П′яту добу на Закарпатті, на кордоні зі Словаччиною та Румунією, заблоковано 2 пункти пропуску

Станом на 11.00 середи, 16 листопада, під′їзди до пунктів пропуску “Ужгород” на кордоні зі Словаччиною та “Солотвино” на кордоні з Румунією залишаються заблокованими учасниками акції протесту власників авто з іноземною реєстрацією.

П′яту добу на Закарпатті, на кордоні зі Словаччиною та Румунією, заблоковано 2 пункти пропуску

Цю інформацію УНН підтвердила речниця ГУ НП у Закарпатській області Анна Дан.

Нагадаємо, що акція почалася зранку 12 листопада.

Через КПП “Ужгород” безперешкодно проїжджають тільки вантажні авто (через окремий вантажний термінал) та рейсові автобуси. Окрім того, “пересічники” пропускають автомобілі, де є літні люди, вагітні та пасажири з дітьми. Натомість, як повідомила УНН речниця Мукачівського прикордонного загону Леся Федорова, через КПП “Солотвино” з 12 листопада не проїхав жоден автомобіль, там у штатному режимі пунктом пропуску користуються наразі тільки пішоходи.

16 листопада 2016р.

Теги: пересічники, пункти пропуску, блокування

Коментарі

Микола 2016-11-16 / 17:33:13
Блокувати кордон то неправильно, але, якщо іншого методу побороти безпредєл митників нема? "Пересічники" вимагають встановити мито як у всіх нормальних країнах, а не скасувати мито! Вимагають пропускати автомобілі як тимчасове ввезення, а не як транзит, і навіть готові платити за тимчасове перебування!... Як пише Стьопа, можливо хтось і проплачений, але не можна рівняти всіх під одну гребйонку... Більшість людей купили собі закордонні авто так як влада Вальцмана не дає їм можливості купити такі авто в Україні.

Васьо 2016-11-16 / 16:30:30
"хочуть іздити на авто по тих цінах як вони коштують у Литві Німеччині"? - то нехай на них їздять у Литві і Німеччині, а тут мають поважати закон Укрваїни(який би він не був поганий чи добрий). купував авто - не знав про "пересечку"? зараз бидло ведмедчуки направляють робити безлад у державі, а менти їх прикривають. за такі дії має бути дано 15 хвилин на "очистити прлоїзд", а дальше, в разі невиконання в хід ідуть дубинки й евакуатор.

гуцул 2016-11-16 / 15:49:32
читаю комент Степана Крука - це бидло а другого цьому провокатору не підібрати обзивае активних людей що відстоюють право яке мають *цигане* та інші европейці сусідніх держав і куди так мріе наша *чесна влада* і принижуе паскуда тих що посміли заявити що хочуть іздити на авто по тих цінах як вони коштують у Литві Німеччині а не переплачувати у 3-5 раз кучці Васадзе Порошенко і прочим лобістам що кришують цей бізнес - хіба люди просять що хочуть іздити без розтаможки ? та поставте адекватні розміри оплат і буде вигідно і державі і людям а не принижуйте націю - в гробу карманів нету - а активістам що блокують побажання одне-стійте до победного і залучайте людей на протест - а якщо не підуть на попятну-паліть авто митникам фіскалам погранцям -цю мову вони розуміють як портрет Франкліна -Ви що протестуете і е надія

Мордихай Пунькернбаум 2016-11-16 / 13:57:54
Овва! Таки собрался за границу. А как имею это сделать? Мой друг гинеколог Мойша Цецерович уже уехал в Израиль. Кто имеет мне дать справку, что я беременный? Это что, я имею проходить в этой грязной палатке медосмотр? Вах!!! Это, имею Вам сказать, полный капец! Шо б я так жил!!!

Прокурор 2016-11-16 / 13:24:42
Ця ситуація викликає велику стурбованість, але погодні умови змусять цих туніядців розійтись, будемо надіятись на Бога.

Степан Крук 2016-11-16 / 12:33:29
"Акція пересічників" за своєю безглуздістю дуже нагадує "акцію" проплаченого бидла, котре сьогодні мітингує перед НБУ. Ті що в Києві вимагають долар по вісім гривень. Ідіоти не можуть зрозуміти, що курс долара не встановлюється чиновниками, а є тільки дзеркалом стану економіки. "Пересічники" вимагають легалізувати автомобілі без оплати мита. Але "місія" не підлягає виконанню ,так само, як і "місія" з курсом долара. Іншими словами, проплачене бидло провокує безлад у державі. А хто замовник цього цирку - відомо! Вихід один - проїхатися по-провокаторах дубинками і видати їм інвалідні візки, як компенсацію.

Vasja 2016-11-16 / 12:17:44
kolu kupuvalu avto ta znalu na sho idutj
a cja sobaka Pavlova

Слава 2016-11-16 / 11:51:40
Правильно, хай стоять до вирішення питання. Бо якщо знову згорнуть акцію, нічого знову не зміниться. І Європа далі буде сміятися з нас, де влада просто знущається з своїх громадян,ганяючи їх на пересічки кожні 5 днів. Хлопці, які хочуть щось змінити в Україні на краще і жити гідно, варті поваги.

НОВИНИ: Кримінал

02:34
У Виноградові поблизу школи знайшли труп чоловіка
19:01
/ 2
Суд залишив під вартою звинуваченого у смертельній ДТП Олефіра, хоч депутати Перечинської райради хотіли взяти його на поруки
18:32
На Рахівщині через недбалість лісника вирубано 36 дерев на суму 200 тис грн
18:16
На Закарпатті українець хотів завезти з Італії препарати психотропної дії
16:52
На Тячівщині п'яний закарпатець вкрав авто односельця та поїхав на Львівщину до дівчини
16:16
/ 1
Підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої в Ужгороді триматимуть під вартою без можливості внесення застави
09:42
/ 1
Нелегала з Чехії, котрий ще торік приїхав в Україну, виявили на Закарпатті
03:18
/ 11
Студентку в Ужгороді зґвалтував нацгвардієць – правник
12:40
/ 2
Через 490 пачок контрабандних сигарет на "Тисі" в українця вилучили Volkswagen
11:00
/ 3
Тячівець вкрав мотоцикл зі спецмайданчика відділу поліції і ховав у спальні
02:32
У Львові розглядають апеляцію закарпатського гінеколога, звинуваченого у смерті матері 3 дітей
15:31
/ 5
Ще одна членкиня ДВК з Іршавщини визнала провину в незаконній видачі бюлетенів для голосування
14:36
/ 3
В Ужгороді погоджено підозру у зґвалтуванні нападнику на 17-річну дівчину
09:49
/ 1
Наслідки смертельної ДТП на Міжгірщині: пасажир – загинув, водій – в ізоляторі (ОФІЦІЙНО)
18:01
/ 5
У справі про перешкоджання журналістській діяльності голова Хустської райради Іванчо відкликав заяву про каяття
17:54
/ 1
У Мукачеві затримали п'яного чоловіка, що вночі порушував тишу й кинувся на патрульних із битою
17:51
/ 1
Затриманого з партією метамфетаміну в Ужгороді іноземця взято під варту із визначенням застави у 2 млн грн
13:16
/ 2
В Ужгороді погоджено підозру словаку, в автівці якого виявили 2,2 кг метамфетаміну
11:09
На Виноградівщині затримали розшукуваного за грабіж уродженця Харківщини, що кермував авто під дією наркотиків
09:34
На кордоні на Закарпатті в українця відібрали повну "кравчучку" сигарет, які він віз товаришам за кордон "у подарунок"
23:49
/ 1
У Міжгір’ї в кафе 21-річний п'яний відвідувач вдарив ножем в живіт 20-річного хлопця
16:36
/ 1
У Берегові "на гарячому" затримали чоловіка, що вдруге спробував обікрасти будинок сусіда
16:13
/ 1
В Ужгороді правоохоронці виявили 2,2 кг метамфетаміну в автомобілі іноземця (ОФІЦІЙНО)