У військовій прокуратурі не коментують результати спецоперації на Закарпатті

У Військовій прокуратурі західного регіону наразі не коментують результати проведення спецоперації на Закарпатті, яка за участі броньовиків і авіації проходила 16 листопада.

У військовій прокуратурі не коментують результати спецоперації на Закарпатті

Про це повідомила прес-секретар Військової прокуратури Західного регіону Юлія Галущак.

На прохання "Української правди" підбити підсумки спецоперації, речник сказала:

"За рішенням прокурора, ми згодом надамо цю інформацію. Не зараз. Всю інформацію, повну картину ми надамо трохи пізніше. Вона буде офіційно оприлюднена на сайті. Але все згодом".

Галущак підкреслила, що спецоперація тривала 1 день.

"Спецоперація насправді завершилася ще того дня. Були люди затримані, їм обирались запобіжні заходи. Але повну картину і про арештованих осіб ми повідомимо згодом", - сказала речник військової прокуратури.

На прохання уточнити хоча б, скількох людей затримали, Галущак сказала:  

"Вся інформація – кого було затримано, скільки людей, що вилучено в ході обшуків, – буде оприлюднена згодом. Не сьогодні. Але, думаю, що до нового року".

Як відомо, 16 листопада силовики заявили, що проводять масштабну спецоперацію із протидії контрабанди на Закарпатті. Також повідомлялося, що в рамках спецоперації на Закарпатті правоохоронці затримали екс-керівника управління Держгеокадастру у Берегівському районі.

21 листопада голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль назвав "масштабну спецоперацію з протидії контрабанді" на Закарпатті "окозамилюванням".

27 листопада 2017р.

Теги: спецоперація, результати, прокуратура

Коментарі

Контрабасу 2017-11-29 / 06:04:56
Якій прок УРАтурі ?
А то што на верильотах ну знаєш , єслі б у тебе било стільки грошей так і ти бись літав .

Контрабас 2017-11-28 / 12:11:31
Після Революції гідності, прокурори за грошима почали на вертолетах прилітати, Майдан робить чудеса. Слава прокуратурі!

Мама 2017-11-28 / 10:47:21
Уже покидьки не коминтують гроші забрали івсьо продажні шкури вояки

Вуву 2017-11-28 / 05:44:42
Ну а це вже ... пЭтіні
"реформи по новому" ...
А при прищавому х.ющенкові було ..."бандитам тюрми"...
А при янику-гопніку ... Був азірів і папєрєднікі ... І ніхто з них і по сьгодні не сидить ?
Спасибі тобі пэтя ти "справжній друг" ... Всіх свойіх "любих друзів".

Жора 2017-11-27 / 23:06:10
Зробили ''докію'' рекламу тай усьо!))) Ніхто не каже шо він святий і діла до того усього про шо розповідають не має, алеж візьміть нормально проробіть...задокументуйте....а на кінець можна і вертольоти і самальоти і десант....для повноти картинки, а так шо? Куча кіпішу а толку 0(

Спортивна рибалка 2017-11-27 / 20:11:42
Прокуратура перекваліфікувала справу про хабарництво директора Карпатського біосферного заповідника з хабарництва на шахрайство. Оцініть красоту гри, був хабарником і легким рухом прокуратури став шахраєм.

Рудольф 2017-11-27 / 19:46:32
Що Вам мають розказати прокурори? Скільки грошей віджали на цьому розбоі? Може про те як гроші з контрабанди не можуть поділити із Закарпутськими прокурорами? Всі розуміють, що без кришування обласної міліції, прокуратури і СБУ, Москаля контрабандні схеми в області не відбуваються, прізвища цих кришувальників добре відомі.

Вуву 2017-11-27 / 18:30:28
Люди чекають офіційнойі відповіді .
Спецоперація була 16 листопада ... Сьогодні вже 27 ... Тбт.10 днів пройшло ... Цілком достатній строк для того щоб матіос особисто відчитався перед суспільством .
А НЕ яка то прессекретар буде визначати самовільно терміни ... Аж перед новим роком ... Коли озвучать офіційний звіт .
Це бардак в роботі повний ... і всіх тих хто там пропхався і сидить (західний військовий округ) ... Треба розганяти конкретно.
І друге ... Чого матіос не підганяє свойіх підлеглих ... Дуже занятий справами ... Чи немож ... Междусобой повний .?

пенсіонер 2017-11-27 / 17:00:34

Поки що дійсно складається враження, що це було шоу з нульовими результатами, розраховане на західну дипломатію перед самітом.
Щоб показати європейцям, хто такі берегівські мадяри і за кого підписується на цілий світ офіційний Будапешт.

Показувати по телебаченню хворого мужика, який лікувався у «Карпатах», та давно звільнену жінку, колишню начальницю Берегівського держгеокадастру, як верхівку злочинного синдикату без каміонів сигарет, десятків кг наркоти та затримання ХОЧ ОДНОГО кришувальника від діючої влади – це повний «брєд», у який ніколи не повірить не тільки Європа, але й самий далекий юзер рівня заборонених рос. соц. мереж!

Хоча… Яка влада, такий і рівень держ.планування інформаційної підтримки(((

121212 2017-11-27 / 15:53:52
Як можна коментувати того, чтого не існує в природі? Результатів просто 0000000000000000000!!!!!! Нуль результатів, і купа на вітер потрачених коштів, які б могли бути використані на проези для поранених і АТО, на ліки, на реабілітацію, на дітей, які на війні втратили батьків! Коли ви скоти там у владних верхах вже нажретеся тими грошми і подавитеся на благо країни? Вот головне що турбує людей! За таку операцію військову прокуратуру разом з Матіосом, Ціцаком, і іншими хто планувва цей цирк в Китаї б вже до стіни притулили і обойму підготовили!

НОВИНИ: Кримінал

12:22
/ 11
На митниці на Закарпатті у мікроавтобусі, що їхав з Італії, знайшли близько пів тонни м'ясних виробів і сиру
10:09
/ 3
У фігуранта "наркопроваджень" із Тячева під час обшуку знову знайшли наркотики
18:28
/ 1
На Тячівщині погоджено підозру двом підприємцям, які заволоділи понад 300 тис грн виділених на ремонт місцевих доріг
13:16
/ 1
На Берегівщині взято під варту підозрюваного в крадіжці автівки, квадроцикла та мотоцикла
13:05
В Ужгороді погоджено підозру серійному крадію та грабіжнику зі Львівщини
12:05
Одна з сільських рад Виноградівщини завдала збитків місцевому бюджету на 3,8 млн грн
11:29
/ 2
На Закарпатті затримали 4-х нелегалів із Таджикистану та двох чоловіків, що збиралися їх переправити через кордон
02:32
Ужгородцеві не дали зайти у приміщення суду з електрошокером та двома ножами
17:41
/ 7
Заступнику керівника Перечинського відділення поліції, затриманому на хабарі, затверджено обвинувальний акт
17:37
/ 7
За "дипломатичну контрабанду" консула Ігнатка на Закарпатті порушено два кримінальні провадження
13:52
/ 5
На Закарпатті затримали "водолазів" у мокрих гідрокостюмах, що переправляли Тисою сигарети до Румунії
13:10
/ 2
На Іршавщині ще троє членів ДВК визнали свою вину у незаконній видачі бюлетенів для голосування
13:06
/ 19
На Закарпатті затримали оперуповноваженого контррозвідки СБУ за вимагання хабара за безперешкодний перетин кордону
10:59
На Рахівщині "п'яний" Fоrd з'їхав у кювет, а зупинений у Берегові водій під наркотиками чинив опір поліції
09:56
/ 4
На Закарпатті у вантажному поїзді, що прямував до Угорщини, відкопали з-під руди 2 тис пачок сигарет
00:16
/ 7
Прикордонники офіційно повідомили про виявлення сигаретної контрабанди в авто почесного консула Ігнатка
23:26
/ 74
На закарпатській митниці затримали на контрабанді сигарет скандального дипломата Ігнатка
16:42
/ 1
У Виноградові 79-річний чоловік під час п'яної сварки до смерті побив 83-річного товариша по чарці
16:33