Суд вирішив тримати звинувачену в хабарництві декана УжНУ під "нічним" домашнім арештом і залишив при посаді (ФОТО)

У середу, 21 вересня, в Ужгородському міськрайонному суді відбулося засідання усправі декана факультету здоров`я людини ДВНЗ «УжНУ» Олени Дуло, звинуваченої в отриманні неправомірної вигоди в сумі 5 тисяч гривень.

Суд вирішив тримати звинувачену в хабарництві декана УжНУ під "нічним" домашнім арештом і залишив при посаді (ФОТО)

Засідання тривало з 15.00 фактично до 18.30.

Спершу розглядалося питання щодо запобіжного заходу. Прокурор попросив цілодобовий домашній арешт, оскільки є заяви проти тиск як на викладачів, так і на студента, за сприяння в наданні академічної відпустки якому вимагали хабар. Однак суд вирішив, що доказів недостатньо, тому у підсумку постановив обрати звинуваченій міру запобіжного заходу у вигляді "вечірнього" домашнього арешту - з 11-ї години вечора до 6-ї ранку.

Далі розгялядалося питання щодо відсторонення від посади, що передбачають імперативні норми антикорупційного законодавства. Однак і тут суддя прийняв доволі дивне рішення - залишити О.Дуло на посаді, хоча щодо вказаної особи вже внесено обвинувальний акт, тобто в державного обвинувачення є достатні обставини вважати, що О.Дуло вчинила злочин.

Відтак підготовче судове засідання було закрите і судовий розгляд по суті призначено на 16.00 3 жовтня.

22 вересня 2016р.

Теги: хабар, корупція, Олена Дуло, декан

Коментарі

Дік 2016-09-26 / 09:00:24
Ті, хто найголосніше скаржаться на несправедливе поводження, першими ж його провокують.(Грегору В.)

Павло Роглан 2016-09-24 / 09:28:58
ГРЕГОРЕ ВІТАЛІЮ!
Бачу,ти"дуже розумний!"
Чому ти не обраний Головою Верховного Суду України.а ті люди,яких ти захищаєш -твоїми заступниками?

Віталій Грегор 2016-09-23 / 22:44:35
Ужгородський міський #суд. Судове засідання в справі щодо серійного ґвалтівника суддів.

- Прокурор: прошу суд задовольнити клопотання щодо застосування до обвинуваченого запобіжного заходу, мінімальна міра – цілодобовий домашній арешт. Оскільки якщо не ізолювати ґвалтівника, то є очевидна загроза вчинення нового злочину, а побоюючись нового зґвалтування потерпілий може також змінити свої покази в суді.

- Адвокат обвинуваченого (ґвалтівника): прошу відмовити у клопотання прокурора, оскільки він не довів, що є загрози вчинення моїм підзахисним нових злочинів, а саме, що він має намір знову зґвалтувати чи впливати в якийсь інший неприродній спосіб на потерпілого чи свідків.

- Головуючий суддя (після нарадчої кімнати): Суд заслухавши думку сторін щодо поданих державним обвинувачем клопотань, вирішив відмовити у застосуванні до обвинуваченого запобіжного заходу через те, що нема достатніх доказів того, що він має намір продовжувати вчиняти нові злочини.

Через тиждень..
Цей же суд. Розгляд клопотання прокурора щодо застосування запобіжного заходу до обвинуваченого через нове зґвалтування судді.

- Головуючий суддя (після нарадчої кімнати): суд вирішив відмовити у задоволенні клопотання державного обвинувачення, оскільки, крім того факту, що обвинувачений вчинив зґвалтування ще одного судді, прокурор не надав достатніх доказів, що особа готує ще одне зґвалтування, тому його доводи будуються лише на припущенні...

21.09.2016, м. #Ужгород
(с) громадські правозахисники #Закарпаття

Павло Роглан 2016-09-23 / 19:29:49
«Хто з вас без гріха,нехай перший кидає у неї камінь!»

Дік 2016-09-23 / 16:00:20
О, SANCTA SIMPLICITAS!

Павло Роглан 2016-09-22 / 18:43:46
Моліться всі, бо близько час,
Прийде Господь у славі,
Тоді почне судити світ,
За наші помисли лукаві.

Чому хочете зламати долю невинній людині,а також звинувачуєте суддю Придатчука за справедливе прийняття рішення суду?

Активіст 2016-09-22 / 15:56:24
Придачук і рішення проти активістів площі народної приймав. Все робить, щоб репутацію міськрайонного суду зіпсувати, сам спить і бачить себе головою! Разом з прокурорами і ментами інтриги проти Голови плете.

Anubis 2016-09-22 / 15:37:42
Мене більш за все збурює поведінка ректорату УжНУ! Не судді вирішувати, залишати цю суку на посаді декана, чи ні! Пане ректоре Смоланко! Відірвіться на хвилинку від свого довбаного інституту нейрохірургії, з якого жиєте... Зазначена особа вже давно повинна була бути звільнена, або як мінімум - відсторонена від виконання обовязків декана факультету! Ще під час досудового розгляду! Бардак повний в універі!!!

народ 2016-09-22 / 14:08:33
Біда побила наші справедливі суди.Всіх суддів треба люструвати.

Правосуддя 2016-09-22 / 09:31:08
Іменем України нищать майбутнє, а ці продажні студенти і група підтримки - також наше майбутнє і все, що з ним повязане......

ужгородець 2016-09-22 / 08:55:39
прийняв це ганебне рішення суддя Придачук - заступник голови Ужгородського міськрайонного суду. На палю!

anubis 2016-09-22 / 08:48:01
В жовтні набуває чинності нова юридична реформа! Гнати в шию і на нари всю суддівську скотобазу! Прізвище судді - в студію!

ондраш 2016-09-22 / 07:24:54
добре башлянула. бачимо "чесний" суд та курву що купляє свободу

НОВИНИ: Соціо

09:32
За минулу добу на Закарпатті підтверджено 90 випадків COVID-19, четверо хворих померло
09:10
Акція "Всі ми трішки діти" відбулася в Ужгороді
04:37
/ 1
На Закарпатті будуватимуть "олімпійський" курорт і дорогу на Драгобрат
03:05
/ 1
Перші пасажирські рейси з аеропорту "Ужгород" плануються на початку листопада
02:27
/ 5
В Ужгороді Зеленський вручив ордени, присвоєні ієрархам МГКЄ і РПЦ в Україні
00:26
Windrose дозволили 7 разів на тиждень літати з Києва в Ужгород (ДОКУМЕНТ)
18:04
Суд у Львові продовжить розгляд справи по скасуванню висновку щодо будівництва ВЕС на закарпатській Боржаві
17:18
/ 3
Понад 37 тисяч закарпатців отримали більшу пенсію з 1 вересня – в середньому на 41 грн
17:03
/ 3
Зеленський на Закарпатті: Україна комплексно вирішуватиме проблему автомобільних черг на прикордонних пунктах пропуску
15:07
/ 5
Уряд затвердив будівництво нового летовища на Закарпатті – міністр інфраструктури
14:37
Зеленський оглянув реконструкцію Берегівської центральної районної лікарні
14:36
Зеленський, перебуваючи на Закарпатті, запровадив День виноградаря та винороба
14:14
/ 1
В Ужгороді на зустрічі з послом Чехії в Україні та генконсулом Чехії обговорили реконструкцію військового цвинтаря на Шахті
11:52
За 8 місяців на Закарпатті послугами пасажирського транспорту скористалися 13,7 млн пасажирів
10:34
/ 10
Найпотужніший на кордоні зі Словаччиною митний пост "Ужгород" розбудують і введуть в експлуатацію до кінця 2021 року
10:23