Опубліковано фото з місця вбивства дівчини в смт Дубове на Тячівщині (18+)

У мережі опубліковано жахливі фото з місця вбивства дівчини в селищі Дубове Тячівського району.

Опубліковано фото з місця вбивства дівчини в смт Дубове на Тячівщині (18+)

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, 15 січня поблизу річки Тересва в смт Дубове поліція виявила тіло жінки. Правоохоронці встановили, що місцеву мешканку вбили.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 ККУ, тобто умисне вбивство. Вживаються заходи зі встановлення особи, яка скоїла дане кримінальне провадження.

Співробітники Дубіського відділення поліції та Головного управління поліції в Закарпатської області встановлюють всі обставини цієї трагедії, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

За інформацією Закарпаття онлайн, йдеться про місцеву мешканку Наталію М.

17 січня 2018р.

Теги: вбивсто, Дубове

Коментарі

Поліція 2018-01-23 / 13:24:21
Шановні читачі ! Вбивцю знайшли хоча це було й нелегко зробити! Однак це наша робота і ми виконали йійі з честю! Чим дуже горджуся ! А ви журналісти будь ласка на викривляйте інформацію, майте честь і людську гідність! Всім хорошого дня!

Простий чоловік 2018-01-20 / 11:47:04
Журналістка звертаюсь до тебе , про що ти лопочеш? Що зам’яти ? Вбивство дітей, людей?! Я не розумію Ви спілкувались колись з нормальними людьми, а не корупціонерами і псевдо активістами??!
Коли особисто Ви викрили схему без будь-якої сторонньої допомоги, політичного заказу і тд., що Ви до міліції всі причепилися в країні нема проблем??! Бідолахи бігають до ночі, сплять 3 години на добу отримують зарплату 5000 гривень, допомагають таким як і ти коли в них щось сталось!! Куда ти побіжиш вперше чергу до міліції, а тут гівном обливаєш!!
На даний час журналісти це інформаційний центр, так займайся своєю роботою і не обливай гівном людей!!!

А люди які зробили цю жахливу річ з дівчинкою не повинні сідати в тюрмі, їх треба стратити привселюдно!!!!!

1200 2018-01-20 / 11:19:11
Як бы хотила подивиться на тех кто ето зделал из молодой девушкой. Це мих лишь зробити нелюд у якого немае не души не сердця. На верное когда он появился на свит,ему забули додати душу и сердце....

Небайдужа 2018-01-19 / 14:07:42
Кожного разу, дізнавшись, про такі новини в мене серце розривається від болю, а в горлі стоїть комок. НЕЛЮДИ, СХАМЕНІТЬСЯ! За що берете на себе роль палача і вбиваєте беззахисних дітей, а їх батьків приречуєте на вічний біль???!!! За що???!!! За що?...

марія 2018-01-19 / 00:44:47
вже знайшли слава Богу надіюся ця сволоч тепер відповість за життя цього прикрасного ангела

журналістка 2018-01-18 / 19:41:33


Ви поняття не маєте ні про журналістську етику, ні про журналістську роботу. Подякуйте журналістам за те, що не дають поліції зам'яти цю справу, або просто своєю бездіяльністю зробити з неї черговий "висяк".

Не зацікавлені вроботі журналістів тільки особи, причетнідо цього злочину. Може це ви?


2012 2018-01-18 / 19:34:29
Співчуваю! Цим жахливим фото місце в матеріалах кримінального провадження, а не на сайті.Є журналістська етика, якою не слід нехтувати! Вам би хотілось побачити себе чи когось із знайомих?

RL. 2018-01-18 / 11:47:26
порядочно буде= якщо начальники з Ракоці віддадуть людям на свій суд той скот

RL. 2018-01-18 / 08:21:39
для чого відмінили смертну кару через розстріл, повішання ітд.

Совість 2018-01-18 / 00:47:04
Навіщо публікувати фото? А батьки, близькі?
Фото мертвої дитини!!!!
Мої Співчуття.

26256778 2018-01-17 / 20:55:21
Співчуття сім'ї, а вбивцю знайдуть , якщо не поліція , то суд Божий. Як можна було позбавити життя дитину в якої життя було попереду, а ти вбивця якщо читаєш це , то знай тебе дуже скоро знайдуть, ти відповіш за це звірство.

(((((( 2018-01-17 / 08:22:34
це жах, найдіть увинних

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34