На Перечинщині "активіст" зі зброєю в руках напав на водія, що перевозив дрова – ОУЛМГ

Учора, 21 квітня, в селі Сімер Перечинського району група активістів на чолі з Павлом Павловим без жодних підстав, використовуючи травматичну зброю, зупинили вантажівку з лісом.

На Перечинщині "активіст" зі зброєю в руках напав на водія, що перевозив дрова – ОУЛМГ

Водій вирішив тікати з місця зупинки через острах.

Окрім того, в автомобілі марки "ЗІЛ" знаходилася деревина групи "Дрова" з військового лісництва. Водій перевозив дрова, які були офіційно придбані. Це говорить про те, що лісопродукція не була придбана в Перечинському лісовому господарстві.

Матеріали про скоєне правопорушення були направлені до правоохоронних органів, повідомляє прес-служба Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства. 

П. Павлов відомий як один із ініціаторів та активних блокувальників кордону на акціях "пересічників" на міжнародних пунктах пропуску. Свого часу П. Павлову обласне управління СБУ оголошувало офіційне застереження та попереджувало про кримінальну відповідальність за злочини проти основ національної безпеки.

22 квітня 2017р.

Теги: активіст, зброя, водій, дрова

Коментарі

кома 2017-04-24 / 08:41:35
есть активные,а есть и пассивные.на любой вкус.

329 2017-04-23 / 07:54:45
таких повно! А в полiцii, а в мicькому, в облрадi!

111 2017-04-23 / 01:07:07
Чого сийсь бик іще не в ато, лиш туй ходит воду каламутит. "Активіст".

....... 2017-04-22 / 21:38:56
До освіченого
Судячи по ніку освіти тобі явно бракує.ти майже член їхнього кружка.активісти і злодії та шахраї різні поняття

освiчений 2017-04-22 / 21:13:51
Ну ви що за люди? Бидло та iнший жаргон! Лiс треба берегти! Якщо активiсти допомогають це непогано!

Копчі 2017-04-22 / 17:27:04
Мурга - ***ло, але віри цьому медведчуківському дестабілізатору Павлову нема.

Петро 2017-04-22 / 17:17:10


Ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін


Іван 2017-04-22 / 16:45:35
Закарпатцю великий лайк!!!!
Це бидло точно має бути притягнутий до відповідальності.
Хто не хоче нічого робити то можна під себе підбити пару пуцери 18-річних (за пиво) та ходити по області і пробивати різні види діяльності та організації.
І всьо ти лев бо в тебе є 0.3 МП камера.

читач 2017-04-22 / 16:08:24
Хто пише, "молодецьнай" най подумає головою бо завтра цей дегенерат недороблений може до нього додому зайти і сказати виселяйся бо я "активіст".Це вакханалія.

Копча 2017-04-22 / 15:18:50
Є загальнодоступне відео викладене у мережу інтернет "винуватцем" Павловим за яким описані події виглядають дещо по іншому.

вуйко 2017-04-22 / 15:10:01
Хлопцi во йому заздрите! Навiрно iздите на ланосах або на жигулях! Це молодець!

ЗАКАРПАТЕЦЬ 2017-04-22 / 14:01:23
Цей товариш Паша Павлов разом Миколою Желізняком та ще рару персонажами створили ОЗУ, яке займається вимаганням коштів від лісівників та простих громадян, переправкою нелегалів через зеленку в Березнянському та Перечинському районвх, а також ввезенням авто на іноземних номерах і іх реалізацією в тридорога довірливим жителям Закарпаття з обіцянками, що вже на підписі закон, по якому вони зможуть вільно користуватись автомобілем без пересічок.
Аферист одним словом, дрібний жулик і суто кримінальний елемент.
Нещодавно прославився тим, як бухий із своім подєльніком Сашою Крічвалуші іхав на авто та погрожував дівчині поліцейській, яка іх зупигила...
Треба саджати ту бидлоту. Я не розумію, чому менти сидять на жопі і цю бмдлоту не ізолюють від суспільства...

Жук 2017-04-22 / 13:17:09
Се чмо давно має за гратами сидіти

дiдо 2017-04-22 / 12:53:16
Вирубали весь лiс злoдiil ще шось хотять! Молодець Павлов.

Босорканя 2017-04-22 / 11:55:55
Правильно сделали. Скоро лысые горы останутся. И так уже вычистили безбожно, мрази. Шоб всем кто курирует беззаконную вырубку, в тот же миг гробы с этого леса делали и живьем закапывали. Твари.

НОВИНИ: Кримінал

00:22
Опубліковано відео смертельної ДТП зі скутеристом у Грушові на Тячівщині
20:08
Закарпатець пограбував жінку в столичному Гідропарку
16:55
/ 4
У понеділок суд розглядатиме справу мера Ужгорода Б.Андріїва по "Совиному гнізді"
16:24
/ 1
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині зіткнулися два авто
13:45
/ 1
Біля Ужгорода троє пасажирок побили і пограбували таксиста
13:35
У Грушові на Тячівщині Mercedes смертельно травмував скутериста
14:59
Фальшивомонетникам, затриманим на Закарпатті, оголошено про підозру
13:38
/ 16
На Закарпатті спіймали керівника логістичного підрозділу Держприкордонслужби, що продав харчі з військової частини
12:41
На Закарпатті на кордоні спинили чоловіка, що намагався ввезти з Угорщини пневматичний пістолет
09:48
У Мукачеві літній водій Daewoo збив на пішохідному переході 10-річну дівчинку
01:49
Вбивцю мукачівця Михайла Глеби засудили до 15 років тюрми
00:42
/ 2
Затримані фальшивомонетники на території Закарпаття збули близько $30 000 – поліція
20:16
На Закарпатті затримали двох фальшивомонетників – жителів Мукачева та Рахова
15:55
У Хусті 17-річний юнак на мотоциклі під’їхав до жінки, вирвав з її рук сумку та втік
13:28
На Перечинщині затримали чоловіка, підозрюваного у скоєнні 6 крадіжок та розбійному нападі на пенсіонерку
11:22
Погоджено підозру 14-річному юнаку з Рахівщини, підозрюваному у вбивстві діда
10:53
У Волосянці, на Великоберезнянщині нетверезий водій мопеду зіткнувся з опорою моста
10:37
Затриманий на хабарі на Закарпатті керівник міжрайонного управління Держагентства водних ресурсів постане перед судом
22:57
/ 1
На Закарпатті в подвійній стелі мікроавтобуса, що прямував в Італію, виявили1040 пачок сигарет
18:06
Суд в Ужгороді відмовив прокуратурі в апеляції і залишив останього із 9-х наркоторговців під домашнім арештом
13:10
На Перечинщині затверджено обвинувачення сину, який систематично знущався над матір’ю
12:24
Водій, що збив у Виноградові 14-річного юнака, перебував за кермом п'яним, порушено кримінальне провадження
12:18
Під час обшуку будинку мешканця Чинадієва, на Мукачівщині вилучили листя та ростучі стебла конопель
12:10
На Рахівщині знайшли зарізаним 63-річного чоловіка, у вбивстві підозрюють його 14-річного онука
22:56
На Виноградівщині внаслідок зіткнення з "Фольксваґеном" велосипедист опинився в комі