Суд вирішив тримати звинувачену в хабарництві декана УжНУ під "нічним" домашнім арештом і залишив при посаді (ФОТО)

У середу, 21 вересня, в Ужгородському міськрайонному суді відбулося засідання усправі декана факультету здоров`я людини ДВНЗ «УжНУ» Олени Дуло, звинуваченої в отриманні неправомірної вигоди в сумі 5 тисяч гривень.

Суд вирішив тримати звинувачену в хабарництві декана УжНУ під "нічним" домашнім арештом і залишив при посаді (ФОТО)

Засідання тривало з 15.00 фактично до 18.30.

Спершу розглядалося питання щодо запобіжного заходу. Прокурор попросив цілодобовий домашній арешт, оскільки є заяви проти тиск як на викладачів, так і на студента, за сприяння в наданні академічної відпустки якому вимагали хабар. Однак суд вирішив, що доказів недостатньо, тому у підсумку постановив обрати звинуваченій міру запобіжного заходу у вигляді "вечірнього" домашнього арешту - з 11-ї години вечора до 6-ї ранку.

Далі розгялядалося питання щодо відсторонення від посади, що передбачають імперативні норми антикорупційного законодавства. Однак і тут суддя прийняв доволі дивне рішення - залишити О.Дуло на посаді, хоча щодо вказаної особи вже внесено обвинувальний акт, тобто в державного обвинувачення є достатні обставини вважати, що О.Дуло вчинила злочин.

Відтак підготовче судове засідання було закрите і судовий розгляд по суті призначено на 16.00 3 жовтня.

22 вересня 2016р.

Теги: хабар, корупція, Олена Дуло, декан

Коментарі

Дік 2016-09-26 / 09:00:24
Ті, хто найголосніше скаржаться на несправедливе поводження, першими ж його провокують.(Грегору В.)

Павло Роглан 2016-09-24 / 09:28:58
ГРЕГОРЕ ВІТАЛІЮ!
Бачу,ти"дуже розумний!"
Чому ти не обраний Головою Верховного Суду України.а ті люди,яких ти захищаєш -твоїми заступниками?

Віталій Грегор 2016-09-23 / 22:44:35
Ужгородський міський #суд. Судове засідання в справі щодо серійного ґвалтівника суддів.

- Прокурор: прошу суд задовольнити клопотання щодо застосування до обвинуваченого запобіжного заходу, мінімальна міра – цілодобовий домашній арешт. Оскільки якщо не ізолювати ґвалтівника, то є очевидна загроза вчинення нового злочину, а побоюючись нового зґвалтування потерпілий може також змінити свої покази в суді.

- Адвокат обвинуваченого (ґвалтівника): прошу відмовити у клопотання прокурора, оскільки він не довів, що є загрози вчинення моїм підзахисним нових злочинів, а саме, що він має намір знову зґвалтувати чи впливати в якийсь інший неприродній спосіб на потерпілого чи свідків.

- Головуючий суддя (після нарадчої кімнати): Суд заслухавши думку сторін щодо поданих державним обвинувачем клопотань, вирішив відмовити у застосуванні до обвинуваченого запобіжного заходу через те, що нема достатніх доказів того, що він має намір продовжувати вчиняти нові злочини.

Через тиждень..
Цей же суд. Розгляд клопотання прокурора щодо застосування запобіжного заходу до обвинуваченого через нове зґвалтування судді.

- Головуючий суддя (після нарадчої кімнати): суд вирішив відмовити у задоволенні клопотання державного обвинувачення, оскільки, крім того факту, що обвинувачений вчинив зґвалтування ще одного судді, прокурор не надав достатніх доказів, що особа готує ще одне зґвалтування, тому його доводи будуються лише на припущенні...

21.09.2016, м. #Ужгород
(с) громадські правозахисники #Закарпаття

Павло Роглан 2016-09-23 / 19:29:49
«Хто з вас без гріха,нехай перший кидає у неї камінь!»

Дік 2016-09-23 / 16:00:20
О, SANCTA SIMPLICITAS!

Павло Роглан 2016-09-22 / 18:43:46
Моліться всі, бо близько час,
Прийде Господь у славі,
Тоді почне судити світ,
За наші помисли лукаві.

Чому хочете зламати долю невинній людині,а також звинувачуєте суддю Придатчука за справедливе прийняття рішення суду?

Активіст 2016-09-22 / 15:56:24
Придачук і рішення проти активістів площі народної приймав. Все робить, щоб репутацію міськрайонного суду зіпсувати, сам спить і бачить себе головою! Разом з прокурорами і ментами інтриги проти Голови плете.

Anubis 2016-09-22 / 15:37:42
Мене більш за все збурює поведінка ректорату УжНУ! Не судді вирішувати, залишати цю суку на посаді декана, чи ні! Пане ректоре Смоланко! Відірвіться на хвилинку від свого довбаного інституту нейрохірургії, з якого жиєте... Зазначена особа вже давно повинна була бути звільнена, або як мінімум - відсторонена від виконання обовязків декана факультету! Ще під час досудового розгляду! Бардак повний в універі!!!

народ 2016-09-22 / 14:08:33
Біда побила наші справедливі суди.Всіх суддів треба люструвати.

Правосуддя 2016-09-22 / 09:31:08
Іменем України нищать майбутнє, а ці продажні студенти і група підтримки - також наше майбутнє і все, що з ним повязане......

ужгородець 2016-09-22 / 08:55:39
прийняв це ганебне рішення суддя Придачук - заступник голови Ужгородського міськрайонного суду. На палю!

anubis 2016-09-22 / 08:48:01
В жовтні набуває чинності нова юридична реформа! Гнати в шию і на нари всю суддівську скотобазу! Прізвище судді - в студію!

ондраш 2016-09-22 / 07:24:54
добре башлянула. бачимо "чесний" суд та курву що купляє свободу

НОВИНИ: Соціо

01:22
/ 3
На фестивалі млинців в Ужгороді учасники змагалися за "Золоту палачінтовку"
00:37
/ 7
У Мукачеві також вшанували пам'ять "афганців"
14:09
Понад пів мільйона гривень зібрали цьогоріч в рамках акції "Серце до серця" на Закарпатті
13:36
/ 6
В Ужгороді відбулися урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ із Афганістану
12:03
У Виноградові розробляють Стратегію розвитку міста та Виноградівської міської ОТГ
09:52
Майже 700 тисяч гривень виділили в Ужгороді для забезпечення містян інсуліном
09:44
У Мукачеві відкрили нову амбулаторію медичного центру "Сім’я"
21:30
/ 3
Слово про Семена Панька
15:13
ФОТОФАКТ. В обласному центрі стартувала "Ужгородська палачінта"
15:05
У центрі Ужгорода вітали з Днем Валентина
12:16
/ 1
В Ужгороді провели громадські слухання з обговорення містобудівної документації
09:49
/ 3
Два фестивалі млинців стартують сьогодні в Ужгороді
09:47
/ 6
В Ужгороді дискутували, чи варто вживати фемінітиви
01:51
/ 6