На Закарпатті взагалі немає вакцини від кору, паротиту та краснухи – ОДА

Із понеділка, 22 січня, дитячі навчальні заклади Тячівського району (загальноосвітні школи, дитсадки, школи мистецтв) закриваються на два тижні на карантин.

На Закарпатті взагалі немає вакцини від кору, паротиту та краснухи – ОДА

Відповідне розпорядження прийнято головою Тячівської райдержадміністрації у зв’язку з різким збільшенням захворюваності на кір. Дитячі заклади не працюватимуть два тижні, до 5 лютого. Напружена ситуація з кором також в Ужгородському та Хустському районах Закарпаття.

Тим часом, як повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської ОДА, хвороба продовжує швидко поширюватися областю. Станом на вечір п’ятниці (19.01) на Закарпатті зареєстровано 299 випадків кору і щодня продовжують реєструвати нові. 78 відсотків хворих – це особи до 17 років, а головна причина хвороби в тому, що дітей свого часу не щепили через відсутність вакцини.

Найбільша біда, що область не отримує вакцину й далі. Протягом минулого року Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) дало Закарпаттю менше третини від необхідної кількості вакцини, тому керівництво області змушено були просити її, як гуманітарну допомогу, в Угорщини. Нині ж а Закарпатті вже два тижні немає жодної вакцини від кору, а всі звернення в МОЗ ігноруються, стверджують в обладміністрації.

22 січня 2018р.

Теги: вакцина, кір, краснуха

Коментарі

антиМоскаль 2018-01-23 / 01:03:13
Дофестивалився маразматик Ігеннадій

Степан Крук -Вуву 2018-01-22 / 20:37:10
Їм допоможе тільки кастрація!

Вуву 2018-01-22 / 20:20:00
Була б моя воля я б маскаля суку з ревісом "вакцинував" ... і кір і дефтерію і свинячу чуму зараз ... Щоб ви виздихали сволочі.

Byby 2018-01-22 / 20:14:27
Немають вакцин ... А попередньо потрошенко і його банда знищили санітарно-епідеміологічну службу.
Немаєм вакцин ... Зате маєм свмнячу чуму ... Кір ... Дефтерію ...
І бандитів мільярдерів і міліонерів уркаганів при владі.
P.s. А в церкві святотець вчить ... Будьте смиренними ... Моліться за ворогів свойіх ... Покайтесь в гріхах свойіх.
Я невитримав і спитав ... За кого молитись за ворога путіна ... Чи за наших бандитів мордатих що при владі .
І вже ми всі26 років смиренні як барани і козли ... І в яких гріхах каятись що ми бідні .
А хіба бідність ... це гріх ? Чи може наша смиренність стала гріхом супроти нас самих ?.

111 - до Івана 2018-01-22 / 16:46:48
Роблят геноцид не лиш на закарпатю. а по всій неньці

Іван 2018-01-22 / 14:58:17
Треба їхати до сусідньої Угорщини для щеплення, обо росити у братнього Угорського народу прививки як гуманітарну допомогу. Вальцмани з Гройсманами роблять геноцид на Закарпатті, звільняють територію для обраного народу.

Тері 2018-01-22 / 14:54:27
Шановні почитайте і подумайте!http://homeoint.ru/vaccines/malady/donegan4.htm

Бувший 2018-01-22 / 13:58:52
На жаль я Бандровського незатямив, але він би таких "службовців" як зараз на три кілометри до Білого дому недопустив. Кращим чином сантехніками і то при порядних інженерах. Бригадири в калхозах - це булаби їхня найвища щабель по службі і то не в кожному, хіба дись у найзадрипанішому. Проаналізуйте кадровий склад ОДА - одні генерали. Але ж великі і чуть менші зірки на пагонах розуму і професійної здібності не доболяють, воно десь навіть оберненопропорціонально. Одна правда є, вони є незамінимими поомічниками котрабанді, тут вони Аси. Тепер вони про вакцини думають. Де були цілий рік? Стан атомобільних доріг самий хужий серед областей. І загалі, воно в них якось все йде якби через жопу. Ах да, ще їм Балога, Медедчук да і Путін з Орбаном винуваті.

Степан Крук -2012 2018-01-22 / 13:25:28
Вакцина є! Схоже, що Москаль вирішив нам влаштувати етноцид!!!

2012 2018-01-22 / 13:10:46
Інформація із сайту МОХ про наявність вакцин по областях:https://docs.google.com/spreadsheets/d/1htj8M5nJ4LNK-5eICiSJVXAvRzra0U4DrGyauHRmkoA/edit?usp=drivesdk

Степан Крук 2018-01-22 / 13:03:41
Вакцини проти кору в Україні достатньо, а в області нема жодної дози! За таке держиморди повинні сидіти в тюрязі! А тим часом, Мукачівська міська рада прийняла рішення про виділення коштів та самотужки вирішила проблему імунізації населення. Ну й що, харі в галстуках, ви хочете сказати, що ви в цій області щось вирішуєте? Що ви є державниками? Хочете місцевого "вакцинового Майдану", то ви його отримаєте!!!

Степан Крук 2018-01-22 / 12:57:37
Станом на 1 січня 2018 року Україна закупила 1 000 000 доз вакцини проти кору. https://espreso.tv/news/2018/01/16/ukrayina_zakupyla_milyon_doz_belgiyskoyi_vakcyny_proty_koru_moz

Степан Крук 2018-01-22 / 12:54:11
Львівщина забезпечена вакциною від кору на 100%! https://zaxid.net/medichni_zakladi_lvivshhini_zabezpecheni_vaktsinoyu_proti_koru_do_kintsya_roku_n1429945

Степан Крук 2018-01-22 / 12:51:52
Всі медзаклади Сумщини забезпечені вакциною від кору! http://sumynews.com/news-and-ideas/society/11728/do-uvahy-sumchan-vaktsynoiu-proty-koru-zabezp

Степан Крук 2018-01-22 / 12:49:16
Де чиновники від медицини працюють, там все є! Вінничина забезпечена вакциною від кору на 100% yny/8000-usi-likuvalno-profilaktychni-zaklady-vinnychchyny-zabezpecheni-vaktsynoiu-proty-koru

Степан Крук - Бувший службовець 2018-01-22 / 12:45:03
Ти правий друже на всі 100%! Коли ОДА, ОЦЗЮ департамент охорони здоровя пищать: "Ми просили - нам не дали!!! То що від нас хочете???", - це свідчить тільки про некомпетентність та небажання виконувати свої службові обовязки всякими там державними, білядержавними, парадержавними структурами та підструктурами. З іншого боку - це свідчить про відношення Центру до нашої області та ї "губернатора". Десь те були коли гриміло!!!

до Бувший службовець 2018-01-22 / 12:38:31
"В свій час", це коли таке було?
Хіба, що тільки під час керівництва областю Бандровським Генріхом Йосиповичем, чесний був чоловік, управлінець (менеджер) від Бога...

Бувший службовець 2018-01-22 / 12:13:28
В свій час, за такі речі керівник області з своїм заступником, відповідальним за медицину САМІ ДОБРОВІЛЬНО ПИСАЛИ ЗАЯВУ НА ЗВІЛЬНЕННЯ, й на другий день невиходили на роботу. ПРОСТО НЕВИХОДИЛИ, як такі що справились з обов"язками керівництва областю і галуззю. Тендери, різні якісь надумані процедури, то баби Анці сказки. Вас хлопці незаставляють винницю обрізати, кить ісьте неваловшні - уходіть. Нач. управлення охорони здоров"я, типирка май модно генеральний директор департаменту, не чекаючи повістки з прокуратури, на другий день мав добровольно бути там, на годину раніше і чекав прокурора області. Тоді би був порядок, а так ви збиткуєтеся з народу. СВОЛОЧІ!

НОВИНИ: Соціо

11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів