Блокування КПП "Ужгород" проводиться "зламаними" старими автівками (ВІДЕО)

Сьогодні вранці проїзд до україно-словацького кордону було заблоковано кількома автівками. Як пояснили власники, машини просто зламалися.

Блокування КПП "Ужгород" проводиться "зламаними" старими автівками (ВІДЕО)

Вимоги активістів - вилучення із Митного Кодексу України ст. 381, яка передбачає відмінності ввезення автомобілів резидентами та нерезидентами, інформує "Громадське Закарпаття". 

Довідка

ДЛЯ РЕЗИДЕНТІВ СТРОК ТРАНЗИТНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ СТАНОВИТЬ 10 ДІБ, А В РАЗІ ПЕРЕМІЩЕННЯ В ЗОНІ ДІЯЛЬНОСТІ ОДНОГО МИТНОГО ОРГАНУ - 5 ДІБ.

ТИМЧАСОВЕ ВВЕЗЕННЯ ГРОМАДЯНАМИ - НЕРЕЗИДЕНТАМИ НА МИТНУ ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ОСОБИСТОГО КОРИСТУВАННЯ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ НА СТРОК ДО ОДНОГО РОКУ.

Резиденти - це фізичні чи юридичні особи або дипломатичні представництва, що мають постійне місце проживання або перебування в Україні.

Нерезиденти - фізичні особи (іноземні громадяни, громадяни України, особи без громадянства), які мають постійне місце проживання за межами України, в тому числі ті, що тимчасово перебувають на території України; юридичні особи та суб'єкти підприємницької діяльності, що не мають статусу юридичної особи (філії, представництва тощо) з місцезнаходженням за межами України, які створені та здійснюють свою діяльність відповідно до законодавства іншої держави.

17 вересня 2016р.

Теги: блокування

Коментарі

Митник 2016-09-20 / 22:11:28
Поставте їм вагончик на заправці ОККО і нехай там митник штампує їм "проесічки". Менші черги будуть на кордоні!!

Заєбали 2016-09-20 / 22:05:22
Я з маленькою дитиною маю тепер годинами стояти в Чопі бо вони мітингують!!! Де правоохоронні органи? Де Стефанишин? Гаврилюк?

для ужгородця 2016-09-18 / 21:41:59
вот подивимось чи пошлють чи не пошлють, а поки що закрийся

ужгородець 2016-09-18 / 21:17:01
А давай поспоримо чи нас зі Стьопою задовбають, чи вас бунтарів на хер пошлють з вашими вимогами. При тому, що кримінальне провадження за фактом цієї псевдореволюції вже порушено.

для ужгородця і Стьопи 2016-09-18 / 20:40:03


Хамство і тролінг. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук 2016-09-18 / 19:46:26
Завтра, якщо почуєте з боку кордону воплі: "Поліція з народом!!!" знайте, що конфлікт вичерпаний!

ужгородець 2016-09-18 / 19:12:26
Для 18.43.
Тебе клоуне ще не довбали. Ще пару раз перекриєте кордон, то будуть вас довбати в усі діри і по серйозному.

А ходити до вас ідіотів на кордон себе не поважати.

для ужгородця 2016-09-18 / 18:43:47
як ти тут вже задовбав. на облік би тебе покласти в психдиспансер за свой гнилий язик. якщо ти і тобі подібні вважаєте себе хоч на половину нормальним мужиком то прийди на кордон і скажи в очі хто дибіл, а не пиши сидячи вдома як боягуз

ужгородець 2016-09-18 / 17:14:04
Погомоніли і по домах. І не забудьте через 5 днів на пересічку.

А організаторів бунту на облік, і в випадку повторності на нари.

Володя ужгородцю 2016-09-18 / 17:00:31
У меня Тойота на украинских номерах. Не переживайте, это не маталлолом.
А амнистия это шаг государства, чтобы бюджет пополнить. Вы прикиньте, заплатить по 1000 ЕВРО, а в Закарпаткой, Львовской, Волынской, Черновицкой, Одесской облястях всего катаются 200.000 машин, это МИНИМУМ. Считаем: 200.000 машин на 1000 ЕВРО = 200.000.000 ЕВРО (это 25% от кредита МВФ).

для ужгородця 2016-09-18 / 16:40:02


Хамство і тролінг. Коментар видалено. Адмін


для ужгородця 2016-09-18 / 15:49:16


Хамство і тролінг. Коментар видалено. Можете сформулювати те саме, тільки без хамства і провокування коментаторів. Адмін


ужгородець 2016-09-18 / 13:57:54
Хер вам Володьку. Коли сь те брали металолом не думалисьте що з ним робити будете ?

Амнистию автомобильную, видите ли, ему подавай, разтаможку по низким ценам.

Вся держава буде їздити на українських номерах, а декілька сотень хитрожопих закарпатських оленів хочуть порядки в державі поміняти, а коли треба в АТО, то всі бігом на мадяри та на чехи на заробітки.

Краще дебіли добивайтеся щоб ціна на авто у нас була така як у Європі, і зарплати, і пенсії.

Йонко 2016-09-18 / 13:21:08
поіхати в Європу потрахатися за бабки, шоби згадати свою колишню професію се типирка називається " пуйти на ягоди"????????

йонкові 2016-09-18 / 12:11:37
Ступачка в фінляндії на ягоди пушла

Йонко 2016-09-18 / 09:13:19
Шо типирка поняли що мусор старий чернівецький всіх розводить як лохів роблячи із Нас Закарпатців клоунів в цирку!! паша Павлов , Ступачка ви де сегенятка?? Назад на кавіль підете до Галаса ???

Володя 2016-09-17 / 22:44:09
По качеству и комфорту машины из Европы лучше, это факт. Цена на них в Европе ниже (на машины от пяти лет), это факт. Нужно приянт закон или поправку, что все машины, которые УЖЕ пересекали границу УКРАИНЫ до 16.09.2016 года, НЕЗАВИСИМО от возраста, подлежат растаможке по уменьшённым тарифам. То есть, автомобыльная амнистия на УЖЕ ИСПОЛЬЗУЕМЫЕ нашими земляками авто. НО, все новые авто или, кто ни разу не перечекал границу до 16.09.2016 - сниженный акзциз только для машин до 5 лет.

Степан Крук 2016-09-17 / 21:29:14
Миколо! Жаба би тя копнула! Не заважай спати!

Микола 2016-09-17 / 21:22:51
Крук то диванний "широкопрофільний" ЕКСПЕРТ-НЕДОУЧКА. Для нього всі злочинці, все злочинно. Він своєї думки не має,...

ха-ха-ха 2016-09-17 / 20:41:15
Все, революціонери добилисьтеся правди. Усі депутати Верховної Ради, разом з Премєром та Гарантом їдуть в Ужгород вирішувати ваші проблеми. ВІВАТ.

НОВИНИ: Кримінал

18:52
/ 2
Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно ще одного члена ДВК з 69 округу, яка незаконно видала бюлетені для голосування
17:54
/ 2
На Мукачівщині затримали двох чоловіків, що впродовж тижня викрадали металеві листи з куполів храму
12:17
/ 6
В Ужгороді вночі затримали двох чоловіків, що вивезли на бричці з новобудови 15 мішків цементу
10:02
/ 2
У Виноградові під час продажу метамфетаміну затримано 25-річного містянина
18:06
/ 1
На Великоберезнянщині передали до суду справу чоловіка, що облив односельця паливом і підпалив
16:41
/ 1
На Перечинщині погоджено підозру молодику, через якого вигоріло близько пів гектара лісу
13:26
У пасажира VW в Іршаві вилучили зіп-пакети з метамфетаміном та марихуаною
00:25
Убивцю, що застрелив 18-річного юнака з Мукачівщини, досі не знайшли
19:30
/ 5
На Закарпатті в ProZorro тендери на держзакупівлі вигравали наперед визначені фірми
16:24
/ 2
На КПП "Тиса" на Закарпатті затримали водія, котрий під час конфлікту з водієм вантажівки стріляв у повітря
13:32
/ 2
На Виноградівщині виявили 3 га насаджень конопель
10:58
На Міжгірщині знешкодили групу крадіїв, до якої входив неповнолітній
07:42
/ 36
Пересоляк, Лунченко, Богаш. Блогер розповів, хто і що стоїть за недавнім "бунтом контрабандистів" на КПП "Тиса" (ДОКУМЕНТИ)
01:16
На Закарпатті затримали причетного до смерті рахівця, який намагався втекти за кордон
23:28
На Мукачівщині Skoda влетіла в дерево
18:47
На Виноградівщині затверджено обвинувальний акт чоловіку, що погрожував, а потім і стріляв із рушниці у бік двох хлопців
15:27
/ 1
На Закарпатті біля кордону затримали підозрюваного у вбивстві, котрий із їжею, пивом і сигаретами "йшов на побачення"
13:46
На Воловеччині виявили незаконні рубки: поліція відкрила провадження, а причетна особа досі не відсторонена – правозахисник
13:38
У Мукачево на подвір’ї чоловіка знайшли кущі конопель, а в коробці з-під взуття – марихуану
12:02
В Ужгороді патрульні розшукали неповнолітніх, що викрали самокати й каталися містом
18:13
Дві автівки, котрі намагалися із порушеннями імпортувати з Великобританії, залишилися на митниці на Закарпатті
18:08
/ 1
На Закарпатті затверджено обвинувальний акт ліснику, який вимагав хабар за відпуск деревини дуба
17:59
/ 3
У Берегові серед білого дня ніде непрацююча мукачівка вирвала з рук 74-річної жінки сумку і втекла
16:12
/ 8
Під час обшуків у Виноградові на складі місцевого контрабандиста знайшли ящики й мішки з підготовленим до відправки бурштином