Затриманого на хабарі заввідділенням Хустської ЦРЛ апеляційний суд постановив узяти під варту, призначивши 141 тис грн застави

Апеляційний суд Закарпатської області, погодившись з доводами Хустської місцевої прокуратури, скасував ухвалу слідчого судді Хустського місцевого суду та обрав завідуючому пологовим відділення Хустської районної лікарні запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Затриманого на хабарі заввідділенням Хустської ЦРЛ апеляційний суд постановив узяти під варту, призначивши 141 тис грн застави

Затримали підозрюваного на «гарячому», при одержанні 400 дол США від місцевого мешканця за вирішення питання про госпіталізацію та прийом пологів від його дружини.

Дії лікаря кваліфіковані ч. 3 ст. 368 КК України - вимагання та одержання неправомірної  вигоди службовою особою.

Прокуратура звернулась до суду із клопотанням про обрання лікарю запобіжного заходу у вигляді тримання під ватрою, проте ухвалою суду першої інстанції дане клопотання було відхилено.

Відтак, не погодившись із висновками слідчого судді місцевого суду прокуратура домоглась законного рішення відносно підозрюваного у суді апеляційної інстанції. 

Також, згідно з рішенням апеляційного суду підозрюваному визначено альтернативний вид запобіжного заходу – заставу, в розмірі майже 141 тис грн, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської  області.

08 травня 2018р.

Теги: хабар, завідуючий, відділення, застава

Коментарі

бувший хустянин 2018-05-09 / 12:43:55

Хто знає, що тепер буває суддям першої інстанції, якщо їх рішення скасовує (переглядає) апеляційний суд?
Хоч якесь дисциплінарне стягнення є?

Людмила Юр 2018-05-09 / 10:15:08
Всі ці персонажі мусять обдирати людей й розводити на операції бо мусять давати з маржі своєму начаству. Не будуть давати- не будуть завідувачами. Звичайно завідувачі й про свою кишеню теж не забувають. Таке життя

Наталказа 2018-05-09 / 09:01:12
За ту кончуну сіладійку коли ся вжек прокуратура возьме? Посліпли там вшіткі?

ссср 2018-05-09 / 08:50:46
в Ужгороді ситуація ще гірша але там все кришують і всі беруть-суки

бувший хустянин 2018-05-09 / 00:48:32

Хто знає, а цей Орос Я.В. з яких Оросів? Берегівських чи іршавських "міліцішт"? Чи може мадярських (Ілдіка Орос)? Чи з тячівських? Може з "дохторів"?
Просто познаю багато Оросів. І не знаю, кому з них дзвонити, щоб "подякувати" за їх "принципового" родича.

бувший хустянин 2018-05-08 / 22:58:44

Дякую за підказку. Але за Ороса Я.В. нічого не чув.
І у Гуглі на нього нічого не вибиває.
Крім, що призначений безстроково, машина Лачетті, живе з сім'єю в Хусті у квартирі, і йому до 40 років.

І на ... тоді йому паскудити своє "резюме" в Інеті?

Чудно якось...

прес-служба прокуратури Закарпатської  області. 2018-05-08 / 22:47:37
Для чого прокуратурі пресслужба? Гроші тишину люблять.

До бувшого Хустянина 2018-05-08 / 22:16:33
Прізвище судді Орос.

Прокурор 2018-05-08 / 22:00:26
Ловись, ловись корупціонер малий і великий!

Пресслужба 2018-05-08 / 21:27:19
Чому прокурор Гаврилюк не вимагає у ВРП покарання Хустського судді, який відпустив хабарника?

Іванка 2018-05-08 / 21:26:26
І од мене Сіладійка гроші за кесарське просила. Самам народила у Мукачеві. Прийду до ниії і вжадутїв усьо в очі

123 2018-05-08 / 21:02:28
Рішення по судді Хустського суду в студію Володимире Олеговичу!!!

Хуст 2018-05-08 / 20:57:57
Ни є питань, ісі гроші ун заплатит, се купійки. Добре, що на роботі лишився се удобєме за тиждинь. Казав прокурор, що в Хусті через пару місяцю ще треба буде раз заплатити штраф і порядок.

бувший хустянин 2018-05-08 / 19:07:27

Застава у 5,5 тис. зелених для зав.пологовим відділенням Канчія? - Це сміх та знущання!
Проте все рівно краще, ніж нич, як удумав слідчий-суддя Хустського суду.
До речі, хто знає прізвище цього "жалісного"? Це не Сідей часом?

Борто Єва 2018-05-08 / 18:27:05
А когда С Силади наведут порядок? Или в Виноградове другие законы? Почему одних олиция ловит а других не видят?она прямо деньги за кесарсое просит

НОВИНИ: Кримінал

21:45
На Виноградівщині внаслідок ДТП 13-річна дівчинка потрапила до реанімації
13:42
/ 3
У Мукачеві кинули "коктейль Молотова" на подвір'я брата сортника Медведчука
12:35
За добу на Закарпатті виявили 5 водіїв в стані алкогольного і наркотичного сп'яніння
12:08
У Тячеві водій Audi травмував велосипедиста і втік
11:41
На Виноградівщині Mercedes збив пішохода, чоловік помер від травм дорогою до лікарні
17:34
/ 2
На Тячівщині голову місцевої ДВК "іспитово" визнано винною у незаконній видачі бюлетеня для голосування
16:58
/ 6
На Воловеччині затверджено обвинувачення директору школи, учень якої загинув під час паводку
10:57
На кордоні на Закарпатті спинили водія, що у тайнику рейсового автобуса віз понад 1 тисячу пачок сигарет "у подарунок друзям"
10:38
/ 8
В Ужгороді на хабарі у 200 дол затримано посадовця державної міграційної служби
18:26
/ 2
Суд в Ужгороді відмовив прокуратурі у збільшені застави для одного із 9 наркоторговців і збільшив для іншого всього на 50 тис грн
17:21
Українець намагався перевезти за кордон у туристичному автобусі на Закарпатті чималу кількість сигарет
14:40
/ 1
Газовий пістолет виявили на українсько-словацькому кордоні на Закарпатті
11:05
14 ящиків сигарет та одного "водолаза" з групи контрабандистів затримали на Закарпатті
00:09
У Виноградові внаслідок "п'яної" ДТП один із автомобілів перекинувся на дах
15:55
На Перечинщині затвердили підозру місцевому мешканцю у підпалі батьківського будинку
15:53
/ 7
У психіатричній лікарні Берегова пацієнта незаконно утримували на примусовому лікуванні
15:49
/ 5
В Ужгороді "Вольво" збив 77-річного пішохода, що переходив дорогу у невстановленому місці
13:40
/ 15
Угоду про визнання невинуватості та призначення штрафу для керівника Закарпатського облавтодору просив прокурор – суд
12:05
/ 1
Суд в Ужгороді частково задовільнив апеляцію, збільшивши заставу ужгородському наркоторговцю Науменку до 288 тис грн
11:05
/ 4
На Великоберезнянщині затримали двох узбеків, котрі нелегально пробиралися до ЄС
10:39
Розгляд справи в Ужгороді по запобіжному заходу для звинуваченого в наркоторгівлі Науменка перенесено, суддя заявив самовідвід
09:38
/ 1
Двох нелегалів зі Шрі-Ланки затримали у закарпатському Чопі
09:24
/ 14
Керівник Закарпатського облавтодору за махінації на 2 млн грн "щиро покаявся", сплатить 15 тис грн штрафу і повертається на роботу
09:14