Блокування КПП "Ужгород" проводиться "зламаними" старими автівками (ВІДЕО)

Сьогодні вранці проїзд до україно-словацького кордону було заблоковано кількома автівками. Як пояснили власники, машини просто зламалися.

Блокування КПП "Ужгород" проводиться "зламаними" старими автівками (ВІДЕО)

Вимоги активістів - вилучення із Митного Кодексу України ст. 381, яка передбачає відмінності ввезення автомобілів резидентами та нерезидентами, інформує "Громадське Закарпаття". 

Довідка

ДЛЯ РЕЗИДЕНТІВ СТРОК ТРАНЗИТНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ СТАНОВИТЬ 10 ДІБ, А В РАЗІ ПЕРЕМІЩЕННЯ В ЗОНІ ДІЯЛЬНОСТІ ОДНОГО МИТНОГО ОРГАНУ - 5 ДІБ.

ТИМЧАСОВЕ ВВЕЗЕННЯ ГРОМАДЯНАМИ - НЕРЕЗИДЕНТАМИ НА МИТНУ ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ОСОБИСТОГО КОРИСТУВАННЯ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ НА СТРОК ДО ОДНОГО РОКУ.

Резиденти - це фізичні чи юридичні особи або дипломатичні представництва, що мають постійне місце проживання або перебування в Україні.

Нерезиденти - фізичні особи (іноземні громадяни, громадяни України, особи без громадянства), які мають постійне місце проживання за межами України, в тому числі ті, що тимчасово перебувають на території України; юридичні особи та суб'єкти підприємницької діяльності, що не мають статусу юридичної особи (філії, представництва тощо) з місцезнаходженням за межами України, які створені та здійснюють свою діяльність відповідно до законодавства іншої держави.

17 вересня 2016р.

Теги: блокування

Коментарі

Митник 2016-09-20 / 22:11:28
Поставте їм вагончик на заправці ОККО і нехай там митник штампує їм "проесічки". Менші черги будуть на кордоні!!

Заєбали 2016-09-20 / 22:05:22
Я з маленькою дитиною маю тепер годинами стояти в Чопі бо вони мітингують!!! Де правоохоронні органи? Де Стефанишин? Гаврилюк?

для ужгородця 2016-09-18 / 21:41:59
вот подивимось чи пошлють чи не пошлють, а поки що закрийся

ужгородець 2016-09-18 / 21:17:01
А давай поспоримо чи нас зі Стьопою задовбають, чи вас бунтарів на хер пошлють з вашими вимогами. При тому, що кримінальне провадження за фактом цієї псевдореволюції вже порушено.

для ужгородця і Стьопи 2016-09-18 / 20:40:03


Хамство і тролінг. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук 2016-09-18 / 19:46:26
Завтра, якщо почуєте з боку кордону воплі: "Поліція з народом!!!" знайте, що конфлікт вичерпаний!

ужгородець 2016-09-18 / 19:12:26
Для 18.43.
Тебе клоуне ще не довбали. Ще пару раз перекриєте кордон, то будуть вас довбати в усі діри і по серйозному.

А ходити до вас ідіотів на кордон себе не поважати.

для ужгородця 2016-09-18 / 18:43:47
як ти тут вже задовбав. на облік би тебе покласти в психдиспансер за свой гнилий язик. якщо ти і тобі подібні вважаєте себе хоч на половину нормальним мужиком то прийди на кордон і скажи в очі хто дибіл, а не пиши сидячи вдома як боягуз

ужгородець 2016-09-18 / 17:14:04
Погомоніли і по домах. І не забудьте через 5 днів на пересічку.

А організаторів бунту на облік, і в випадку повторності на нари.

Володя ужгородцю 2016-09-18 / 17:00:31
У меня Тойота на украинских номерах. Не переживайте, это не маталлолом.
А амнистия это шаг государства, чтобы бюджет пополнить. Вы прикиньте, заплатить по 1000 ЕВРО, а в Закарпаткой, Львовской, Волынской, Черновицкой, Одесской облястях всего катаются 200.000 машин, это МИНИМУМ. Считаем: 200.000 машин на 1000 ЕВРО = 200.000.000 ЕВРО (это 25% от кредита МВФ).

для ужгородця 2016-09-18 / 16:40:02


Хамство і тролінг. Коментар видалено. Адмін


для ужгородця 2016-09-18 / 15:49:16


Хамство і тролінг. Коментар видалено. Можете сформулювати те саме, тільки без хамства і провокування коментаторів. Адмін


ужгородець 2016-09-18 / 13:57:54
Хер вам Володьку. Коли сь те брали металолом не думалисьте що з ним робити будете ?

Амнистию автомобильную, видите ли, ему подавай, разтаможку по низким ценам.

Вся держава буде їздити на українських номерах, а декілька сотень хитрожопих закарпатських оленів хочуть порядки в державі поміняти, а коли треба в АТО, то всі бігом на мадяри та на чехи на заробітки.

Краще дебіли добивайтеся щоб ціна на авто у нас була така як у Європі, і зарплати, і пенсії.

Йонко 2016-09-18 / 13:21:08
поіхати в Європу потрахатися за бабки, шоби згадати свою колишню професію се типирка називається " пуйти на ягоди"????????

йонкові 2016-09-18 / 12:11:37
Ступачка в фінляндії на ягоди пушла

Йонко 2016-09-18 / 09:13:19
Шо типирка поняли що мусор старий чернівецький всіх розводить як лохів роблячи із Нас Закарпатців клоунів в цирку!! паша Павлов , Ступачка ви де сегенятка?? Назад на кавіль підете до Галаса ???

Володя 2016-09-17 / 22:44:09
По качеству и комфорту машины из Европы лучше, это факт. Цена на них в Европе ниже (на машины от пяти лет), это факт. Нужно приянт закон или поправку, что все машины, которые УЖЕ пересекали границу УКРАИНЫ до 16.09.2016 года, НЕЗАВИСИМО от возраста, подлежат растаможке по уменьшённым тарифам. То есть, автомобыльная амнистия на УЖЕ ИСПОЛЬЗУЕМЫЕ нашими земляками авто. НО, все новые авто или, кто ни разу не перечекал границу до 16.09.2016 - сниженный акзциз только для машин до 5 лет.

Степан Крук 2016-09-17 / 21:29:14
Миколо! Жаба би тя копнула! Не заважай спати!

Микола 2016-09-17 / 21:22:51
Крук то диванний "широкопрофільний" ЕКСПЕРТ-НЕДОУЧКА. Для нього всі злочинці, все злочинно. Він своєї думки не має,...

ха-ха-ха 2016-09-17 / 20:41:15
Все, революціонери добилисьтеся правди. Усі депутати Верховної Ради, разом з Премєром та Гарантом їдуть в Ужгород вирішувати ваші проблеми. ВІВАТ.

НОВИНИ: Кримінал

01:58
В Ужгороді зіткнулися два легковики, один з яких – таксі
01:01
Сина ексголови КС А.Стрижака Андрія взяли під варту з можливістю застави в 18 млн грн
17:09
/ 5
На кордоні з Угорщиною на Закарпатті затримали групу осіб, які намагались пошкодити загороджувальний паркан
16:55
Підозрюваного в наркоторгівлі мешканця Мукачівщини суд взяв під варту з можливістю внесення застави у майже 2 млн грн
14:47
Доки в Іршаві поліцейські освідчували юнака, що керував автівкою під амфетаміном, його "напарник по наркотиках" сів за кермо і поїхав геть
11:17
/ 3
На Закарпатті судитимуть посадовця Карпатського біосферного заповідника
10:28
У Мукачеві чоловіка, що збував фальшиві гроші, засуджено до понад 5 років тюрми
09:53
/ 6
Угорці затримали колишнього митника, що спробував провезти на Закарпаття "айфони" на 100 тис євро
03:58
/ 5
Правоохоронці називають організатором схеми махінацій з VIP-авто сина ексголови КС Стрижака, а Чурила – учасником
02:10
Закарпатець на вантажівці спричинив масштабну "ланцюгову" ДТП на Львівщині
01:23
ФОТОФАКТ. У Кольчині на Мукачівщині зіткнулися два рейсові автобуси
01:17
/ 3
На КПП "Ужгород" вилучили з Mercedes S500 медобладнання на суму 362 тис. грн, Нефьодов "приколовся" у Фейсбуку
00:25
Серійного злодія з Іршавщини засуджено до 4 років ув’язнення
00:09
Двох затриманих за розбій на Ужгородщині взято під варту без застави
18:28
/ 11
Офіс Генпрокурора повідомив депутату міськради Ужгорода Чурилу про підозру у продажі елітних автівок, викрадених у країнах ЄС
18:18
Чоловіка, що на Тячівщині під дією алкоголю до смерті забив батька, засуджено до 7 років ув’язнення
17:52
Унаслідок зіткнення БМВ та "Форда" на Львівщині загинули водій та пасажирка з Закарпаття
11:06
/ 1
В Ужгороді погоджено підозру двом розбійникам, які жорстоко побили охоронця
23:40
/ 15
Обшуки в Ужгороді пов'язані з викриттям ОЗУ, яка займалася незаконним заволодінням авто – Департамент внутрішньої безпеки НПУ
23:05
В Ужгороді патрульний Mitsubishi Outlander врізався в припарковане авто
19:57
В Ужгороді "п'яний" ВАЗ врізався в бетонний бордюр транспортного кола
17:57
На Перечинщині погоджено підозру жінці, яка в ході сварки смертельно вдарила ножем співмешканця
16:37
/ 1
На Закарпатті шахраї, представляючись по телефону працівниками банку, пропонують "розблокувати" банківські картки
16:08
/ 1
Мукачівця за контрабанду психотропів до ЄС засуджено до 5 років з іспитовим терміном