На Закарпатті на хабарі за сприяння в переміщенні сигаретної контрабанди затриманно інспектора прикордонної служби (ФОТО, ВІДЕО)

На цей час військовослужбовця затримано доставлено до військової прокуратури Ужгородського гарнізону. Стосовно нього буде вирішуватися питання щодо запобіжного заходу.

На Закарпатті на хабарі за сприяння в переміщенні сигаретної контрабанди затриманно інспектора прикордонної служби (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні у м. Берегово Закарпатської області спільною міжвідомчою групою у складі співробітників внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби, військової прокуратури Ужгородського гарнізону, ВБКОЗ УСБУ в Закарпатській області у ході роботи за кримінальним провадженням, внесеним до ЄРДР за ч. 3 ст. 368 та ч. 3 ст. 369 КК України, під час надання неправомірної вигоди військовослужбовцю Мукачівського загону за сприяння незаконному переміщенню тютюнових виробів через державний кордон України, затримано інспектора прикордонної служби Кінологічного навчального центру Західного регіонального управління, який перебуває у відрядженні на посиленні охорони кордону у відділі «Лужанка» Мукачівського загону.

На цей час військовослужбовця затримано доставлено до військової прокуратури Ужгородського гарнізону. Стосовно нього буде вирішуватися питання щодо запобіжного заходу.

03 лютого 2018р.

Теги: хабар, інспектор, сприяння, контрабанда

Коментарі

до коменту нижче 2018-02-06 / 16:17:25
во во, поживем побачи, вб внатурі клоуни

у***кам 2018-02-05 / 18:35:18


**ать це ВБ прикордонників КЛОУНИ! Ви дурачки ніколи не думали що всі ці ваші падляни, інакше це не назвеш, з часом повернуться до вас бумерангом...Це якщо б ви були "кришталево чистими" тоді так, а так зброд- збродом...Ви підставляєте і вас підставлять...Чи ви у**ани думаєте що в тих же контрактників не має знайомих, родичів в СБУ, прокуратурі, судах,поліції? Ню-ню... Дятли!


138 2018-02-05 / 14:36:38
ВІДДІЛЕНЯ ВВБ ЦЕ ОСНОВНА СКЛАДОВА ЦІЄЇ КОРУПЦІЇ НА КОРДОНІ

12345678 2018-02-05 / 14:30:23
Підставили, залякали, палку на пагон або галочку в особову справу, тоже мені, герої в маминих трусах.. Вб і є самі більші корупціонери! показничок! зато й бардак! щось невидно показника серйозного трафіку де сума в багато тисяч доларів!! шакали. як простітутки кормляться в контрабанді а звичайний народ на показник!! Гидко з цієї показухи.

василь 2018-02-05 / 09:40:30
цирк на дроті

Нікіта 2018-02-05 / 00:55:08
Цей самовольнічал наверно, і брав без криші на чужій території. І папа видно не знав. А на кордоні контрабас не каждий можеш переправляти. Малий сирутка не знав. За ето і постраждав. Йшли би ймняти у Києв велику рибку

100% 2018-02-04 / 22:19:43
Та ПІДАРАСИ ті ВБ! Що тут ще говорити.

123 2018-02-04 / 21:13:26
А чому не затримали того хто дав, дача хабара та провокацiя хабара теж наказуэмi, чи нi???

ніби підставили 2018-02-04 / 21:02:07
не треба було брати - тоді б і не "підставили".

Іштван 2018-02-04 / 12:26:03
Всю контробанду на зеленому кордоні кришує СБУ, прокуратура, поліція, ВБ в зелених чепчиках. А хлопчину підставили вони ж...потрібен показник. Да дійсно -ГНИЛЬ.

вб лайно 2018-02-04 / 10:23:36
розвод жосткий. підстава 100% а корупціонери і є ті служби що його затримали!

Громадян 2018-02-04 / 00:05:18
Піда***си, зробили показник, на відео він сказав те що його заставили, найшли на кому зробити показник, а самі в цей момент переправили в сто раз більше!!! це повний розводняк!!!!!

гниль 2018-02-03 / 22:09:46
гнила система, розвод і підстава на смішні копійки. Тому у нас такий бардак, бо показники роблять на лохах, а реально з економічною злочинністю ніхто не бореться, повний розвал

Тромб 2018-02-03 / 22:07:21
Луценко витрачае 100,0 тис . Евро. Порошенко 500,0 тис. Евро . за тиждень відпочинку !!!!!! А за 100 евро .тюрма для простого ! Дайте ім зарплату хочь 1000 евро. Потім вимагайте !!!

Ярик 2018-02-03 / 20:54:39
Це абсурд начальник відділів надають допомогу контрабандистам і сотні блоків ідуть за кордон а тут прикомандированого зробили цапом відбувайлом це цирк самі Вб шники допомагають в переправлення цигарок і це всі знають на Закарпатті

Юрист 2018-02-03 / 20:07:49
Ребята олігархи у Києві крадут міліони доларів а ви туй за 100 баксу хлопця затримуєте, якому ще саміже тичите гроші. Чиста малозначність і провокація хабара!

комент 2018-02-03 / 19:08:40
Да… Суму, конешно, пацанчик підняв серйозну. Для перекриття такого потужного трафіку треба було консолідувати зусилля аж трьох служб. Всі три запишуть собі в статистику боротьби, потім Луценко озвучить. А вагони і каміони най собі їдуть, там криша недоторкана.

123 2018-02-03 / 18:02:03


На х***й цей цирк! П***здець хабарника зловили 3000 грв. І за що? Цигарки в Європу. Хлопцю мали премію виписати...Д***вбойоби!


НОВИНИ: Кримінал

17:45
/ 1
На Рахівщині чоловік, що прислуговував у церкві, викрав з храму близько 20 тис грн
17:40
Наркотики, пристрої для її вживання, електронні ваги та стебла конопель знайшли в оселі мешканця Мукачева
13:58
На Берегівщині сільський голова в умовах конфлікту інтересів незаконно виділив сину 1 га земель вартістю 1 млн грн
13:54
У Сваляві під час спроби викрадення вже шостого велосипеда затримали двох 17-річних юнаків
10:15
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, що разом зі спільником викрав у підприємця понад 1 млн грн та ювелірні вироби
20:17
/ 1
У ПП "Тиса" зі сховку в Renault дістали понад 1000 пачок сигарет
18:03
Хустянина, що ударом ножа вбив чоловіка й побив його дружину, засуджено на довічно
09:21
6 тисяч пачок сигарет виявили поблизу кордону на Закарпатті, попередивши 2 спроби тютюнової контрабанди
03:32
/ 7
Сьогодні суд в Хусті розгляне корупційний протокол щодо ексрадника голови райради Величка
02:18
/ 2
Через 2 роки суд конфіскував затриманий в ПП "Ужгород" електромобіль "TESLA" і присудив буковинцю штраф у 1 млн грн
01:59
Вирок незмінний: вбивця 27-річного мукачівця отримав 15 років ув’язнення
01:54
ФОТОФАКТ. У Стеблівці на Хустщині мотоцикліст збив велосипедиста
18:11
/ 21
На Закарпатті затримали податківця при отриманні 2 тис дол хабара
09:35
На Закарпатті контрабандисти, викриті прикордонниками, втекли, покинувши 10 ящиків "молдовських" сигарет
23:03
/ 11
У справі розтрати бюджету Ужгорода майже на 1 млн прокуратура ввійшла в зговір з підозрюваним – правозахисник
21:38
/ 7
Під тиском ЗМІ і громадськості розслідування у резонансній справі зникнення чоловіка у Виноградові передано від місцевої поліції в область
17:49
/ 3
Погоджено підозру колишньому сільському голові з Виноградівщини, який, попри недовіру, й надалі нараховував собі зарплату і премію
16:57
/ 15
Розгляд клопотання про "запобіжку" головному "господарнику" Ужгорода та підряднику зірвався через неявку прокурора
14:36
/ 1
ВІДЕОФАКТ. У Виноградові люди прийшли до будинку жінки-свідка вбивства Василя Гоблика і вимагають передати справу в область
09:16
У Сваляві затримали наркоторговця, котрий приніс на продаж клієнту метамфетамін
20:18
На Львівщині у зіткненні вантажівки та мікроавтобуса загинув закарпатець
16:53
П'яний мукачівець, втікаючи від патрульних, зніс дорожній знак
12:37
/ 3
На Великоберезнянщині затримали 4-х "екскурсантів" з Індії