На Ужгородщині церковники УПЦ МП, всупереч рішенню Вищого господарського суду, "привласнили" черговий храм (ФОТО)

В Ірляві, що на Ужгородщині, клірики УПЦ МП, попри рішення Вищого господарського суду щодо передачі місцевого храму греко-католицькій релігійній громаді, агресивно і з бійкою не допустили до будівлі державних виконавців.

На Ужгородщині церковники УПЦ МП, всупереч рішенню Вищого господарського суду, "привласнили" черговий храм (ФОТО)

Про черговий "рейдерський" інцидент за участі представників УПЦ Московського патріархату розповів у соціальній мережі Фейсбук "свободівець" Томаш Лелекач.

Зі його слів, у селі Ірлява Ужгородського району "рускій десант у рясах" обмежив дії виконавчої служби. "Храм, що збудований у XIX ст. мешканцями села, які сповідували греко-католицький обряд, за московсько-більшовицької окупації був переданий своїй агентурній церкві. Зараз греко-католицька громада села хоче історичної справедливості та отримати свою церку знов у свої руки. Наголошую: греко-католики навіть не заперечують, аби МП проводив також свої служби. Сьогодні московські прислужники навіть помолитись до церкви не допускають дійсних господарів споруди", - розповів Томаш Лелекач.

Так, держвиконавці прийшли, отримали агресивний спротив від попів та пішли без виконання рішення. При цьому, зазначає "свободівець", є рішення Вищого господарського суду, яким доводиться право власності на споруду храму за греко-католицькою громадою. 

Понад те, за словами Т. Лелекача, в інциденті були задіяні ті самі попи, які в Ужгороді силою ділять земельну ділянку, яку було передано Київському Патріархату. 

Відео - Інформагентство ЗІДО

05 травня 2017р.

Теги: церковники, храм, Ірлява

Коментарі

Мигаль 2017-05-16 / 20:09:46
Никита, но ты ужек цалком розум утратив, колись назвав унийатув безбожниками. Каноничиська московитська цирьков во главі з генералом кгб гундйайевым йе таков же преступнов организацийов, йак и рашистська держава во главі из пудполковником кгб вован бен пуцькиным. Сисе йе историчиським фактом! Лиш йеден аргумент пусліднього часу - каноничисько-православні братйа-московити задушили паралитичиськым газом понад 70 сирийськых дітий. Дуже благородно,нйе, Никита?

Микиті 2017-05-07 / 09:12:09
Микито,Бог тебе бідного обділив,но ти не винний,що ти просто московське зомбі.
До речі,ти думаєш що Шевченко був православний?

Хріняш 2017-05-07 / 00:17:29
Така ситуація і в новому давидкові, суд виграли і порядку нема.

Микита 2017-05-07 / 00:01:10
Шановні апологети латинізації. 1. 1. Факти факти а не балачки
2. Кобзар велика людина
3. Старі люди казали це діткам в садочку

Учасник 2017-05-06 / 22:21:47
Унія - це обєднання з латинської мови , або навіть вірніше сполучення .В даному випадку з Римом .

Учасник 2017-05-06 / 22:17:45
Микиті : який приход унії ? Звідки приход ? Куди приход ???Чоловіче шо ти пишеш ? В тому то й суть унії ,що все зберігалося і храми і східний обряд богослужіння , і бряди
Єдине шо змінилося ,це підпорядкованість .Церква підпорядковувалася Риму .

микиті 2017-05-06 / 21:47:00
Послухай старих закарпатців, історик недовчений, та лізь туди, де ти - повний нуль на нуль помножений! Не було в Закарпатті нігда московської церкви, а принесли її на своїх штиках комуняки (читай розумні слова "читача", якщо, звичайно, вмієш читати, а не навчати, як твій путін).
Тому і зараз московські попи, як і колись, відчуваючи "дахування", ведуть себе не просто безбожно, а по-бандитськи. Доки це можна терпіти? Вони - не в путлерівській расеї!!!

до микити 2017-05-06 / 21:13:57
Голову треба тобi лiкувати!

Микита 2017-05-06 / 20:25:12
До учасника. Думаю якщо комусь потрібно учити історію то точно. Скажіть будь-ласка великі поборники унії, де була унія до 1646 року, чи Закарпаття ще не було у сімнадцятому столітті. Скільки деревяних храмів було зруйновано з приходом унії в наш край. Тому історію краще не чіпайте бо це дефакто для Вас граблі в кожному селі. А край наш древній самому молоду селу на Срібній Землі не менше років 400. і Згадаємо слова нашого кобзаря:"Ще як були ми козаками,
А унії не чуть було,
Отам-то весело жилось!"....

шоні 2017-05-06 / 16:24:22
мож попів і до кримінлаьної відповідальності притягнути за невиконання судових рішень

:-) 2017-05-06 / 14:58:11
Дивись аксіому Ескобара.

Влас 2017-05-06 / 14:53:22
А де поліція? Ми живемо на українській землі за Законами України. Церква у нас відокремлена від держави. Якщо є рішення суду, то його потрібно виконувати. Тих, хто перешкоджає і плює на Закон - до буцегарі! Скільки можна це неподобство терпіти?!!! То в Ужгороді землю захоплюють і фальсифікують документи, то тепер тут нахабно витирають ноги о Закон! Ау!!! Де ті, хто повинен забезпечити виконання Закону?

нiк 2017-05-06 / 10:35:56
Попiв пришло бiльше як вiрникiв

Вася 2017-05-06 / 10:33:55
Чому московськi попи такi товстi iмордатi ? Про до це говорить!

123 2017-05-06 / 10:27:54
А де позиция молодi якi хочуть Эвропу а не водку, медведя, балалайy i лаптi!

вуйко 2017-05-06 / 10:24:44
Цей мацкальський путiнський патриархат з попоми бизнесменами робить всяку пакость! Треба гнати iх до путiна!

Зоро 2017-05-06 / 08:27:41
Підтримую учасника 100%%%

Микиті 2017-05-06 / 06:52:56
Не вспоминай імя Божого дарма!
І не прикривай Божим іменем патріархат,який несе ЗЛО!!!Бог і так розкладе все по своїм місцям.Не забувай ніколи,історик хрєнов,що комуняки проповідували атеїзм,а чомусь при них існувала московська церква,чиї сатани в рясах працювали не на Бога,а на кгб.

Учасник 2017-05-06 / 01:07:14
Тобі по суті сказати ? серйозно ?
Греко - католицька церква Закарпаття ,є первоцерквою нашого Краю .І залишалася нею до 1946 року .
Потім храми були відібрані і передані московському патріархату .Багатьох священників відіслали в лагеря .
Греко - католицька церква сповідує східний обряд богослужіння .Це по суті .Історію вчи ,тоді і на особистості переходити не буду .

Микита 2017-05-06 / 00:12:06
До учасника...коли нема що сказати по суті то переходимо на особистості. Бог в правді і сторія повторюється. А ті люди які наразі порушують релігійний мир на Закарпатті будуть відповідати однозначно

НОВИНИ: Кримінал

21:09
Кіберполіція виявила закарпатку, що в інтернеті торгувала "невідповідними" ліками
17:50
/ 1
До 10 років тюрми засудили жінку, котра на Мукачівщині двома ударами ножа вбила чоловіка
17:46
/ 1
На Берегівщині затверджено обвинувачення підозрюваному у зберіганні наркотиків та викраденні 3 транспортних засобів
17:31
На Іршавщині молодий чоловік викрав із дитсадка ноутбук, музичний центр і телевізор
10:50
/ 1
Справу мукачівця, що побив та пограбував містянина, передано до суду
10:47
На Хустщині власник "Ниви" повідомив у поліцію про угон авто, а сам у п'яному стані їздив селом
18:07
/ 6
Мукачівець із трьома спільниками, підозрювані у вимаганні, й надалі утримуватимуться під вартою без можливості внесення застави
17:26
/ 1
15-річного підлітка, про чиє зникнення повідомили батьки, знайшли непритомним на одному із закинутих заводів Мукачівщини
17:20
/ 3
Мешканець Рахова у спеціально обладнаній вдома нарколабораторії виростив 12 кущів конопель
17:10
/ 7
Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно поліцейського з Хустщини, підозрюваного у хабарництві
11:17
/ 16
За розголошення конфіденційної інформації щодо смерті мешканки Іршавщини із COVID-19 розпочато кримінальне провадження
10:25
На Закарпатті засуджено торговця вибуховими пристроями
18:02
На Берегівщині після наїзду VW пішохід опинився в лікарні з переломом ноги
17:48
/ 1
В апеляції підтверджено вирок мешканцю Тячівщини, що 9 років переховувався від відповідальності за сексуальне насильство в Росії
22:15
В Ужгороді авто врізалося в дорожній знак, водій утік
13:32
За добу на Закарпатті виявили 10 п‘яних водіїв
13:20
/ 1
Водій УАЗа, який вчора перекинувся у Великому Бичкові, був п'яний
11:28
/ 3
У Солотвині в пасажира BMW X5 з водієм під наркотиками виявили пістолет
11:00
/ 3
П'яти учасникам "циганського" ОЗУ з Мукачівщини обрано запобіжні заходи
21:40
/ 2
ФОТОФАКТ. На Рахівщині посеред дороги перекинувся УАЗ
13:58
У Мукачеві під час п'яної сварки чоловік убив співмешканку, вдаривши її ножицями в груди
09:21
/ 1
На Хустщині затримали одного з двох "напарників", що викрали з-під будинку пенсіонера ВАЗ
20:19
Чоловіка, який на Великоберезнянщині підпалив односельця, взято під варту на 2 місяці
17:54
/ 15
Скандал в Ужгороді: "корупційна парковка" в центрі міста належить команді мера Андріїва
14:02