Упродовж 2017-го року закарпатська митниця перерахувала до держбюджету 4,3 млрд грн податків

Протягом 2017 року Закарпатською митницею ДФС перераховано до Державного бюджету 4 млрд 345 млн грн податків.

Про це Закарпаття онлайн повідомили у ГУ ДФС у Закарпатській області.

Відносно 2016 року до скарбниці спрямовано на 1 млрд 232 мл млн грн, або на 39,6% більше. Виконання індикативу забезпечено на 125,3%.

Протягом січня-грудня 2017 року 362,3 млн грн спрямовано до спеціального фонду обласного бюджету на розвиток автомобільних доріг загального користування. У 2018 році цей експеримент продовжить свою дію, тобто 50 відсотків перевиконання загального обсягу щомісячних показників надходжень митних платежів (мито, акцизний податок із ввезених на митну територію України підакцизних товарів та ПДВ) також будуть спрямовуватись на розбудову автошляхів краю. Крім того, до 10% суми перевиконання загального обсягу митних платежів, визначеного помісячним розписом доходів загального фонду державного бюджету, за рішенням Кабміну України, а це 122,4 млн грн, спрямовано на поточні та капітальні видатки митниці.

02 січня 2018р.

Теги: митниця, держбюджет

Коментарі

Gobi baci 2018-01-03 / 07:44:35
4,3 мільярда гривень кажете? Та у нашого Валери тулько лем автопарк машин шо ун сього року собі і пацанам накупив в два рази булше коштує !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Рома 2018-01-02 / 23:10:50
Чому митники в СБУ віддають більшу касу ніж в поліцію? Будуть для них погані наслідки.

Торнадо 2018-01-02 / 23:10:45
Позор всім тим правоохороннім органам,можновладцям,політикам,які ніби не бачать і бездіють над тим безприделом який в послідні роки робиться в закарпатській митниці! Хотілось би вірити що всі там Погорелови,Варцаби,Немеші і всі їм подібні працюють там не честь держави але всі знають що це не так і працюють вони виключно на свій карман,вчителів мали хороших. Не говорячи вже про то що митницею керує Пересолякк. НАБУ і САП ви спите чи не хочете цього бачити?

Леніну 2018-01-02 / 22:54:28
На прокуратуру касу з таможні зберає, зам. Гаврилюка - Саша Василенко, ун кум Симчери. Но скоро всьо поміняєся. Як би люди знали чим прокуратура останні півтора року занімаєся та волося би у них стало. У державі война, а Гаврюлюк лиш про гроші думає.

Лоці 2018-01-02 / 22:47:58
Бітлян за свої всі справи які рішає за десятки тисяч доларів буде не лиш Пересоляка в пуцу цюлювали...!!! Хлопці в АТО за Україну вмирають, а то бидло бабло стриже на рівному місці!!! Нічого, Бог є на небесах, і там долари не помогають!!!

Ленін 2018-01-02 / 22:13:48
Хто гроші на прокуратуру зберає? Хочу за шию го подержати

Варцаба 2018-01-02 / 21:50:34
Хто зараз начальник митниці? Балуєв чи Пересоляк? Щось путаюся

Бітлян 2018-01-02 / 21:36:08
Якщо сього року так будете робити як прошлого, буду Переселяка у пуцу цілювати.

Мясник 2018-01-02 / 21:31:10
Скоро на ”Тисі” вся футбольна команда Минай робити буде! Перші четверо пішли

Валера пересцоляк 2018-01-02 / 21:12:23
Розходи маву великі хлопці тому так мало даву в касу

Василь 2018-01-02 / 21:11:12
Шо нам за хосен із цих грошей Закарпатцям ?????

Бабай 2018-01-02 / 20:22:00
І кому і для чого перерахували? Де ті гроші? Украдуть же ті сволочі - вот і весь бізнес.

Симчера 2018-01-02 / 19:53:46
Більше могли заробити але мусили прокурору генеральське звання купити, багато було зальотів минулого року.

СБУ 2018-01-02 / 18:56:13
Митниця - наша житниця! Пересоляку - РЕСПЕКТ!

Прокурор 2018-01-02 / 18:27:23
Добре спряцювали минулого року, низький уклін митникам

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
» Всі новини