Док 2018-07-14 / 23:04:54
Сталася трагедія через банальну п‘янку!Але якщо бути чесним,то майже закарпатські водії всі дозволяють собі випити і сісти за кермо,можливо не в таких дозах як Олефір.Всі хто випив і поїхав є потенційними вбивцями!

Пітьо 2018-07-14 / 22:48:38
Не пішіть дурню, Олефір нико з Дубриничів, у нього нікого за плечами немає, і я впевнений, що його показово посадять по всій строгості закону на показ для всієї країни. А що із тою мадам що в Харькові аварію зробила, вже всі забули? Я його не виправдовую він і тільки він виноватий в цьому, але отмазувати його ніхто не буде, уже всі отхрестились от нього.

Гентеш 2018-07-14 / 21:53:15
Забити його бітами паскуду треба було там на місці де дтп зробив людям а то зараз його відмажуть і він в больницю ляже паскуда і буде на волі як Копча

Копча 2018-07-14 / 21:51:41
Альооо, а як там справи з суддею-вбивцею, п'яницею Амаровичем вже відмотав строк? Хе, хе, цей виродок навіть не був звільнений з посади судді. То ж переставайте гадати посадять-не посадять Олефіра. Ми живемо в банановій республіці де закон фікція і дотримуватися його повинні тільки гівнюки з низів суспільства тому занесе цей дядько у потрібні кабінети грошенят і може далі насолоджуватися життям.

місцевому ссср 2018-07-14 / 21:28:18
Нєхрен сідати пяним за кермо!

Адвокат 2018-07-14 / 21:26:29
Шановний Крук та О.Д. - ну не будьте такими наївними, вже хтось писав раніше що він список Солідарності в районі на місцевих виборах очолював. Процес відмазування стартував, з цього приводу сьогодні перед обідом у Дасторі планьорка відбулася. Почалося з заяви начальника поліції, завтра виявиться що жінки в неустановленому місці дорогу переходили, водій кров на аналіз не здавав і знову виявиться що він був трезвий. А стан його на попередньому відео був такий бо перепудився: машину розбив, коханку мало не розтрепав. Людей шкода, мало того що так дофестивалила влада, що всі жебраками стали,- да іще їх мажори й вбивають

ссср 2018-07-14 / 21:12:06
не завідуйте ви стільки чиновникам якшо ви пожизні неудачники всі та хоть їх лишіться ви поняли про шо я

місцевий 2018-07-14 / 21:09:23
не судіть його стіки! ви всі що такі правельні далеко такі неє як пишете самі грішники хуже як він він того далеко не хотів но так мало статися і всьо! за собою дивіться самі не знаєте шо буде з вами через 30хв!

Степан Крук -ОД 2018-07-14 / 20:55:59
В тому-то й проблема! Нема гарантії, що Василь Кручениця виявить в крові алкоголь... А стосовно нахабства, то вони його мають дуже багато. Це кончене бидло!

О.Д. 2018-07-14 / 20:01:09
На відео, що його опублікувало раніше Закарпаття онлайн чітко видно стан В.Олефіра на час аварії, його відмови зафіксувати вміст алкоголю в крові та коментар нарколога. Тому треба мати дуже вже величезне нахабство, аби бодай спробувати заперечити "п'яний" стан чиновника.

Степан Крук -Тарасу 2018-07-14 / 18:56:07
Стефанишин зробив офіційну заяву, котра не відповідає дійсності! Тобто ввів в оману громадськість. А йсе неслобудно...

Ніка 2018-07-14 / 18:54:06
Москаль дофестивалився!

Тарас 2018-07-14 / 18:36:43
При Чому тут Стефанішин , це що його підлеглий ? Москаль винен в тому , що подав на п'яницю та безвідповідального афера подання Президенту про призначення головою РДА. . Москаль мае бути на пенсії.!

Гена 2018-07-14 / 18:24:01
Не пишуть чия була евробляха хто завіз і чи законно
Користувався цим ТЗ вбивця Де протокол митниці на порушника
Москаль говорить одне а сам буде разом з Галасом спасати представника влади

Степан Крук 2018-07-14 / 18:09:45
Одна із причин перенесення судового засідання - відсутність аналізів крові на вміст алкоголю. Не здивуюся, якщо в крові алкоголю не виявлять, а для експертної оцінки на вміст наркотичних речовин не вистачить сечі!

Степан Крук 2018-07-14 / 18:06:04
Щось не бачу в матеріалах скільки проміле алкоголю виявили на "Драгер"6 або неуважно перечитував, або цей показник не опубліковано?

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 1
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
/ 1
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9