"Пересічникам" на Закарпатті пропонували окрему смугу, однак акція триває і продовжиться в Києві

За інформацією учасників блокування КПП "Ужгород", учора, 19-го вересня, з ініціативною групою провели зустріч представники СБУ та новий очільник ГУНП області Роман Стефанишин.

"Пересічникам" на Закарпатті пропонували окрему смугу, однак акція триває і продовжиться в Києві

За словами Юрія Качура, на зустрічі йшлося про готовність забезпечити на пункті пропуску окрему смугу для автомобілів, які виїздять кожні п'ять днів на так званий "круг" (виїзд із території України без в'їзду на територію Словаччини). Таку пропозицію активісти не прийняли, позаяк їхні вимоги - внесення змін до законодавства, що спростить ситуацію для всіх власників авто із іноземною реєстрацією, а не лишень мешканців Закарпаття.

Також активісти повідомили про те, що протягом найближчих двох днів планується проведення координованої з представниками інших областей акції під стінами парламенту в Києві, тож частина мітингувальників виїздить в столицю вже сьогодні.

Що ж до блокування пункту пропуску в Чопі, то ця акція, за інформацією активістів, мала попереджувальний характер і повністю перекривати КПП "Тиса" наміру вони не мають, повідомляє Громадське ТБ Закарпаття.

20 вересня 2016р.

Теги: пересічники, смуга

Коментарі

далекий 2016-09-25 / 21:56:58


Всі хотят ніхкя не робити і на крутих тачках іздити. Скоро загран машинами воду гатити мож буде. А на щот правоохоронців то вни **али ваші машини.


Вареник сказав просто і доступно 2016-09-21 / 11:00:29

Микола Вареник 2016-09-21 / 10:26:17
Долой большие разтоможки! Если расстрелять всю верховну раду, я думаю сразу упадут цены на автомобили до уровня естественных ,европейских. А те кому не нравиться ,что люди борются за то ,что бы ездить на нормальных дешёвых автомобилях - лохи , которым обидно, что сами то они повелись на рекет от казнокрадов и купили дорогое авто и теперь , как щірі українці хотят, чтобы и я лоханулся ,как они . Но я уже 10 лет не ведусь на вас ребята и спокойно езжу на авто с иностранной регистрацией и посмеиваюсь с вас , лохов. Целую всех, обнимаю.

вуйцьо 2016-09-20 / 23:32:00
Дивітьсі там хлопці, поки поїдете до Кийова, 5ть днів профукаєте і штраф заплатите.
А хто хоче їздити на кориті з іноземними номерами, то хай їзде навіть кожні 2 дні, то їх проблема.

Микола 2016-09-20 / 22:47:25


Тролінг. Коментар видалено. Адмін


???? 2016-09-20 / 21:28:18
А навіщо нам такі правоохоронні органи, які неможуть навести порядок із цими безпредєльщиками?

ужгородець 2016-09-20 / 21:07:09
О, так пане Степане. Підіть на кордон та скажіть їм це. Зразу вас зрозуміють та розійдуться.

Степан Крук 2016-09-20 / 20:35:03
По великому рахунку не в машині на чеських номерах щастя. Не стоить та машина того,щоб такі проблеми робити.

ужгородець 2016-09-20 / 20:29:18
Правильно Робін, оці безтолкові лимпарі своїм блокуванням наказують простих, ні в чому не винних людей, котрі їдуть в Європу по своїх справах. Ніби на кордоні закони пишуть.
Так ви підіть до власних структур, яким на вам плювати та там бунтуйте, але ж туди йти страшно.

А стосовно того, що нещасні люди не мають за що купити автомашини, бо зарплата 2.5 тис. Так раз не може більше заробити нащо му машина, нехай їздить на велосипеді.

І ще один момент, на кордоні стоять або відморозки або дебіли, але ними керують ті, котрих там немає, але вони їздять на БМВ, Туарегах, МЛках і тому подібне, і серед них дійсно багато держслужбовців, оце вони й мутять, а самі тихенько кукловодять із тіні.

Робін 2016-09-20 / 19:56:06
А хтось порахував скільки втратив бізнес Ужгорода із-за неможливості пересування європейських шопінг туристів, а ці жлоби і туніядці тільки своі шкурні інтереси відстоюють. На організаторів і учасників цього безчинства треба подавати в суд на відшкодування матеріальних збитків. Замість того , щоб вирішувати своі інтереси біля провладних будівель вони сворюють проблеми простим людям

Крук, народ за дешеві авто! 2016-09-20 / 19:49:08
Не стримався і написав!
Ви скажете, що то жеброта купляє нерозмитнені авто? Не правда... Багато хто з заможних закарпатців їздить на таких... Протермінованих, загнаних на рік, загнаних на все, розшукуваних... Серед таких краян і багато державних службовців, серед яких правоохоронці, в т.ч. і митники... І вартість цих авто часто перевищує 3-4 річну зарплату середньостатистичного закарпатця. Я розумію пересічників. Сам купив авто за 1000 доларів. Таке черепля європеєць купить за 1-2 зарплати. А у нас? І непереживаю за це авто... У 2013 мав купив іномарку за 24000 доларів. Через 11 місяців продав за 12700. Дякую уряду і всім іншим за девальвацію гривні. Хоча в мене складається таке враження, що вам проблеми держави не відомі... Маєте офіційних 2500 гривень, а кредити берете під 32 відсотки і т.д.... Я вже не кажу про те, що всі начитані юристи і не знають, що ратифіковані ВРУ міжнародні нормативно-правові акти є вищими за діючі закони України. Я про Стамбульську конвенцію. Дешевше розмитнення? На всі авто? А скільки зекономили ви? А рахували? А на кордоні, де 80 відсотків пересічників, ви в черзі стояли? А якби була б окрема полоса, то не стояли б... А так всі в перемішку повзуть до нейтралки, заважаючи один одному жити... Я питаю у митника за тимчасову реєстрацію, але виявляється грошова застава за авто у розмірі повноцінного розмитнення не повертається... Як??? І т.д... Тож скажу, що в цій країні усе проти вас. А якщо вас все влаштовує, значить ви звикли. Авто, бензин, тарифи, з/п, чистота під'їзду... Тож не пи*діть, що ви розумніші за когось!!!

Окремо Круку! Чоловік стільки коментує по різним темам, що складається враження, ніби він дійсно усе знає і всюди встигає. Добре заробляє, займається меценатство, мабуть, є активним громадським діячем або депутатом і т.д.... Або сидить у коконі!

Степан Крук -Олежкові 2016-09-20 / 19:48:23
Не треба сподіватися на милість від наших чиновників! Її не буде. Сподіватися треба тільки на себе. От дивися. Коли в мене ломається пральна машинка я звоню майстру. Це грамотний чоловік, колишній оперний співак, котрий лишив сцену, навчився ремонтувати пралки. Скуповує пральні машинки котрі господарі не хочуть ремонтувати, розбирає на запчастини і ремонтує інші. За сам виклик додому без ремонту просить 150 гривень. І я плачу,бо золоті руки має. Так само маю майстрів по опалювальній систнмі, "безбашенці" і так дальше. І хочу лише їх, бо вони гарно роблять свою роботу. Мені також платять не за красні очі. Колись мені також було скрутно, поки я не забив на державну роботу і не став працювати на свою сімю. Сайт, на якому ми з тобою спілкуємося, також придумав енергійний порядний чоловік....Головне - не нити і в своїх тимчасових негараздах нікого не винити.

Олежка крукові 2016-09-20 / 19:26:38
Но не всі так годні. Хтось на простуй роботі за 2500 грн в місяць паше. І як сі має машину купити?

Іван 2016-09-20 / 19:20:34
Якщо правоохоронці неможуть навести порядок із блокувальниками правовими методами, то хай гроші їм роздадуть щоб зняли блокаду і напругу в області бо у кінці місяця як міліція, СБУ так і прокуратура на митницю кожний за своєю пайкою спішать.

Степан Крук -Олежкові 2016-09-20 / 19:05:46
У мене класна машина. Але я працюю і все успіваю. І ніколи не нию. І діти в мене в порядку. Слава Богу!!!

Олежка крукові 2016-09-20 / 18:53:10
Міні ся видить, же ти, Стьопа, дома нич не робіш, на роботу не ходиш ,тай дітий своїх не дуже любиш, бо не хочеш їх по школах на безопаснуй машині возити

Олежка крукові 2016-09-20 / 18:50:36
Хто ту каже , же отмінити розтаможку? Ту ся має ввіду зробити таку, як у європі - дись 300-600 євро за авто

Степан Крук -Олежка 2016-09-20 / 18:44:39
А якщо ше й відмінять комунальні послуги, то будемо ся файно гріти!Могли би ще відмінити плату за проїзд в громадському транспорті....

Олежка 2016-09-20 / 18:31:52
Буде розтаможка вигідна про нарід, тай пересічок не буде

Zenuk 2016-09-20 / 18:30:16
Підери якщо хочете терпіти таку владу і терпіть, вони із жиру бісяться і на дорогих машинах іздять поки ви на старих розвалюхах. Навіщо я цим розмитненням маю іхню кишеню наповнювати.

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11