Порошенко призначив професора УжНУ Василя Лемака суддею Конституційного Суду

Петро Порошенко за президентською квотою призначив суддями Конституційного Суду Сергія Головатого і Василя Лемака.

Порошенко призначив професора УжНУ Василя Лемака суддею Конституційного Суду

Відповідний указ №46 опублікований на сайті адміністрації президента увечері 27 лютого.

Василь Лемак є завідувачем кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету Ужгородського національного університету.

У Конституційному Суді вакантними залишилися дві посади суддів за квотою парламенту.

Як повідомлялось, 21 лютого головою Конституційного Суду України було обрано Станіслава Шевчука.

28 лютого 2018р.

Теги: професор, суддя, Василь Лемак

Коментарі

*** 2018-03-12 / 13:16:35
Шановний,юрист,В. Лемак,дуже Вас прошу,внести пропозицію з юридичної точки зору, у медіа, заборонити вживати,терміни "русинський сепаратизм ",ну які із русинів сепаратисти,аж смішно!То якісь,сепаратисти,то національні меншини,той хто ці питання у медіа піднімає,треба заставити здавати історію Закарпаття,краєзнавство!Дякую!!!

батько студента 2018-03-01 / 14:36:45

Підтримую коментар "Феміда 2018-03-01 / 10:37:45". Дуже влучно.
Можу лише додати, що ніхто не забув "тріо істориків-однокурсників" (Лемак, Фенич, Офіцінський), які колись зробили Ф.Ващука, керівника ПР в Ужгороді, ректором УжНУ.

Так на кого ставить П.Порошенко??? - Одне радує, недовго залишилось "кондитеру на бульдозері" та його "протеже"...

Феміда 2018-03-01 / 10:37:45
Василь Лемак - професіонал і талановитий син закарпатської землі, цілеспрямований, вимогливий до себе, працьовитий...... Але..... Як і більшість обдарованих, але, на жаль, неблагодарних синів цієї благодатної землі, хабарчиками не брезгував, дівчатками також.... хоча останній відпуск на море поїхав уже з дружиною, почав виправлятися напевно. Політику вів правильну: комсомол, СДПУ (відгук на докторську з самої адміністрації АП (Медведчука), академік, суддя КС... Здавалося немає нічого нездоланного, але перший дзвіночок прозвучав під час виборів декана юридичного факультету, коли весь колектив (який його краще за усіх знає) одноголосно проголосував проти Василька, очевидно представивши усі "прелесті" його потенційного деканства. Потім пробував "продвинутися" під крилом Ващука, який вигнав при першій нагоді, бо обоє рябоє. Останнім роком, напевно лобіюючи своє призначення на високу посаду увійшов до складу наглядової ради СБУ, почав писати "правильні" речі на ФБ і т.д. і т.п. Масть завжди вилізе, не переживайте, проявить себе Василь ще "наверху", дадуться гени взнаки. Але вбивають перспективи нашої держави з такими дійсно талановитими хлопцями, оскільки тільки на ФБ отримав Василько тисячі лайків-привітань. І невже ці люди, більшість з яких знають або повязані з непевним минулим Василя щиро вірять, що він творитиме по справедливості в КС, замаскувавши протягом останніх років своє єство нібито благородними поступками. Не вірю.... Але побачимо.... Шкода лише, що час проти нас грає. І якщо такі тренди серед прогресивної частини суспільства, а з непрогресивною Василько не водиться - то яке майбутнє нас чекає???

Земляк 2018-03-01 / 09:46:01
Це брехня!В.В.Лемак професiонал!Я засмучений!Хотiв його бачити ректором УжНУ!

УЖНУ 2018-03-01 / 08:05:08
Лемак - Історик, котрий заочно вчився на юрфаці, який очолював економіст Ярема.
За гроші купив собі членкора, декілька сумнівних статейок з конституційного права, ось і всі наукові досягнення цього діяча. Демагог.
Що можна очікувати від такого КС, коли там такі "фахівці".
Хоча чому дивуватись, такі ж фахівці очолюють ГПУ, МВД.

Унiверситет 2018-03-01 / 07:47:28
Поздоровляю друга!

До Копчі 2018-03-01 / 00:55:55
То може такоє бути? Щоби получав 150 моїх зарплат в місяць?

батько студента 2018-02-28 / 18:47:03

За логікою, наступний крок П.Порошенка - це повернення Ф.Ващука у крісло ректора УжНУ замість ЄЦ-овця В.Смоланки.
На жаль, якось так...

Копча 2018-02-28 / 17:24:15
Зарплата судді КС в Україні 374 тисяч грн на місяць. Приємно знати що тебе грабує така розумна людина.

Юрист до Свого 2018-02-28 / 15:29:42
Як ти можеш знати знають чи ні якщо ти безграмотний і пишеш на рівні першого класу.

Свій 2018-02-28 / 14:19:35
А што в УЖНУ є ше люди, котрі штось знавуть? Дивно.

Роман 2018-02-28 / 12:34:17
Достойна кандидатура. Вітання та успіхів в роботі.

НОВИНИ: Соціо

02:37
Українська сторона погодила текст угоди про пункт пропуску Біла Церква - Сігету Мармацієй
02:19
Програму розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 рр фінансуватимуть. Уряд прийняв постанову
00:50
Коледж мистецтв в Ужгороді "технічно" опинився перед загрозою ліквідації
22:20
/ 8
Канцідайло вже не очільник поліції Закарпаття
18:00
/ 7
У Боздоському парку в Ужгороді невідомі вирубали два десятки дерев
17:47
Депутати Закарпаття зазначають катастрофічну нестачу коштів у фінансуванні медзакладів краю
17:02
/ 1
Працівникам УжНУ підвищать зарплати: виш отримав додаткове фінансування
16:55
В Ужгороді реалізовують молодіжні проєкти соціальної дії
16:32
Власники та користувачі землі на Закарпатті сплатили понад 30 млн грн податку
15:35
Торік населення Закарпаття скоротилося на 3011 осіб і на 1 січня 2020-го становило майже 1 млн 254 тис людей
13:15
Закарпатська академія мистецтв із січня – без зарплат
13:05
/ 1
Утворено Раду арбітражних керуючих Закарпатської області та обрано її керівника
10:33
Зупинений на Рахівщині вночі мотоцикліст сам зізнався, що вживав алкоголь, але від медосвідування відмовився
09:15
Завдяки спеціальній станції в Мукачеві всі охочі можуть отримати інформацію про якість повітря
04:01
/ 1
В Ужгороді пропонують худнути і покращувати здоров'я, водночас заробляючи
02:50
ХХІІ Всеукраїнський турнір юних істориків відбудеться в Ужгороді
17:00
/ 3
Законопроєкт про криміналізацію контрабанди завершать за кілька тижнів – Нефьодов
16:33
/ 2
В Ужгороді відбувся мітинг-реквієм зі вшануванням військовослужбовців, що захищали Дебальцівський плацдарм
16:16
/ 5
Частину валідаторів у комунальних автобусах Ужгорода можуть тимчасово вимкнути
14:30
/ 3
Закарпатський хірург, військовий медик Олександр Данилюк упорядкував книгу спогадів про бої за Дебальцеве
14:19
/ 1
В Ужгороді презентують видання відомих дослідників
13:21
/ 2
У річницю Дебальцевської битви в Мукачеві вшанували пам'ять полеглих героїв
12:27
Проєкт Стратегії розвитку Мукачівської ОТГ до 2027 року схвалили на виконкомі
12:23
У Мукачеві передбачили 2 млн грн на рік на лікування містян в інституті ім. Амосова
11:34
У Мукачеві демонтують 106 об’єктів зовнішньої реклами
» Всі новини