Петьовка везе в Рахів Національний заслужений академічний український народний хор ім. Г. Верьовки

Вхід на концерт - безкоштовний

Петьовка везе в Рахів Національний заслужений академічний український народний хор ім. Г. Верьовки

19 січня, о 15 годині,  в Рахівському районному будинку культури відбудеться різдвяний концерт Національного заслуженого академічного українського народного хору ім. Г. Верьовки.

Захід проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки та депутатського корпусу Рахівської міської ради.

Організатори обіцяють живий звук і безкоштовний вхід на концерт.

14 січня 2017р.

Теги: хор Верьовки, Рахів, Петьовка

Коментарі

Вікторія Губко 2017-01-21 / 09:00:13
А концерт був прекрасний, шквал позитивних емоцій - до сліз радості! Справді, ПОДІЯ СТОЛІТТЯ! Кажуть, був в 2003, але організація була нульова, бо ніхто з моїх друзів чи колег в той час навіть не знав про приїзд цього культового колективу, зал був майже порожній. Ото позорище! Зараз - зворотня картина. За цим стояла кропітка робота і прорахунок деталей, чим займалися працівники міської ради. Для разівчан - це справді свято! В наш час, коли у Львові квиток на хор Верьовки коштував від 90 до 400 грн, організувати БЕЗКОШТОВНИЙ КУЛЬТУРНИЙ захід - це подарунок! До цього часу безкоштовні у нас були лише місцеві концерти і розборки місцевих же контробандистів.

Вікторія 2017-01-21 / 08:51:28
Щиро дякую голові міста! А щодо Петьовки, то якби місцеві контрабандисти і та шваль, яка заробляє тут тупими і брудними коментарями скинулися, можна би було закрити і соціальні питання, і АТО, і культурні заходи в місті простодити. Так ні - ці п@дараси лиш устроюють розборки, піднімають криміногенну ситуацію, псують імідж міста, сіють брехливу інформацію в ЗМІ. Окремо хочеться плюнути в харю автору "геніального" коментаря про безкоштовні наркотикт. Перед словесним поносом просто зупинись і спитай себе "а що зробив я і що я таке?"

Блюк 2017-01-21 / 03:05:31
Я можу роздати в Рахові безкоштовні наркотики

Рахівчанин 2017-01-18 / 09:51:04
Та пішов він зі своїми рюкзачками, мікрофонами, турпоїздками, цирками, співаками, хорами ... Я би із задоволенням пішов на цей кнцерт заплативши сотню-дві грнивень, знаючи що частина цих коштів піде на підтримку воїнів АТО, чи наприклад на оздоровлення хворих дітей чи щось подібне. Здавалось би такі дешеві акції купівлі голосів розраховані лише на несвідомих та співчуваючих виборців, але бачимо за результатами численних виборів, що ситуація просто катастрофічна! Люди продаються і тішаться з того! Колгоспний менталітет спонукає нас до торгівлі совістю та переконаннями за "їду"! Переважна більшість з нас може обійтись без цих "подачок", але ж халява - це халява, навіть якщо за неї питають нашу душу і майбутнє наших дітей та майбутнє України! Тому я не піду - принципово на цей виступ, хоча й шкода пропускати таку подію. Гарного всім перегляду

Пішто 2017-01-15 / 22:03:10
Гоям треба трішки хліба до погара і видовищ. А що везе, то добре, може хоч чимось, дурний гой збагатиться, як його не цікавить матеріальне становище сім"ї, родини, неньки - то хоч духовно...

правда 2017-01-15 / 19:48:42
як буде у рази більше свідомих виборців в державі, хоча б таких як нижче "учасник", тоді може щось ся помінять в цій країні в кращу сторону, а зараз електорат купують пачками за пару сотень гривень раз у пять років, тому правлять нами злодії, контробандісти і шахраї і так нам і треба. Сись Пітьовка разом зараз у бізнесі (держать кордон) з Ланьом. що щи тут додати...

Учасник 2017-01-15 / 08:39:26
Слухайте ,вам ни надоїло купуватися на всі ці дешеві "розводи"? Не надоїло ,не ?
А потім цей же депутат ,і його фракція голосують все те ,що скаже Гройсман ,або Вальцман , за всі ті хитрі і підлі поправки ,в результаті яких друзі Порошенка стають в рази багатш ми .Як наприклад : виділення чотирьох мільярдів гривень ДОТАЦІЙ ,плять, великим агрохолдингам .
А прості фермери отримають дирку від бублика .
От вам і ціна , " таких чудових заходів".

Опришок 2017-01-15 / 08:05:18
петьовка один із депутатів шо тратит своі гроші на всякі заходи тому й ніхто ніколи у нього на окрузі не виграє вибори решта крадут лиш у народа

100ronnij 2017-01-14 / 23:44:46
У котрому жебови везе - правому ци лівому ?

Степан Крук 2017-01-14 / 22:37:35
Національний заслужений академічний український народний хор ім. Г. Верьовки в наших Карпатських горах заспіває траурну рапсодію за Ансамблем песни и пляски им. Александрова.

Микола 2017-01-14 / 21:37:44
ліпше би пару грейдерів для розчистки снігу загнав гуцулам

місний 2017-01-14 / 20:53:37
пане гуцуле робить добре ,за вкрадені гроші від нас

Рахів 2017-01-14 / 20:44:54
Інші не "купують", а Блюк ще й травить наркотою. Хочеш такого нардепа?

Гуцул рахівський 2017-01-14 / 20:37:40
Робит,шо купує дурних гуцулів оптом і дешево!!!

гуцул 2017-01-14 / 19:57:27
єдиний депутат що робить для округу багато

НОВИНИ: Культура

11:34
У Мукачеві стартував фестиваль дитячих театрів "Імпреза над Латорицею" (ПРОГРАМА)
16:06
Хор "Cantus" розпочинає концертний тур "Звуки небес, голоси землі"
06:47
Алло
15:00
Сьогодні в Ужгороді стартує ІІ Всеукраїнський конкурс хорового мистецтва імені Михайла Кречка
13:52
В Ужгороді в неділю зірковий склад акторів зіграє одну з кращих комедій XXI століття
11:20
/ 4
В Ужгороді розпочався IV Всеукраїнський фестиваль камерного мистецтва "Під цвітом сакури"
21:09
/ 1
Загублені у коханні
13:56
В Ужгороді вдесяте відкрили виставку-конкурс "Світ писанки"
06:00
Загадкова вісімка
10:52
Сьогодні, у четвер, в Ужгородському скансені відкриється виставка Мирослава Ясінського "Карби"
17:49
В ужгородському скансені відкриється виставка "Світ писанки"
05:49
У квітні в Ужгороді пройде VIII Міжнародний фестиваль "Музика без кордонів"
00:16
У середу в Хусті стартує IІ Всеукраїнський театральний фестиваль "FantaziaFest"
13:31
У скансені в Львові завершують масштабну реставрацію садиби з закарпатської Іршавщини
05:50
Із безодні
22:26
"Закарпатську" "Маріупольську драму" з успіхом показали в Києві
17:55
У Хусті відбулися нагородження переможців і гала-концерт ХІІІ Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле"
15:41
Відвертий щоденник чи казка для європейців: як читати "Війну з тильного боку" Андрія Любки
15:09
У Хусті відбудеться нагородження переможців та гала-концерт Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле"
14:25
Закарпатський облмуздрамтеатр розповів про свої найближчі події
14:26
У суботу в Хусті зіграють прем’єру вистави про Августина Волошина
15:11
Як відомі українські письменники хотіли поселитися на Закарпатті
08:20
/ 1
Обережно, любов
11:16
/ 1
Автор споруд ПАДІЮНу і "Едельвейсу" представив в Ужгороді виставку акварелей
22:08
/ 1
"Маріупольську драму" покажуть в Ужгороді та Києві
» Всі новини