П′яту добу на Закарпатті, на кордоні зі Словаччиною та Румунією, заблоковано 2 пункти пропуску

Станом на 11.00 середи, 16 листопада, під′їзди до пунктів пропуску “Ужгород” на кордоні зі Словаччиною та “Солотвино” на кордоні з Румунією залишаються заблокованими учасниками акції протесту власників авто з іноземною реєстрацією.

П′яту добу на Закарпатті, на кордоні зі Словаччиною та Румунією, заблоковано 2 пункти пропуску

Цю інформацію УНН підтвердила речниця ГУ НП у Закарпатській області Анна Дан.

Нагадаємо, що акція почалася зранку 12 листопада.

Через КПП “Ужгород” безперешкодно проїжджають тільки вантажні авто (через окремий вантажний термінал) та рейсові автобуси. Окрім того, “пересічники” пропускають автомобілі, де є літні люди, вагітні та пасажири з дітьми. Натомість, як повідомила УНН речниця Мукачівського прикордонного загону Леся Федорова, через КПП “Солотвино” з 12 листопада не проїхав жоден автомобіль, там у штатному режимі пунктом пропуску користуються наразі тільки пішоходи.

16 листопада 2016р.

Теги: пересічники, пункти пропуску, блокування

Коментарі

Микола 2016-11-16 / 17:33:13
Блокувати кордон то неправильно, але, якщо іншого методу побороти безпредєл митників нема? "Пересічники" вимагають встановити мито як у всіх нормальних країнах, а не скасувати мито! Вимагають пропускати автомобілі як тимчасове ввезення, а не як транзит, і навіть готові платити за тимчасове перебування!... Як пише Стьопа, можливо хтось і проплачений, але не можна рівняти всіх під одну гребйонку... Більшість людей купили собі закордонні авто так як влада Вальцмана не дає їм можливості купити такі авто в Україні.

Васьо 2016-11-16 / 16:30:30
"хочуть іздити на авто по тих цінах як вони коштують у Литві Німеччині"? - то нехай на них їздять у Литві і Німеччині, а тут мають поважати закон Укрваїни(який би він не був поганий чи добрий). купував авто - не знав про "пересечку"? зараз бидло ведмедчуки направляють робити безлад у державі, а менти їх прикривають. за такі дії має бути дано 15 хвилин на "очистити прлоїзд", а дальше, в разі невиконання в хід ідуть дубинки й евакуатор.

гуцул 2016-11-16 / 15:49:32
читаю комент Степана Крука - це бидло а другого цьому провокатору не підібрати обзивае активних людей що відстоюють право яке мають *цигане* та інші европейці сусідніх держав і куди так мріе наша *чесна влада* і принижуе паскуда тих що посміли заявити що хочуть іздити на авто по тих цінах як вони коштують у Литві Німеччині а не переплачувати у 3-5 раз кучці Васадзе Порошенко і прочим лобістам що кришують цей бізнес - хіба люди просять що хочуть іздити без розтаможки ? та поставте адекватні розміри оплат і буде вигідно і державі і людям а не принижуйте націю - в гробу карманів нету - а активістам що блокують побажання одне-стійте до победного і залучайте людей на протест - а якщо не підуть на попятну-паліть авто митникам фіскалам погранцям -цю мову вони розуміють як портрет Франкліна -Ви що протестуете і е надія

Мордихай Пунькернбаум 2016-11-16 / 13:57:54
Овва! Таки собрался за границу. А как имею это сделать? Мой друг гинеколог Мойша Цецерович уже уехал в Израиль. Кто имеет мне дать справку, что я беременный? Это что, я имею проходить в этой грязной палатке медосмотр? Вах!!! Это, имею Вам сказать, полный капец! Шо б я так жил!!!

Прокурор 2016-11-16 / 13:24:42
Ця ситуація викликає велику стурбованість, але погодні умови змусять цих туніядців розійтись, будемо надіятись на Бога.

Степан Крук 2016-11-16 / 12:33:29
"Акція пересічників" за своєю безглуздістю дуже нагадує "акцію" проплаченого бидла, котре сьогодні мітингує перед НБУ. Ті що в Києві вимагають долар по вісім гривень. Ідіоти не можуть зрозуміти, що курс долара не встановлюється чиновниками, а є тільки дзеркалом стану економіки. "Пересічники" вимагають легалізувати автомобілі без оплати мита. Але "місія" не підлягає виконанню ,так само, як і "місія" з курсом долара. Іншими словами, проплачене бидло провокує безлад у державі. А хто замовник цього цирку - відомо! Вихід один - проїхатися по-провокаторах дубинками і видати їм інвалідні візки, як компенсацію.

Vasja 2016-11-16 / 12:17:44
kolu kupuvalu avto ta znalu na sho idutj
a cja sobaka Pavlova

Слава 2016-11-16 / 11:51:40
Правильно, хай стоять до вирішення питання. Бо якщо знову згорнуть акцію, нічого знову не зміниться. І Європа далі буде сміятися з нас, де влада просто знущається з своїх громадян,ганяючи їх на пересічки кожні 5 днів. Хлопці, які хочуть щось змінити в Україні на краще і жити гідно, варті поваги.

НОВИНИ: Кримінал

18:10
На Закарпатті погоджено підозри 8 учасникам злочинного угруповання із депутатом райради у складі у вчиненні серії тяжких злочинів
17:43
Камінському "Дєду" та спільницям, затриманим в Ужгороді на збуті метамфетаміну, погоджено підозру в наркоторгівлі
17:12
Під час стрілянині на Мукачівщині поранено чоловіка
02:40
/ 4
BMW грабіжників,які розстріляли валютника, знайшли спаленою на території колишньої військової частини
02:26
/ 4
В Ужгороді Lexus вилетів на узбіччя з дороги та зніс паркан
18:47
/ 8
У "розстріляного" валютника забрали близько 1 млн грн. Оприлюднено ВІДЕО нападу
18:08
/ 3
До 5,5 років в'язниці засуджено адвоката, що п'яним з'їхав на Mitsubishi Outlander у кювет на Ужгородщині і смертельно травмував 11-річну дівчинку
17:49
/ 29
В СБУ розповіли про затримання ОЗУ із депутатом Свалявської райради у складі: обкладали "даниною" підприємців і "вибивали" борги
14:45
/ 7
У Сваляві за вимагання затримали депутата-"відродженця" з оточення Ланя "Блюка" – журналіст
14:25
/ 2
Валютника, котрого підстрелили на Берегівщині, оперують
10:10
/ 2
У селі на Берегівщині підстрелили валютника, постраждалий – в реанімації
17:51
/ 3
Поліція розшукала чоловіка, який підпалив Долину нарцисів на Хустщині
13:45
На Іршавщині п'яний водій "Мазди" з'їхав у кювет, а потім ще спробував чинити опір поліцейським
10:21
На Берегівщині підліток, викравши вночі з магазину алкоголь і сигарети на 6 тис грн, розпив його із приятелями
23:31
/ 1
У Мукачеві 70-річний чоловік вбив співмешканця доньки ударами дошки по голові
19:48
У Ключарках на Мукачівщині зіткнулися Skoda та Volkswagen
14:47
/ 4
На Воловеччині дві жінки викрали гроші з каплички
14:33
/ 4
В Ужгороді поліція затримала іноземця, який з мачете напав на сусіда
14:07
Під час пиятики на кладовищі берегівець вкрав у приятеля по чарці гаманець з великою сумою
17:08
/ 11
На Закарпатті затримали прикордонника, що вимагав хабара за "дозвіл" на вивезення контрабандних сигарет
17:05
Прикордонник, що за 800 доларів хабара сприяв на Закарпатті контрабанді тютюну до Угорщини, постане перед судом
01:57
/ 9
У Мукачеві, розібравши стіну з сусіднього магазину, обікрали магазин зброї
14:36
Затверджено обвинувальний акт двом оперуповноваженим у побитті двох ужгородців у міськвідділку поліції