Москаль повернув на доопрацювання матеріали щодо створення Холмківської ОТГ (ФОТО)

У Закарпатській ОДА пяснюють таке "невідопвідністю Методиці формування спроможних територіальних громад, статтям Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” та вимогам Схеми планування території Закарпатської області".

Москаль повернув на доопрацювання матеріали щодо створення Холмківської ОТГ (ФОТО)

Голова Закарпатської ОДА повернув на доопрацювання проект рішення Холмківської сільської ради, Сторожницької сільської ради та Тарнівської сільської ради про схвалення проекту рішення „Про добровільне об᾽єднання територіальних громад” сіл Холмок Холмківської сільської ради, Сторожниця Сторожницької сільської ради та села Тарнівці Тарнівської сільської ради в Холмківську об᾽єднану територіальну громаду з центром у селі Холмок”.

Про це Закарпаття онлайн повідрмили у прес-службі Закарпатської ОДА.

Причина – невідповідність Методиці формування спроможних територіальних громад, статтям Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” та вимогам Схеми планування території Закарпатської області. Крім того, як уже повідомлялося, при розробленні проекту закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад» не було дотримано законотворчого процесу, у результаті прийнятий закон суперечить іншим законам України, зокрема, «Закону про місцеві державні адміністрації», «Закону про місцеве самоврядування в Україні», «Закону про Центральну виборчу комісію». Закарпатська обласна державна адміністрація звернулася до суду за роз’ясненням щодо відповідності Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Конституції та законодавству України.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, зі слів сільських голів, проект рішення про добровільне об’єднання був підготовлений і поданий ще 2 роки тому. Однак тоді у Закарпатській ОДА документи так само повернули на доопрацювання, пославшись на їх невідповідність Закону та методиці формування спроможних громад.

Як зазначив нещодавно директор Інституту розвитку територій Юрій Ганущак, коментуючи ситуацію із гальмуванням децентралізаційної реформи на Закарпатті, Геннадій Москаль тероризує ОТГ на Закарпатті, диксредитуючи президента й уряд: "Деякі громади утворилися лише тому, що їм вдалося підписати висновки в адміністрації, коли Москаль був у відпустці. І в тих громад дуже важке життя, бо він їх тероризує. Є, наприклад, стабілізаційна субвенція. Так от її ділять між районними бюджетами і ні копійки не дають на ОТГ. Москаль робить усе, аби дискредитувати цю реформу".

16 березня 2018р.

Теги: доопрацювання, створення, матеріали, ОТГ

Коментарі

з Минаю 2018-03-18 / 09:25:44

Забув написати.
Так скільки грошей за землю під Джейбілом та Ядзакі отримала Холмківська сільрада? - Копійки!
Які серйозні інвест. умови ДЛЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ виконали ці заводи - Ніякі, лише дорогу з комунікаціями до себе!

Але іноземці точно сплатили все по повній, але кому? - В ОДА!!!

з Минаю 2018-03-18 / 09:17:43

Знаю точно, що жодна людина з моєї вулиці не погоджувала будівництво Джейбіла чи Ядзакі.
Сусіди по сільраді, озвіться - хто погоджував?

Ужгородці, озвіться: хто погоджував будівництво Грокліну?

Як думаєте, на яких би умовах СЬОГОДНІ побудувалися би всі ці об'єкти?
Ужгороду нема куди розширюватися - а що він ВІДКРИТО пропонує сільським громадам?

Жителька Холм.сільради 2018-03-17 / 01:54:23
І ще забула добавити:якщо ви такий активіст,то чому не прийшли на збори і не висловили свою думку?Нема мужності сказати в очі перед людьми?Нема,бо розмова була б короткою.

Жителька Холм.сільради 2018-03-17 / 01:40:12
А ви провезіться біля Джейбіла особливо літом ввечері,а тоді говоріть про труби...А кормушка моя,то моя земля на,якій працює вся родина і має,що їсти.А хто біля кормушки присів і йому мало,то вже ясно з комента.І останнє:подивіться на наші дороги і на ваш колхоз,а ще на наше освітлення та ваш кам'яний вік.Я б вам відповіла вашою манерою розмови,а не чіпай....бо воняти буде!З вами розмова закінчена.

До - Жителька Холм.сільради 2018-03-16 / 20:13:35
Що ви шановна мелете,якими то ви відходами заводів дихаєте??? Угля активованого випийте,інтоксикацію зніміть,бо дурості написаного аж зашкалюють.Із тих заводів по одній трубі торчить,таких же як із вашого будинку для котлів опалення.Такий же срач в городі як і у вас в селі і із-за таких же як ви,ви ж в селі не сидите а в город ходите.Напевно ви одна із тих,хто біля кормушки пристроївся.

ужгородець 2018-03-16 / 19:41:08
А в м.Ужгороді ні одного робочого промислово підриємства .Краснодоців і тот в Баранинській ОТГ

Жителька Холм.сільради 2018-03-16 / 19:38:17
Виходить Вачиля Т.Ю не вміє ґаздувати,а Москаль вміє?Тоді покажіть, що наґаздував?Всюди бардак, срач і т.д.А на рахунок заводів ви б закрили роти,бо ми (жителі) дозволили строїти ці заводи....і дихаємо тими відходами,а не умніки,які тут розщебетались.У городі скільки фабрик,заводів,ресторанів.Шо маєте?Великий далас,а хпаєтеся в село...навчилисьтеся ґаздувати?Чи землі вам мало.....всьо роздеребанили і дальше?Губозакаточний станок купіть.

Набукр Степану Крук 2018-03-16 / 17:01:23
Все я правильно пишу! Звісно, при утворенні ОТГ Вачиля втратить посаду голови с/р але на томість здобуде посаду голови ОТГ! Саме для цього вона все й задумала,це вже не перша її спроба створити отг тільки інші спроби були з обєднанням інших сіл району. Не знаючи тонкощів саме цієї ситуації не спішіть критикувати.Тому їй і не дають як ви висловились газдувати,бо не навчилися ще депутати села користуватися такими величезними надходженнями платників податків як Джейбіл,Ядзакі, декільки автозаправочних станцій, сто, автосалони і т.д. Закордонних інвесторів для будівництва залучала саме обласна влада на їх прибутки область і розраховувала.Дід хоть і маразматик але гроші вміє контролювати

Степан Крук -Набукр 2018-03-16 / 16:34:39
З ваших коментарів виходить, що Москаль робить неправильно! При утворенні ОТГ відбудуться вибори і ваша антипатія голова Холмківської с/р Вачиля Татяна при такому відношенні до справи може втратити посаду. Стосовно земельних ділянок - а де громада, чому не контролюєте? Хочете газдувати самостійно, без указівок РДА та ОДА, хочете заробляти кошти для громади та розпоряджатися ними, хочете шоб навколишні землі, котрі знаходяться у державній власності перейшли у власність громади - підтримайте ОТГ!

Набукр 2018-03-16 / 16:12:00
Правильно робить! Не навчилась ще сільська голова Холмківської с/р Вачиля Татяна правильно витрачати гроші, навіть ті що є гроші вони примудряються не раціонально використовувати! Були величезні чорно-білі таблички з назвами вулиць так вони ще примудрилися закупити кольорові набагато менші, які навить людина з хорошим зором не помітить та й прочитати їх можливо тільки зблизька! Подивіться навіть її декларацію і зверніть увагу на квлькість земельних ділянок, які знаходяться в межах очолюваної нею сільради і якими вона і її чоловік володіють, а скільки ще таких ділянок записано на підставних людей! Не доросла вона ще до того щоб стати головою ОТГ із таким бюджетом!

Шукаль 2018-03-16 / 15:28:55
Тат Москаль вже задовбав. Мало того шо мені гроші ниякі не дає. Дебіла Симочка призначив головою рда та ши й Кирликові об‘єднання не підписує

констатація 2018-03-16 / 15:25:30
Як уже за**ав цей маразматик!

Степан Крук 2018-03-16 / 14:16:40
Справа тільки в МЕНТальності Москаля!

НОВИНИ: Соціо

17:05
Ужгородцям розповіли про автоматичне перепризначення державних соціальних допомог
17:04
Програма медичних гарантій стартувала у 45 медзакладах Закарпаття
15:40
Три місяці 2020-го на Закарпатській митниці – 1,5 млрд грн до держбюджету
14:28
/ 2
Закарпатські заробітчани на карантині: сусіди – кращі контролери
11:29
/ 1
У Мукачівській ОТГ до завершення карантину скасували плату за навчання у мистецьких школах
11:26
Від торгівлі підакцизними товарами на Закарпатті до бюджету надійшло понад 43 млн гривень
00:18
/ 4
Інша хвора на COVID-19 жінка з Іршавщини - з Лисичева
17:44
/ 14
Суд у Львові поновив на посаді прокурора Закарпаття "люстрованого" Сидорчука із виплатою майже 1 млн грн
16:24
Заморозки наприкінці березня на Закарпатті знищили врожай абрикосів і персиків
14:32
На підприємствах і в організаціях Закарпаття в лютому було задіяно 149,3 тис осіб
13:35
На Закарпатті до місцевого бюджету перераховано понад 1,2 млрд грн податків та зборів
13:24
Мукачівцям пропонують платити за воду, не виходячи з дому
12:10
За I-ий квартал до бюджету Ужгорода надійшло понад 261 млн грн
11:24
На Закарпатті створено Антикризове об’єднання "Здоров’я і Життя"
10:48
Небайдужих закарпатців закликають здавати кров
09:31
Рахунки за електроенергію на Закарпатті контролери традиційно рознесуть споживачам
16:47
ФОТОФАКТ. З авто мукачівця "карантинно" зняли всі колеса
18:04
В Ужгороді волонтери роздали малозабезпеченим продуктові набори
15:35
/ 2
Ремонт ділянки дороги Мукачево-Сільце планують завершити за 2 тижні
15:33
/ 3
У період карантину на Закарпатті зростають ціни на продукти
00:43
/ 2
Велосадиба на перехресті світових шляхів
15:56
Угорщина змінила правила транзиту для українців, які повертаються додому
15:26
Населення Ужгорода на 1 січня становило 115,5 тисяч людей
15:23
/ 5
В Ужгороді за 2 години зібрали підписи під петицією проти "приватного" платного паркування в центрі міста
14:17
На кінець лютого закарпатці боргували за газ 1123,8 млн грн, за електрику – 172,4 млн грн
» Всі новини