Прокуратура оскаржуватиме вирок суду у справі вбивства В.Копчею місцевого вчителя у Великому Березному

Прокуратура оскаржуватиме вирок суду у справі вбивства В.Копчею місцевого вчителя у Великому Березному

Прокуратура Закарпатської області не згідна з вироком Мукачівського  міськрайонного суду від 4 липня 2018  р., яким мешканця смт. Великий Березний, обвинуваченого у вбивстві з хуліганських  мотивів (п.7 ч.2 ст. 115 КК України), визнано винним у хуліганстві, вчиненому із застосування вогнепальної зброї (ч.4 ст. 296 КК України), та призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.

Нагадаємо, у грудні 2011 році, в смт. Великий Березний з хуліганських мотивів було вбито місцевого вчителя. У скоєнні даного злочину обґрунтовано обвинувачується місцевий мешканець, який тривалий час переховувався від слідства.

Процесуальний прокурор, у судовому засіданні, просив суд врахувати всі надані докази, визнати обвинуваченого винним у вбивстві з хуліганських  мотивів та призначити покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

Відтак, прокуратура області оскаржуватиме вирок суду у зв’язку із невідповідністю висновків суду фактичним обставинам справи та через м’якість призначеного покарання, після отримання повного тексту, проголошеного сьогодні в суді вироку суду, повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

04 липня 2018р.

Теги: вбивство, Копча, оскарження

Коментарі

Робот 2018-07-28 / 22:57:42
Щоб ви розуміли, один бандит пішов а інші почали ділити сфери впливу. Наш район прикордонна зона, тому весь кримінал буде боротись за головування у ньому. Думаю не слід нагадувати хто є ставленником Москаля в Березному.
Ремарка
Голова Вел.рай.адм. надав характеристику Копчі, цитую " скар чи дорікань до нього, як ДЕПУТАТА немає". Це не є позитивна оцінка, як пишуть деякі вівці, а просто ділова відповідь

Березний 2018-07-06 / 00:18:17
То гешова жона, так тяжко читає і працює? та вна мільйонерка і щи ів якісь гроші треба від вбивці, не вірю, щось тут не то, а може вже повний піпец влади в краіні???

Вуву 2018-07-05 / 17:06:47
Судячи з вироку ... Вони "клали" на той верховний суд ... Бо там теж свойі люди "іще кращі".
І все це відбувається після таких "ДОВГООЧІКУВАНИХ РЕФОРМ".
Так що можете і не писати ... Шкода часу і папіря.

дід 2018-07-05 / 16:29:40
Та не проклинайте ви суддів, то гріх.
Папір в руки і пишіть у Вищу раду правосуддя. Судді бояться цього органу як чорт ладана.

Василь 2018-07-05 / 10:15:40
Як суд може враховувати характеристику надану нинішнім головою,якщо злочинець був в депутатах десь в 2004 р.?Який з нього депутат зі словарним запасом меншим ніж у Еллочки-людоїдки,з освітою тракториста,сесії та комісії не відвідував.Депутатство йому зробив тодішній голова Файта -його ж подєльнік по криміналу,щоб прикривати від правоохоронців.На той час депутати ще мали якусь недоторканість.Депутатство копчі це приниження та деградація самого інституту державного управління.

Копча 2018-07-05 / 09:46:03
Таке рішення суду по Копчі піднімає комплекс питань і не тільки до самих учасників процесу. Жаль що в статті не представлене відео де суддя зачитує характеристику котру надав для вбивці нинішній голова Великоберезнянської районної ради. Але бажаючі можуть ознайомитися з нею у Фейсбуці на сторінці В Грегора.

Люда 2018-07-05 / 09:31:36
Будьте ви прокляті, таарі у мантіях. Ви ще більші подонки ніж Копча

Василь 2018-07-05 / 07:33:56
Я бажаю щоб в родинах цих виродків у мантіях колись так само від рук таких ублюдків як Копча сталися такі самі біди з їх родичами !!! БУДЕ НЕ ЖАЛЬ !!!

Вуву 2018-07-05 / 00:50:13
А так і буде ... Пару коктелів молотова у вікна закинуть і пойідуть ... І ніхто нічого випитувати не буде.
Бо і нішто .
Но якщо верховний суд таке покриває ... То напевно що народ буде діяти ...
"В МІРУ СВОЙІХ МОЖЛИВОСТЕЙ".

Шарикофф 2018-07-05 / 00:04:42
Ці бляді в мантіях кличуть третій майдан. По старій слов'янській традиції-дотричі? Тільки вони забувають , що цей майдан може носити локальний характер. Це коли до них додому прийдуть і спитають за все, за спосіб життя, за машини, дома, квартири, відпочинок і т.д. А ця жопа в мантії тупа до ужаса, вона навіть читати не може.

Нік 2018-07-04 / 23:34:31
Суд рішає всьо. Особенно згідно рішень європецського справедливого суду який да за умисне убійвство 1,5 роки тюрми злодіям рецедівістам!!!

сидор 2018-07-04 / 21:37:22
Скоро увидимеся каменцові бики. Я чекаву дуже зустричи з вами секуни.

Василю 2018-07-04 / 20:39:02
Не ний собако на твоїх руках Василю кров!Через тебе гандоне сталася біда!Бійся ще божого суду!

Василь 2018-07-04 / 20:30:33
Хлопці-прокурори це плювок Вам в обличчя,це плювок в обличчя всім жителям В.Березного,Українській Феміді.Нелюдь вбила,застрелила з власної зброї!!! невинну людину.Свідомо!!!Поїхав додому ,взяв той карабін і ганявся за жертвою вулицями селища поки не наздогнав і застрелив як якусь скотину,зробивши,кілька пострілів. І це хуліганство?Яким чином скотам в мантіях вдалось так викрутити справу ?Нелюдь зруйнувала життя молодій сім"ї,двом маленьким діточкам,батько жертви невдовзі помер від горя і ще ,ще ,ще багато горя багатьом людям.Хлопці-прокурори робіть щось!

Степан Крук 2018-07-04 / 20:06:53
Цього потрібно було очікувати!

НОВИНИ: Кримінал

11:42
На Закарпатті завершили досудове розслідування у справі розбійного нападу на мешканця Львівщини
11:32
У підвалі багатоповерхівки Мукачева двоє чоловіків демонтували систему водовідведення та викрали чавунні труби
17:39
Під Ужгородом затримали чоловіків, що після розпиття алкоголю в гостях обікрали господаря
15:33
До 3 років тюрми засуджено мешканця Ужгородщини за крадіжку майна
11:09
У Виноградові розшукали шахрая, що підробляв квитанції на оплату комунальних послуг
22:31
У Сасівці на Свалявщині чоловік, "шукаючи кішку", пограбував жінку
18:28
В Ужгороді затримали вже судимого зловмисника, який в складі групи обкрадав автівки
10:57
На Закарпатті, на кордоні з Румунією, затримали угорця, розшукуваного "Інтерполом" за злочин в Чехії
00:25
/ 1
Справу мукачівця, який вчинив майже десяток грабежів і крадіжок, скеровано до суду
00:19
У Вінниці затримали ужгородця, якого майже 9 років шукала закарпатська поліція
16:12
/ 4
У прокуратурі газовидобувні роботи у Буковці на Воловеччині вважають незаконними і подали позов до суду
10:34
/ 2
Взято під варту підозрюваного у наркоторгівлі жителя Іршавщини
05:30
/ 13
Ужгородському прокуророві, який змінив запобіжний захід розшукуваному "Інтерполом" Волошину, відклали співбесіду по атестації
16:13
/ 2
На Іршавщині група молодиків зупиняла автівки і трощила їх битами
14:21
/ 4
У Великому Березному затримали закупника крадених речей
13:54
/ 2
Усім учасникам схеми заволодіння бюджетних коштів на Мукачівщині обрано запобіжні заходи, а голову ОТГ – відсторонено від посади
12:39
На Закарпатті затримали раніше судимого рахівця, який вчинив черговий злочин
10:53
/ 2
У мешканця Ужгороді вилучили марихуану, амфетамін та альфа-PVP
04:55
/ 15
Затриманий п'яним за кермом Tesla митник вже був причетним до "п'яного" автоскандалу та був "героєм" "Схем"
01:32
/ 4
В Ужгороді патрульні затримали неповнолітнього крадія зливових решіток
16:54
Грек, який налагодив на Закарпатті схему контрабандних поставок деревини за кордон, постане перед судом
15:07
На Рахівщині у кухаря місцевого розважального комплексу вилучили психотропи
13:22
У Мукачеві розшукали зловмисницю, яка викрала у знайомого 10 тис грн
10:37
На Виноградівщині встановлюють обставини смертельної ДТП в якій загинув велосипедист,
10:13
/ 1
На Закарпатті виявили факт формування штучного кредиту 3,33 млн гривень
» Всі новини