На Перечинщині "активіст" зі зброєю в руках напав на водія, що перевозив дрова – ОУЛМГ

Учора, 21 квітня, в селі Сімер Перечинського району група активістів на чолі з Павлом Павловим без жодних підстав, використовуючи травматичну зброю, зупинили вантажівку з лісом.

На Перечинщині "активіст" зі зброєю в руках напав на водія, що перевозив дрова – ОУЛМГ

Водій вирішив тікати з місця зупинки через острах.

Окрім того, в автомобілі марки "ЗІЛ" знаходилася деревина групи "Дрова" з військового лісництва. Водій перевозив дрова, які були офіційно придбані. Це говорить про те, що лісопродукція не була придбана в Перечинському лісовому господарстві.

Матеріали про скоєне правопорушення були направлені до правоохоронних органів, повідомляє прес-служба Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства. 

П. Павлов відомий як один із ініціаторів та активних блокувальників кордону на акціях "пересічників" на міжнародних пунктах пропуску. Свого часу П. Павлову обласне управління СБУ оголошувало офіційне застереження та попереджувало про кримінальну відповідальність за злочини проти основ національної безпеки.

22 квітня 2017р.

Теги: активіст, зброя, водій, дрова

Коментарі

кома 2017-04-24 / 08:41:35
есть активные,а есть и пассивные.на любой вкус.

329 2017-04-23 / 07:54:45
таких повно! А в полiцii, а в мicькому, в облрадi!

111 2017-04-23 / 01:07:07
Чого сийсь бик іще не в ато, лиш туй ходит воду каламутит. "Активіст".

....... 2017-04-22 / 21:38:56
До освіченого
Судячи по ніку освіти тобі явно бракує.ти майже член їхнього кружка.активісти і злодії та шахраї різні поняття

освiчений 2017-04-22 / 21:13:51
Ну ви що за люди? Бидло та iнший жаргон! Лiс треба берегти! Якщо активiсти допомогають це непогано!

Копчі 2017-04-22 / 17:27:04
Мурга - ***ло, але віри цьому медведчуківському дестабілізатору Павлову нема.

Петро 2017-04-22 / 17:17:10


Ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін


Іван 2017-04-22 / 16:45:35
Закарпатцю великий лайк!!!!
Це бидло точно має бути притягнутий до відповідальності.
Хто не хоче нічого робити то можна під себе підбити пару пуцери 18-річних (за пиво) та ходити по області і пробивати різні види діяльності та організації.
І всьо ти лев бо в тебе є 0.3 МП камера.

читач 2017-04-22 / 16:08:24
Хто пише, "молодецьнай" най подумає головою бо завтра цей дегенерат недороблений може до нього додому зайти і сказати виселяйся бо я "активіст".Це вакханалія.

Копча 2017-04-22 / 15:18:50
Є загальнодоступне відео викладене у мережу інтернет "винуватцем" Павловим за яким описані події виглядають дещо по іншому.

вуйко 2017-04-22 / 15:10:01
Хлопцi во йому заздрите! Навiрно iздите на ланосах або на жигулях! Це молодець!

ЗАКАРПАТЕЦЬ 2017-04-22 / 14:01:23
Цей товариш Паша Павлов разом Миколою Желізняком та ще рару персонажами створили ОЗУ, яке займається вимаганням коштів від лісівників та простих громадян, переправкою нелегалів через зеленку в Березнянському та Перечинському районвх, а також ввезенням авто на іноземних номерах і іх реалізацією в тридорога довірливим жителям Закарпаття з обіцянками, що вже на підписі закон, по якому вони зможуть вільно користуватись автомобілем без пересічок.
Аферист одним словом, дрібний жулик і суто кримінальний елемент.
Нещодавно прославився тим, як бухий із своім подєльніком Сашою Крічвалуші іхав на авто та погрожував дівчині поліцейській, яка іх зупигила...
Треба саджати ту бидлоту. Я не розумію, чому менти сидять на жопі і цю бмдлоту не ізолюють від суспільства...

Жук 2017-04-22 / 13:17:09
Се чмо давно має за гратами сидіти

дiдо 2017-04-22 / 12:53:16
Вирубали весь лiс злoдiil ще шось хотять! Молодець Павлов.

Босорканя 2017-04-22 / 11:55:55
Правильно сделали. Скоро лысые горы останутся. И так уже вычистили безбожно, мрази. Шоб всем кто курирует беззаконную вырубку, в тот же миг гробы с этого леса делали и живьем закапывали. Твари.

НОВИНИ: Кримінал

18:31
У Нижній Апші на Тячівщині місцевий шахрай незаконно продав у приватну власність земельну ділянку вартістю близько 1 млн грн
16:18
/ 2
Громадська ініціатива "Кірпічка" також закликає поліцію розслідувати спробу залякування правозахисника В.Грегора
13:35
На Тячівщині водій Mitsubishi Оutlander збив на смерть 19-річного юнака й утік з місця ДТП
13:12
/ 4
Ветерани АТО звернулися до правоохоронців з приводу спроби залякування правозахисника В.Грегора (ДОКУМЕНТ)
11:56
/ 2
На Закарпатті викрили групу осіб, що організували схему підкупу виборців на користь одного з кандидатів
11:46
На Мукачівщині п'яний водій врізався у стовп, а на Берегівщині ще один водій напідпитку зіткнувся з парканом
10:41
У мікроавтобусі львів’янина, що перетинав кордон на Закарпатті, виявили набої
08:05
На в'їзді до Виноградова у ДТП один із автомобілів врізався в стовп
11:11
/ 1
У Стройному на Свалявщині 25-річний зять побив палицею 42-річного тестя
11:07
На Іршавщині при затриманні осіб, що шантажували заявницю, один з них наїхав авто на поліцейського
14:25
/ 15
В Ужгороді громадський правозахисник знайшов у себе під дверима поминальний вінок з погрозами
09:40
У Берегові "п'яний" ВАЗ врізався у припарковану "Ауді", а на Воловеччині водій напідпитку тікав від патрульних
09:17
/ 1
Контрабандисти намагалися переправити до Угорщини через водний канал на Закарпатті 25 ящиків сигарет
21:26
За минулу добу на Закарпатті затримували п'яних водіїв без посвідчень, водіїв, що в'їхали в стовп і карусель, та "п'яний" міні-трактор
18:20
/ 7
Начальника Хустської філії ДУ центр пробації затримано при отриманні 400 дол хабара
17:31
/ 2
У "рейдерській справі" магазину "Корзо" в Ужгороді суддям заявлено черговий відвід
17:12
Уночі на Виноградівщині п'яний іноземець за кермом VW врізався у стовп, зняв номерні знаки і пішов геть
12:02
На присадибних ділянках трьох закарпатців виявили незаконні посіви снодійного маку
01:53
/ 1
Поліція оприлюднила фотороботи осіб, підозрюваних у замаху на начальника УЗЕ в Закарпатській області Іванківа
15:32
/ 5
На Тячівщині затримали майстра лісу, що вимагав понад 15,5 тис доларів хабара
15:24
/ 5
Підозру Мурзі на Закарпатті повідомлено за зловживання службовим становищем, що спричинило збитки на понад 2,6 млн грн
13:34
Постраждалу внаслідок обстрілу автівки начальника УЗЕ жінку госпіталізовано, її життю нічого не загрожує