Підприємець та відділ освіти Великоберезнянської РДА уклали незаконний договір про закупівлю продуктів харчування

Господарським судом Закарпатської області розпочато провадження у справі за позовом керівника Ужгородської місцевої прокуратури Дмитра Кириленка в інтересах держави в особі Західного офісу Держаудитслужби до відділу освіти Великоберезнянської РДА, фізичної особи підприємця про визнання недійсним договору про закупівлю товарів (продуктів харчування) за державні кошти в сумі понад 661 тис грн.

Підприємець та відділ освіти Великоберезнянської РДА уклали незаконний договір про закупівлю продуктів харчування

Підставою для звернення прокурора до суду стало порушення ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі», відповідно до якого замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів без застосування вимог Закону. Тобто укладенню договору купівлі-продажу товарів на суму більше 200 тис грн повинна передувати процедура закупівель, інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

01 листопада 2017р.

Теги: закупівля, відкриті торги, Велики Березний

Коментарі

Риган 2017-11-04 / 13:39:17
ДЯДЮ! Ти напевно з Області же не знаєш назву села мого рівня - Костринська РоЗтока, а не роСтока. Жебись розумів свій рівень.

дядя 2017-11-04 / 13:05:53
Я робив у білому домі не сторожом коли тебе прівели в туристичний відділ який туриз на висоті у нашому районі, а ти лем брихнямі ся і занимаш то рівень костринської ростоки.

257 2017-11-03 / 18:46:33
за свлявчика тоже правда ходити брехати але то за 15000гривень мож памалу то робити

Риган 2017-11-03 / 17:16:43
До таких ТУПИХ, як типу "березнянин", дядя....,: Напевно ви крім обговорити когось, придумати щось деб.....не, неваловшні нич, даже "нік" пишите бо нехватає сили духу себе написати. Зробіть щось щоб вас помітили і запропонували хоть якусь посаду в білому домі, хоть сторожа, а дальше щось розмірковуйте....... . Для всіх інших вибачення за прямі, може мало грубі слова....

вася 2017-11-03 / 10:16:42
Там ши яден Шелемон Вадім який розуміється в роботі і може рішити, а мицьо янко великий куратор кроме понту і матуків ши разом із свалявчиком всі сплетні березного по пять раз у симочка у бадику обговорювати у робочій час а зарплати примії постійно.

257 2017-11-03 / 07:33:46
257до 266 всьо правильно начальнік освіти немае часу на роботу в освіті симочкув бадик головний офіс там і мицьо янчо куратор освіти там наради проводить пагінський з поправком єден адекват в рда Шелемон Вадим в якого голова на місці і шосьробить

266 2017-11-02 / 23:38:23
началнік освіти шо робить кроме того шо пересичує у симочка такий і є результат роботи.добре же зарплата і 100% примія а робота = 0

дядя 2017-11-02 / 23:18:30
Там де Ригани там проблема... Вже ся доста накрали.

Руслана 2017-11-02 / 23:15:14
Повний бардак у відділі освіти доробили, два місяці автобус у Березному стоїть, а діти пішо ходять не їдять школи без дров... немають час бо тільки у голови адміністрації у бадику пересиджують.

Земляк 2017-11-02 / 20:54:19
Йди до доктора на голову!

Дашто ВАМ скажу Земляку 2017-11-02 / 19:54:19
ти вудкі взялося ОНО? сігінятко, нич ся не розумієш в Березному. Одорвалосся од реальності

Земляк 2017-11-02 / 12:01:02
Не треба Красти!От i все! Щодо неукiв то Березний! Ту розумного тяжко знайти, а якi думають про себе дуже це утопiсти!

Вітя 2017-11-02 / 10:10:31
Марія іллічна Риган та Вася Риган порядні і освічені люди, яких поважають в районі. Вони чогось досягли в цьому житті, а неуки, які нездатні навіть підняти лежачи бісяться, що їм нічого з пирога не перепало!

Дашто ВАМ скажу Земляку 2017-11-02 / 10:07:46
Якщо ти хоч трошки компетентний то просто подивися на рівень спеціалістів, які працюють в районній раді і оточують Шукаля, а також його зброд. Повна відсутність елементарних знань і "загальна обіженка" на всіх хто їх попускає. На обіжених балкони падають і х..й кладуть! Потрібно вчитися і чогось досягати, а не марити Файтом (Джином з лампи), який давно пішов у забуття. Ніщо не лікує краще як час

Земляк 2017-11-02 / 08:51:45
А дiти мають голодувати тому що хтось краде? Яке замовлення? Робiть чесно не будуть писати!

Дашто ВАМ скажу 2017-11-02 / 08:08:17
Явно замовна стаття від Шукаля та Цібіка Євгена. Бензпорадність та нездатність протистояти в правовому полі навіть Пугінському Владікові в плані того, що він все зробив, щоб по Шукальові пушла справа по корупції в суд. Ситуація в них тепер така, потрібно хоч щось писати, щоб відвернути увагу від своїх проблем та очорнити Симочка або когось з начальників відділів РДА. Низький трюк, який не має за собою нічого. Провадження в справі по харчуванню тільки відкрите судом, будуть йти судові баталії і ще незрозуміло хто правий. Думаю відділ освіти все доведе в суді належними доказами. Але у Березному як завжди - Шавка біжить попереду паравоза)

березнянин 2017-11-02 / 07:42:30
не дуже довго прийшлося чекати результат роботи афе
ристки Марії Риган ще в девяноті роки вона працюючи в банку обокра я Пильника а симочко захотівши доходу призначив її на місто тепле начальником групи централізованого забезпечення шкіл до повноважень групи належить і харчування гадаю це лише початок зараз пройде круковська перевірка много чого випливе але симочко вже бігає до ужгорода за допомогою зара є реальна можливість проявити патріотизм голові спілки ато пугінському

357 2017-11-02 / 07:02:49
Ага харчують! Подивись на 150 кiлового голову РДА Симочка тодi поймеш!

Вуйко 2017-11-02 / 06:59:22
Невже цi злодii ще харчують дiтей?

НОВИНИ: Кримінал

20:36
АТОвці та волонтери вимагають у керівника поліції Закарпаття покарати винних у затриманні ветеранів війни з Росією (ДОКУМЕНТ)
15:08
/ 2
Середня сума хабара, що вимагали "схемщики" з одного рейсу на митниці на Закарпатті, сягала 10 тис грн
14:59
/ 3
Дві групи нелегалів із провідниками затримали на Закарпатті
13:46
На Берегівщині взято під варту чоловіка, в оселі котрого виявили зброю, боєприпаси та наркотики
13:43
На Закарпатті затримали трьох контрабандистів та 18 пакунків підготованих до переправки за кордон сигарет
12:04
/ 5
На Закарпатті викрито схему систематичного отримання хабарів на митниці
11:23
Батьки вбитого у Горонді на Мукачівщині хлопця півтора року чекають покарання для винних
11:10
Справу щодо вбивства мукачівця Михайла Глеби розглядає новий склад колегії суддів
10:41
На Хустщині 17-річний велосипедист загинув під колесами "Мерседеса"
09:15
/ 1
На Закарпатті водій мікроавтобуса спробував виїхати до Угорщини, приховавши у подвійному днищі 750 пачок сигарет
18:00
В Ужгороді затримали чоловіка, що за 1 тис дол хабара хотів "купити" інформацію про розміщення прикордонних нарядів
17:12
/ 1
У подвійному днищі мікроавтобуса на кордоні з Угорщиною на Закарпатті знайшли 640 пачок сигарет
16:10
На Великоберезнянщині, на городі мешканця Тихого знайшли 400 рослин снодійного маку
12:21
/ 3
102 літри "Гамбрінуса" вилучили на Закарпатті в українця, який повертався з Чехії
11:40
/ 1
Під час обшуку в оселі мешканця Берегова знайшли гранати, гвинтівки, набої та наркотики
11:27
/ 1
В Ужгороді затримали групу малолітніх циган, котрі повалили жінку на землю і, побивши, відібрали у неї сумку
10:23
На Закарпатті прикордонники не дозволили вивезти дитину за підробленими документами
10:10
В Анталовцях, на Ужгородщині, п'яний водій "Фольксвагена" зіткнувся зі "Шкодою"
23:39
/ 11
Поліція каже, що водій, що скоїв ДТП в Синевирі, не поліцейський
19:24
/ 5
В Ужгороді як причетних до обстрілу автомобіля начальника закарпатського УЗЕ затримали невинних осіб – правозахисник
19:00
/ 23
У Синевирі на Міжгірщині "Мерседес" з, ймовірно, п'яними поліцейськими, врізався в зустрічний мікроавтобус
17:31
/ 1
Розпиваючи зі знайомою вночі в Ужгороді алкоголь, 21-річний юнак під час сварки зарізав її розбитою пляшкою
16:30
/ 1
Затриманого на хабарі начальника Хустської філії ДУ центру пробації взяли під варту з можливістю виходу під заставу
15:52
В Ужгороді затвердили підозру юнаку, котрий під час пиятики вбив жінку ударом пляшки по голові