На проект пасажирського залізничного сполучення Мукачево-Будапешт необхідно орієнтовно 5,5 млн євро

Про необхідні для втілення проекту кроки "Магістралі "розповів заступник Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань.

На проект пасажирського залізничного сполучення Мукачево-Будапешт необхідно орієнтовно 5,5 млн євро

Зі слів посадовця, для впровадження проект пасажирського сполучення Мукачево—Чоп—Захонь (Угорщина)/Будапешт потрібно виконати: реконструкцію 10,3 км колії, модернізацію 41 км контактної мережі та електрифікацію 3,2 км.

"У результаті отримаємо надійне залізничне сполучення з Угорщиною, що дасть можливість пасажирам дістатись із міст Закарпатської області (Чоп, Батєво, Мукачево) до країн Європейського Союзу та у зворотному напрямку без очікування перестановки колісних пар чи зміни поїздів за обраним маршрутом. Реалізація проекту допоможе покращити якість пасажирських перевезень залізничним транспортом, створить для мешканців Закарпатської області, гостей і ділових партнерів регіону додаткові зручності. Крім того, виконання комплексу ремонтно-відновлювальних робіт об’єктів зазначених дільниць колії 1435 мм Мукачеве—Чоп—Держкордон сприятиме вантажним перевезенням на них за рахунок збільшення швидкості руху", - зауважив В. Довгань.

Для втілення проекту необхідно орієнтовно 5,5 млн євро (зокрема ремонтно-відновлювальні роботи залізничної інфраструктури на дільницях: Мукачево—Чоп—Держкордон (Угорщина) — 3,81 млн євро, Чоп—Держкордон (Словаччина) — 0,83 млн євро, реконструкція станції Мукачево — 0,81 млн євро.

Також потрібно забезпечити відповідним рухомим складом (колія 1435 мм) для обслуговування сполучення Мукачево—Чоп—Захонь (Угорщина)/Будапешт.

27 квітня 2018р.

Теги: проект, сполучення

Коментарі

вуву 2018-04-28 / 14:46:05
Знову ж ще раз ... Для того щоб розкрадати державні гроші і омелян і його заступник довгань будуть нам всім гарно брехати про необхідність цього проекту. Що цілком сумнівно щодо його доцільності .
В той самий час як залізничне сполучення між раховом і великим бичковом ... Можна вважати невідкладним ... Що вже нарешті зробити кругове залізничне сполучення через всю область ... З огляду на всезростаючу кількість туристів до нашого краю.
Але в міністерстві ... тупо відмовчуються.
Чи знову треба щоб петя особисто дав вказівку добудувати цей відрізок дороги.

WWW 2018-04-28 / 12:48:02
Цей проект - абсурдний, безтолковий, він - для дерибану грошей. Чим відрізнятиметься сполучення Мукачево—Чоп—Захонь (Угорщина)/Будапешт від уже існуючого Чоп-Загонь/Будапешт. Та лиш тим, що невелика частина пасажирів зможе сісти на поїзд раніше, ніж би сідала у Чопі. Причому, звісно, за дорожчою ціною (бо це міжнародний поїзд), ніж би їхали із Чопа. А тепер до Чопа частина пасажирів їде вітчизняними поїздами і там пересідає на поїзд до Загоні/Будапешта, а за проектом пересідатимуть у Мукачеві. От і всі "додаткові зручності", що обійдуться державі у 5,5 млн.євро, які можуть окупитися хіба що через сотню років.
При цьому, існуюче залізничне сполучення між Україною і Угорщиною через малий потік пасажирів є нерентабельним. І справа зовсім не в тому, що поїзд відправляється з Мукачева чи Чопа. А в організації і комфортності пасажирських перевезень.

Вуву 2018-04-28 / 05:16:25
Слухай вітя ... Тут така думка.
Якщо хуни так хочуть ... Щоб йіні "співвітчизники мали такий комфорт і легко добирались до будапешта з мукачева ... То нехай ВОНИ ЗНАЙДУТЬ ТІ 5.5 МЛН € ... І ЗРОБЛЯТЬ ВСЕ ЯК ТРЕБА СВОЙІМ КОШТОМ.
ЦЕ Ж В ЙІХНІХ ІНТЕРЕСАХ ПЕРШЗАВСЕ.
Якщо фонд егера за дякую так роздає фінгранти на право і на ліво ... Значить в них гроші є .
А якщо є гроші і йім треба ... Бо вони так хочуть ... ну то нехай роблять.
(5.5 млн € на дорозі не лежить).
А ці гроші нам краще перенаправити на реконструкційу "кушницькойі анці".
Інша справа що тоді ні ти ні омельян ні маскаль ... Не зможете подерибанити на тендері і віджати .
Ну шо зробиш ... Інші часи настали.
Треба з цим ділом завязувати .

Вуву 2018-04-28 / 05:05:39
Дєд ти який то недоумкуватий ...
Для того щоб на тій реконструкційі "ВІДЖАТИ БАБЛО" ... а потім ... Правильно ... Гори вона вогнем .
(Нікому не потрібна).

Читатель 2018-04-27 / 21:23:18
Относительно "ненужной" детской ж.д. Вопрос я ставил другой! При чем тут "она не нужна"? Вопрос в другом - выли-завывали некоторые, что "как так", а сезон пришел, уже всё. Вопли и вой прекратились!

Второе. В ее реконструкцию были вложены деньги довольно большие! Зачем? Чтобы чуть запустить детскую железку, и снова, на годы, забыть о ней?

Вуву 2018-04-27 / 18:48:37
Ну це ж заступник омельна ... Тут все ясно ... "Кабінетна сволочь" ... яка навіть поняття не має як що де і куди . омельян був зявився ... Тай то по наказу петі . А так то б закарпаття в очі того омельяна і не бачило ... А що говорити про його заступника.?
Сидить в кабінеті цілими днями і наче що сь там робить ... Або робить вигляд що роботь ?

Пітю 2018-04-27 / 18:16:36
Звідки-ж вони такі беруться, сцуко? Нащадки комсомольців з країни нестрашених ідіотів. Ви хоть сраки свої підніміть з м'яких крісел і подивіться на міждержавний перетин. Хто вам буде з Мукачево до Чопа пертися за такі гроші ??? А найцікавіше - в Чопі як ? Всім на вихід і через митний зал ??? І годину-дві догляд ? Бо в Чопі толпи бувають ще ті ! Та вам контрабандисти цигарками рознесуть вагон через 10 хвилин після відправлення.

Корифей 2018-04-27 / 18:08:33
Читателю - они уже и Боржавку ухайдохали. Если додумаються ТУ-шку туда перекинуть - "ляжет" и детская ж.д. Ужгорода. Надеюсь, для этого кишка тонка. Да и в карман ничего не капает.

вуву 2018-04-27 / 18:08:04
Та нікому да кілометрова дитяча залізниця ... Суцільний непотріб.
Ну подумай своіми мозгами що це за залізниця довжиною 1 км 100метрів.
Ідіотизм повний.
Краще хай того паровозіка і вагончики віддадуть на реконструкцю і перекинуть на "кушницку анцю".
А вивільнений берег укріпити ... Підняти (захистити від паводків) ...і зробити гарну набережно зону від театру аж до моста ... Насадити сакур.
... Лип ... Бузка.
А то та частина міста з тою колією виглядає як "МЕРТВА ЗОНА".

Читатель 2018-04-27 / 12:58:38
Кстати! Не по теме, но вопрос связан с этим - о детской ж.д. Ужгорода опять забыли??? То ее закрыли, но затем, как бы "приоткрыли". Затем - снова запустение. И вот, в прошлом году, как бы ее открыли. Но, после осени, уже весна пришла, а ни слуху, ни духу! Причем, даже в программе "Сакура Фест" ничего не упоминается по поводу начала сезона на нашей детской ж.д.

НОВИНИ: Соціо

11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34