У Нижній Апші люди з обіду блокували трасу Мукачево-Рахів-Рогатин через "заминання" правоохоронцями жорстокого вбивства (ВІДЕО)

Ситуація частково розрядилася, коли на місце прибув начальник ГУ Нацполіції в Закарпатській області Роман Стефанишин.

У Нижній Апші люди з обіду блокували трасу Мукачево-Рахів-Рогатин через "заминання" правоохоронцями жорстокого вбивства (ВІДЕО)

У селі Нижня Апша, що в Тячівському районі Закарпатської області, місцеві жителі з обіду середи, 18 квітня, блокували автотрасу Мукачево-Рахів-Рогатин на знак протесту проти "заминання" правоохоронцями і судом жорстокого вбивства, що сталося тут 14 березня. Як розповідають селяни, двоє підлітків жорстоко вбили свого товариша. Тим часом, в офіційній інформації йдеться лише про одного.

У розпорядженні Закарпаття онлайн є фото, на якому видно, що у вбитого хлопця, зокрема, повністю перерізане горло. Редакція не публікує його з етичних міркувань. На іншому фото видно кривавий слід босої ноги, залишений на стіні на місці злочину.

З двох учасників злочину правоохоронці затримали лише одного. І це само по собі вже викликало збурення в селі. Емоції посилилися, коли затриманого малолітнього Василя Турду (2004 року народження) Ужгородський міськрайонний суд на клопотання адвоката через три тижні, 4 квітня, відпустив під домашній арешт, не зважаючи на існуючу постанову про тримання під вартою на місяць. А остаточно терпець рідних убитого і інших мешканців села увірвався після того, як підозрюваного у вбивстві, який мав перебувати вдома, побачили на пікніку.

Сьогодні кілька сотень жителів Нижньої Апші зібрались біля будинку обвинуваченого, вимагаючи справедливого розслідування. На місце мітингу виїхали правоохоронці.

Тим часом, не вірячи поліції, люди перекрили автотрасу Мукачево-Рахів-Рогатин, вимагаючи взяття під варту першого підозрюваного, який порушив умови домашнього арешту, і затримання другого - Філіпа, котрого, за інформацією селян, батько мав намір вивезти в Італію.

Надвечір в Нижню Апшу прибув особисто начальник поліції Закарпаття Роман Стефанишин. У підсумку, за інформацією Закарпаття онлайн, станом на нині правоохоронці забрали обох учасників резонансного вбивства вбивства до Тячева. Натомість, станом на 10.00 люди розблокували трасу, однак погрожують заблокувати її на більш тривалий термін, якщо слідство не буде об'єктивним і винні не отримають адекватне покарання.

Як видно на відео, коли поліцейські виводили підозрюваного з заблокованого будинку в службове авто, люди скандували "Вбивця!".

18 квітня 2018р.

Теги: вбивство, Апша

Коментарі

123 2018-04-22 / 12:14:48
Бітлян І., з прокуратури області та прокурор області хабар вже за цього вбивцю взяли,

Мішель 2018-04-19 / 19:29:20
Молотці хлопці побільшеби таких як ви, ви хотя і румини но набагато дружній народ чим українці тому ви мені і подобаєтись. Тут все ясно взятку взяли від малого до великого сина і непогану тому і відпустили.

Василеві 2018-04-19 / 13:35:35
Продаж наркоти ... То одна справа .
А розкриття вбивства ... Де всі свойі, по гарячим слідам ... Інша. То є різні речі.
І все відбувається у відомстві АВАКЯНА ... У ВІДСТАВКУ.

byby 2018-04-19 / 13:29:20
... Ми ... (лишень) ... БУДЕМО робити оперативно -розшукові заходи . Гей начальник ... що ти пиз*иш ?
А до цього часу після вбивста твойі підлеглі чим займались ? після такого злочина ... На його викриття дається рівно 48 годин . але якщо серед підлеглих повна купа баранів ... А ще й таких які за бабло сам знаєш що ...
То тоді тільки лишається проводити. ..?"оперативно"... Слідчі заходи. :'(

Нема справедливості. 2018-04-19 / 11:45:23
Згадую слова Савченко про гранату в суді бо інакше справедливості небуде. Де толк від люстрації? Бариги ті шо були ті і лишилися просто збили бабки з них за місце і всьо. До стінки таких суддів бо вони не менші злочинці як і ті що вбивство скоїли.

zkunit 2018-04-19 / 10:23:11
Молодці апшани!!! Якби ми всі такі дружні були - жили б у зовсім іншій країнію

суддя Дредд 2018-04-19 / 09:00:14
Вся гнилість правопохоронної системи проявилася в одній справі

пенсіонер 2018-04-19 / 08:51:17


до Василя 2018-04-19 / 07:05:21

А мер Рахова апшанин Медвідь до Блюка і наркоти у Апші хіба нічого не має? У Апші всі святі?

А хто у Солотвині з румунами всякою х...нею "бізнесує"? - Розберися із своїми апшанськими баригами та торчками, а далі дивись за сусідами!

Василь 2018-04-19 / 07:05:21
Все тому що наркотики продають прямо на кожному кроці навіть в старших класах і всі знають що вся наркота дітям продається з Великого Бичкова і вона від мукачівських бандюків блюка і хто за цим стоіть а поліція не бореться з наркоділерами взагалі !!!!! А тепер прокурори і судді обдирають родичів вбивць і набивають собі кишені

Апша 2018-04-19 / 04:50:14
Усі судді Закарпаття злочинці.Особенно рахівські.

гостьови 2018-04-19 / 03:50:18
не треба лиш казати шо менти шось роблять. Они перші набралися і порішали із прокурором і з судом оби ніко не сидів.

гостьови 2018-04-19 / 03:47:02
ни треба казати шо менти ангелятка - они перші набралися гроши і они усьо рішають і з прокурором і з судом.

Василь 2018-04-19 / 03:43:06
Чому не затримали відразу обох? Кому дзвонили Турда і другий учасник вбивства? У скільки год.прийшла на місце вбивства мати Турди? Кому дзвонила і з ким консультувалася вона? О котрій годині і хто викликав швидку? скільки часу пройшло і чим за цей період займалася матір убивці? Дуже прості питання , дуже легко отримати відповіді.... видно поліцію цікавить не правда а шось друге.

Михайло 2018-04-18 / 23:30:36
Да менти закривають, суд випукає, зелень і ужгороді і прокурор і слідчий має. Така карусель у них. Винні місцеві.

тому що 2018-04-18 / 23:16:18
Претензії до ментів, бо розслідує (хреново) вбивство слідчий відділ ГУ НП в Зак. області

тячуський 2018-04-18 / 23:13:30
А чого поліція не затримувала другого учасника вбивства?

Гость 2018-04-18 / 23:05:49
А при чом тут міліція і прокуратура. Суд відпустив вбивцю а менти розхльобуються

Слава 2018-04-18 / 23:01:12
Убивство підслідність прокуратури.

Слава 2018-04-18 / 22:59:48
Суд відпускає поліція страждає.

НОВИНИ: Кримінал

17:12
У подвійному днищі мікроавтобуса на кордоні з Угорщиною на Закарпатті знайшли 640 пачок сигарет
16:10
На Великоберезнянщині, на городі мешканця Тихого знайшли 400 рослин снодійного маку
12:21
102 літри "Гамбрінуса" вилучили на Закарпатті в українця, який повертався з Чехії
11:40
Під час обшуку в оселі мешканця Берегова знайшли гранати, гвинтівки, набої та наркотики
11:27
/ 1
В Ужгороді затримали групу малолітніх циган, котрі повалили жінку на землю і, побивши, відібрали у неї сумку
10:23
На Закарпатті прикордонники не дозволили вивезти дитину за підробленими документами
10:10
В Анталовцях, на Ужгородщині, п'яний водій "Фольксвагена" зіткнувся зі "Шкодою"
23:39
/ 11
Поліція каже, що водій, що скоїв ДТП в Синевирі, не поліцейський
19:24
/ 5
В Ужгороді як причетних до обстрілу автомобіля начальника закарпатського УЗЕ затримали невинних осіб – правозахисник
19:00
/ 23
У Синевирі на Міжгірщині "Мерседес" з, ймовірно, п'яними поліцейськими, врізався в зустрічний мікроавтобус
17:31
/ 1
Розпиваючи зі знайомою вночі в Ужгороді алкоголь, 21-річний юнак під час сварки зарізав її розбитою пляшкою
16:30
Затриманого на хабарі начальника Хустської філії ДУ центру пробації взяли під варту з можливістю виходу під заставу
15:52
В Ужгороді затвердили підозру юнаку, котрий під час пиятики вбив жінку ударом пляшки по голові
15:18
/ 1
На митниці на Закарпатті спинили вантажівку, що перевозила товар із Китаю на 1,5 млн грн, котрий не встигли завезти "піджаки"
15:06
/ 29
"Активіст в законі" Павло Павлов
12:25
На Тячівщині жінка під час сварки вдарила сусіда-гостя ножем у живіт
10:11
/ 3
На митниці на Закарпатті в українця конфіскували 100 бляшанок пива
09:41
Угорець спробував перетнути кордон на Закарпатті, приховавши у "запасці" понад 100 пачок сигарет
09:12
У радіаторі мікроавтобуса, що прямував в Угорщину, на кордоні на Закарпатті знайшли 210 пачок сигарет
18:31
У Нижній Апші на Тячівщині місцевий шахрай незаконно продав у приватну власність земельну ділянку вартістю близько 1 млн грн
16:18
/ 2
Громадська ініціатива "Кірпічка" також закликає поліцію розслідувати спробу залякування правозахисника В.Грегора
13:35
На Тячівщині водій Mitsubishi Оutlander збив на смерть 19-річного юнака й утік з місця ДТП
13:12
/ 5
Ветерани АТО звернулися до правоохоронців з приводу спроби залякування правозахисника В.Грегора (ДОКУМЕНТ)
11:56
/ 2
На Закарпатті викрили групу осіб, що організували схему підкупу виборців на користь одного з кандидатів