КПП "Ужгород" на кордоні зі Словаччиною й досі заблокований

Станом на 19.00 під′їзд до КПП “Тиса” звільнено власниками автомобілів з іноземною реєстрацією, натомість КПП “Ужгород” залишається заблокованим для проїзду легкового транспорту.

КПП "Ужгород" на кордоні зі Словаччиною й досі заблокований

Цю інформацію УНН підтвердила речниця Чопського прикордонного загону Наталія Єськіна.

Однак, як стало відомо УНН з власних джерел, зараз на КПП "Ужгород" знаходиться новопризначений начальник Головного управління Національної поліції у Закарпатській області Роман Стефанишин та заступник начальника УПП міст Ужгород та Мукачево Валерій Найман, які намагаються вплинути на ситуацію.

Окрім того, на місці інциденту забезпечують громадський порядок співробітники нацполіції та екіпаж патрульних поліцейських.

Нагадаємо, що КПП "Ужгород" на кордоні зі Словаччиною у суботу, 17 вересня, заблокували близько 50 власників авто з іноземною реєстрацією, яких не влаштовують умови “пересічки” (процедура, яка подовжує право користування “іноземним” автомобілем на території України — ред.). Сьогодні ж "пересічники" тимчасово заблокували під′їзд до КПП "Тиса" на кордоні з Угорщиною.

 

19 вересня 2016р.

Теги: блокування

Коментарі

Шоніко-Миколі 2016-09-20 / 11:35:18
Почекай мало, беру свого українського бульдозера та на...й вас одтуда згребу із вашими тими череплями. Що хочете то і робите, а за других людей не подумали?!

Бийці 2016-09-20 / 09:22:17
гена уже лагодить чомодан геби на румуни йти

юрист 2016-09-20 / 08:45:29
Сміхота. Декілька десятків мудаків на автомашинах з інономерами диктують умови сорокамільйонній країні, а правоохоронці області не знають як діяти.
Може вам панове прокурори і поліціянти роз'яснити вимоги Кримінального та Митного кодексів. Але тоді за що ви посади займаєте та отримуєте заробітну платню ?

Ондіці 2016-09-20 / 08:16:15
Ти втрачаєш час! На Словаках вертольоти "беушні" продають по 300 доларів. Правда, на словацьких номерах. Купи собі ще одну проблему. Взлетіти може і взлетиш. Але чи сядеш- один Бог знає!

Степан Крук - пішті 2016-09-20 / 08:01:58
Негоже ображати убогих!

пішта - Миколі 2016-09-20 / 07:44:23
А ти і насправді дебіл-недоучок!

Степан Крук - юристу 2016-09-20 / 07:42:36
Влада на Закарпатті на побігушках у махновців типу Павла Павлова. А "губернатор" Москаль зайняв позицію хлопчика фельд'єгерської пошти попандополів, котрий носить недолугі листи в Кабмін. Загрався Москаль з махновцями! Той же Павлов приходить на митницю і диктує митарям свої правила; " Зараз Гені позвоню і робити не будете...У нас нись "стрелка" з Геною..." Ну прямо не "губернатор" Москаль, а крокодил Гена ,котрому окрім як опікуватися клопоухими чебурашками-махновцями зайнятися більше нема чим!

Прокурор 2016-09-20 / 07:31:58
Якщо всі можливості вичерпано, то сьогодні на нараді Москаль скаже нам, що потрібно робити далі.

російський бізнес – насамперед, бізнес групи Бабакова – «кришується» в Україні на самому високому рі 2016-09-20 / 07:21:40
найкращим свідченням особливих відносин Юрія Луценка з «Лужниковським» угрупованням, напевно, є годинник вартістю 15 тис. євро, з яким Юрій Віталійович так любив красуватись на мітингах. Подібних годинників було випущено лише 300 штук до 300-річчя Петербурга й призначались вони для російської державної еліти. Один з таких годинників Бабаков, який тоді був заступником голови Держдуми РФ, таємно презентував Юрію Луценку в знак особливих заслуг нинішнього керівника парламентської фракції «Блок Петра Порошенка» перед російським криміналітетом.

геноцидники 2016-09-20 / 07:16:06
ми ж в європу мчимо навіщо таможня-може щоб цигарки нелегалів і чорних перевозити, іншої логічної відповіді немає, чиновники з обох боків кордону наживаються на людях. Чорних мільйонами навпускали, які -насилують грабують а українцям треба візу. Скасуєте заборону на експорт кругляка даме -600 млн евро-тварі кончені европейці, сучари.

юрист 2016-09-20 / 07:03:23
Судячи по цьому бардаку можна зробити висновок, що в Закарпатті немає влади.

Стефанишин 2016-09-20 / 01:59:02
Поліція вичерпала всі можливості

Конан 2016-09-19 / 23:05:50
Микола, в кінцевому результаті ви соснете тунця , просто бидлоеліта дала вам можливість випустити пар, на завтра вас очікують платіжки на нові тарифи і черга опівночі на пересічку. Не в обіду, вимоги сформульовані неправильно і лідери на службі у бидлоеліти

Микола 2016-09-19 / 22:42:33
Шоніко, так в чому задержка, піди на КПП "Ужгород", раз такий герой... очко жим-жим

Шоніко 2016-09-19 / 22:39:27
Розігнати тих лохів на ...уй !!!
Що то за робота, захотілося - перекрили дорогу...?! А в чоло їм зарядити...?! Що робити тим людям що страждають від їх дії...?!
Придурки тай годі!
Згідно букви закону зробити і будуть всі знати що в нас є закон і порядок!!!

Робін 2016-09-19 / 21:34:23
Дебільна держава, ідіотські закони , жлоби громадяни

Данацко 2016-09-19 / 20:45:37
На Закарпаттю керують не Москаль, Стефанишин, Гаврилюк і Воєводін, а я.

Мент 2016-09-19 / 20:34:37
Слабо Стефанишин просить блокувальників, а не пробував на коліна перед ними ставати і просити, а краще хай обніметьсься з ними і разом поплачуть.

НОВИНИ: Кримінал

14:51
/ 1
Тячівець розбив вітрину магазину, аби вкрасти алкоголь і сигарети
14:38
Викрито одесита, який організував канал переправки нелегалів на території Берегівщини
01:35
22-річну жительку Берегова затримали за звідництво на Мукачівщині
04:23
На Львівщині в Audi закарпатця врізався мікроавтобус
04:13
/ 3
У Мукачеві військовий "КрАЗ" "притер" легковик Fiat
04:00
/ 1
У Виноградові легковик вилетів у кювет
18:15
Взято під варту підозрюваного у нападі в Берегові на жінку з інвалідністю
12:11
/ 1
Мешканцю Іршавщини, що транспортував через кордон псевдоефедрин, повідомлено про підозру
04:11
/ 13
"Толкайте кокс і будете мати таку машину, як я": закарпатський циган похизувався новим "Мерседесом" 18+
01:21
/ 1
На Мукачівщині зіткнулися два ВАЗи
17:18
/ 1
Поблизу Чопа на Закарпатті прикордонники знайшли сигарети та гумовий човен
15:21
/ 3
На Виноградівщині затверджено обвинувачення членам ОЗУ, що облаштували склади із контрафактними сигаретами та наркотиками
15:09
На Закарпатті контрабандисти втекли від прикордонників, покинувши 6 ящиків безакцизних сигарет
13:19
/ 5
На Закарпатті блокували контрабанду псевдоефедрину з Євросоюзу на понад 1 млн грн
13:18
/ 1
На Берегівщині у дворі мешканця Дийди виявили посіви конопель
11:40
На Виноградівщині 17-річний хлопець під час сварки вдарив 22-літнього знайомого гострим предметом у живіт
10:01
/ 1
У Берегові затримали молодика, котрий заліз у будинок жінки з інвалідністю, побив і пограбував її
09:23
Щоби допомогти пасажирці з 2-річної дитиною без дозволу батька перетнути кордон на Закарпатті, водій запропонував хабара
09:15
На Тячівщині неподалік від кордону затримали КамАЗ, завантажений незаконно видобутим гравієм
01:55
/ 7
Організатора підриву угорського офісу в Ужгороді засудили до 9 років тюрми
18:11
/ 4
В Ужгороді затримали жінку, котра перевозила кущ конопель у маршрутці
17:59
У Берегові викрили злочинне угруповання, що налагодило в місті систему незаконного грального бізнесу
14:52
/ 1
Понад 110 тис грн аліментів сплатив мешканець Великоберезнянщини
11:54
/ 2
На Закарпатті скеровано до суду обвинувальний акт щодо посадовців, які допустили порубку лісу на 3 млн грн
11:48
/ 1
На Закарпатті зупинили українця, котрий перетинав кордон на викраденому в Угорщині авто
» Всі новини