У Чорній Тисі на Рахівщині п'яний екс-помічник лісничого тягав прив'язаного до УАЗу коня по асфальту (ФОТО)

Про дикий випадок, що трапився у селі 6 червня і є кримінально караним злочином, повідомляють місцеві мешканці.

У Чорній Тисі на Рахівщині п'яний екс-помічник лісничого тягав прив'язаного до УАЗу коня по асфальту (ФОТО)

Як ідеться на сторінці користувача з нікнеймом Чорнотисянський рідний край в соціальній мережі Фейсбук, 6 червня житель села Чорна Тиса, колишній працівник лісового господарства - помічник лісничого, що нині вже на пенсії, Василь Максим'юк, будучи напідпитку, зловив коня, який випасався на березі річки, привів на вулицю, прив'язав до своєго УАЗу (бортовий) та почав тягати тварину по вулиці асфальту.

Як виявили згодом місцеві, вивчаючи сліди на асфальті, кінь, опираючись насильству, позбувся підков.

"Тепер багатодітна сім'я - батьки з п'ятьма неповнолітніми дітьми, не знають що робити з побитим конем, який можливо, а може і насправді заробляв їм на кусок хліба", - зазначає автор повідомлення.

Як відомо, жорстоке поводження з тваринами, відповідно до законодавства, вважається кримінально караним злочином. Так, закон №2120-VIII передбачає, що знущання над тваринами, скоєні із застосуванням жорстоких методів або із хуліганських мотивів, карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років.

Знущання, скоєні з особливою жорстокістю, або якщо вони призвели до каліцтва або загибелі тварини, або скоєні групою осіб, караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

Раніше знущання над тваринами передбачало штраф до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн.) або арешт до шести місяців.

07 червня 2018р.

Теги: кінь, асфальт

Коментарі

Семен 2019-04-06 / 01:03:54
здесь и сейчас нужно наказывать,а не надеяться на кару господню.

vas 2018-08-04 / 22:31:11
Нічого в житті не проходить просто так,він собі заробив,якщо наш гуманний суд не засудить цього нелюда то є ще суд божий,а там чорти будуть таскати його на прив'язі поміж казанами...бідна лиш тварина яка привикла вірити людям.

Снежана 2018-07-22 / 15:20:35
Этот нелюдь сдохнет в муках. Господь его покарает-верю

Время 2018-06-12 / 09:26:24
Бедное животное, сердце кровью обливается глядя на этот ужас! Этож каким уродом надо быть, чтобы так над животным издеваться . Штраф, тюрьма и в добавок надо , чтобы в камере над ним поиздевались также, как он над бедной лошадью

Наталя 2018-06-11 / 21:46:01
Козла такого треба так саме прив'язати і проволокти по асфальту
Таких катів слід наказувати таким же способом!!!

dsrya/ evgenievna 2018-06-11 / 17:30:57
Пишите электронную петицию!Чтоб он понес самое жесткое наказание!!!все не равнодушные подпишут!!таких нужно сажать

Петро 2018-06-11 / 11:04:36
Вийміть йому також око і напишіть заключення лікаря, що сам впав - нехай відчує на собі те саме що тварина, яка просто не розуміла, що с нею хоче зробити цей виродок і не могла запобігти його вчинку відбиваючись. Я впевненний, що цей нелюд підкупить свідків і вийде без покарання. Вийміть око і відпустіть некай живе і памятає до кінця свого життя про свій вчинок, і іншим буде наука.

Таня 2018-06-10 / 18:22:13
Того,хто так жорстоко знущається з тварини,людиною назвати важко,за що він так з конем?Дивитись на того коника важко.

Ніка 2018-06-10 / 17:28:47
Сволоч безсовісна. взяти його так же само і прив*язати до машини і волокти по дорозі,щоб його потім жодний лікар не зміг зібрати докупи.

Сірьога 2018-06-09 / 20:29:51
Його тоже привязатьби до УАЗА і потягать скількиж як він тягав коня,або примінить смертну казнь це було більш гуманно

Виктор 2018-06-09 / 08:53:24
Посадити його нада на 3 роки,або самого привязати та потягати по всему сели,скотина така

Адмін 2018-06-09 / 01:11:37
Власники коня, якого волік за авто житель Чорної Тиси, взяли за нього гроші від кривдника
https://zakarpattya.net.ua/News/182400-Vlasnyky-konia-iakoho-volik-za-avto-zhytel-Chornoi-Tysy-vzialy-za-noho-hroshi-vid-kryvdnyka-VIDEO

!!!!!!!!!!!! 2018-06-09 / 00:40:18
Тому нелюду не три роки треба чи пять! А зiбрати людей i так бити щоб у нього шкура облiзла и очi повилазили!
Менi б його в руки живого б мiсця на ньому не лишилосяб!

Виктория 2018-06-09 / 00:13:46
Вот придурок, что с конём? Жив, его забрали от этого нелюдя?

Ляна 2018-06-08 / 23:48:06
Попав він би в мої руки той бик старий яб його потягнула ой би потягнула так,що він би памятав допоки би жив як кажуть:
Бог високо бачить далеко...

Tash 2018-06-08 / 23:37:06
Я одного не понимаю: автор поста, хозяева "коня" (вопрос, бл, почему в кавычках?!), все эти бл..ть "люди", которые видели это, они быдло бесправное, остановить этот ужас никак нельзя было???

ВАЛЕНТИНА 2018-06-08 / 23:06:20
СУКА КОНЧЕННАЯ. НАДО ВВОДИТЬ ЗАКОНЫ ЗАПОРОЖСКИХ КОЗАКОВ. УКРАЛ-РУКУ ОТРУБАЛИ,УБИЛ-УБИЛИ В ТАКОЙ ЖЕ СПОСОБ. СДЕЛАЛ КАЛЕКОЙ-В ТАКОЙ ЖЕ СПОСОБ СДЕЛАТЬ КАЛЕКОЙ И ЕГО. ВОТ ТОГДА БЫ ЗАДУМАЛИСЬ. ПОСТОЯННО ЧИТАЕШЬ,ЧТО ИЗДЕВАЮТСЯ НАД ЖИВОТНЫМИ. ТО ЖЕРТВАМИ СТАНОВЯТСЯ КОТЫ.,СОБАКИ. А СЕЙЧАС УЖЕ ДО ЛОШАДЕЙ ДОБРАЛИСЬ. ЕСЛИ БЫ НАКАЗАЛИ ПО ПОЛНОЙ ОДНОГО ,ДА ВТОРОГО,ТО ТРЕТИЙ БЫ ЗАДУМАЛСЯ. БЕДНАЯ ЛОШАДКА. КОЖА ЗАЖИВЕТ,А ВОТ ГЛАЗ(СУДЯ ПО ФОТО) УЖЕ НЕ СПАСТИ........

Руслан 2018-06-08 / 22:45:01
Треба те падло саме прив'язати до машини і совати по асфальту поки калікою не стане!!!

luduna 2018-06-08 / 22:39:46
посадити!!!
Такий мудак ...... до в'язниці, грошові збори від нього для лікування коня, а також для сім'ї ... Будь ласка, Україна показує цей судовий процес та кримінальні обвинувачення на телеканалі ТСН або іншому телеканалі уряду. Всі повинні бачити, і це ніколи не повинно відбуватися в нормальному людському суспільстві !!!!!

Елена 2018-06-08 / 21:50:47
Все от безнаказанности. Если посадят на 3 года (и то под вопросом!!!) то значит ТАК МОЖНО! Такое быдло надо четвертовать!

НОВИНИ: Кримінал

21:04
/ 5
У Берегові суддя-хабарник посприяв виходу вбивці на волю
12:54
На Хустщині викрили групу раніше судимих крадіїв, що обкрадали односельців
11:24
/ 2
6 учасників масової бійки в Берегові, внаслідок якої помер один із чоловіків, постануть перед судом
11:17
/ 4
Іноземців-паломників, які спробували незаконно потрапити в Україну, затримали на Закарпатті
09:03
/ 4
Посадовця Великоберезнянського райвідділу земельних ресурсів підозрюють у службовому підробленні
16:16
За грабіж напідпитку мешканець Ужгорода проведе 4 роки у тюрмі
15:32
На Закарпатті з Перечинського лісгоспу вимагають стягнути близько 600 тис грн збитків за порушення лісового законодавства
13:34
В Ужгороді затримали крадія, котрий у квітні виніс із ювелірної крамниці вироби на 300 тис грн
12:59
/ 1
Екскерівника територіального відділу Антимонопольного комітету на Закарпатті судитимуть за отримання хабаря
03:54
/ 3
На Іршавщині лоб у лоб зіткнулися 2 автомобілі
03:47
На в'їзді в Мукачево вантажівка в'їхала в зад легковика
15:02
/ 2
На Закарпатті жінка намагалася завезти з Угорщини імпортні чоловічі бритви в обхід митного законодавства
13:34
/ 1
При обшуку будинку мешканця Тячівщини на горищі знайшли рушниці, пістолети та набої
09:26
/ 1
На Закарпатті на місці втечі сполоханих контрабандистів прикордонники знайшли 43 ящики сигарет
02:58
У Тячеві зіткнулися легковик, мікроавтобус та вантажівка
15:47
/ 2
В Ужгороді спіймали грабіжників, що відібрали вночі у жінки сумку та втекли
13:02
На Мукачівщині зупинений п'яний водій вистрибнув із автівки і намагався втекти від поліції
12:57
В Ужгороді затримали крадія, котрий виламав вікно у торговому павільйоні та викрав товар на 50 тис грн
09:54
На Закарпатті контрабандисти втекли від прикордонників, покинувши 8 пакунків сигарет
09:14
Неповнолітнього мешканця Хуста взято під варту за підозрою у вбивстві
02:57
Закарпатця, розшукуваного за зґвалтування, затримали на Львівщині за грабіж
01:17
/ 3
ФОТОФАКТ. На Іршавщині "п'яна" автівка вилетіла в кювет і зупинилася за кілька метрів від озера
12:32
В автоаварії на Іршавщині при зіткненні ВАЗу з автобусною зупинкою загинули двоє мешканців Білок
11:40
За пропуск через кордон на Закарпатті іноземці пропонували хабарі на 300 євро
09:20
/ 2
Колекцію з понад 3,5 тис імовірно цінних поштових марок затримали на кордоні на Закарпатті
» Всі новини