На в'їзді до Закарпаття затримали три десятки осіб із битами, ножами, кастетами й балаклавами

Невідомі їхали на 4 автівках у бік Закарпаття з боку Львівщини трасою Київ - Чоп. Їх затримали на посту Нижні Ворота працівники поліції та СБУ, які в ці дні працюють у посиленому режимі.

На в'їзді до Закарпаття затримали три десятки осіб із битами, ножами, кастетами й балаклавами

Цю інформацію Mukachevo.net підтвердили відразу кілька джерел у правоохоронних органах Закарпаття, незалежних одне від одного.

29 осіб на 4 авто затримали близько 10:00 четверга, 15 березня. У них було виявлено ножі, кастети, балаклави, біти і т.п., а також невідома речовина, схожа на наркотики.

Як розповів Mukachevo.net співрозмовник у правоохоронних органах, затримані наполягають, що їхали на Закарпаття кататися на лижах, і мовляв тому мали таке «екіпірування». Затриманих забрали до Воловецького райвідділу поліції для з‘ясування всіх обставин

Нагадаємо, що в ці дні на Закарпатті угорці відзначають 170-річницю революції, а українці - чергову річницю Карпатської України та вшановують героїв Красного Поля.

Раніше повідомлялося, що задля попередження можливих провокацій поліція Закарпаття перейшла у посилений режим роботи. Разом із тим, представники "Свободи" та "Карпатської Січі" публічно відмежувалися від можливих провокацій щодо угорців, зауваживши, що "будь-які спроби провокацій носять деструктивний характер та працюють не на користь Української держави".

Через можливі провокації Генконсульство Угорщини в Ужгороді оприлюднило повідомлення з порадою не відвідувати Закарпаття у ці дні. 

15 березня 2018р.

Теги: затримання, ножі, кастети, балаклави, бити

Коментарі

Вуйко до неошколованих 2018-03-16 / 14:56:10
Не пиши всяку херню! Уже задовбав з своiма примiтивами!

читач 2018-03-16 / 11:13:23


Не меліть дурниць. Коментуйте відповідно до правил коментування, і матимете щастя бачити тут і свої коментарі. А наразі - коментар видалено. Адмін


пенсіонер 2018-03-16 / 07:42:31

до "земляка-опонентам 2018-03-15 / 22:10:11"

Достойна відповідь) З повагою)

Степан Крук -до вуйка 2018-03-16 / 07:23:04
Якщо ти помітив, на цьому сайті уже давно бидло коментарі не пише. Для нього є інший сайт. Ти заблукав!

Вуйко 2018-03-16 / 04:42:37
МУДАКИ КОМЕНТУЙТЕ КРАЩЕ ПОГОДУ! АНАЛIТИКИ ХРЕНОВI!

Генек 2018-03-15 / 22:27:45
як на мене, велика дурість зі сторони СБУ залишати 30 чоловік залишати у воловецькому райвідділі. Було везти їх конвоєм у Франківськ і там допитувати. + місія ОБСЄ там базується, нашим був би плюс за співпрацю

земляк-опонентам 2018-03-15 / 22:10:11
Те, що більшість дописувачів краю не згодна з думкою німецького лютеранського пастора Німьоллера (який - НЕ ЖИВ ПРИ Гітлері!), 100 річної давності - не дивує...

Натомість, саме Німеччині, для того, щоб ввійти в коло цивілізованих - країни, було "потрібно", фактично, почати ДВІ світові війни, вбити на них та спопелити в концтаборах мільйони: солдатів противника різних націй та народів світу, а також - євреїв, циган, феміністок, геїв та інших "недонародів", тобто - НЕАРІЙЦІВ...

А не дивує позиція земляків по одній простій причині: допоки в Україні її громадяни будуть обвинувачувати у всіх своїх бідах всіх навколо, починаючи від політиків й чиновників, закінчуючи журналістами й активістами, а також - будуть вважати себе "арійцями" й, саме на вулицях, на мітингах та на маршах - визначатимуть "збоченців" й інших "ворогів", "зрадників" тощо - 100 років тинятись по задвірках Європи нам всім - гарантовано! При цьому, з втратами на цьому "шляху" - мільйонів наших співвітчизників, які вже масово емігрують з країни!

Другими словами, допоки ми не визначимо для себе, що ПРАВА ЛЮДИНИ, незалежно від того, якої вона: національності, віку, статі, політичних вподбань, релігійгого спрямування, переселенець/емігрант тощо - ГОЛОВНЕ у цивілізації, ми й надалі залишимось холопами для місцевих князьків-пройдисвітів й варварами для найближчих сусідів-європейців!

P.S. У своєму попередньому пості (2018-03-15 / 14:13:46), зауважу: ні про ГО "Карпатську Січ", ні про феміністок, ні про журналістів - не писав, а тим паче - ніякі пізвища не наводив. Однак, ті конкретні факти, на які вказали коментатори - тільки підтверджують, пророчі слова німецького лютеранського пастора Німьоллера СТОРІЧНОЇ давності й, в цілому відповідають ситуації в сьогоднішньому Закарпатті!

конарь 2018-03-15 / 21:07:33
степан крук ти розумний чоловік.велика повага до тебе.

пенсіонер 2018-03-15 / 18:00:02

Я не поділяю всіх поглядів "землякa 2018-03-15 / 14:13:46", тому що християнин (фемінізм) та вважаю себе патріотом, бо не емігрував з бідної України до багатих Канади чи Австрії, маючи там близьких родичів.

Але я дуже не люблю смолоскипних маршів, балаклав, військових вигуків та вітань будь-яких партій чи громадських організацій на вулицях мирних населених пунктів.

Вважаю це не припустимим, безглуздим та жахливим явищем, який порушує права інших людей, в першу чергу людей похилого віку, жінок та дітей на мирне життя та відпочинок.

Для мене Закарпаття - це гостинний туристичний край.
Дуже би хотів, щоби він таким залишався і для моїх онуків.

Лоці бачі 2018-03-15 / 17:39:41
оця"карпатська січ" має таке саме відношення до справжніх січовиків, як пейнтбол до донецького аеропорту. одна кишеня їх кормить з йобіками і данацками.

Степан Крук - Михайлу 2018-03-15 / 17:01:05
Не впадайте в крайнощі, бо це також ознака екстремізму. Але ви прві в тому, що в цьому Світі нема нічого абсолютно білого, або чорного - все сіре! На жаль...

Михайло 2018-03-15 / 16:13:37
Ага Карпатська січ то білі та пухнасті....А хто не згоден то агент Кремля або йоббік....

земляку 2018-03-15 / 15:20:56
Якщо ви вже наводите аналогї з догітлерівською Німеччиною, то треба вже говорити не тільки А, але й Я. Тобто, що Гітлера до влади призвела тодішня "ненімецька" владна верхівка, яка, як і зараз їх "ближні" в Україні, випила з країни усі соки, по суті - зруйнувала її. І люди хотіли сильної руки, яка наведе порядок. І навела.
Інша річ, що потім у тієї "сильної руки" зірвало дах через "головокруженія от успєхов".
Псевдоактивістами Ступачку, Данацка і компанію назвала не Карпатська Січ, а активна громадськість Ужгорода, здатна мізками осмислити те, що відбувалося. Величезна роль в цьому і сайту, на якому коментуємося, за що йому окрема вдячність - що називає речі своїми іменами.
А на пікеті на Театральній стояли не жінки і не за права жінок, а збоченки за свої права на збочення. А нормальні жінки їм опонували - в соцмережах і на акції. Як мінімум - на цю акцію марґіналок не прийшли.
Тому, не треба в своїй нелюбові до КС чи й, загалом, всього українського) викривлювати дійсність і підмінювати поняття.
Бо ні до чого доброго це не призведе.

Патріот 2018-03-15 / 15:05:05
Сама влада послала, сама і зловила. А продовження не буде, всіх відпустять. Інформаційний привід відволікти увагу від чогось іншого.

укр 2018-03-15 / 14:58:28
той "земляк" мабуть із Пскова або Воронежа, а може і наш дебіл, який за бабки буде плювати в будь-кого. "Карпатська Січ" ніякого відношення до неонацистів не має, таке формулювання - це типовий пропагандистський штамп московітів.

Степан Крук -Земляку 2018-03-15 / 14:37:05
Стосовно акцій феменісток можна довго сперечатися, а до якогось спільного знаменника не прийти! Стосовно конфлікту "Карпатської Січі" із так званими активістами-журналістами, то провокативний характер останніх очевидний. Коли б небуло ганебних, публічних образ "Карпатської Січі" в соціальних мережах з боку Ступак, Данацко - не було б і конфлікту. Ніяких приводів до інформаційної грязі "Карпатська Січ" не давала, але коли ті особи вийшли за рамки, січовики прийняли адекватні міри по захисту честі організаці та її членів. Що не так???

2012 2018-03-15 / 14:19:50
1700 чи 170?

земляк 2018-03-15 / 14:13:46
Перефразовуючи відому цитату німецького лютеранського пастора Німьоллера, відносно останніх перипетій, зокрема в Закарпатті та, особливо - напередодні річниці Карпатської Січі, всім українцям варто не забути таке:

Коли націоналісти марширували з палаючими факелами й вигукували свої лозунги по нічних містах краю, абсолютна більшість - мовчали, адже ми лише мешканці населених пунктів.

Коли націоналісти розганяли жіночий пікет в Ужгороді, били жінок та обливали їх фарбою, ми - мовчали, адже ми, далеко не всі розділяємо поглядів феміністок й погоджуємось, що місце жінки - вдома.

Коли націоналісти об'явили активістів - псевдоактивістами й поза законом та почали їх відловлювати й гамселити за їх життєву позицію, ми - мовчали а поліція - бездіяла, позаяк наша хата скраю.

Однак, коли нас, кожного - поженуть копанцями у нову казарму, яку активно будують, фактично, неонацисти України... протистояти насиллю може вже й не буде кому!

Закарпатиць 2018-03-15 / 13:34:31
Саранча срана... Дома їм не сидиться...Потом Путін або Орбан їм винен...Провокаторів посадити...

Степан Крук 2018-03-15 / 13:34:11
Те, що ці уроди, котрі катаються на лижах з бітами, появляться я не сумнівався! Питання в іншому: кого вони представляють, хто їх спонсор?

НОВИНИ: Кримінал

19:04
Справу двох киян, що ввозили через Закарпаття спеціальні технічні засоби для отримання інформації, передали до суду
17:42
/ 1
На Берегівщині 24-річний нетверезий водій "Фольксвагена" смертельно наїхав на 17-річного юнака
12:27
/ 2
В Ужгороді суд розгляне клопотання про зміну запобіжного заходу студентці, що скоїла жорстку ДТП на Слов'янській набережній
10:49
/ 3
У Мукачеві після фіксації "каруселей" на одній із дільниць журналісту погрожували розправою
10:44