У суботу та неділю ужгородців безкоштовно возитиме експериментальний автобус (ФОТО)

На прохання міського голови Богдана Андріїва у суботу та неділю, 23 і 24 вересня, СП “Електронтранс” проведе в Ужгороді презентацію сучасного, комфортабельного, з низьким рівнем підлоги, автобуса марки “Електрон”, який розрахований на перевезення понад 100 пасажирів.

У суботу та неділю ужгородців безкоштовно возитиме експериментальний автобус (ФОТО)

Завтра ужгородці зможуть оцінити переваги та недоліки автобусів великої пасажиромісткості, здійснивши поїздку з Нового району на площу Корятовича та у зворотному напрямку за міським маршрутом № 14 “пл. Корятовича — вул. Чорновола”. Автобус "Електрон" розпочне рух об 11.00 з вул. Легоцького, здійснить кілька рейсів. Проїзд буде безкоштовним, - інформує прес-служба Ужгородської міськради.

Для тих, хто не користується цим маршрутом, але хоче оглянути автобус - з 15.00 він стоятиме на площі Поштовій.

У неділю, 24 вересня, "Електрон" їздитиме за маршрутом №21 “вул. Чорновола - Речовий ринок”. Рух так само розпочне об 11-й з вул. Легоцького, проїзд у ньому також буде безкоштовним.

Презентація цього автобуса та його використання безпосередньо на маршрутах Ужгорода, а також думка мешканців та водіїв допоможуть обрати оптимальний шлях розвитку комунального транспорту міста.

 

22 вересня 2017р.

Теги: автобус

Коментарі

Відповідь читателю2 2018-01-20 / 23:45:57
Давайте тоді закупимо мікроавтобуси типу газель корків стане менше згідно вашої логіки

Відповідь читателю 2017-09-23 / 11:22:44
Шановний куриш по ходу Ти і не далеко не сигарети..... вернися із СССР, при союзі машин було в 1000 раз менше, їздили по городу пару жигулів і міста для великих бусів було вдосталь, а зараз великогабаритні буси це відраху пробки і хаос! Міняти автопарк пасажирського транспорту треба, але розумно!

Читатель 2017-09-23 / 10:49:51
Неудобства создают т.н. автолюбители. Вместо того, чтобы ездить на велосипеде или мопеде - они берут с собой "коробку", которая возит саму себя! Масса этой коробки 1000 кг, а масса водителя ее до 100 кг. Вот это - действительно большое неудобство на дорогах!

Читатель 2017-09-23 / 10:47:42
Некоторые участники дискуссии!
Вопрос - что с вами сегодня? Что вы курили? Это первое. Второе. При СССР не то, что такие же большие автобусы, но даже "гармошки" ездили, и всё было на уровне!

Зоро 2017-09-23 / 09:13:25
Повністю дебела ідея!!! Автомбус сворюватиме незручності собі та іншим учасникам дор.руху.через свої великі маштаби. У нас все робиться через задній отвір

Фоштер Лупина 2017-09-23 / 04:55:11
Яких пак краснодонців?!? Ви шо там у Унгварі декомуніштизацію проспали?

Ужгородець 2017-09-22 / 21:27:19
Я не знаю хто там у Андріїва в радниках,але вони працюють на антирекламу мера.... Такі автобуси в Ужгороді спричинять ще більших колапс і хаос на дорогах, бо місто не пристосоване для таких великогабаритних бусів, максимум це автобуси як в Мукачеві! В Ужгороді і так пробки по всьому городу
ТАкож цікаво хто надоумив Андріїва зробити в робочий день ідіортську акцію без авто і перекрити Толстого? Чому не в суботу? Неділю? Шо там йом радять телепні?

Читатель 2017-09-22 / 21:21:02
Кстати! Новость отличная, но... Оказывается, устаревшая. )))) Мне сегодня знакомый сказал, что в Оноковцы, с недавних пор, курсирует электромикробус. Но, с другой стороны, новость об "Электроне" действительно радует! К тому же, это большой автобус!

Крокус 2017-09-22 / 20:57:24
А чому не менші як у Мукачеві тестуємо буси. Це спеціально, щоб довести, що для Ужгорода не підходить і залишити цураві, але «грошовиті» маршрутки, пане голово? Зрозуміло, що біля «Атланта» на Корятовича, як і на Краснодонців бус не проїде. На БАМ взимку теж не піде. Взагалі, ідея супер справді, автобуси потрібні. Але без обману!

Душка 2017-09-22 / 20:06:01
А маршрут з нового району на БАМ не розглядається? Бо вранці на цей маршрут сісти в автобус не можливо --/ немає місць

укр 2017-09-22 / 17:41:25
обовязково треба піти подивитися як він буде розвертатися на кінцевій зупинці біля ринку на Краснодонців.

НОВИНИ: Соціо

16:48
/ 2
Юна мукачівка сьогодні буде змагатись у "Голосі країни" за вихід у прямі ефіри
13:01
/ 2
Департамент охорони здоров'я Закарпатської ОДА шукає "протитуберкульозного" фінансового мененджера на 645 тис грн
11:53
/ 3
"Жить" – ужгородський гурт "4исла" презентував нову пісню
11:42
/ 4
Закарпатська митниця оголосила тендер на понад 8,5 млн грн на реконструкцію туалетів у ПП "Тиса"
16:17
/ 1
На усіх пунктах пропуску на Закарпатті черг немає
13:40
В Ужгороді за донорами, хто не може через карантин самостійно здати кров, готові відправляти транспорт
13:09
/ 2
Випробування Боржавськими полонинами: витримали не всі
13:04
/ 2
Поблизу Ужгорода з'явилась алея дуба червоного
14:42
Закарпатською митницею з початку року пропущено 626 573 транспортні засоби
13:36
У лютому мережі АЗС на Закарпатті продали пального на понад 288 млн грн
13:34
Підприємствами транспорту на Закарпатті у січні-лютому перевезено 790,4 тисяч тонн вантажів
13:14
Торік обсяг вирощування сільськогосподарських тварин в аграрних підприємствах Закарпаття збільшився на 29,7%
13:00
Закарпатгаз запровадив швидку реєстрацію в онлайн-сервісі 104.ua
09:44
На закарпатських пунктах пропуску – жвавий пасажиропотік
09:42
З наступного тижня Укрпошта доставлятиме ліки у віддалені села Закарпаття
02:34
/ 1
Суд у Львові призначив розгляд апеляційної скарги захисників Боржави щодо дозволу на будівництво ВЕС
22:51
/ 3
Гроші на кордоні. З життя закарпатських митників
16:23
На Закарпатті на митниці вилучили 1440 упаковок миючих засобів
15:04
ФОТОФАКТ. У Мукачеві вже квітне "шалена" сакура
14:23
У ході публічної консультації в Ужгороді 77,2% учасники обговорення підтримали ідею побудови підземного паркінгу на Поштовій
10:59
Цьогоріч у Мукачеві до першого класу підуть понад 1200 учнів
10:56
Учасники АТО та ООС у Мукачеві зможуть отримати 50 тис грн для відкриття власної справи
14:26
До закладів вищої освіти на Закарпатті зараховано у поточному навчальному році 6467 студентів
12:03
В Ужгороді затвердили порядок забезпечення "пільговиків" електронними квитками
12:01
/ 1
В Ужгороді визначили, де встановлять туристично-інформаційні стели
» Всі новини