Прокуратура оскаржуватиме вирок суду у справі вбивства В.Копчею місцевого вчителя у Великому Березному

Прокуратура оскаржуватиме вирок суду у справі вбивства В.Копчею місцевого вчителя у Великому Березному

Прокуратура Закарпатської області не згідна з вироком Мукачівського  міськрайонного суду від 4 липня 2018  р., яким мешканця смт. Великий Березний, обвинуваченого у вбивстві з хуліганських  мотивів (п.7 ч.2 ст. 115 КК України), визнано винним у хуліганстві, вчиненому із застосування вогнепальної зброї (ч.4 ст. 296 КК України), та призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.

Нагадаємо, у грудні 2011 році, в смт. Великий Березний з хуліганських мотивів було вбито місцевого вчителя. У скоєнні даного злочину обґрунтовано обвинувачується місцевий мешканець, який тривалий час переховувався від слідства.

Процесуальний прокурор, у судовому засіданні, просив суд врахувати всі надані докази, визнати обвинуваченого винним у вбивстві з хуліганських  мотивів та призначити покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

Відтак, прокуратура області оскаржуватиме вирок суду у зв’язку із невідповідністю висновків суду фактичним обставинам справи та через м’якість призначеного покарання, після отримання повного тексту, проголошеного сьогодні в суді вироку суду, повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

04 липня 2018р.

Теги: вбивство, Копча, оскарження

Коментарі

Робот 2018-07-28 / 22:57:42
Щоб ви розуміли, один бандит пішов а інші почали ділити сфери впливу. Наш район прикордонна зона, тому весь кримінал буде боротись за головування у ньому. Думаю не слід нагадувати хто є ставленником Москаля в Березному.
Ремарка
Голова Вел.рай.адм. надав характеристику Копчі, цитую " скар чи дорікань до нього, як ДЕПУТАТА немає". Це не є позитивна оцінка, як пишуть деякі вівці, а просто ділова відповідь

Березний 2018-07-06 / 00:18:17
То гешова жона, так тяжко читає і працює? та вна мільйонерка і щи ів якісь гроші треба від вбивці, не вірю, щось тут не то, а може вже повний піпец влади в краіні???

Вуву 2018-07-05 / 17:06:47
Судячи з вироку ... Вони "клали" на той верховний суд ... Бо там теж свойі люди "іще кращі".
І все це відбувається після таких "ДОВГООЧІКУВАНИХ РЕФОРМ".
Так що можете і не писати ... Шкода часу і папіря.

дід 2018-07-05 / 16:29:40
Та не проклинайте ви суддів, то гріх.
Папір в руки і пишіть у Вищу раду правосуддя. Судді бояться цього органу як чорт ладана.

Василь 2018-07-05 / 10:15:40
Як суд може враховувати характеристику надану нинішнім головою,якщо злочинець був в депутатах десь в 2004 р.?Який з нього депутат зі словарним запасом меншим ніж у Еллочки-людоїдки,з освітою тракториста,сесії та комісії не відвідував.Депутатство йому зробив тодішній голова Файта -його ж подєльнік по криміналу,щоб прикривати від правоохоронців.На той час депутати ще мали якусь недоторканість.Депутатство копчі це приниження та деградація самого інституту державного управління.

Копча 2018-07-05 / 09:46:03
Таке рішення суду по Копчі піднімає комплекс питань і не тільки до самих учасників процесу. Жаль що в статті не представлене відео де суддя зачитує характеристику котру надав для вбивці нинішній голова Великоберезнянської районної ради. Але бажаючі можуть ознайомитися з нею у Фейсбуці на сторінці В Грегора.

Люда 2018-07-05 / 09:31:36
Будьте ви прокляті, таарі у мантіях. Ви ще більші подонки ніж Копча

Василь 2018-07-05 / 07:33:56
Я бажаю щоб в родинах цих виродків у мантіях колись так само від рук таких ублюдків як Копча сталися такі самі біди з їх родичами !!! БУДЕ НЕ ЖАЛЬ !!!

Вуву 2018-07-05 / 00:50:13
А так і буде ... Пару коктелів молотова у вікна закинуть і пойідуть ... І ніхто нічого випитувати не буде.
Бо і нішто .
Но якщо верховний суд таке покриває ... То напевно що народ буде діяти ...
"В МІРУ СВОЙІХ МОЖЛИВОСТЕЙ".

Шарикофф 2018-07-05 / 00:04:42
Ці бляді в мантіях кличуть третій майдан. По старій слов'янській традиції-дотричі? Тільки вони забувають , що цей майдан може носити локальний характер. Це коли до них додому прийдуть і спитають за все, за спосіб життя, за машини, дома, квартири, відпочинок і т.д. А ця жопа в мантії тупа до ужаса, вона навіть читати не може.

Нік 2018-07-04 / 23:34:31
Суд рішає всьо. Особенно згідно рішень європецського справедливого суду який да за умисне убійвство 1,5 роки тюрми злодіям рецедівістам!!!

сидор 2018-07-04 / 21:37:22
Скоро увидимеся каменцові бики. Я чекаву дуже зустричи з вами секуни.

Василю 2018-07-04 / 20:39:02
Не ний собако на твоїх руках Василю кров!Через тебе гандоне сталася біда!Бійся ще божого суду!

Василь 2018-07-04 / 20:30:33
Хлопці-прокурори це плювок Вам в обличчя,це плювок в обличчя всім жителям В.Березного,Українській Феміді.Нелюдь вбила,застрелила з власної зброї!!! невинну людину.Свідомо!!!Поїхав додому ,взяв той карабін і ганявся за жертвою вулицями селища поки не наздогнав і застрелив як якусь скотину,зробивши,кілька пострілів. І це хуліганство?Яким чином скотам в мантіях вдалось так викрутити справу ?Нелюдь зруйнувала життя молодій сім"ї,двом маленьким діточкам,батько жертви невдовзі помер від горя і ще ,ще ,ще багато горя багатьом людям.Хлопці-прокурори робіть щось!

Степан Крук 2018-07-04 / 20:06:53
Цього потрібно було очікувати!

НОВИНИ: Кримінал

02:34
У Виноградові поблизу школи знайшли труп чоловіка
19:01
/ 2
Суд залишив під вартою звинуваченого у смертельній ДТП Олефіра, хоч депутати Перечинської райради хотіли взяти його на поруки
18:32
На Рахівщині через недбалість лісника вирубано 36 дерев на суму 200 тис грн
18:16
На Закарпатті українець хотів завезти з Італії препарати психотропної дії
16:52
На Тячівщині п'яний закарпатець вкрав авто односельця та поїхав на Львівщину до дівчини
16:16
/ 1
Підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої в Ужгороді триматимуть під вартою без можливості внесення застави
09:42
/ 1
Нелегала з Чехії, котрий ще торік приїхав в Україну, виявили на Закарпатті
03:18
/ 11
Студентку в Ужгороді зґвалтував нацгвардієць – правник
12:40
/ 2
Через 490 пачок контрабандних сигарет на "Тисі" в українця вилучили Volkswagen
11:00
/ 3
Тячівець вкрав мотоцикл зі спецмайданчика відділу поліції і ховав у спальні
02:32
У Львові розглядають апеляцію закарпатського гінеколога, звинуваченого у смерті матері 3 дітей
15:31
/ 5
Ще одна членкиня ДВК з Іршавщини визнала провину в незаконній видачі бюлетенів для голосування
14:36
/ 3
В Ужгороді погоджено підозру у зґвалтуванні нападнику на 17-річну дівчину
09:49
/ 1
Наслідки смертельної ДТП на Міжгірщині: пасажир – загинув, водій – в ізоляторі (ОФІЦІЙНО)
18:01
/ 5
У справі про перешкоджання журналістській діяльності голова Хустської райради Іванчо відкликав заяву про каяття
17:54
/ 1
У Мукачеві затримали п'яного чоловіка, що вночі порушував тишу й кинувся на патрульних із битою
17:51
/ 1
Затриманого з партією метамфетаміну в Ужгороді іноземця взято під варту із визначенням застави у 2 млн грн
13:16
/ 2
В Ужгороді погоджено підозру словаку, в автівці якого виявили 2,2 кг метамфетаміну
11:09
На Виноградівщині затримали розшукуваного за грабіж уродженця Харківщини, що кермував авто під дією наркотиків
09:34
На кордоні на Закарпатті в українця відібрали повну "кравчучку" сигарет, які він віз товаришам за кордон "у подарунок"
23:49
/ 1
У Міжгір’ї в кафе 21-річний п'яний відвідувач вдарив ножем в живіт 20-річного хлопця
16:36
/ 1
У Берегові "на гарячому" затримали чоловіка, що вдруге спробував обікрасти будинок сусіда
16:13
/ 1
В Ужгороді правоохоронці виявили 2,2 кг метамфетаміну в автомобілі іноземця (ОФІЦІЙНО)
14:58
В Ужгороді затримали наркоторговця із 2 кг метамфетаміну в багажнику авто
11:06
/ 1
Сьогодні в Хусті судитимуть голову райради Іванча за перешкоджання журналістській діяльності
» Всі новини