На КПП "Ужгород" "пересічники" спробували відновити "мале коло", є затримані (ФОТО)

За інформаціє активістів, орієнтовно близько 22-ї кілька "пересічників" перед другим шлагбаумом КПП "Ужгород" самовільно відсунули встановлений прикордонниками турнікет і намагалися здійснити повернення по так званому "малому колу", не заїжджаючи на територію Словаччини.

На КПП "Ужгород" "пересічники" спробували відновити "мале коло", є затримані (ФОТО)

Однак цим діям завадили прикордонники, які заблокували водіїв в авто і забороняли вихід. На місце події викликали поліцію.

Як повідомляється, заблоковано 10-12 авто, "складають протоколи, пересічка не зарахована". До особливо непокірних "пеерсічників" застосовували силу, всі події фіксували на відеокамери.

Як згодом повідомили "пересічники", ініціатора акції, голову громадської організації "ЗАВТРА" (Закарпатська асоціація власників транзитних автомобілів) Павла Білецького разом ще з одним активістом в УАЗі забрали у відділ прикордонної служби для складання протоколу про порушення режиму пункту пропуску і за непокору працівникам правоохоронних органів.

Заблокований на час інциденту рух через кордон згодом розблокуваали.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, наслідком блокування "пересічниками" КПП "Ужгород", яка розпочалося 12 листопада, власників авто з іноземною реєстрацією замість "малого кола" змусили заїжджати в Словаччину, що вимагаєнаявності візи і відповідного штампу в паспорті.

01 грудня 2016р.

Теги: пересічка, мале коло, непокора

Коментарі

Влада на місті 2016-12-02 / 00:41:00
ініціатор акції, голова громадської організації "ЗАВТРА" (Закарпатська асоціація власників транзитних автомобілів) Павло Білецький отримав хороший гонорар за ці блокування від нас, він дав нам хороший привід ввести нові жорсткіші правила. Можете йому подякувати, а можиье йому й пику натовкти, бо дешевий як шала...ва

вуйко 2016-12-01 / 19:43:45
Бокораш тобто пид..рас.
Унгварський пучкин

Бокораш 2016-12-01 / 17:30:15
Ваня з Вуйком тачку мають,
«Пересічку» обнімають.
Милою стала «пересічка»
бо не дала їм Марічка!!!

ваня 2016-12-01 / 17:15:46
Недоук вирши писати хоче!

вуйко 2016-12-01 / 17:13:43
Бокораше то придаток кончений

Бокораш 2016-12-01 / 16:15:09
Придурок Білецький
На «пересічку» зібрався.
Як побачив погранців
На порозі всрався.

Схватили за руки,
Скували в кандали.
А злощасну «пересічку»
Не зарахували.

Ков 2016-12-01 / 15:37:20
Ґаздо, ліпше не скажеш.

вася 2016-12-01 / 14:59:12
Фатьове идить на роботу,не займайтесь хирнею

газда 2016-12-01 / 14:44:54
Ваську кому сужено возитися на біціглях, тот ся має на них возити. Не доросла всяка там марга до машин. На машину сигінята треба тяжко робити, а вам дай нараз мерседеса. Ваше місто на возі фатьове.

вася 2016-12-01 / 13:11:00
Де взяли крупу доктора на голову

Степан Крук 2016-12-01 / 12:32:58
З першим снігом Вас, краяни! Для когось це дар природи, а для когось клопіт: де взяти на шару зимові автопокришки для автомобілів із іноземними номерами?

вася 2016-12-01 / 12:14:47
хамства небуло. З Бидлом нема хамства

Степан Крук -Васі 2016-12-01 / 11:49:57


Згідно ст.63 Конституції України ти маєш право мовчати. Іншими словами, закрий писок бидло!!!



Попередній коментар видалено. Адмін


вася 2016-12-01 / 11:46:39


Хамство і флуд. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук - Васі 2016-12-01 / 11:42:39
Хреново, Вася українцям від дій цих павлових, білецьких! Задрали вже! Достатньо! Людям потрібний елементарний спокій, в час, коли проблем і без цих жопоруких, хитрожопих "активістів" вистачає. Глибока економічна, політична кризи, бойові дії на Сході - це те, що спонукає нас засучити рукава, напружити мізки і вирішити. А тут бидло із своїми власними, а не суспільними інтересами, піариться, протидіє! Проти кого ці їхні гнилі потуги? Проти системи, проти мене, проти Тебе? Спитай це бидло, воно саме не знає!!!

вася 2016-12-01 / 11:24:03
Дивни люде в
Кедь комусь хреново то всяки лоси,круки радуються,як ненормальни

Loci 2016-12-01 / 10:58:16
i prudurka sobaku pavlova tuda kolu blokuvav KPP Uzhgorod

Степан Крук 2016-12-01 / 10:21:34
Для "активістів-пересічників" пропоную велике коло пересічки: виїзд через КПП "Ужгород", а вїзд - через КПП "Тиса"! Для сумлінних "пересічників", котрі не блокували КПП треба відновити малий круг. Вони це заслужили своїм терпінням, законопослушністю та громадською позицією!

Петро 2016-12-01 / 10:03:14
Доблокувалися...ПЕРЕМОГА!

Мужик 2016-12-01 / 09:56:37
Розсмішив мене Білецький! Як капосне котеня нагадив, а коли його впихнули в "УАЗік", зателефонував дружині: "Діанко! Мене везуть в "бобику", рятуй!!! Пиши в "соцмережі"! За спідницю вирішив заховатися. Це не мужик, це навіть не баба! Це чмо!!! Прошу не путати - в місті є інший Павло Павлович Білецький, активна, розумна, творча людина. Не переплутайте з продажним невдахою лже-журналістом, лже-активістом, лже-правозахисником Білецьким!

НОВИНИ: Соціо

02:37
Українська сторона погодила текст угоди про пункт пропуску Біла Церква - Сігету Мармацієй
02:19
Програму розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 рр фінансуватимуть. Уряд прийняв постанову
00:50
Коледж мистецтв в Ужгороді "технічно" опинився перед загрозою ліквідації
22:20
/ 7
Канцідайло вже не очільник поліції Закарпаття
18:00
/ 7
У Боздоському парку в Ужгороді невідомі вирубали два десятки дерев
17:47
Депутати Закарпаття зазначають катастрофічну нестачу коштів у фінансуванні медзакладів краю
17:02
/ 1
Працівникам УжНУ підвищать зарплати: виш отримав додаткове фінансування
16:55
В Ужгороді реалізовують молодіжні проєкти соціальної дії
16:32
Власники та користувачі землі на Закарпатті сплатили понад 30 млн грн податку
15:35
Торік населення Закарпаття скоротилося на 3011 осіб і на 1 січня 2020-го становило майже 1 млн 254 тис людей
13:15
Закарпатська академія мистецтв із січня – без зарплат
13:05
/ 1
Утворено Раду арбітражних керуючих Закарпатської області та обрано її керівника
10:33
Зупинений на Рахівщині вночі мотоцикліст сам зізнався, що вживав алкоголь, але від медосвідування відмовився
09:15
Завдяки спеціальній станції в Мукачеві всі охочі можуть отримати інформацію про якість повітря
04:01
/ 1
В Ужгороді пропонують худнути і покращувати здоров'я, водночас заробляючи
02:50
ХХІІ Всеукраїнський турнір юних істориків відбудеться в Ужгороді
17:00
/ 3
Законопроєкт про криміналізацію контрабанди завершать за кілька тижнів – Нефьодов
16:33
/ 2
В Ужгороді відбувся мітинг-реквієм зі вшануванням військовослужбовців, що захищали Дебальцівський плацдарм
16:16
/ 5
Частину валідаторів у комунальних автобусах Ужгорода можуть тимчасово вимкнути
14:30
/ 3
Закарпатський хірург, військовий медик Олександр Данилюк упорядкував книгу спогадів про бої за Дебальцеве
14:19
/ 1
В Ужгороді презентують видання відомих дослідників
13:21
/ 2
У річницю Дебальцевської битви в Мукачеві вшанували пам'ять полеглих героїв
12:27
Проєкт Стратегії розвитку Мукачівської ОТГ до 2027 року схвалили на виконкомі
12:23
У Мукачеві передбачили 2 млн грн на рік на лікування містян в інституті ім. Амосова