Петьовка везе в Рахів Національний заслужений академічний український народний хор ім. Г. Верьовки

Вхід на концерт - безкоштовний

Петьовка везе в Рахів Національний заслужений академічний український народний хор ім. Г. Верьовки

19 січня, о 15 годині,  в Рахівському районному будинку культури відбудеться різдвяний концерт Національного заслуженого академічного українського народного хору ім. Г. Верьовки.

Захід проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки та депутатського корпусу Рахівської міської ради.

Організатори обіцяють живий звук і безкоштовний вхід на концерт.

14 січня 2017р.

Теги: хор Верьовки, Рахів, Петьовка

Коментарі

Вікторія Губко 2017-01-21 / 09:00:13
А концерт був прекрасний, шквал позитивних емоцій - до сліз радості! Справді, ПОДІЯ СТОЛІТТЯ! Кажуть, був в 2003, але організація була нульова, бо ніхто з моїх друзів чи колег в той час навіть не знав про приїзд цього культового колективу, зал був майже порожній. Ото позорище! Зараз - зворотня картина. За цим стояла кропітка робота і прорахунок деталей, чим займалися працівники міської ради. Для разівчан - це справді свято! В наш час, коли у Львові квиток на хор Верьовки коштував від 90 до 400 грн, організувати БЕЗКОШТОВНИЙ КУЛЬТУРНИЙ захід - це подарунок! До цього часу безкоштовні у нас були лише місцеві концерти і розборки місцевих же контробандистів.

Вікторія 2017-01-21 / 08:51:28
Щиро дякую голові міста! А щодо Петьовки, то якби місцеві контрабандисти і та шваль, яка заробляє тут тупими і брудними коментарями скинулися, можна би було закрити і соціальні питання, і АТО, і культурні заходи в місті простодити. Так ні - ці п@дараси лиш устроюють розборки, піднімають криміногенну ситуацію, псують імідж міста, сіють брехливу інформацію в ЗМІ. Окремо хочеться плюнути в харю автору "геніального" коментаря про безкоштовні наркотикт. Перед словесним поносом просто зупинись і спитай себе "а що зробив я і що я таке?"

Блюк 2017-01-21 / 03:05:31
Я можу роздати в Рахові безкоштовні наркотики

Рахівчанин 2017-01-18 / 09:51:04
Та пішов він зі своїми рюкзачками, мікрофонами, турпоїздками, цирками, співаками, хорами ... Я би із задоволенням пішов на цей кнцерт заплативши сотню-дві грнивень, знаючи що частина цих коштів піде на підтримку воїнів АТО, чи наприклад на оздоровлення хворих дітей чи щось подібне. Здавалось би такі дешеві акції купівлі голосів розраховані лише на несвідомих та співчуваючих виборців, але бачимо за результатами численних виборів, що ситуація просто катастрофічна! Люди продаються і тішаться з того! Колгоспний менталітет спонукає нас до торгівлі совістю та переконаннями за "їду"! Переважна більшість з нас може обійтись без цих "подачок", але ж халява - це халява, навіть якщо за неї питають нашу душу і майбутнє наших дітей та майбутнє України! Тому я не піду - принципово на цей виступ, хоча й шкода пропускати таку подію. Гарного всім перегляду

Пішто 2017-01-15 / 22:03:10
Гоям треба трішки хліба до погара і видовищ. А що везе, то добре, може хоч чимось, дурний гой збагатиться, як його не цікавить матеріальне становище сім"ї, родини, неньки - то хоч духовно...

правда 2017-01-15 / 19:48:42
як буде у рази більше свідомих виборців в державі, хоча б таких як нижче "учасник", тоді може щось ся помінять в цій країні в кращу сторону, а зараз електорат купують пачками за пару сотень гривень раз у пять років, тому правлять нами злодії, контробандісти і шахраї і так нам і треба. Сись Пітьовка разом зараз у бізнесі (держать кордон) з Ланьом. що щи тут додати...

Учасник 2017-01-15 / 08:39:26
Слухайте ,вам ни надоїло купуватися на всі ці дешеві "розводи"? Не надоїло ,не ?
А потім цей же депутат ,і його фракція голосують все те ,що скаже Гройсман ,або Вальцман , за всі ті хитрі і підлі поправки ,в результаті яких друзі Порошенка стають в рази багатш ми .Як наприклад : виділення чотирьох мільярдів гривень ДОТАЦІЙ ,плять, великим агрохолдингам .
А прості фермери отримають дирку від бублика .
От вам і ціна , " таких чудових заходів".

Опришок 2017-01-15 / 08:05:18
петьовка один із депутатів шо тратит своі гроші на всякі заходи тому й ніхто ніколи у нього на окрузі не виграє вибори решта крадут лиш у народа

100ronnij 2017-01-14 / 23:44:46
У котрому жебови везе - правому ци лівому ?

Степан Крук 2017-01-14 / 22:37:35
Національний заслужений академічний український народний хор ім. Г. Верьовки в наших Карпатських горах заспіває траурну рапсодію за Ансамблем песни и пляски им. Александрова.

Микола 2017-01-14 / 21:37:44
ліпше би пару грейдерів для розчистки снігу загнав гуцулам

місний 2017-01-14 / 20:53:37
пане гуцуле робить добре ,за вкрадені гроші від нас

Рахів 2017-01-14 / 20:44:54
Інші не "купують", а Блюк ще й травить наркотою. Хочеш такого нардепа?

Гуцул рахівський 2017-01-14 / 20:37:40
Робит,шо купує дурних гуцулів оптом і дешево!!!

гуцул 2017-01-14 / 19:57:27
єдиний депутат що робить для округу багато

НОВИНИ: Культура

15:40
Другий фестиваль гончарства відбудеться цієї суботи у скансені в Ужгороді
09:57
На ювілейній виставці "Малий Лувер" в Ужгороді презентували 100 картин
22:18
Закарпатський народний хор презентував музичний фільм "Ой, на горі винобрання"
09:38
На Рахівщині відбувся видовищний хореографічний фестиваль ім. Волощука
23:52
Обласний театр у Хусті запрошує на прем’єру трагкомедії "Коматозники"
15:40
Закарпатський облмуздрамтеатр зустрічатиме глядачів у неділю виставою "Я чекаю на тебе, мій любий!.."
09:19
Книгу ромською про життя циган у Підвиноградові презентували на Закарпатті
22:58
В Ужгороді презентували виставку медитативного живопису
11:55
До Ужгорода з концертом завітає джазовий колектив Aramis із Сум
10:23
Мукачівський драматичний театр відкрив 73 театральний сезон трагікомедію "З днем народження, Генріх!"
10:20
В Ужгороді більше тижня тривав фестиваль старовинної музики "Фортеця Унг"
18:18
Концерт фортепіанного дуету з Мексики відбувся в Ужгороді
16:07
/ 1
30 робіт, присвячених Ужгороду, представили на огляд у скансені батько й син Климковичі та Василь Парій
15:41
В Ужгороді врочисто закрили фестиваль "Інтерлялька"
13:25
ФОТОФАКТ. Студентський оркестр музичного коледжу ім. Задора концертом привітав освітян із професійним святом
13:12
У "Паланку" в Мукачеві Тетяна Рибар представить свій "Осінній вернісаж"
10:50
Симфонічний оркестр обласної філармонії зіграє слухачам на концерті в Ужгороді Чайковського та Римського-Корсакова
13:06
У скансені в Ужгороді пройде другий фестиваль гончарства
10:58
Ужгородська дитяча музшкола імені Чайковського відзначення свого 75-річчя почала зі святкового концерту
17:52
В Ужгороді розпочався Міжнародний фестиваль "Інтерлялька"
10:55
В Ужгороді відкриють виставку Володимира та Миколи Климковичів
01:03
В Ужгороді можна оглянути виставку пастелей Шандора Балоґа
00:09
Уродженець Ужгорода з Литви представить в рідному місті концерт-моноспектакль "Історія Божої людини"
12:37
Музиканти з Мексики заграють в Ужгороді фотрепіанний концерт у чотири руки
11:10
Міжнародний фестиваль органної музики в Ужгороді продовжать гості з Поділля
» Всі новини