На Рахівщині невідомі закинули прикордонника в багажник і вивезли на берег річки, де погрожували

Учора ввечері в населеному пункті Богдан, що в Рахівському районі Закарпатської області, невідомі схопили співробітника прикордонного відомства, закинули його в багажник автівки та вивезли на берег річки, де під фізичним тиском попередили, щоб він «не ліз туди, куди не потрібно лізти».

На Рахівщині невідомі закинули прикордонника в багажник і вивезли на берег річки, де погрожували

По цьому факту для внесення в ЄРДР було проінформовано співробітників Національної поліції у Закарпатській області.

"Зазначимо, щодо всіх подібних випадків прикордонне відомство проводить ретельні перевірки та захищає права військовослужбовців, які сумлінно охороняють інтереси нашої держави. Порушники, які вдаються до погроз прикордонникам, не залишаться поза увагою співробітників власної безпеки Держприкордонслужби і правоохоронних органів, та будуть притягнуті до відповідальності", - інформує прес-слжба ДПС України. 

 

09 травня 2018р.

Теги: прикордонник, погрози, багажник

Коментарі

пішохід 2018-05-11 / 00:42:24

"Гуцуле", та напишіть тут у коменті, як все було, якщо точно знаєте. Бо тут деякі зальотні вже приплітають політику та бубнять про гангстерський Богдан))) У який не кожний джип заїде, а з заходом сонця село просто пусте і в темряві)))

Гуцул 2018-05-10 / 23:38:52
А чому всі "горе" правоохоронці мовчать що прикордонник був п"яний в доску і цілий вечір до всіх причіплявся що його "фішкують"???

пішохід 2018-05-10 / 22:33:29

Богдан - гірське село (затиснуте хребтами з горами 2000 м), де кожний виживає, як може. І заробляє на життя, чим може. Кожного чужака тут знають у лице. І туристам дуже раді.
Румуни в Україну не йдуть. Тому, кого там сокотять погранці за держ. гроші і від кого захищають кордон - це дуже спірне питання.
Тому, *****, якщо не розумієтеся у темі, дарма не лякайте людей.
А "брєд" про Чикаго - залишіть для Ужгорода. Де "гастролери" по ночах бомблять людей під вокзалами.
http://zakarpattya.net.ua/News/181446-V-Uzhhorodi-vnochi-zatrymaly-hrupu-hrabizhnykiv-z-Volovechchyny-FOTO

***** 2018-05-10 / 20:10:58
За що боролися - на то і напоролися.Розвели "демократію",а тепер бурчимо.Скоро розбори з "висновками" будуть не копи проводити,а "законники". Чикаго відпочиває!

пішохід 2018-05-10 / 09:43:28

І ще. Свідомо не чіпляю тему, чи був цей багажний "пасажир" у формі та ПІД ЧАС НЕСІННЯ СЛУЖБИ? - Бо, якщо у пості не написано, що відділ прикордонників був піднятий "по тривозі" і не поклав "р..ком" все село, значить цей "штемп" був по "гражданці"...
Ну, а далі все по справедливості "роботи")))

пішохід 2018-05-10 / 09:28:26

А цього багажного "терпілу" - тихо і без галасу звільнити. Чи перевести десь під Донецьк. Може там його щось життя навчить.

пішохід 2018-05-10 / 09:23:44

Не буває диму без вогню... До не знайомого правоохоронця чи судді, який нічого не "рішає", у житті жоден злодій не підійде. - Змісту нема?

А тут... Яка "робота", такі і "стосунки"...
Не по закону. А по справедливості "роботи", у якій корочки та погони засовується у ...)))

Вуву 2018-05-10 / 05:18:04
Дивно а чого блюка і ланья в багажнику не возять ... ? Чи немає причини ?...

Гуцул 2018-05-09 / 21:26:35
Ой вибачте, написана повна дурь! Ну була в хлопчаків в барі чи біля бару мало потасовка із п‘яним прикордонником але зоб хтось когось возав чи погрожував це вже просто смішно!

::::& 2018-05-09 / 21:25:32
Чим йому погрожували, що більше грошей не дадуть?

Вуйко 2018-05-09 / 20:58:06
Гнати в шию заробітчан

Іван 2018-05-09 / 19:47:18
Знову контрабандисти не поділили гроші з прикордонниками.

Братва 2018-05-09 / 19:39:29
Молодці хлопці так їм треба....
Знают гроші брати та най знают і возитися...

Gucul z Dilovogo 2018-05-09 / 18:46:50


Добирайте слів. Тут не помийниця. Коментар видалено. Адмін


Земляк 2018-05-09 / 17:32:26
Треба було утопити хабарника!!!

Патріот 2018-05-09 / 16:54:07
Що за держава? Ментів б'ють, прикордонників у багажниках возять

Іван 2018-05-09 / 16:15:26
Хай прикордонники напишуть рапорт Блюку-Ланю, за непристойну поведінку хлопців по відношенню до ДПСУ і хай хлопці заплатять моральні збитки.

Василь 2018-05-09 / 15:58:46
Гопота рулить. Сомалі

Іван 2018-05-09 / 15:50:06
Чому невідомі особи??? Всім вони відомі, племінник депутата райради Кокіш-Мельника М. Ю. Кокіш-Мельник Петро П.

Нуцу 2018-05-09 / 14:51:48
Так з кожним буде, хто бере гроші і не рішає вопрос

НОВИНИ: Кримінал

08:55
У ПП "Солотвино" через 190 пачок контрабандних сигарет чоловік втратив свій "Ніссан"
19:04
Справу двох киян, що ввозили через Закарпаття спеціальні технічні засоби для отримання інформації, передали до суду
17:42
/ 3
На Берегівщині 24-річний нетверезий водій "Фольксвагена" смертельно наїхав на 17-річного юнака
12:27
/ 2
В Ужгороді суд розгляне клопотання про зміну запобіжного заходу студентці, що скоїла жорстку ДТП на Слов'янській набережній
10:49
/ 3
У Мукачеві після фіксації "каруселей" на одній із дільниць журналісту погрожували розправою
10:44