У суботу та неділю ужгородців безкоштовно возитиме експериментальний автобус (ФОТО)

На прохання міського голови Богдана Андріїва у суботу та неділю, 23 і 24 вересня, СП “Електронтранс” проведе в Ужгороді презентацію сучасного, комфортабельного, з низьким рівнем підлоги, автобуса марки “Електрон”, який розрахований на перевезення понад 100 пасажирів.

У суботу та неділю ужгородців безкоштовно возитиме експериментальний автобус (ФОТО)

Завтра ужгородці зможуть оцінити переваги та недоліки автобусів великої пасажиромісткості, здійснивши поїздку з Нового району на площу Корятовича та у зворотному напрямку за міським маршрутом № 14 “пл. Корятовича — вул. Чорновола”. Автобус "Електрон" розпочне рух об 11.00 з вул. Легоцького, здійснить кілька рейсів. Проїзд буде безкоштовним, - інформує прес-служба Ужгородської міськради.

Для тих, хто не користується цим маршрутом, але хоче оглянути автобус - з 15.00 він стоятиме на площі Поштовій.

У неділю, 24 вересня, "Електрон" їздитиме за маршрутом №21 “вул. Чорновола - Речовий ринок”. Рух так само розпочне об 11-й з вул. Легоцького, проїзд у ньому також буде безкоштовним.

Презентація цього автобуса та його використання безпосередньо на маршрутах Ужгорода, а також думка мешканців та водіїв допоможуть обрати оптимальний шлях розвитку комунального транспорту міста.

 

22 вересня 2017р.

Теги: автобус

Коментарі

Відповідь читателю2 2018-01-20 / 23:45:57
Давайте тоді закупимо мікроавтобуси типу газель корків стане менше згідно вашої логіки

Відповідь читателю 2017-09-23 / 11:22:44
Шановний куриш по ходу Ти і не далеко не сигарети..... вернися із СССР, при союзі машин було в 1000 раз менше, їздили по городу пару жигулів і міста для великих бусів було вдосталь, а зараз великогабаритні буси це відраху пробки і хаос! Міняти автопарк пасажирського транспорту треба, але розумно!

Читатель 2017-09-23 / 10:49:51
Неудобства создают т.н. автолюбители. Вместо того, чтобы ездить на велосипеде или мопеде - они берут с собой "коробку", которая возит саму себя! Масса этой коробки 1000 кг, а масса водителя ее до 100 кг. Вот это - действительно большое неудобство на дорогах!

Читатель 2017-09-23 / 10:47:42
Некоторые участники дискуссии!
Вопрос - что с вами сегодня? Что вы курили? Это первое. Второе. При СССР не то, что такие же большие автобусы, но даже "гармошки" ездили, и всё было на уровне!

Зоро 2017-09-23 / 09:13:25
Повністю дебела ідея!!! Автомбус сворюватиме незручності собі та іншим учасникам дор.руху.через свої великі маштаби. У нас все робиться через задній отвір

Фоштер Лупина 2017-09-23 / 04:55:11
Яких пак краснодонців?!? Ви шо там у Унгварі декомуніштизацію проспали?

Ужгородець 2017-09-22 / 21:27:19
Я не знаю хто там у Андріїва в радниках,але вони працюють на антирекламу мера.... Такі автобуси в Ужгороді спричинять ще більших колапс і хаос на дорогах, бо місто не пристосоване для таких великогабаритних бусів, максимум це автобуси як в Мукачеві! В Ужгороді і так пробки по всьому городу
ТАкож цікаво хто надоумив Андріїва зробити в робочий день ідіортську акцію без авто і перекрити Толстого? Чому не в суботу? Неділю? Шо там йом радять телепні?

Читатель 2017-09-22 / 21:21:02
Кстати! Новость отличная, но... Оказывается, устаревшая. )))) Мне сегодня знакомый сказал, что в Оноковцы, с недавних пор, курсирует электромикробус. Но, с другой стороны, новость об "Электроне" действительно радует! К тому же, это большой автобус!

Крокус 2017-09-22 / 20:57:24
А чому не менші як у Мукачеві тестуємо буси. Це спеціально, щоб довести, що для Ужгорода не підходить і залишити цураві, але «грошовиті» маршрутки, пане голово? Зрозуміло, що біля «Атланта» на Корятовича, як і на Краснодонців бус не проїде. На БАМ взимку теж не піде. Взагалі, ідея супер справді, автобуси потрібні. Але без обману!

Душка 2017-09-22 / 20:06:01
А маршрут з нового району на БАМ не розглядається? Бо вранці на цей маршрут сісти в автобус не можливо --/ немає місць

укр 2017-09-22 / 17:41:25
обовязково треба піти подивитися як він буде розвертатися на кінцевій зупинці біля ринку на Краснодонців.

НОВИНИ: Соціо

16:18
За півроку на Закарпатті вироблено будівельної продукції на майже 545 млн грн
15:58
У Кошицях молодь знову зустрілася на ювілейному 25-му літньому таборі "Карпати 2020"
13:36
В обласній бібліотеці в Ужгороді – колекція видань учасників бойових дій на Сході України
10:19
У Мукачеві встановлять зарядний пристрій для електромобілів
09:33
/ 1
НАЗК направило до суду адмінпротокол стосовно мера Ужгорода Андріїва
03:36
/ 2
Оксана Ганич була ровесницею епохи Карпатської України й першою жінкою – доктором наук на Закарпатті
01:27
"Буштинський міст" – довгобуд із 16-річною історією – планують добудувати в листопаді
18:00
/ 1
У Берегові дитсадки відкриють вже 4, а в Ужгороді – 5 серпня
17:54
Із 5 серпня дитсадки Мукачева відновлюють роботу
16:28
/ 2
Регіональна комісія ТЕБ та НС дозволила відкриття дитячих садочків на Закарпатті
16:01
За липень Закарпатська митниця скерувала до держбюджету майже 778 млн грн
14:47
На кінець червня закарпатці боргували за газ 884, 2 млн грн, за електрику – 155, 2 млн грн
13:54
У реабілітаційний центр бурих ведмедів на Закарпатті привезуть ще двох нових мешканців
13:41
/ 1
Спортивно-реабілітаційний центр в Ужгороді пропонуватимуть внести у програму "Велике будівництво"
13:18
/ 1
За вихідні на Закарпатті задокументували майже 20 п’яних водіїв
12:00
/ 5
В Ужгороді після публікацій застіль із віскі в камерах СІЗО начальника установи відсторонили від посади (ДОКУМЕНТ)
11:26
/ 4
Широка громадськість звернулась до керівництва держави щодо збереження первозданності закарпатської Боржави
11:23
/ 2