НАБУ проводить обшуки в ГУ Держгеокадастру в Закарпатській області (ВІДЕО)

Приводом для роботи агентів стали оборудки довкола земель агрофірми

НАБУ проводить обшуки в ГУ Держгеокадастру в Закарпатській області (ВІДЕО)

Про обшуки в ГУ Держгеокадастру області повідомляє на власній сторінці в соцмережі Фейсбук Олександр Пересоляк.

З його слів, обшуки проводяться в ході кримінальне провадження, що стосується виділення 1200 га земель ДП «Агрофірми «Ліанка» на «піджаків». Так, після виділення земель псевдовласникам, їх було перепродано і здано в оренду СТОВ «Агро-Лучки».

Співласниками цієї фірми є Олександр Баулін (син екс голови Конституційного суду України), Андрій Богдан Андрій, Руслан Кирилюк (екс-голова Державної судової адміністрації України), Ігор Пушкин, Олександр Радавський та Микола Сольський.

05 червня 2018р.

Теги: обшуки, Держгеокадастр, Леанка

Коментарі

пішохід 2018-06-07 / 10:12:24
"Сашку А.", а в заступники до себе візьмеш Москаля, Блюка та Брензовича?)))

Саша Антал 2018-06-07 / 07:41:53
Не кивайте мене в менкриша Сашо Ледида цимбора Янека !!!!! скоро будуть вибори і Ми Оппоблок уграєме вшиткі вибори і Ледида і Антибіотик пуйдуть. В Київ на посади а я Туй буду в Закарпаттьови Гобернатором

Степан Крук -пішохід 2018-06-06 / 23:58:39
Кріцький взагалі то аграрій за фахом. Колись був головою колгоспу "Червона зірка" в Кіблярах. Там він все роздерибанив... Потім лизав задниці всім обласним та районним "буграм". Змінив десь пять партій : "Знову влада міняється!"...

пішохід 2018-06-06 / 22:11:08
до ZZZ 2018-06-06 / 14:00:15

Старий мєнт Крицький без Ледиди та Антала у житті би не пішов на таку аферу ЧАСІВ ПР та ЯНУКОВИЧА.

Читач 2018-06-06 / 17:58:23
То гівно товсте не тоне.

Степан Крук 2018-06-06 / 14:48:06
Схоже, що одеська "горіхова мафія" перебралася в Закарпаття! Але в на Одесщині скуповували горіхи та нелегально вивозили, в основному в Ізраїль. Там ціна 200 гр. стаканчика очищенного грецького горіха в переводі на наші кровні 200-220 гривень.

ZZZ 2018-06-06 / 14:00:15
При чому тут Антал, розбазарила все Мельничук на своїх покровителей.

Степан Крук 2018-06-06 / 12:43:28
Кілька слів, як використовується ця, вкрадена в держави,земля. Бариги ( до цієї оборудки причетний також депутат Верховної Ради Пітьовка) засадили цю землю горіхами фундука, грецького горіха і щорічно отримують в держави величезні кошти у вигляді державних дотацій та субвенцій. Так наша влада на ділі підтримує вітчизняного виробника сільськогосподарської продукції. Околиці сіл Ірлява, Андріївка геть засаджені цим хитрим горіхом, котрий є всього лише узаконеним приводом для деребану державного бюджету.

Степан Крук 2018-06-06 / 12:04:02
Років 15 вже приглядаються бариги до тої земельки. Справа в тому, що "Агрофірма "Леанка"", це той же радгосп, котрий орендує землю в держави. Отже, в даному випадку йдеться про неправомірний захват баригами саме державної землі. Ці "замутки" були б неможливими без великого аферюги голови селищної ради Емеріха Кріцкого, котрий багато років безрезультатно мусує цю тему.

Вітьо Антибіотик 2018-06-06 / 08:13:54
Імайте НАБУ нараз уже Сашу Антала колишнього очільника Держгеокадастру!!!! Цей Хряк товстий і Цимбора Конюха баранинського із Золотої Гори Є депотатом як і я уд " Оппоблока" сидить коло мене на сесіях Облради і має мадярський паспорт уже зробив собі купив хижу в Буддіку і хоче дряпати утсика на Мадяри !!

До НАБУ 2018-06-06 / 06:22:11
Коли вже то НАБУ приїде провіряти та забирати Шовака у Міжгірський земельний.

ужгородець 2018-06-05 / 23:55:43
З А К О Н У К Р А Ї Н И Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації
Орган управління МІНАГРОПОЛІТИКИ
ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

00413895 Агропромислове торгове підприємство "Бобовище"
89632, Мукачівський район, с. Бобовище,
вул. Леніна, 103

00413819 Агропромислова фірма "Леанка"
89452, Ужгородський район, с. Середнє,
вул. Шевченка, 6

Кількість об'єктів - 2

І.Шімон 2018-06-05 / 23:14:08
Прокуратура вже проводила перевірку законності виділення цих земель - порушень не встановлено. У тому НАБУ одні профани працюють.

пішохід 2018-06-05 / 23:05:39

О.Антала та О.Ледиду можна закривати відразу.

василь 2018-06-05 / 23:05:31
та таким чином уже забрали задаром не один радгосп, зараз тече слина на Бобовищанський і кругом садять фундук з державних грошей, але кому будуть іти прибутки з урожаю ???

Михайло 2018-06-05 / 20:18:51
а що за співвласник Андрій Богдан Андрій???

Антал 2018-06-05 / 19:28:52
Логічним продовженням має бути перевірка НАБУ законності виділення землі під комплексом "Золота гора".

НОВИНИ: Кримінал

02:34
У Виноградові поблизу школи знайшли труп чоловіка
19:01
/ 2
Суд залишив під вартою звинуваченого у смертельній ДТП Олефіра, хоч депутати Перечинської райради хотіли взяти його на поруки
18:32
На Рахівщині через недбалість лісника вирубано 36 дерев на суму 200 тис грн
18:16
На Закарпатті українець хотів завезти з Італії препарати психотропної дії
16:52
На Тячівщині п'яний закарпатець вкрав авто односельця та поїхав на Львівщину до дівчини
16:16
/ 1
Підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої в Ужгороді триматимуть під вартою без можливості внесення застави
09:42
/ 1
Нелегала з Чехії, котрий ще торік приїхав в Україну, виявили на Закарпатті
03:18
/ 11
Студентку в Ужгороді зґвалтував нацгвардієць – правник
12:40
/ 2
Через 490 пачок контрабандних сигарет на "Тисі" в українця вилучили Volkswagen
11:00
/ 3
Тячівець вкрав мотоцикл зі спецмайданчика відділу поліції і ховав у спальні
02:32
У Львові розглядають апеляцію закарпатського гінеколога, звинуваченого у смерті матері 3 дітей
15:31
/ 5
Ще одна членкиня ДВК з Іршавщини визнала провину в незаконній видачі бюлетенів для голосування
14:36
/ 3
В Ужгороді погоджено підозру у зґвалтуванні нападнику на 17-річну дівчину
09:49
/ 1
Наслідки смертельної ДТП на Міжгірщині: пасажир – загинув, водій – в ізоляторі (ОФІЦІЙНО)
18:01
/ 5
У справі про перешкоджання журналістській діяльності голова Хустської райради Іванчо відкликав заяву про каяття
17:54
/ 1
У Мукачеві затримали п'яного чоловіка, що вночі порушував тишу й кинувся на патрульних із битою
17:51
/ 1
Затриманого з партією метамфетаміну в Ужгороді іноземця взято під варту із визначенням застави у 2 млн грн
13:16
/ 2
В Ужгороді погоджено підозру словаку, в автівці якого виявили 2,2 кг метамфетаміну
11:09
На Виноградівщині затримали розшукуваного за грабіж уродженця Харківщини, що кермував авто під дією наркотиків
09:34
На кордоні на Закарпатті в українця відібрали повну "кравчучку" сигарет, які він віз товаришам за кордон "у подарунок"
23:49
/ 1
У Міжгір’ї в кафе 21-річний п'яний відвідувач вдарив ножем в живіт 20-річного хлопця
16:36
/ 1
У Берегові "на гарячому" затримали чоловіка, що вдруге спробував обікрасти будинок сусіда
16:13
/ 1
В Ужгороді правоохоронці виявили 2,2 кг метамфетаміну в автомобілі іноземця (ОФІЦІЙНО)
14:58
В Ужгороді затримали наркоторговця із 2 кг метамфетаміну в багажнику авто
11:06
/ 1
Сьогодні в Хусті судитимуть голову райради Іванча за перешкоджання журналістській діяльності