В Ужанському НПП побили представника "Об'єднаних правих", який приїхав фіксувати незаконну вирубку лісу (ФОТО, ВІДЕО)

Варварська вирубка лісу на Закарпатті вже нікого не дивує. Лісові війни згодом зможуть переплюнути бурштинові війни на Поліссі та Волині. Останнім часом епіцентром подій став Ужанський національний природній парк, розташований в північній частині Великоберезнянського району. Тут вже побували представники друкованих видань, інтернет-ЗМІ, телебачення, десятки репортажів розповіли про нахабне знищення пралісів Карпат.

В Ужанському НПП побили представника "Об'єднаних правих", який приїхав фіксувати незаконну вирубку лісу (ФОТО, ВІДЕО)

До суспільно корисної справи долучилися і активісти «Об’єднаних правих Закарпаття»,  які після свого розслідування публічно назвали директора парку Віктора Бирковича злодієм. Активісти також розповіли про його покровителів з ОДА та РДА.

Як розповідають представники «Об’єднаних правих Закарпаття», вчора вони приїхали на територію природного парку. Вже по дорозі на місце призначення вони зрозуміли, що за ними їде «хвіст» в складі двох автомобілів ВАЗ – "Нива" та "Лада". При в'їзді на територію парку активістів зупинив наряд  Державної прикордонної служби та повідомив, що до них прийшло усне повідомлення від одного з керівників парку про те, що активісти є контрабандистами. Після перевірки документів та пояснень, прикордонники дозволили вести фото- та відеозйомку. Зафіксувавши факти рубки лісу з грубими порушеннями, активісти викликали працівників поліції.

Після появи правоохоронців, на місце події з’явився один із місцевих чоловіків на мототранспорті, який назвав себе Віктором, «лісником-інспектором» . Поведінка Віктора насторожила активістів і вони запропонували поліцейським, щоби ті провели тест на вміст алкогольних та наркотичних речовин в крові вищезгаданого «інспектора». Пройшовши тест на «драгері», Віктор зрозумів, що жарти закінчились, адже в нього виявили 2,7 проміле.

До того ж, зі слів активістів «Об’єднаних правих Закарпаття», горе-водій не зміг показати жодних документів – ані посвідчення водія, ані документів на транспортний засіб. Також вищезгаданий «лісник-інспектор» не мав при собі службового посвідчення, навіть паспорта громадянина України.

Згодом на місце події стали прибувати місцеві чиновники та лісоруби. Загалом туди під’їхало близько 30 агресивно налаштованих чоловіків, які застосували до активіста «Об’єднаних правих Закарпаття», члена Національної Спілки журналістів України, Олександра Тиводара (Веремієнка) грубу фізичну силу.

Після інциденту Олександр звернувся за допомогою до лікарів, що є задокументовано.

В цій події активістів здивували злочинна бездіяльність поліцейських та прикордонників, які спостерігали, як натовп агресивних людей б’є людину, та практично нічого не зробили для того, щоб зупинити побоїще, констатують "Об'єднані праві".

03 вересня 2017р.

Теги: праві, УНПП, вирубка

Коментарі

До ДПСУ 2017-09-06 / 13:43:00
Почитайте, будь ласка, скільки Ви зробили помилок....

ДПСУ 2017-09-06 / 12:52:52
Шановні, навчиться спілкуватись спочатку українською мовою, а ні бублайською, не смішить людей...

Копча 2017-09-04 / 17:01:19
До СТУЖИЦЯ:
Ти Стужицький дебіл крадеш ліс і робиш у себе в селі шо хочеш. Твой село де хочеш там і с@реш айбо хочеш жити у Вароші бо в Стужиці май насрано. Сади собі ліс на загороді і роби з ним що хочеш а то що ти крадеш то є людський ліс і ти є просто наглий злодій.

СТУЖИЦЯ 2017-09-04 / 12:55:24
МИ САДИМО.Імено я ходила садити у 10 і 11 класі, і батьки наші ходили. То лиш з города сидят на квартирах і хочут командувати в нас.

СТУЖИЦЯ 2017-09-04 / 12:46:08
Навчиса писати(слеві). То ви В Ужгороді парникові і мозги у вас запарені.А обзиватиса баранами Стужицькима не треба.

Руссо 2017-09-04 / 12:36:18
Кому треба дров на "прогрітися" рубає але нехай посадить і доглядає стільки бучків і сосен,скільки зрубав.Отак має бути якщо живеш коло лісу і називаєш себе Людиною а не твариною. А казки про дрова для себе то ви своїм внукам розказуйте..Вони повірять.

Дідо 2017-09-04 / 09:14:50
То мішко воєнний з бірковічом ріжуть а во туйка розсуждаєте. Там стоїть за тим блюк і мацкал

ужгородець 2017-09-04 / 09:06:14
Спочатку віріжете ліс, бо вам треба грітися, ніби то ваш персональний ліс, а не власність усього народу України (по Конституції), а коли починаються повені та слеві потоки виєте, що держава та природа винна. Ви не люди, ви БАРАНИ стужицькі.
А в городі люди за газ платять гроші, і не малі, а не забирають го самостійно як ви ліс.

СТУЖИЦЯ 2017-09-04 / 08:25:47
Не пишіть того шо незнаєте. Я чудово знаю хто там був. То ви самі бандюки, бо нерозумієте же людям треба дрова. Би ту ші якісь " Обєднання правих закарпаття " не командувало. То як би ми пішли в город і почали казати би не грілися газом.

БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ!!!!!

правда 2017-09-04 / 07:51:06
кулко гойканя коло того лісу настя каже жето паї бо різали їїкума племянники і за справку яку дала в поліцію треб буде отвічати а кіть вшиткой законно най біркович закличе інспектору най провіять і напишуть чиляди як є

Січовик 2017-09-04 / 02:31:13
Писав уже до статті про побиття журналіста:
На Закарпатті тепер застосовують силу виключно до патріотів України. Ви бачили, щоби при Москальові заломали хоча би одного сепара чи українофоба?

??? 2017-09-04 / 00:48:34


СТУЖИЦЯ, та ну, перестань. "Простий народ" не має що робити, тільки на двох машинах відстежує кожного, хто їде в заповідник? А потім скликає інших представників "простого народу" і ті миттєво збігаються і з'їжджаються, кинувши всі свої роботи? І все заради кількох кубів дров?

Ти кого за ідіота маєш?


СТУЖИЦЯ 2017-09-03 / 23:48:18
Місцеві бандюки як висловлюється(Копча). То простий народ який хоче зимою грітися дровами. Я розумію ви всі бізнесмени і зимою десь сидите в Африці, але жити в лісі і немати дров так не буде.

oleg 2017-09-03 / 22:36:12
buku nehramotni

Дуб 2017-09-03 / 22:02:50


Хамство і ненормативна лексика. Тут - не помийниця. Коментар видалено. Адмін


Копча 2017-09-03 / 21:47:10
Їжаки для проколу коліс та шипування дерев. Малими силами можна створити великі проблеми лісокрадам.

Нео 2017-09-03 / 20:51:44
То шістьору найти і морду набити.Всюди ріжуть і нічого.
В Кострино хай міліція йде й стоїть круглосуточно,там не одна контрабанда після 10 вечора.
Чи то секрет???
!!!Районного рівня!!!

Саша 2017-09-03 / 20:26:08
Стужиця навчися грамотно писати