Підприємець та відділ освіти Великоберезнянської РДА уклали незаконний договір про закупівлю продуктів харчування

Господарським судом Закарпатської області розпочато провадження у справі за позовом керівника Ужгородської місцевої прокуратури Дмитра Кириленка в інтересах держави в особі Західного офісу Держаудитслужби до відділу освіти Великоберезнянської РДА, фізичної особи підприємця про визнання недійсним договору про закупівлю товарів (продуктів харчування) за державні кошти в сумі понад 661 тис грн.

Підприємець та відділ освіти Великоберезнянської РДА уклали незаконний договір про закупівлю продуктів харчування

Підставою для звернення прокурора до суду стало порушення ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі», відповідно до якого замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів без застосування вимог Закону. Тобто укладенню договору купівлі-продажу товарів на суму більше 200 тис грн повинна передувати процедура закупівель, інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

01 листопада 2017р.

Теги: закупівля, відкриті торги, Велики Березний

Коментарі

Риган 2017-11-04 / 13:39:17
ДЯДЮ! Ти напевно з Області же не знаєш назву села мого рівня - Костринська РоЗтока, а не роСтока. Жебись розумів свій рівень.

дядя 2017-11-04 / 13:05:53
Я робив у білому домі не сторожом коли тебе прівели в туристичний відділ який туриз на висоті у нашому районі, а ти лем брихнямі ся і занимаш то рівень костринської ростоки.

257 2017-11-03 / 18:46:33
за свлявчика тоже правда ходити брехати але то за 15000гривень мож памалу то робити

Риган 2017-11-03 / 17:16:43
До таких ТУПИХ, як типу "березнянин", дядя....,: Напевно ви крім обговорити когось, придумати щось деб.....не, неваловшні нич, даже "нік" пишите бо нехватає сили духу себе написати. Зробіть щось щоб вас помітили і запропонували хоть якусь посаду в білому домі, хоть сторожа, а дальше щось розмірковуйте....... . Для всіх інших вибачення за прямі, може мало грубі слова....

вася 2017-11-03 / 10:16:42
Там ши яден Шелемон Вадім який розуміється в роботі і може рішити, а мицьо янко великий куратор кроме понту і матуків ши разом із свалявчиком всі сплетні березного по пять раз у симочка у бадику обговорювати у робочій час а зарплати примії постійно.

257 2017-11-03 / 07:33:46
257до 266 всьо правильно начальнік освіти немае часу на роботу в освіті симочкув бадик головний офіс там і мицьо янчо куратор освіти там наради проводить пагінський з поправком єден адекват в рда Шелемон Вадим в якого голова на місці і шосьробить

266 2017-11-02 / 23:38:23
началнік освіти шо робить кроме того шо пересичує у симочка такий і є результат роботи.добре же зарплата і 100% примія а робота = 0

дядя 2017-11-02 / 23:18:30
Там де Ригани там проблема... Вже ся доста накрали.

Руслана 2017-11-02 / 23:15:14
Повний бардак у відділі освіти доробили, два місяці автобус у Березному стоїть, а діти пішо ходять не їдять школи без дров... немають час бо тільки у голови адміністрації у бадику пересиджують.

Земляк 2017-11-02 / 20:54:19
Йди до доктора на голову!

Дашто ВАМ скажу Земляку 2017-11-02 / 19:54:19
ти вудкі взялося ОНО? сігінятко, нич ся не розумієш в Березному. Одорвалосся од реальності

Земляк 2017-11-02 / 12:01:02
Не треба Красти!От i все! Щодо неукiв то Березний! Ту розумного тяжко знайти, а якi думають про себе дуже це утопiсти!

Вітя 2017-11-02 / 10:10:31
Марія іллічна Риган та Вася Риган порядні і освічені люди, яких поважають в районі. Вони чогось досягли в цьому житті, а неуки, які нездатні навіть підняти лежачи бісяться, що їм нічого з пирога не перепало!

Дашто ВАМ скажу Земляку 2017-11-02 / 10:07:46
Якщо ти хоч трошки компетентний то просто подивися на рівень спеціалістів, які працюють в районній раді і оточують Шукаля, а також його зброд. Повна відсутність елементарних знань і "загальна обіженка" на всіх хто їх попускає. На обіжених балкони падають і х..й кладуть! Потрібно вчитися і чогось досягати, а не марити Файтом (Джином з лампи), який давно пішов у забуття. Ніщо не лікує краще як час

Земляк 2017-11-02 / 08:51:45
А дiти мають голодувати тому що хтось краде? Яке замовлення? Робiть чесно не будуть писати!

Дашто ВАМ скажу 2017-11-02 / 08:08:17
Явно замовна стаття від Шукаля та Цібіка Євгена. Бензпорадність та нездатність протистояти в правовому полі навіть Пугінському Владікові в плані того, що він все зробив, щоб по Шукальові пушла справа по корупції в суд. Ситуація в них тепер така, потрібно хоч щось писати, щоб відвернути увагу від своїх проблем та очорнити Симочка або когось з начальників відділів РДА. Низький трюк, який не має за собою нічого. Провадження в справі по харчуванню тільки відкрите судом, будуть йти судові баталії і ще незрозуміло хто правий. Думаю відділ освіти все доведе в суді належними доказами. Але у Березному як завжди - Шавка біжить попереду паравоза)

березнянин 2017-11-02 / 07:42:30
не дуже довго прийшлося чекати результат роботи афе
ристки Марії Риган ще в девяноті роки вона працюючи в банку обокра я Пильника а симочко захотівши доходу призначив її на місто тепле начальником групи централізованого забезпечення шкіл до повноважень групи належить і харчування гадаю це лише початок зараз пройде круковська перевірка много чого випливе але симочко вже бігає до ужгорода за допомогою зара є реальна можливість проявити патріотизм голові спілки ато пугінському

357 2017-11-02 / 07:02:49
Ага харчують! Подивись на 150 кiлового голову РДА Симочка тодi поймеш!

Вуйко 2017-11-02 / 06:59:22
Невже цi злодii ще харчують дiтей?

НОВИНИ: Кримінал

18:09
Раніше судимому ужгородцю, затриманому за підозрою в убивстві, затверджено обвинувачення
16:52
Під час "операційного" огляду складу в Ужгороді вилучили партію алкоголю вартістю понад 2 млн грн
16:05
На Закарпатті двох нелегалів примусово повернуто до країн походження
15:14
За повторну крадіжку, вчинену під час іспитового строку, мешканця Берегівщини засуджено до 3,6 років тюрми
14:33
/ 3
Затриманий за продаж харчів із військової частини прапорщик "заробив" на них трохи більше 6 тис грн
13:09
/ 1
Прихований у мікроавтобусі мотоцикл виявили на кордоні на Закарпатті
11:15
/ 5
Суд у справі мера Ужгорода Андріїва щодо розкрадання під час реконструкції "Совиного гнізда" відкладено
00:22
/ 1
Опубліковано відео смертельної ДТП зі скутеристом у Грушові на Тячівщині
20:08
/ 1
Закарпатець пограбував жінку в столичному Гідропарку
16:55
/ 5
У понеділок суд розглядатиме справу мера Ужгорода Б.Андріїва по "Совиному гнізді"
16:24
/ 1
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині зіткнулися два авто
13:45
/ 1
Біля Ужгорода троє пасажирок побили і пограбували таксиста
13:35
У Грушові на Тячівщині Mercedes смертельно травмував скутериста
14:59
Фальшивомонетникам, затриманим на Закарпатті, оголошено про підозру
13:38
/ 24
На Закарпатті спіймали керівника логістичного підрозділу Держприкордонслужби, що продав харчі з військової частини
12:41
На Закарпатті на кордоні спинили чоловіка, що намагався ввезти з Угорщини пневматичний пістолет
09:48
У Мукачеві літній водій Daewoo збив на пішохідному переході 10-річну дівчинку
01:49
Вбивцю мукачівця Михайла Глеби засудили до 15 років тюрми
00:42
/ 2
Затримані фальшивомонетники на території Закарпаття збули близько $30 000 – поліція
20:16
На Закарпатті затримали двох фальшивомонетників – жителів Мукачева та Рахова
15:55
У Хусті 17-річний юнак на мотоциклі під’їхав до жінки, вирвав з її рук сумку та втік
13:28
На Перечинщині затримали чоловіка, підозрюваного у скоєнні 6 крадіжок та розбійному нападі на пенсіонерку
11:22
Погоджено підозру 14-річному юнаку з Рахівщини, підозрюваному у вбивстві діда
10:53
У Волосянці, на Великоберезнянщині нетверезий водій мопеду зіткнувся з опорою моста
10:37
Затриманий на хабарі на Закарпатті керівник міжрайонного управління Держагентства водних ресурсів постане перед судом
» Всі новини