НАБУ проводить обшуки в ГУ Держгеокадастру в Закарпатській області (ВІДЕО)

Приводом для роботи агентів стали оборудки довкола земель агрофірми

НАБУ проводить обшуки в ГУ Держгеокадастру в Закарпатській області (ВІДЕО)

Про обшуки в ГУ Держгеокадастру області повідомляє на власній сторінці в соцмережі Фейсбук Олександр Пересоляк.

З його слів, обшуки проводяться в ході кримінальне провадження, що стосується виділення 1200 га земель ДП «Агрофірми «Ліанка» на «піджаків». Так, після виділення земель псевдовласникам, їх було перепродано і здано в оренду СТОВ «Агро-Лучки».

Співласниками цієї фірми є Олександр Баулін (син екс голови Конституційного суду України), Андрій Богдан Андрій, Руслан Кирилюк (екс-голова Державної судової адміністрації України), Ігор Пушкин, Олександр Радавський та Микола Сольський.

05 червня 2018р.

Теги: обшуки, Держгеокадастр, Леанка

Коментарі

пішохід 2018-06-07 / 10:12:24
"Сашку А.", а в заступники до себе візьмеш Москаля, Блюка та Брензовича?)))

Саша Антал 2018-06-07 / 07:41:53
Не кивайте мене в менкриша Сашо Ледида цимбора Янека !!!!! скоро будуть вибори і Ми Оппоблок уграєме вшиткі вибори і Ледида і Антибіотик пуйдуть. В Київ на посади а я Туй буду в Закарпаттьови Гобернатором

Степан Крук -пішохід 2018-06-06 / 23:58:39
Кріцький взагалі то аграрій за фахом. Колись був головою колгоспу "Червона зірка" в Кіблярах. Там він все роздерибанив... Потім лизав задниці всім обласним та районним "буграм". Змінив десь пять партій : "Знову влада міняється!"...

пішохід 2018-06-06 / 22:11:08
до ZZZ 2018-06-06 / 14:00:15

Старий мєнт Крицький без Ледиди та Антала у житті би не пішов на таку аферу ЧАСІВ ПР та ЯНУКОВИЧА.

Читач 2018-06-06 / 17:58:23
То гівно товсте не тоне.

Степан Крук 2018-06-06 / 14:48:06
Схоже, що одеська "горіхова мафія" перебралася в Закарпаття! Але в на Одесщині скуповували горіхи та нелегально вивозили, в основному в Ізраїль. Там ціна 200 гр. стаканчика очищенного грецького горіха в переводі на наші кровні 200-220 гривень.

ZZZ 2018-06-06 / 14:00:15
При чому тут Антал, розбазарила все Мельничук на своїх покровителей.

Степан Крук 2018-06-06 / 12:43:28
Кілька слів, як використовується ця, вкрадена в держави,земля. Бариги ( до цієї оборудки причетний також депутат Верховної Ради Пітьовка) засадили цю землю горіхами фундука, грецького горіха і щорічно отримують в держави величезні кошти у вигляді державних дотацій та субвенцій. Так наша влада на ділі підтримує вітчизняного виробника сільськогосподарської продукції. Околиці сіл Ірлява, Андріївка геть засаджені цим хитрим горіхом, котрий є всього лише узаконеним приводом для деребану державного бюджету.

Степан Крук 2018-06-06 / 12:04:02
Років 15 вже приглядаються бариги до тої земельки. Справа в тому, що "Агрофірма "Леанка"", це той же радгосп, котрий орендує землю в держави. Отже, в даному випадку йдеться про неправомірний захват баригами саме державної землі. Ці "замутки" були б неможливими без великого аферюги голови селищної ради Емеріха Кріцкого, котрий багато років безрезультатно мусує цю тему.

Вітьо Антибіотик 2018-06-06 / 08:13:54
Імайте НАБУ нараз уже Сашу Антала колишнього очільника Держгеокадастру!!!! Цей Хряк товстий і Цимбора Конюха баранинського із Золотої Гори Є депотатом як і я уд " Оппоблока" сидить коло мене на сесіях Облради і має мадярський паспорт уже зробив собі купив хижу в Буддіку і хоче дряпати утсика на Мадяри !!

До НАБУ 2018-06-06 / 06:22:11
Коли вже то НАБУ приїде провіряти та забирати Шовака у Міжгірський земельний.

ужгородець 2018-06-05 / 23:55:43
З А К О Н У К Р А Ї Н И Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації
Орган управління МІНАГРОПОЛІТИКИ
ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

00413895 Агропромислове торгове підприємство "Бобовище"
89632, Мукачівський район, с. Бобовище,
вул. Леніна, 103

00413819 Агропромислова фірма "Леанка"
89452, Ужгородський район, с. Середнє,
вул. Шевченка, 6

Кількість об'єктів - 2

І.Шімон 2018-06-05 / 23:14:08
Прокуратура вже проводила перевірку законності виділення цих земель - порушень не встановлено. У тому НАБУ одні профани працюють.

пішохід 2018-06-05 / 23:05:39

О.Антала та О.Ледиду можна закривати відразу.

василь 2018-06-05 / 23:05:31
та таким чином уже забрали задаром не один радгосп, зараз тече слина на Бобовищанський і кругом садять фундук з державних грошей, але кому будуть іти прибутки з урожаю ???

Михайло 2018-06-05 / 20:18:51
а що за співвласник Андрій Богдан Андрій???

Антал 2018-06-05 / 19:28:52
Логічним продовженням має бути перевірка НАБУ законності виділення землі під комплексом "Золота гора".

НОВИНИ: Кримінал

09:18
Упродовж тижня прикордонники Мукачівського прикордонного загону 8 разів відмовлялися від хабарів
01:08
/ 1
ВІДЕОФАКТ. На об'їзній біля Мукачева жорстко зіткнулися два легковики
17:31
Двох словаків, що пограбували в Ужгороді жінку під приводом "обміняти гроші", взято під варту
16:57
/ 2
На Перечинщині погоджено підозру ймовірному ґвалтівнику 11-річної дівчинки
15:37
На Запоріжжі затримали грабіжника, який перебував у розшуку за скоєння грабежу й на Закарпатті
13:00
У поліції розповіли про подробиці "п'яної" ДТП у Міжгір'ї, в якій постраждали троє дівчат
12:52
/ 1
На Хустщині водій BMW збив неповнолітнього велосипедиста й утік
11:45
/ 6
На Перечинщині чоловік зґвалтував свою 11-річну родичку
10:40
Поблизу кордону на Закарпатті знайшли 4 пакунки з сигаретами, підготовлені для переміщення човном до Угорщини
09:29
/ 1
На Закарпатті контрабандисти, попри постріли прикордонників, втекли, покидавши 5 ящиків сигарет
23:07
/ 6
На кордоні на Закарпатті митники виявили в львівському бусі пакет колекційного спортивного взуття та брендового одягу
16:06
/ 6
У Міжгір'ї в моторошній ДТП постраждали четверо осіб
00:47
/ 10
У водія черкаського буса на кордоні в Закарпатті відібрали валізу з брендовими речами
11:32
/ 6
В Ужгороді двоє словаків на "Мерседесі" попросили жінку розміняти гроші, а відтак пограбували її та намагалися втекти
17:43
/ 1
7 років тюрми присудили мешканцю Рахівщини, котрий до смерті побив власну матір
14:04
/ 1
Троє юнаків на Іршавщині впродовж ночі обікрали 5 автомобілів односельців
11:52
На Виноградівщині чоловік, прикидаючись жебраком, викрав із будинку гроші та золото
11:02
На Закарпатті спіймали 4 п’яних водіїв, один із яких уже попадався за аналогічне правопорушення
10:24
Уночі в Берегові затримали небезпечного озброєного злочинця з наркотиками
09:15
/ 1
Під час огляду мікроавтобуса у ПП "Тиса" на Закарпатті у сховках знайшли 295 пачок сигарет
01:23
/ 3
Виноградівця, що напідпитку спричинив смертельну ДТП, засуджено до 7 років ув’язнення
18:27
/ 7
Погоджено підозру трьом мешканцям Львівщини, які вимагали в ужгородців кошти за непоширення приватних відео
16:40
Непрацюючий берегівець, перебуваючи на випробувальному терміні, викрав надуваний човен та ноутбук
14:31
/ 3
У Виноградові викрили крадія обладнання зі станції техобслуговування
12:19
/ 1
В Ужгороді затримали двох чоловіків, які намагалися демонтувати ванну у колишньому готелі