На Закарпатті на хабарі за сприяння в переміщенні сигаретної контрабанди затриманно інспектора прикордонної служби (ФОТО, ВІДЕО)

На цей час військовослужбовця затримано доставлено до військової прокуратури Ужгородського гарнізону. Стосовно нього буде вирішуватися питання щодо запобіжного заходу.

На Закарпатті на хабарі за сприяння в переміщенні сигаретної контрабанди затриманно інспектора прикордонної служби (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні у м. Берегово Закарпатської області спільною міжвідомчою групою у складі співробітників внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби, військової прокуратури Ужгородського гарнізону, ВБКОЗ УСБУ в Закарпатській області у ході роботи за кримінальним провадженням, внесеним до ЄРДР за ч. 3 ст. 368 та ч. 3 ст. 369 КК України, під час надання неправомірної вигоди військовослужбовцю Мукачівського загону за сприяння незаконному переміщенню тютюнових виробів через державний кордон України, затримано інспектора прикордонної служби Кінологічного навчального центру Західного регіонального управління, який перебуває у відрядженні на посиленні охорони кордону у відділі «Лужанка» Мукачівського загону.

На цей час військовослужбовця затримано доставлено до військової прокуратури Ужгородського гарнізону. Стосовно нього буде вирішуватися питання щодо запобіжного заходу.

03 лютого 2018р.

Теги: хабар, інспектор, сприяння, контрабанда

Коментарі

до коменту нижче 2018-02-06 / 16:17:25
во во, поживем побачи, вб внатурі клоуни

у***кам 2018-02-05 / 18:35:18


**ать це ВБ прикордонників КЛОУНИ! Ви дурачки ніколи не думали що всі ці ваші падляни, інакше це не назвеш, з часом повернуться до вас бумерангом...Це якщо б ви були "кришталево чистими" тоді так, а так зброд- збродом...Ви підставляєте і вас підставлять...Чи ви у**ани думаєте що в тих же контрактників не має знайомих, родичів в СБУ, прокуратурі, судах,поліції? Ню-ню... Дятли!


138 2018-02-05 / 14:36:38
ВІДДІЛЕНЯ ВВБ ЦЕ ОСНОВНА СКЛАДОВА ЦІЄЇ КОРУПЦІЇ НА КОРДОНІ

12345678 2018-02-05 / 14:30:23
Підставили, залякали, палку на пагон або галочку в особову справу, тоже мені, герої в маминих трусах.. Вб і є самі більші корупціонери! показничок! зато й бардак! щось невидно показника серйозного трафіку де сума в багато тисяч доларів!! шакали. як простітутки кормляться в контрабанді а звичайний народ на показник!! Гидко з цієї показухи.

василь 2018-02-05 / 09:40:30
цирк на дроті

Нікіта 2018-02-05 / 00:55:08
Цей самовольнічал наверно, і брав без криші на чужій території. І папа видно не знав. А на кордоні контрабас не каждий можеш переправляти. Малий сирутка не знав. За ето і постраждав. Йшли би ймняти у Києв велику рибку

100% 2018-02-04 / 22:19:43
Та ПІДАРАСИ ті ВБ! Що тут ще говорити.

123 2018-02-04 / 21:13:26
А чому не затримали того хто дав, дача хабара та провокацiя хабара теж наказуэмi, чи нi???

ніби підставили 2018-02-04 / 21:02:07
не треба було брати - тоді б і не "підставили".

Іштван 2018-02-04 / 12:26:03
Всю контробанду на зеленому кордоні кришує СБУ, прокуратура, поліція, ВБ в зелених чепчиках. А хлопчину підставили вони ж...потрібен показник. Да дійсно -ГНИЛЬ.

вб лайно 2018-02-04 / 10:23:36
розвод жосткий. підстава 100% а корупціонери і є ті служби що його затримали!

Громадян 2018-02-04 / 00:05:18
Піда***си, зробили показник, на відео він сказав те що його заставили, найшли на кому зробити показник, а самі в цей момент переправили в сто раз більше!!! це повний розводняк!!!!!

гниль 2018-02-03 / 22:09:46
гнила система, розвод і підстава на смішні копійки. Тому у нас такий бардак, бо показники роблять на лохах, а реально з економічною злочинністю ніхто не бореться, повний розвал

Тромб 2018-02-03 / 22:07:21
Луценко витрачае 100,0 тис . Евро. Порошенко 500,0 тис. Евро . за тиждень відпочинку !!!!!! А за 100 евро .тюрма для простого ! Дайте ім зарплату хочь 1000 евро. Потім вимагайте !!!

Ярик 2018-02-03 / 20:54:39
Це абсурд начальник відділів надають допомогу контрабандистам і сотні блоків ідуть за кордон а тут прикомандированого зробили цапом відбувайлом це цирк самі Вб шники допомагають в переправлення цигарок і це всі знають на Закарпатті

Юрист 2018-02-03 / 20:07:49
Ребята олігархи у Києві крадут міліони доларів а ви туй за 100 баксу хлопця затримуєте, якому ще саміже тичите гроші. Чиста малозначність і провокація хабара!

комент 2018-02-03 / 19:08:40
Да… Суму, конешно, пацанчик підняв серйозну. Для перекриття такого потужного трафіку треба було консолідувати зусилля аж трьох служб. Всі три запишуть собі в статистику боротьби, потім Луценко озвучить. А вагони і каміони най собі їдуть, там криша недоторкана.

123 2018-02-03 / 18:02:03


На х***й цей цирк! П***здець хабарника зловили 3000 грв. І за що? Цигарки в Європу. Хлопцю мали премію виписати...Д***вбойоби!


НОВИНИ: Кримінал

19:03
Хустського наркоторгівця "Тарі" взяли під варту на 2 місяці з можливістю застави в 2 млн грн
17:22
/ 1
На Закарпатті затримали групу нелегалів із малими дітьми та переправників
17:18
9 пакунків сигарет виявили поблизу кордону на Закарпатті
15:27
/ 1
В Ужгороді оберуть запобіжний захід затриманому в Хусті наркоторгівцю
15:24
У Мукачеві чоловіка, що намагався передати знайомому в ІТТ наркотики, засуджено до 6,5 років тюрми
11:09
/ 2
У Хусті затримали групу наркоторговців, що продавали метамфетамін на території району
11:02
На Рахівщині повідомлено про підозру посадовцю лісгоспу, який погодив документи для незаконного видобутку гравію з річки
00:07
У Хусті відбулася спецоперація з затримання наркоторгівців
15:11
/ 9
Винуватицю травматичної ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді випустили під домашній арешт
14:32
/ 1
На Закарпатті затримали жінку, котра за 1000 дол спробувала підкупити поліцейського
13:44
/ 1
На Закарпатті екстрадували до Угорщини обвинуваченого у тяжких злочинах іноземця
11:19
На Тячівщині чоловік вкрав припаркований мотоцикл односельчанки
10:29
У Мукачеві водій Peugeot, не впоравшись із керуванням, наїхав на припаркований автомобіль із 6-ма пасажирами
09:12
На Закарпатті на кордоні за стінкою мікроавтобуса знайшли 278 пачок сигарет
01:00
/ 18
Через службову недбалість закарпатської прокуратури винуватець подвійної смертельної ДТП опинився на волі – правозахисник
00:19
/ 9
Влада Ужгорода запустила схему "дерибану" майна комунального підприємства
18:11
/ 1
На Рахівщині погоджено підозру чоловіку, котрий вирубав у лісовому заказнику дерева на понад 200 тис грн
12:47
У Берегові четверо неповнолітніх викрали автівку "покататися", а відтак покинули її на узбіччі
10:55
/ 1
Нелегала із Молдови затримали на кордоні зі Словаччиною на Закарпатті
10:28
На Виноградівщині п'яний водій "перекинув" у кювет Volkswagen Тrаnsрortеr
09:55
У двох вантажівках на кордоні на Закарпатті службовий пес знайшов складові до зброї
17:34
Жінку, яка на Берегівщині вдарила ножем співмешканця, взято під варту
10:42
/ 3
На Хустщині браконьєр із необережності застрелив напарника на полюванні
10:33
/ 4
Чотирьох чехів, які незаконно перетнули українсько-словацький кордон, затримали неподалік Ужгорода
18:48
/ 9
Пологовий в Ужгороді звинувачують у порушенні умов конкуренції при закупівлі послуг харчування на майже 2,2 млн грн