Ужгородом крокує Марш Слави Героїв (ФОТО)

Марш приурочений до дня відзначення 79-ї річниці з дня проголошення незалежності Карпатської України

Ужгородом крокує Марш Слави Героїв (ФОТО)

В Ужгороді розпочався Марш Слави Героїв, приурочений до дня відзначення 79-ї річниці з дня проголошення незалежності Карпатської України.

Як повідомляє кореспондентка Громадського радіо, поліцейських на заході не менше, ніж учасників маршу.

У марші взяли участь представники ВО "Тризуб" ім. С. Бандери, Добровольчого Українського корпусу НВР "Правий сектор", Спілки учасників бойових дій "Об’єднані війною", Націоналістичного руху "Карпатська Січ" та ветерани російсько-української війни на Донбасі.

Марш, що розпочався традиційно біля будинку "Просвіти", пройшов вулицями міста до пам'ятника президентові Карпатської України Августину Волошину, біля якого відбувся невеликий мітинг, і зрештою завершився на цвинтарі біля могили січових стрільців, де учасники ходи вшанували їх подвиг спільною молитвою.

На площі Театральній "націоналісти віддали шану своїм загиблим у боях із режимом внутрішньої окупації та на східному фронті побратимам, зачитавши їх імена і викрикуючи, піднявши догори праві руки, "Присутній!". 

Учасники маршу скандували гасла "Ні - шовінізму, так - білому братеству!", "Європа націй - проти деградацій!", "Пам'ятай, чужинець : тут господар українець!", "Україна! Молодість! Революція!", "Одна раса! Одна нація! Одна Батьківщина! Це - Україна!".

 

17 березня 2018р.

Теги: марш, герої

Коментарі

Byby 2018-03-20 / 04:52:11
Якщо кому і потрібно організовувати круглий стіл ... Так це КС. ... для громадськості ...
Щоб вони виклали свойі головні тези ... Розказали чого ховають свойі обличчя ... Як структурована організація ... Умови членства ... Права і обовязки ... Хто фінансує ... В яких масових заходах (крім цього маршу) приймають участь ... Яку сповідують іделогію ... Яку громадську надають допомогу .
І це так на раз , два , три.
А питань може бути і більше ?
Якщо ми живем у відкритому суспільсті ... (Або прагнемо в такому жити) ... То всяка інформація про громадські ... Виховні ... Патріотичні ... Наукові ... Суспільні організаційі ... партійі ... Товариства ...
ПОВИННА БУТИ ПУБЛІЧНО ВІДКРИТОЮ ДЛЯ СУСПІЛЬНОГО ЗАГАЛУ.
Ps. Якщо цього нема ... Значить це є привід для роботи певних силових органів і підрозділів.

Анти 2018-03-20 / 01:08:56
ось так,
ну в першу чергу це прапор мізантроп двивізії (там мертва голова), вовчий хрест (а на штандартах був саме він, навіть не Ідея Нації), ну і кельтський хрест (він тут самий безобідний ще)). штандарти власне досить так стилізовані теж. З цих символів вовчий хрест і кельт по ідеї мали б нести КС (звісно вони всі в масках, звідки я знаю напевне)), але кельт на банері, а вовчий хрест на ключових передових знаменах. Далі, Тризуб і ПС не використовують символіку цю, хіба я щось пропустив.
Ось прапор мізантропів не знаю звідки взявся, може дійсно провокатори)) але організатор на то і організатор, що має нести відповідальність.

ось так 2018-03-20 / 00:38:10
У ФРН заборона, в силу відомих історичних обставин, жорсткіша, ніж будь-де.
Крім того, цікаво, які у вас докази на предмет того, що ці три символи використала саме Карпатсьа Січ, а не інші учасники маршу - С14, Тризуб чи ще хтось?
Про які саме символи йдеться?

Олегу 2018-03-19 / 22:39:00
Будь добрый! Организуй для етих историко-юридических коментаторов видио круглый стол .( вуву,крук,анти,шшшш,ужгородец, закарпатец и КС )на данную тему. Может это 2 человека . Послушаем с интересом.

Анти 2018-03-19 / 18:03:06
Власне про символи, трохи пошукав, ось вікіпедія подає, що як мінімум 3 символи, які використала КС є забороненими в ФРН. Джерело: https://en.wikipedia.org/wiki/Strafgesetzbuch_section_86a

Анти 2018-03-19 / 17:56:31
На жаль в Україні "чинне законодавство" річ не завжди "чинна", думаю Ви це розумієте. В Польщі, наприклад, вже спалахнуло ряд скандалів на рахунок їхньої Фаланги і подібних рухів (хлопці думали, що можна безкарно святкувати день народження Гітлера). А ось Ваш тезис, що "КС точно такі" особисто порадував) Це точно такі, як Йобік? Їх ви маєте за приклад ?
Ну власне, я і не говорив, що праворадикалів (чи неонацистів) немає у ЄС (там же толерантне суспільство в кінці-кінців).. в більшості країн є певні маргінальні рухи, навіть в ФРН існують націонал-демократи (дехто каже, що вони реваншисти), ось тільки в цивілізованих країнах за напади на людей чи кидання зіг зазвичай більш активно карають.
І так, звісно вони "мають право" (хоча й на зентропі можна знайти статті де обгрнутовується тезис, що "право" це вигадка чи то масонів, чи євреїв, тому чи морально апелювати на "право" тим, хто це право не визнає?)), але й інші громадяни теж "мають право" висловити своє невдоволення діями цих неонацистів. І це теж "подобається це комусь чи ні".

ось так 2018-03-19 / 17:05:50
Повна дурниця. Праворадикали є невід'ємною частиною політичного спектру у всіх країнах ЄС. Всі вони використовують подібну символіку і подібну ідеологію. В Угорщині праворадикали є навіть парламентською партією, підтискаючи на виборах правлячий ФІДЕС.
Тому не фантазуйте з приводу КС. Вони точно такі. І праворадикали мають право на місце під українським сонцем, як і їх "колеги" в будь-якій з країн ЄС. Подобається це комусь, чи ні.
Були би неонацистами, як ви тут придумали, вже би були заборонені відповідно до чинного законодавства. А так - офіційно зареєстровані і і офіційно проводять заходи, як цей.

Анти 2018-03-19 / 16:13:14
Про їхній патріотизм свідчить також той факт, що я особисто не побачив на фото жодного прапору України чи Карпатської України. Тільки неонацистська та символіка організацій. Надіюсь ніхто не буде заперечувати, що прапори з "мертвими головами", кельтськими хрестами, чорними сонцями і т. д. має пряме відношення до ідеології ультраправих, до власне того, що розуміється як неонацизмом, і не має геть ніякого відношення до України.

Анти 2018-03-19 / 16:09:05
Ось так,
правоцентристи напевно можуть, праворадикали ні. Вони не є патріотами тієї "звичайної" України, їм плювати на Конституцію, права меншин, думки незгідних. Праворадикали схильні до фанатизму, так вони йдуть помирати, але не за "нашу Україну", а за свою версію держави..за УССД на чолі з Орденом (це якщо говорити про ВО Тризуб чи ПС), за якийсь різновид Рейхскомісаріату із "чорними колонами" і "здоровим порядком"(Карпатська Січ, власне) чи навіть із Білим Вождем на чолі Великої Імперії (Національний Корпус). Ось якої "України" вони патріоти, і Боронь Боже, щоб такі "патріоти" отримали якусь серйозну владу в нашій країні. Більшіості простих громадян в ній просто не буде місця

ось так 2018-03-19 / 15:12:22
А праві не можуть бути патріотами України? :)

ось так 2018-03-19 / 15:10:17
Гібридна війна в дії: медведчуківські тролі звинувачують КС у роботі на Медведчука :))

Люба 2018-03-19 / 13:51:45


Тролінг. Коментар видалено. Адмін


Анти 2018-03-19 / 11:07:32
А чому фото із власне "піднявши догори праві руки" не залили? В людей може скластись враження, що їхній містом марширували прості патріоти, а це далеко не так...

Лоці бачі 2018-03-19 / 10:00:43
ця проплачена медведчуками "карпатська січ" має таке ж відношення до справжньої, як пейнтбол до бойових дій. розхитують ситуацію, одночасно дискредитують їдею української держави.

пенсіонер 2018-03-19 / 07:37:19


Хамство і перехід на особистості. Коментар видалено. Висловлюйтесь по суті публікації. Адмін


Вуву 2018-03-18 / 23:25:43
Як для дурнів то є "манна небесна" ...
А для розумних і мислячих ... Речі неприйнятні і дикі.
Так є День Незалежності ... Є День ЗСУ ... І військові паради (марші) ... Наших солдатів армійі ... Нормальна річ ... і прояв честі мужності і слави
... Але якісь приватні напіввоєнізовані і незнати ким проплачені формування "чорних" ... Яких можна прирівнювати до організованих бандформувань ...
РЕЧІ НЕ ДОПУСТИМІ.
І з цим потрібно боротись всіма силами.

Ужгородець 2018-03-18 / 22:58:00
Tо є добре.

Вуву 2018-03-18 / 22:55:49
Ну як наразі живе КС ... І всі решта ...

Ужгородець 2018-03-18 / 22:51:10
А ХTО TУT ЖИВЕ?

Вуву 2018-03-18 / 22:22:32
Ще ось такий "нюанс".
Буквально на днях був арештований рубан ... В якого була вилучена зброя гранати .
Кому і для кого було призначено доставити все це і кого забезпечити цієйу зброєю ???
Чи часом не КАРПАТСЬКУ СІЧ ???
(Для дестабілізаційі області (як регіону) ... В той час як орбан із сіяртовим ... ВЕРЕЩАТЬ НА ВЕСЬ СВІТ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ МІСІЙІ ОБСЄ НА ЗАКАРПАТТІ .???
Хто має розум хай думає .

НОВИНИ: Соціо

12:20
/ 3
У Мукачеві всю ніч шукали 2-річного хлопчика, що заснув у закинутому будинку дачного сектору
12:14
/ 3
Карма Боржави: як не вітряки, то Олімпіада
09:43
/ 4
Вступна кампанія на Закарпатті в умовах карантину супроводжується складнощами та дефіцитом абітурієнтів
09:37
Відкриту управлінську студію, присвячену покращенню роботи обласної галузі освіти, провели в Ужгороді
09:34
/ 1
Екофестиваль відбувся в Ужгороді
04:19
/ 10
На КПП "Тиса" розпочали спорудження 2 туалетів за 8,5 млн грн
03:52
На Закарпатті сім'я медсестри, що померла від коронавірусу, отримає 1,5 млн грн допомоги
17:20
Фільм про столітнього закарпатця став двічі найкращим на Міжнародному фестивалі "Поза часом"
17:17
Про посткарантинні наслідки для туризму Закарпаття та шляхи його розвитку говорили в Ужгороді
14:34
/ 5
Нове сучасне обладнання майже на 3,4 млн грн закупили в лікарню Ужгорода за кошти міського бюджету
13:58
У Підзамковому в Ужгороді стартував УжГрінФест
10:58
/ 1
На Закарпатті вводиться тимчасове обмеження руху великогабаритного транспорту
09:39
/ 4
Інклюзивна кондитерська "Золоті серця Закарпаття" закривається через нестачу коштів
09:32
/ 2
З початку року у місцевих бюджетах Закарпаття – понад 2,7 млрд грн податків
04:28
Нацпарку "Синевир" передадуть конфіскованих ведмедів Балу та Тимошу
04:09
/ 7
На Закарпаття масово повертаються туристи
04:02
Жителі Великої Доброні на Ужгородщині за 5 років самотужки відремонтували вже 7 км доріг
03:41
Дитячі літні табори відновлять роботу на Закарпатті 7 серпня
03:26
/ 8
Ремонт площі Петефі в Ужгороді обіцяють завершити до кінця цього року
14:05
Ужгородець сплатив майже 190 тис грн аліментів
13:23
/ 4
На стіні спорткомплексу УжНУ "Буревісник" за кілька днів з'явиться мотиваційний мурал
12:01
/ 1
Загальна кількість чоловіків на Закарпатті на 7,4% менша, ніж жінок
11:38
/ 4
Зеленський призначив суддів в Ужгородський міськрайоний, Іршавський і Тячівський райсуди
10:38
На Закарпатті вручили ключі від 16 шкільних автобусів
10:28
Через конфлікт центр іпотерапії для реабілітації дітей у Мукачеві – під загрозою знищення
» Всі новини